5,0



Na základě 6 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Barva:
Podobné produkty

Adore Dream příze 5 x 100 g 1065
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Adore 351 Pletací příze
4,66 Kč/1m
1 305,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 161 Pletací příze
13 542,50 Kč/1kg
1 354,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Symphony Dream 3108 Pletací příze
1 252,70 Kč/1kg
125,27 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Flowers Moonlight příze 250 g / 100 m - barva 3285 - pletací a háčkovací příze
0,31 Kč/1m
314,27 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Burcum Batik 2626 Pletací příze
13 085,00 Kč/1kg
1 308,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Milano příze 50 g / 130 m - barva 854 latte - pletací a háčkovací příze
1 158,20 Kč/1kg
57,91 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Velluto 798 Pletací příze
13 126,00 Kč/1kg
1 312,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Ambiance příze 100 g / 350 m - barva 158 - pletací a háčkovací příze
1 126,70 Kč/1kg
112,67 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Velluto 16 Pletací příze
13 201,00 Kč/1kg
1 320,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Revolution 1610 Pletací příze
18,64 Kč/1m
1 398,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Velluto 599 Pletací příze
13 194,00 Kč/1kg
1 319,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 390 Pletací příze
13 240,00 Kč/1kg
1 324,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Heritage příze 50 g / 200 m - barva 339 - pletací a háčkovací příze
1 119,40 Kč/1kg
55,97 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Puffy 11 Pletací příze
13 327,00 Kč/1kg
1 332,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Baby 847 Pletací příze
615,40 Kč/1kg
30,77 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Velluto 87 Pletací příze
13 530,50 Kč/1kg
1 353,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schachenmayr SoftyEasy 36 Pletací příze
754,80 Kč/1kg
219,00 Kč
-142,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Alize Velluto 141 Pletací příze
13 128,50 Kč/1kg
1 312,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Puffy 179 Pletací příze
13 373,00 Kč/1kg
1 337,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Adore Dream - nová vícebarevná varianta příze Adore se svými nádhernými klubíčky v zářivých i jemných pastelových barvách. Je vyrobena z vysoce kvalitního akrylu, který má antipilingovou úpravu. Lze ji využít pro všechny projekty, zejména dětské pletení, pro které má měkkou a zároveň odolnou strukturu.
Je vhodná pro pletení i háčkování, při práci nezadrhává a výrobky z ní si dlouho udrží svůj tvar i barvu.
Vzhledem k tomu, že nit je díky své struktuře vyráběna mícháním různých barev, i když jsou barevné kódy a čísla šarží klubek stejné, mohou se
barevné přechody a tóny lišit. Doporučujeme za dostatečné množství produktů pro váš projekt v jedné objednávce.
Zažijte bezkonkurenční zážitek z pletení s vlnou YarnArt Adore Dream 1073! Tato vysoce kvalitní vlna vyrobená ze 100%.Polyakrylu s antipillingem nabízí hedvábně měkký omak s jemným saténovým leskem. Díky speciálnímu složení je žmolkování minulostí - vlna zůstává hladká a dlouho vypadá jako nová. Vlna YarnArt Adore Dream je ideální pro všechny s citlivou pokožkou, protože díky použití akrylu nevyvolává alergické reakce. Užijete si měkkou strukturu, která je ideální pro různé projekty. Ať už si chcete vyrobit stylové čepice, hřejivé šály nebo útulné svetry, vaše možnosti jsou téměř neomezené. Tato vlna je také ideální pro výrobu bytových doplňků! Výhody na první pohled: - Akryl - nežmolkuje se, je odolný a odolný proti opotřebení - Hedvábně jemný saténový lesk pro vzhled - Široká škála použití od oblečení po doplňky - Necitlivý na alergie - ideální pro citlivou pokožku Specifikace výrobku:
- Materiál: 100%.Polyakryl proti žmolkování
- Délka: 280 m
- Hmotnost: 100 g
- Doporučená velikost jehly: 4 mm
- Doporučený háček: 4 mm
- Barva: univerzální a pestrobarevná
- Tloušťka: Sport (260-400 m/100 g)
- Délka
- 280 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Antipilling Akryl
- Výrobce
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338541803
- Délka
- 280 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Antipilling Akryl
- Výrobce
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338541803
K tomu se hodí také

Adore Dream příze 5 x 100 g 1059
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1054 - pletací a háčkovací příze
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1071 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1051
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1050 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1053
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1064
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1055 - pletací a háčkovací příze
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1052 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1075
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1072 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1068
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1058
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1057 - pletací a háčkovací příze
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Crazy (50g/160m)
969,20 Kč/1kg
48,46 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1066 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1062 - pletací a háčkovací příze
0,33 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1067
0,36 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1063 - pletací a háčkovací příze
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
26 277,00 Kč/1kg
1 313,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Adore Dream příze 5 x 100 g 1065
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Baby 501 White Pletací příze
8,68 Kč/1m
1 302,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 204,00 Kč/1kg
1 310,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1056 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1069
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Adore Dream příze 5 x 100 g 1074
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Etamin 448 Pletací příze
7,22 Kč/1m
1 419,40 Kč
-120,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 298,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 925,00 Kč/1kg
1 346,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans Crazy (50g/160m)
1 071,00 Kč/1kg
53,55 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Ideal 247 Turquoise Pletací příze
0,29 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nákup
Všechno skvělé
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1892)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (středně šedá | 87)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (8023)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (ledově modrá | 953)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg