4,9



Na základě 73 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý366,11 Kč/1l
1 830,56 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Další informace o reklamě
Nikwax Down Wash speciální prací prostředek na péřové bundy a péřové spací pytle 1 litr826,90 Kč/1l
826,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Original
225,15 Kč/1l
359,12 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Active Color
294,67 Kč/1l
470,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
61,36 Kč/1l
202,78 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chante Clair Płyn do prania Białe Piżmo, 1575 ml
140 923,53 Kč/1kg
239,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chanteclair 8015194530754
85,59 Kč/1l
107,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál
480 309,98 Kč/1kg
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prací gel Coccolino Care - Jemná péče o textil, 1,8 l
172 694,45 Kč/1l
310,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Chante Clair Płyn do prania Głębokie Czyszczenie, 1575 ml
332,20 Kč/1l
523,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sonax PROFILINE Microfibre Wash, 1 kusů
596,22 Kč/1l
596,22 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Účel:
- Praní v pračce
- Model:
- Zachování barev, odstraňování skvrn a praní 3 v 1
- Materiál:
- Tekutina
- Objem:
- 1260 ml
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Pižmo
Lavatrice Muschino Bianco prací prostředek 1260ml - Chanteclair
Chanteclair Lavatrice Muschio Bianco je tekutý prací prostředek, který byl speciálně vyvinut pro účinné a šetrné praní prádla v pračce. Tento výrobek je nabízen v lahvičce o objemu 1260 ml. Přípravek je ve složení extra profumato - to znamená, že je navíc parfémovaný. Vůně vydrží mnohem déle než u běžných tekutých prostředků se stejnou vůní.
Tento prací prostředek je určen k účinnému odstraňování skvrn, nečistot a pachů z různých druhů tkanin. V tomto konkrétním výrobku může být použita vůně Muschio Bianco neboli bílé pižmo, která dodává oblečení příjemnou a svěží vůni.
Chanteclair Lavatrice Muschio Bianco zajišťuje snadné a účinné praní a zároveň chrání tkaniny před poškozením. Funguje při nízkých i vysokých teplotách a zajišťuje účinné čištění s minimální spotřebou energie.
Před použitím se podívejte na etiketu výrobku, abyste zjistili správné dávkování a pokyny pro praní různých typů tkanin. Je třeba mít na paměti, že některé tkaniny mohou vyžadovat speciální ošetření nebo jinou teplotu praní.
Chanteclair Lavatrice Muschio Bianco je výrobek, jehož cílem je usnadnit proces praní a udržet vaše oblečení svěží a čisté. Pokud hledáte prací prostředek, který je účinný a šetrný, stojí za to zvážit tento konkrétní výrobek a vzít v úvahu doporučení výrobce a informace na etiketě.
Objevte čisticí sílu tekutého pracího prostředku Chante Clair White Musk. Tento vysoce účinný tekutý prací prostředek nejen důkladně vyčistí vaše oblečení, ale také zanechá osvěžující vůni bílého pižma, která vaše prádlo oživí. S objemem 1,25 litru, který vystačí na 28 praní, je tento prací prostředek praktickou a účinnou volbou pro vaši domácnost. Zažijte zářivou čistotu a příjemnou vůni při každém praní s tekutým pracím prostředkem Chante Clair White Musk!
Přeloženo pomocí DeepL.com (bezplatná verze)
Chante Clair, Płyn do prania Białe piżmo, 1260 ml
- Objem
- 1.26 l
- Složení
- Chante Clair, Płyn do prania Białe piżmo, 1260 ml
- Výrobce
- CHANTECLAIR
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.5 g
- Kód EAN
- 8015194530730
- Objem
- 1.26 l
- Složení
- Chante Clair, Płyn do prania Białe piżmo, 1260 ml
- Výrobce
- CHANTECLAIR
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.5 g
- Kód EAN
- 8015194530730
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H302 Zdraví škodlivý při požití.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Kwiat Pomarańczy i Narcyz, 1140 ml
79,87 Kč/1l
130,74 Kč
-39,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
174,80 Kč/1l
109,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Chante Clair, Odtłuszczacz Sgrassatore Universale Con Candeggina, 625 ml
121,14 Kč/1l
115,39 Kč
-39,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Active Color
294,67 Kč/1l
470,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,38 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chanteclair 8015194530754
85,59 Kč/1l
107,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
701,36 Kč/1l
175,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Original
225,15 Kč/1l
359,12 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mýdlo na praní Marseilské 300g tuhé
498,60 Kč/1l
124,65 Kč
Prodejce: BEBELUC

Lenor Lenor - Voda na žehlení - Jarní probuzení - Osvěžovač textilu - 1000 ml
422,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Chante Clair, Odkamieniacz nabłyszczający z octem, 625 ml
153,07 Kč/1l
95,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
448,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chanteclair Sgrassatore Universale, Čistič a odmašťovač pro přípravu povrchu, Univerzální, 0,6 l, Sprej, Láhev, 1 kusů
145,25 Kč/1l
124,86 Kč
-37,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,80 Kč/1l
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
740,82 Kč/1l
296,33 Kč
Prodejce: somnia24

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vonné sáčky Duftsäckchen 3 PZ Muschino Bianco 36g- Chante Clair
9 518,75 Kč/1l
380,75 Kč
Prodejce: BEBELUC
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Miluji tento prací prostředek,velmi příjemná vůně není příliš silná.dělá prádlo super čisté cítí se dobře a voní prostě božsky. Mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší produkt
Pere čistě a měkce, už není potřeba žádný změkčovač tkanin a vůně je sen, bez Day in Italy....Absolutně doporučuji nákup
Ohodnoceno dne 14. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře voní
Velmi spokojen, prádlo krásně voní, budu tento výrobek kupovat častěji. Děkuji také za rychlé dodání a dobře zabalenou zásilku.
Ohodnoceno dne 18. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Oblíbený prací prostředek
Konečně jsem našla prací prostředek, který mi příjemně voní. Je fajn, že se dá objednat, protože obchod s italskými výrobky poblíž mého bydliště zavřel.
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně snů
Jsem na tom závislá. Nic tak krásně nevoní. Rychlé dodání, velmi dobrý prací výkon.
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita je velmi dobrá
Jsem velmi spokojená, konečně jsem našla svůj prací prostředek! Vůně je jedinečná!
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi, velmi spokojen, rychlé dodání,
Znám produkt a jsem rád, že jsem si ho mohl objednat. Mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělá vůně
velmi dobrý výsledek praní a nádherná vůně; budu kupovat častěji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 830,56 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
366,11 Kč/1l

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 463,96 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
292,79 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,56 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
608,56 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
480 309,98 Kč/1kg