4,7



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g269,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo

Další informace o reklamě
Kreatin monohydrát Activlab, 300 g839,30 Kč/1kg
251,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 476,09 Kč/1l
1 361,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlouhá trvanlivost až do roku 2027!
637,82 Kč/1l
382,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit Monohydrat Kreatyny pomerančová příchuť (500 g) BI9074
2 390,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 kapsl
734,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab Creatine Tabs 300Tabs
1 259,67 Kč/1kg
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek pomerančový, 500 g
1 000,00 Kč/1l
590,07 Kč
-90,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300 g / Kreatin monohydrát / 100% kreatin monohydrát v prášku
1 551,37 Kč/1kg
465,41 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit Creatine Monohydrate Creapure
671,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Myprotein Kreatin monohydrát v prášku 250 g
0,29 Kč/1l
300,00 Kč
-11,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,00 Kč
Prodejce: Ready4Life
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
CREA-M je doplněk stravy ve formě prášku určený pro profesionální i amatérské sportovce, kteří doplňují svou stravu o kreatin z kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkých, velmi intenzivních fyzických výkonech. Pozitivní účinek se dostaví při konzumaci nejméně 3 g kreatinu denně.
Složení:
Složení: kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
Doporučená konzumace:
Doporučené dávkování: Rozmíchejte jednu porci, 5 g, ve 150 ml - 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
UPOZORNĚNÍ:
Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada (substitut) pestré stravy. Doplňky stravy by měly být uchovávány mimo dosah malých dětí. Výrobek je určen pro dospělé a zdravé osoby. Výrobek není určen pro děti a kojící ženy. Je důležité zajistit vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.
Nejlépe spotřebovat před uplynutím doby použitelnosti a
Číslem šarže:
Na obalu.
Obsah balení:
obsah balení: 500 g, 100 porcí.
Skladování: V balení je 500 g:
Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
O DMĚRKA.
️ Spolu s naším kreatinem obdržíte odměrku, která vám umožní odměřit přesné porce výrobku.
️ Díky tomu můžete přesně kontrolovat svůj příjem a dosáhnout ještě lepších tréninkových výsledků.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Sonstige
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Účinné látky pro 1 dávku (5 g): Kreatin monohydrát: 4,9 g | Vitamin B6: 1,4 mg
- Doporučená spotřeba
- Jednu porci, 5 g, rozmíchejte ve 150 ml až 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
- Prodejní název
- Creatin monohydrat CREA-M pulver 500g orangen
- Kód EAN
- 5902444703958
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
- Barva
- Oranžová
- Výrobce
- Sonstige
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Pomeranč
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Účinné látky pro 1 dávku (5 g): Kreatin monohydrát: 4,9 g | Vitamin B6: 1,4 mg
- Doporučená spotřeba
- Jednu porci, 5 g, rozmíchejte ve 150 ml až 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
- Prodejní název
- Creatin monohydrat CREA-M pulver 500g orangen
- Kód EAN
- 5902444703958
K tomu se hodí také

Weider čistý kreatin 600g 9972
1,62 Kč/1l
974,81 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Optimum Nutrition Kreatinové tablety (180) bez příchuti – Kreatin – Kreatin monohydrát
3 126,01 Kč/1l
900,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

DYMATIZE Creatine Creatine Monohydrate Aminokyseliny v prku bez pchuti 500 g
2 200,38 Kč/1kg
1 100,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

MyProtein Creapure Kreatn Monohydrt 500 g bez pchut / Kreatin monohydrt / Nejist forma kreatin monohydrtu v prku
1 815,28 Kč/1l
1 038,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Mutant Creakong CX8 249 g / Vícesložkové kreatiny a směsy / 3-složková kreatinová směs obohacená o aminokyseliny
2 129,85 Kč/1l
445,90 Kč
-19,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
425,97 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Olimp Nutrition Creatine Monohydrate Powder Creapure, Sportovní nápoj, Koncentrát, Prášek, 1 kusů, 500 g, Plastová láhev
2,56 Kč/1l
1 280,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 476,09 Kč/1l
1 361,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g
1 020,00 Kč/1l
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300 g / Kreatin monohydrát / 100% kreatin monohydrát v prášku
1 551,37 Kč/1kg
465,41 Kč
Prodejce: VISO

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: mango 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

DY Nutrition The Creatine 400 g broskev / Vícesložkové kreatiny a směsy / Kreatin monohydrát obohacený o beta alanin, taurin a vitamíny skupiny B
360,27 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g
830,22 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Creatine Tabs 300Tabs
1 259,67 Kč/1kg
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nitrix 2.0, 180 tbl
6 137,88 Kč/1l
1 620,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Optimum Nutrition mikronizovan kreatin v prku - 634 g bez pchut
1 452,21 Kč/1kg
963,81 Kč
-43,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
920,70 Kč
Prodejce: Katomix

Weider Pure Creatine 3000 mg - 200 kapslí
6,82 Kč/1kg
1 596,80 Kč
-233,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 363,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlouhá trvanlivost až do roku 2027!
637,82 Kč/1l
382,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
1 444,40 Kč/1kg
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g
833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatinový potravinový doplněk v tekuté formě s grepovou příchutí - 20g
753,50 Kč/1kg
15,07 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč
764,92 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti
764,92 Kč/1l
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá chuť / Úplně se rozpouští
Vyzkoušel jsem už všechny příchutě a moc mi chutnají. Velmi dobře se rozpouští
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná dobře / Úplně se rozpustí
Vyzkoušel jsem už všechny příchutě a moc mi chutnají. Velmi dobře se rozpouští
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno bylo perfektní, děkuji
Rychlé doručení, skvělý produkt, děkuji
Ohodnoceno dne 27. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše io
Velmi dobrá chuť
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 702,20 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
370,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
740,00 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA