4,7



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g1 000,00 Kč/1l
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí1 469,37 Kč/1kg
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
920,24 Kč/1l
460,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CREATINE MONOHYDRATE prášek REAL PHARM CREATINE Natural 500g
883,40 Kč/1l
441,70 Kč
Prodejce: RealPharm

GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 kapsl
734,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goodie Kreatin monohydrát - Natural 400 g
1 497,50 Kč/1kg
599,00 Kč
Prodejce: GoodieCZ

Ostrovit kreatin monohydrát 5902232610253
1 491,15 Kč/1l
298,23 Kč
Prodejce: FIT1EU

Scitec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300 g / Kreatin monohydrát / 100% kreatin monohydrát v prášku
1 551,37 Kč/1kg
465,41 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit Creatine Monohydrate Creapure
671,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

CREATINE MONOHYDRATE prášek REAL PHARM CREATINE Natural 300g
633,10 Kč/1kg
253,24 Kč
Prodejce: RealPharm

Creatine Monohydrate, Kreatin monohydrát, 500 g
1 904,76 Kč/1l
952,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

CREATINE MONOHYDRATE prášek REAL PHARM CREATINE Fruity 500g
765,60 Kč/1kg
382,80 Kč
Prodejce: RealPharm

Myprotein Kreatin monohydrát v prášku 250 g
0,29 Kč/1l
300,00 Kč
-11,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,00 Kč
Prodejce: Ready4Life
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
CREA-M je doplněk stravy ve formě prášku určený pro profesionální i amatérské sportovce, kteří doplňují svou stravu o kreatin z kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkých, velmi intenzivních fyzických výkonech. Pozitivní účinek se dostaví při konzumaci alespoň 3 g kreatinu denně.
Složení:
Složení: kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
Doporučená konzumace:
Doporučené dávkování: Rozmíchejte jednu porci, 5 g, ve 150 ml - 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
UPOZORNĚNÍ:
Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada (substituce) pestré stravy. Doplňky stravy by měly být uchovávány mimo dosah malých dětí. Výrobek je určen pro dospělé a zdravé osoby. Výrobek není určen pro děti a kojící ženy. Je důležité zajistit vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.
Nejlépe spotřebovat před uplynutím doby použitelnosti a
Číslem šarže:
Na obalu.
Obsah balení:
250 g, 50 porcí.
Skladování: 250 g, 250 g, 250 g, 250 g, 250 g, 250 g, 250 g:
Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
ODMĚRKA.
️ Spolu s naším kreatinem obdržíte odměrku, která vám umožní odměřit přesné porce produktu.
️ Díky tomu můžete přesně kontrolovat svůj příjem a dosáhnout ještě lepších tréninkových výsledků.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
- Výrobce
- Sonstige
- Hmotnost
- 250 g
- Počet kusů
- 50
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Účinné látky pro 1 porci (5 g): Vitamín B6: 1,4 mg
- Doporučená spotřeba
- Jednu porci, 5 g, rozmíchejte ve 150 ml až 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
- Prodejní název
- Creatin monohydrat CREA-M prášek 250g Natural
- Obsah balení
- 1 x odměrka
- Kód EAN
- 5902444717658
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před světlem.
- Výrobce
- Sonstige
- Hmotnost
- 250 g
- Počet kusů
- 50
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 250 ml
- Seznam přísad
- Kreatin monohydrát, vitamin B6, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Účinné látky pro 1 porci (5 g): Vitamín B6: 1,4 mg
- Doporučená spotřeba
- Jednu porci, 5 g, rozmíchejte ve 150 ml až 200 ml vody nebo džusu. Vypijte ihned po přípravě. Konzumujte jednu porci denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (5 g). Odměrka je součástí balení.
- Prodejní název
- Creatin monohydrat CREA-M prášek 250g Natural
- Obsah balení
- 1 x odměrka
- Kód EAN
- 5902444717658
K tomu se hodí také

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: hrozny 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: citron 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: mango 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

ProActive Creatine Monohydrate 250 g prášek s vitaminem B6 příchuť: citron 50 porcí silový trénink
565,32 Kč/1kg
141,33 Kč
Prodejce: RealPharm

ProActive Creatine Monohydrate 250 g prášek s vitaminem B6 Příchuť: Orange 50 porcí silový trénink
589,16 Kč/1kg
147,29 Kč
Prodejce: RealPharm

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
920,24 Kč/1l
460,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ProActive Kreatin monohydrát 500 g prášek s vitamínem B6, příchuť: pomeranč, 100 dávek, silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá chuť / Úplně se rozpouští
Vyzkoušel jsem už všechny příchutě a moc mi chutnají. Velmi dobře se rozpouští
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná dobře / Úplně se rozpustí
Vyzkoušel jsem už všechny příchutě a moc mi chutnají. Velmi dobře se rozpouští
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno bylo perfektní, děkuji
Rychlé doručení, skvělý produkt, děkuji
Ohodnoceno dne 27. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše io
Velmi dobrá chuť
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 702,20 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
370,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
740,00 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA