4,8



Na základě 13 hodnocení
Objem:
0.25 l- 0.25 l
- 5 lZobrazit dostupné možnosti
Model:
Orchideendünger- Erdsubstrat für Orchideen und OrchidaceaeZobrazit dostupné možnosti
- Orchideendünger
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml1 019,28 Kč/1l
254,82 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
COMPO 14064 COMPO Hnojivo pro kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovací láhev579,71 Kč/1kg
202,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hnojivo - Pro Jehlinány 2,5 Kg - Br1804194,58 Kč/1kg
505,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BIOPON hnojivo pro jehličnany 1L358,35 Kč/1l
358,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
47,26 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
497,97 Kč/1l
497,97 Kč
Prodejce: somnia24

Univerzální hnojivo pro pokojové rostliny 0,5l
234,00 Kč/1l
117,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Barevné hnojivo pro modré hortenzie 250g
478,70 Kč/1kg
177,12 Kč
Prodejce: DIKEL

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
459,64 Kč/1l
459,64 Kč
Prodejce: somnia24

Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe

COMPO 23270 COMPO Orchidejová regenerační kúra, 30 ml
5 306,67 Kč/1kg
238,80 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo pro rostliny a palmy, 500 ml
551,37 Kč/1kg
374,38 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo pro orchideje a orchideje s humusem 250 ml
400,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 723,20 Kč/1l
447,70 Kč
-16,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
430,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hnojivo pro orchideje Uab 250 ml - Compo France
2 914,80 Kč/1l
728,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Biohumus - Pro Orchidejí Tekutý 1L - Br1905
539,07 Kč/1kg
323,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Florovit tekuté hnojivo pro kyselomilné rostliny 0,5 l
194,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hnojivo pro orchideje tekuté COMPO 250 ml Tekuté hnojivo pro orchideje od značky COMPO je navrženo pro podporu zdravého růstu a vitality vašich rostlin. Díky svému složení poskytuje orchidejím potřebné živiny a posiluje jejich odolnost. Klíčové vlastnosti - Ideální zásoba živin pro orchideje - Okamžitý účinek - Posiluje odolnost rostlin - Stimuluje růst kořenů Technická specifikace - Objem: 250 ml - Typ hnojiva: Minerální - Provedení: Tekutá hnojiva - Vhodné pro: Orchideje a pokojové rostliny Toto hnojivo je vhodné pro všechny druhy orchidejí a pokojových rostlin. Při pravidelném používání zajišťuje optimální podmínky pro růst a kvetení. Aplikace je snadná a rychlá, což usnadňuje péči o vaše rostliny. Závěr je jasný: Toto hnojivo poskytuje orchidejím potřebnou výživu a podporuje jejich zdravý růst.
- ideální přísun živin pro všechny orchideje - okamžitý účinek - posiluje odolnost - stimuluje růst kořenů
- ideální přísun živin pro všechny orchideje - okamžitý účinek - posiluje odolnost - stimuluje růst kořenů
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Orchideendünger
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008398031237
- Výrobce
- COMPO
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Orchideendünger
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4008398031237
- Výrobce
- COMPO
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H302 Zdraví škodlivý při požití.K tomu se hodí také

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / květináč 10,5 - hortenzie s nádhernými květy
85,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

Sada hadic Sillar, 2 metry, pro pračku a myčku
409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

HOMCOM 2 v 1 přívěs za kolo pro děti, přívěs pro děti, modrý + černý
4 670,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Sada rostlin Alocasia, smíšená sada 4 kusů s květináčem
845,96 Kč
Prodejce: OnlinehandelGruber

Obal na květináč MAGNOLIA plastový lesklý d25x22cm
104,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Hydrangea Paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm hortenzie paniculata Opadavý keř
121,72 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Aga Zahradní polohovací lehátko Šedé
629,00 Kč
Prodejce: Aga24

Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů
54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Barevné hnojivo pro modré hortenzie 250g
478,70 Kč/1kg
177,12 Kč
Prodejce: DIKEL

Royal Tiger Rýže na sushi prémiové kvality (1000g), 102801
126,26 Kč/1kg
126,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
97,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
497,97 Kč/1l
497,97 Kč
Prodejce: somnia24

Exotenherz - Dieffenbachia "Compacta" - 1 rostlina - snadná péce o pokojovou rostlinu - cistí vzduch - 12cm kvetinác
189,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Bertolli Olivový olej na smažení ve spreji láhev s rafinovaným olivovým olejem 200 ml
1 104,95 Kč/1l
220,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

EcoFlow DELTA 3 Plus, AC, Zapalovač na doutníky, Solární, 1024 Wh, 1800 W, 1500 W, 3600 W, 1000 W
20 161,32 Kč
Prodejce: Akkuman

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
47,26 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,63 Kč/1l
328,13 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,55 Kč/1kg
304,47 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Turbo hnojivo
Objem 2 l
Vždy, když mé kvetoucí balkonové a pokojové rostliny nechtějí kvést tak, jak bych si přál, přidám do půdy toto hnojivo. A prásk - začne nová fáze kvetení. Opravdu pozoruhodné!
Ohodnoceno dne 28. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Objem 5 l
Moje orchideje jsou teď šťastné, konečně mají zase nový domov!
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,3 l
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg