5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
2% od 2 ks




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5










5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

2% od 2 ks
2% od 2 ks

Další informace o reklamě
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, černá, 300 ml644,93 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SOUDAL lepidlo a tmel Soudaseal 240FC šedý 290ml kartuše - 1050270,21 Kč/1kg
716,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HAUSA Akvárium Silikon HS050 Sklo Silikon Silikonové lepidlo Černé 310 ml
4 040,81 Kč/1l
1 252,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
322,26 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml, čirý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 628,63 Kč/1l
1 088,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Silikon Ceys Univerzální, transparentní, 280 ml
492,86 Kč/1l
138,00 Kč
Prodejce: Surtep

Silikon akrylový tmel Debbex 280 ml transparentní
334,06 Kč/1kg
167,03 Kč
Prodejce: VISO

Silikon Pattex Silikon 5 univerzální transparentní 280 ml
1 157,14 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sanitární silikon AKKIT 601 310 ml transparentní
483,87 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Transparentní silikon Pattex, 280 ml
707,14 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Univerzální silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
496,43 Kč/1l
139,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Petec vysokoteplotní silikonové tesnení, cerná - 70 ml
3 700,00 Kč/1l
292,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Univerzální silikon Debbex 280 ml černý
476,19 Kč/1kg
147,62 Kč
Prodejce: MCProfi

E-COLL Silikonový N tmel 310ml transparentní
5 479,17 Kč/1kg
1 972,50 Kč
Prodejce: doenges1903

Tytan Silikon Na Sklo A Akvárium 280 Ml Bezbarevný - Sil Z Ty Bez
1 232,11 Kč/1l
344,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Silikón Pattex Premium Sklo a akváriá, transparentný, 280 ml
709,54 Kč/1l
198,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

Soudal Silirub Pro N 600ml transparentní 121064
1 054,50 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sanitární silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
611,50 Kč/1l
171,22 Kč
Prodejce: VOPH_CZ
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Akvariový silikon IsolBau Transparent 300ml
Akvariový silikon IsolBau je jednokomponentní, flexibilní a rychle tuhnoucí tmel na bázi acetátů, určený k pružnému lepení celoskleněných akvárií, terárií, vitrín a dalších skleněných konstrukcí. Vytváří vysoce pružné a trvanlivé těsnění, které je zcela odolné vůči vodě (včetně mořské vody), olejům, kyselinám a zásadám, a je odolné vůči velkým teplotním rozdílům. Neobsahuje organická rozpouštědla ani fungicidy. Po vytvrzení je bezpečný pro zvířata a rostliny. Produkt má vynikající přilnavost ke sklu, keramice, nerezové oceli a lakovaným povrchům. Obsahuje nanočástice, které zvyšují účinnost polymerace a zlepšují mechanické vlastnosti produktu. Těsnění je trvanlivé, pružné a zcela odolné vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám a UV záření.
Vlastnosti:
- Trvale vodotěsné
- Bezpečné pro zvířata a rostliny
- Velmi vysoká přilnavost
- Obsahuje nanočástice
- Vhodné pro styk s potravinami
- Odolné vůči povětrnostním vlivům
- Odolné vůči stárnutí
- Odolné vůči UV záření
- Odolné vůči čisticím prostředkům
- Odolné proti oděru
- Odolné vůči řasám
- Trvale pružné
- Velmi snadno se zpracovává
- Přilne bez použití primeru
- Velmi dobrá schopnost absorbovat pohyby
- Dobrá dávkovatelnost
- Výborně se hladí
- Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
- Vhodné pro akvária s sladkou i mořskou vodou
- Normy a testy: DIN EN ISO 8339, PN-EN ISO 10563:2007
Oblasti použití:
Produkt je určen k lepení a těsnění akvárií, tradičních a celoskleněných terárií a dalších skleněných konstrukcí. Montáž vitrín, skříní, výloh, zahradních konstrukcí – jak v průmyslovém, tak v řemeslném měřítku.
PŘÍPRAVA PODKLADU:
Povrchy, které mají být utěsněny a lepeny, musí být čisté, zbavené prachu, mastnoty, rzi a dalších látek, které snižují přilnavost. Sklo, obklady a dřevo by měly být odmaštěny alkoholem, extrakčním benzínem nebo jinými rozpouštědly. Chraňte okraje lepicí páskou a odstraňte případné zbytky starého tmelu.
Zpracování:
Odřízněte konec kartuše a ponechte část závitu. Našroubujte aplikátor na závit, odřízněte ho šikmo v šířce odpovídající spáře, kterou chcete vytvořit na daném podkladu. Nanesený silikon lze vyhladit silikonovou stěrkou navlhčenou v roztoku mýdla. Po práci otřete nástroje papírovým ručníkem a umyjte je rozpouštědlem. Před nanesením produktu se doporučuje provést test přilnavosti.
Technické údaje:
- Typ vytvrzování: Jednosložkový - vytvrzuje působením vlhkosti ze vzduchu
- Systém vytvrzování: acetátový
- Doba zpracování [min]: Přibližně 10 minut.
- Hloubka vytvrzování [2 mm/24 hodin]: 2
- Odolnost vůči teplotě (vytvrzený produkt) [°C]: 40 až +180
- Pevnost v tahu [N/mm2] DIN EN ISO 8339: 0,73
- Modul pružnosti při +23°C dle DIN EN ISO 8339 [N/mm²]: 0,39
- Změna objemu dle PN-EN ISO 10563:2007:< 5%
- Tvrdost Shore A/15: 18
- Hustota [g/cm³]: 1.00 - 1.05
- Předepnutí do zlomu dle DIN EN ISO 8339 [%]: 320
- Výtěžnost: Jedna kartuše o objemu 300 ml vytvoří přibližně 17 lineárních metrů spáry o rozměrech 4x4 mm.
Skladování a doprava: V uzavřeném originálním obalu, skladujte v suchu a chladu po dobu 12 měsíců od data výroby, při teplotách mezi +5° a +35°C. Technické údaje platí pro teplotu +20°C a relativní vlhkost vzduchu 50%. Likvidace: obaly likvidujte pouze po úplném vyprázdnění a odevzdejte k recyklaci. Dodržujte místní předpisy.
Bezpečnostní upozornění:
H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / ochranu obličeje. P264 Po použití důkladně umyjte ruce. P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Opláchněte velkým množstvím vody / ... P305 + P351 + P338 PŘI ZÁSAHU DO OČÍ: Několik minut důkladně vyplachujte vodou. P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM / lékaře.
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 4061608056772
- Číslo produktu
- ISAQT1K
- Výrobce
- Isolbau
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 4061608056772
- Číslo produktu
- ISAQT1K
- Výrobce
- Isolbau
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P264 Po manipulaci důkladně omyjte ….
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.K tomu se hodí také

Terárium pro plazy D40-015V02, krmítko pro plazy, skleněné, s teploměrem, box pro chov plazů, 50 x 30 x 35 cm
2 225,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Akvarijní topná tyč 25W, podvodní akvarijní topení Vodotěsný termostat pro akvárium, ponorná topná tyč pro akvárium Fishbowl Nastavení teploty
580,03 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: elezone

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Intex 68579NP, Šedá, PVC, 110 mm, 1140 mm, 710 mm, 2,63 kg
961,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Porcelánový jídelní servis VEWEET "Serena", 24dílná sada nádobí, mísy, dezertní talíře, jídelní talíře, polévkové talíře, kombinovaný servis pro 6 osob
2 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Dětská skládačka EINHELL KIDS, 3 pilové listy, vyměnitelná bateriová jednotka
618,00 Kč
Prodejce: M_plus_L

kOTARBAU® 6dílná malířská sada se zásobníkem na barvu pro renovační a malířské práce
432,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Koberec s jemnou liniovou strukturou – ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře, Velikost: 200 x 290 cm, Barva: Černá-2
2 779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Carpettex

ROCKBROS Nosič na kolo s blatníkem pro MTB 24-29 palců max. 50 kg hliník
1 020,28 Kč
Prodejce: RockBros_Europe

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Matrace 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4 599,99 Kč
Prodejce: hatservice

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, černý
1 915,55 Kč/1m
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Osvětlovací otvory 2Pc vedené kolo nebo auto víčka ventilu světla
32,99 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,99 Kč
Prodejce: Martom

Voděodolný chránič matrace 120 x 200 - bezpečná ochrana matrace
899,00 Kč
-19,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SunSun JP-092 Vnitřní akvarijní filtr s čerpadlem 250 l/h 3W Rohový filtr S pro malá akvária do 40 l
448,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
71,87 Kč/1l
359,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

50cm lampa pro rostliny s vypínačem LED s plným spektrem světla pro rostliny Připojitelné světlo pro rostliny, L
882,96 Kč
-25,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
857,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Kaiser 2300659565, Rozkládací forma na dort, Kulatý, Ocel, 2,7 l, Černá, Německo
519,50 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Thuja occidentalis Emerald 80-100 cm SMARAGD LEBENSBAUM
164,99 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

SunSun JVP-200A průtokové čerpadlo 5000 l/h 7 W akvarijní čerpadlo se 2 otočnými tryskami a přísavkou pro snadné upevnění
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell
19 654,03 Kč/1l

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální Černý Vysokoteplotní Silikon 310 Ml - Cx-063
413,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 335,45 Kč/1l

Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
406,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 312,87 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l