4,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr Beckmann, Chusteczki do prania, kolor, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)152,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Vizir Proszek do prania białych tkanin, 1,1 kg352 615,38 Kč/1kg
458,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bryza, barevný prací prášek 4 v 1, 8,45 kg87 770,58 Kč/1kg
746,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann, Kouzelné plátěnky, prací prostěradla, 25 kusů (VÝROBEK Z NĚMECKA)631,58 Kč/1kg
315,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
83 281,67 Kč/1kg
499,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Evidur, Prací prášek, 600g
136 500,00 Kč/1kg
95,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frosch, Proszek do prania, Aloe Vera Sensitive, 22 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 637 000,07 Kč/1kg
263,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil UNIVERSAL PULVER Waschmittel 1,3 kg
237 854,16 Kč/1kg
342,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Silan avědlo na prádlo Sensi 2,86 l 130 dávek
93,71 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Frosch Prací prášek v barvě granátového jablka 3300g
119 719,99 Kč/1kg
478,88 Kč
Prodejce: Katomix

Wasche Meister Proszek do prania kolorów, 6 kg
40 311,67 Kč/1kg
241,87 Kč
Prodejce: Katomix

2x Dr.Beckmann intenzivní odbarvovač 3v1 200g
4 500 000,11 Kč/1kg
270,00 Kč
Prodejce: THAR

W.Riese Barevný gel 50WL 2250ml
240,87 Kč/1l
541,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Frosch 1311521, Tekutina, 750 ml, Láhev
200,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Frosch Citrusový prací prášek s vysokou prací silou Veganský prášek 22 WL
263,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omo Proszek do prania Jabłko, 100prań, 5kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 119,80 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
973,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Barvící Prášek Passion Gold - Profesionální Ochranná Barva pro Textil, 600g
300,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frosch Aloe Vera Sensitiv Waschpulver 3300g - Detergent - Výrobce: Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz --- --- Signální slovo: POZOR --- P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.P301+P330+P331 - PŘI POŽITÍ:Vypláchněte ústa.NEVYVOLÁVEJTE zvracení.P305+P351+P338 - PŘI STYKU S OČIMA:Opatrně několik minut vyplachujte vodou.Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky.Pokračujte ve vyplachování.P337+P313 - Pokud podráždění očí přetrvává:Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.P501 -Obsah/kontejner... odstraňte v uznaném zařízení na likvidaci odpadu --- H319 - Způsobuje vážné podráždění očí
Prací prášek Frosch sensitiv s aloe vera: šetrná péče o vaše oblečení
Ponořte se do světa pracího prášku Frosch sensitiv s aloe vera a poznejte revoluční způsob čištění vašeho oblečení. Díky svému jedinečnému složení je tento prací prášek nejen šetrný k pokožce, ale také mimořádně účinný při odstraňování nečistot a skvrn. Kombinace aloe vera a dalších přírodních složek dělá z tohoto výrobku skutečnou lahůdku pro citlivou pokožku. Můžete si být jisti, že vaše oblečení bude nejen zářivě čisté, ale také jemně ošetřené.
Přírodní svěžest pro citlivou pokožku díky přípravku Frosch sensitiv
Prací prášek Frosch sensitiv aloe vera zaujme nejen svou účinností, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí. Neobsahuje mikroplasty ani jiné škodlivé chemické látky a byl vyroben s ohledem na životní prostředí. Vyzkoušejte na vlastní kůži sílu přírody v kombinaci s nejmodernější technologií - prací prášek Frosch sensitive Aloe Vera bude vaším novým spojencem v boji proti špíně a skvrnám. přesvědčte se o tom nyní sami a dopřejte svému oblečení péči, kterou si zaslouží!
Součástí dodávky je:Frosch sensitive prací prášek aloe vera 3,3 kg
Aloe vera v barvě žáby citlivé na prací prostředky poskytuje vysokou prací sílu se složením šetrným k pokožce. Neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky.
Vysoká prací síla pro všechny textilie od 30 do 95 °C, nevhodné pro vlnu a hedvábí. Složení šetrné k pokožce s výtažky z aloe vera a pečlivě vybranými vonnými látkami. Bez barviv a přidaných konzervačních látek, dermatologicky testováno, hypoalergenní.
- Složení produktu
- Složení: 15-30 % zeolitů, 5-15 % neiontových povrchově aktivních látek, <5 % mýdla, enzymy, vonné látky, aloe vera barbadensis
- Složení
- Frosch, prací prášek, Sensitive Aloe Vera, 50 praní (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Werner & Mertz
- Počet kusů
- 25
- Hmotnost
- 3300 g
- Kód EAN
- 4001499958533
- Číslo produktu
- 876396
- Složení produktu
- Složení: 15-30 % zeolitů, 5-15 % neiontových povrchově aktivních látek, <5 % mýdla, enzymy, vonné látky, aloe vera barbadensis
- Složení
- Frosch, prací prášek, Sensitive Aloe Vera, 50 praní (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Werner & Mertz
- Počet kusů
- 25
- Hmotnost
- 3300 g
- Kód EAN
- 4001499958533
- Číslo produktu
- 876396
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P301 + P330 + P331 PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Frosch jemný balzám na praní a vlnu 24WL 1800ml
261,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tonies 10000829, 3 rok/roky, Béžová, Hnědá
2 361,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Podložka pod myš XXL Gaming800x400 mm Velká podložka na stůl Velká velikost Speciální povrch podložky na stůl Zlepšuje přesnost Rychlost Retoo
232,62 Kč
Prodejce: Retoo

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 200x90x60 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | zásuvný systém
1 190,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Frosch Prací prášek v barvě granátového jablka 3300g
119 719,99 Kč/1kg
478,88 Kč
Prodejce: Katomix

roba přebalovací podložka 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, měkká přebalovací podložka, potažená PU, šedá barva
751,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Dávkovací koule na prací prostředek, koule na prací gel, 150 ml v 20 ml dělení
233,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tabulky do myčky Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusů
973,47 Kč/1l
438,06 Kč
Prodejce: Di-Life

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
83 281,67 Kč/1kg
499,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Čistič pro oplachování s vůní Středomoří - 1760 ml
92,24 Kč/1l
162,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
71,87 Kč/1l
359,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Frosch, Proszek do prania, Aloe Vera Sensitive, 22 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 637 000,07 Kč/1kg
263,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frosch Lime Tabs do myčky nádobí 50ks
462,36 Kč/1l
416,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
576,63 Kč/1kg
92,26 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%33% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
33%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé zásoby
Prášek splňuje mé požadavky a je dobrou investicí
Ohodnoceno dne 17. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nemají rádi
Tento prací prostředek zanechává v prádle stopy. A prádlo zešedlo.
Ohodnoceno dne 21. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr Beckmann, Chusteczki do prania, kolor, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
152,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dr. Beckmann, Kouzelné plátěnky, prací prostěradla, 25 kusů (VÝROBEK Z NĚMECKA)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
315,79 Kč
Prodejce: Serica
631,58 Kč/1kg

Perkarbonát sodný s aktivním kyslíkem na praní 1kg Nuvio
290,18 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Persil Colour Powder Heavy Duty prací prostředek Deep Clean 75 pracích dávek 4500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 085,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Beckmann Intenzivní Bělící Prášek, 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
240,44 Kč
Prodejce: Serica
3,01 Kč/1l

The Pink Stuff 5060033820162, Prášek, Textil, Bílá, Velká Británie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
254,40 Kč
Prodejce: lithuaniashop
254 399,99 Kč/1kg

Univerzální čisticí pasta, 500g
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
398 057,69 Kč/1kg

febreze 8700216331326 febreze Osvěžovač textilu ve spreji, intenzivní svěžest, 500 ml
181,56 Kč
Prodejce: M_plus_L
363,12 Kč/1l

Corri d'Italia Perfumy do prania Milano, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
439,09 Kč
Prodejce: YourFragrance
1 463 633,26 Kč/1kg

Evidur, Prací prášek, 600g
95,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136 500,00 Kč/1kg

Hoffmanns Gardinen Weiß-Spüler 500ml
417,27 Kč
Prodejce: everybuy_at
834,54 Kč/1l

Spee Megaperls Proszek do prania kolorowych tkanin, 1,14kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140 046,67 Kč/1kg

The Pink Stuff 5060033820148, Prášek, Bílá, Velká Británie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
450,71 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
375,59 Kč/1kg

Aviváž Silan Maledivy pro muže - Relaxační péče, 770 ml
428,48 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
535 600,01 Kč/1kg

Silan avlažilo za pranje tkanin Lotus 770 ml
490,87 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
637,49 Kč/1l

Frosch Sprej Na Skvrny Ala Žlučové Mýdlo 500 Ml 6768192
182,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
365,32 Kč/1l

Heitmann, Express Spülmaschinen Reiniger
63,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 124,67 Kč/1kg

Jemný prací prostředek pro jemné tkaniny - 1 litr
476,67 Kč
Prodejce: everybuy_at
476 669,98 Kč/1kg

Spee Megaperls prací prostředek s vůní 19 WL 4v1 1140g
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

The Pink Stuff, prací gel, na praní, 960 ml
198,09 Kč
Prodejce: lithuaniashop
198 089,99 Kč/1kg