5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
4000 kusů štítků pro odesílání, rozměr 20 x 11 cm (4x6 palců) – Samolepicí štítky DHL, DPD, GLS z termopapíru pro tiskáren štítků (4000 kusů, 8 balení)1 767,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Další informace o reklamě
Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu56,38 Kč/1l
563,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L118,68 Kč/1l
237,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
65,72 Kč/1l
328,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
25,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: GiGiToys

ROBBYROB kanystr na destilovanou vodu o objemu 20 litrů - 1029000000
26,99 Kč/1l
539,84 Kč
Prodejce: doenges1903

EUROLUB Destilovaná voda 25 litrů
27,16 Kč/1l
679,12 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Mill Clean Demineralizovaná voda, 1,22 l
51,16 Kč/1l
62,42 Kč
Prodejce: DomoDomo

VELIND Destilovaná voda
170,49 Kč/1l
170,49 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ecoliquid Destilovaná voda 1 l
16,00 Kč/1l
16,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

demineralizovaná voda 1 litr béžová
486,35 Kč/1l
486,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Demineralizovaná voda Neutrální kanystr 5 litrů - Onyx
288,96 Kč/1l
1 444,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Deminealizovaná Voda s Grepyfrútem 1,22 l - Osvěžující nápoj s lahodnou příchutí. Purifikovaná voda s osvěžujícím grepyfrútovým aroma.
59,34 Kč/1l
72,39 Kč
Prodejce: DomoDomo

Demineralizovaná destilovaná voda 10 l – čistá, na žehličky a automobily, bez vodního kamene – GiDeli
40,00 Kč/1l
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

5L BITREX (Denatonium Benzoát) 20% v etylalkoholu – denaturační přísada pro líh, přísada do IPA, MEK a technických kapalin
1 020,00 Kč/1l
5 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FRANCLEAN

Zelený čaj Elitt Destilovaná voda do žehličky 1 litr
63,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

agipa 115450 agipa Versandetiketten, 75 x 34 mm, weiß, auf Rolle
1 017,05 Kč
-221,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HERMA 4323, Bílá, Obdélník, Papír, 15,7 cm, 4 cm, 157 mm
990,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Demineralizovaná podle VDE 0510 deionizovaná Vhodná pro baterie, akvária, žehličky, laboratoře, volný čas - lepší výkon a delší životnost startovací baterie - zamezení vzniku zbytků vodního kamene - šetrná k napařovací žehličce - pro přípravu roztoků a oplachování zkumavek - menší námaha při čištění díky měkčí vodě - pro postřik rostlin, nezanechává skvrny ani zbytky vodního kamene není vhodná pro infuzní a dialyzační roztoky nedoporučuje se jako pitná voda!
Klax – Destilovaná voda
- Objem
- 5 l
- Rozměry
- 5 L
- Výrobce
- Klax
- Obsah balení
- 1x 5 plechovek
- Hmotnost
- 5.1 kg
- Kód EAN
- 4002832001053
- Číslo produktu
- 289741
- Objem
- 5 l
- Rozměry
- 5 L
- Výrobce
- Klax
- Obsah balení
- 1x 5 plechovek
- Hmotnost
- 5.1 kg
- Kód EAN
- 4002832001053
- Číslo produktu
- 289741
K tomu se hodí také

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanystr
65,72 Kč/1l
328,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

SONGMICS Manažerská židle, ergonomická, sklopné područky, černá
3 135,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Armaflex ACE izolační pryžová fólie 19mm 6m2 samolepicí
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Swirl S 67, Oranžová, Bílá, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Krabice, 11 mm, 18 mm, 1 mm
247,92 Kč
Prodejce: PG-Service

VOREL 56475, 9 kusů
82,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
2 392,60 Kč/1l
239,26 Kč
Prodejce: italia-genuss

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

Kvasná nádoba Browin o objemu 15 l s potiskem, kohoutkem a víkem
311,06 Kč
Prodejce: Katomix

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
451,58 Kč/1l
451,58 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
462,00 Kč/1l
462,00 Kč
Prodejce: somnia24

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
289,31 Kč/1l
1 446,54 Kč
Prodejce: MroAuto

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml
921,40 Kč/1l
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
703,54 Kč
Prodejce: somnia24

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

LED stojací lampa 3,6W MOTION R5073-47 RL
217,73 Kč/1l
1 741,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feim-SK

Clatronic KA 3327, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 870 W, Černá, Nerezová ocel
1 220,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Intenso XS20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,1 V, Černá
597,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Univerzální napájecí zdroj Nabíječka Plug-in Power Supply se 7 zástrčkami Adaptér 3V-12V 3A 3000mA AC DC 30W Přílohy Nabíjecí kabel Laptop Retoo
252,99 Kč
-110,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,29 Kč
Prodejce: Retoo

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO
604,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Demineralizovaná destilovaná voda 6 l – čistí žehličky a automobily, bez vodního kamene – GiDeli
66,67 Kč/1l
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Průhledná, DIN A4, 100 kusů
461,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Clatronic WKS 3692, 1,5 l, 2200 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Zabezpečení proti přehřátí, Bezkabelový
570,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Prostě destilovaná voda
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Destilovaná voda
Destilovaná voda, velmi dobrá
Ohodnoceno dne 1. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
831,02 Kč
Prodejce: CSVK
41,55 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 15 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
712,26 Kč
Prodejce: CSVK
47,48 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
563,81 Kč
Prodejce: CSVK
56,38 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
475,03 Kč
Prodejce: CSVK
95,01 Kč/1l

Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
237,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
118,68 Kč/1l

EUROLUB Destilovaná voda 2 litry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de
31,80 Kč/1l