5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Sofin Perl Přípravek na čištění 1,4 l - Čisticí prostředek pro vynikající péči o auto
45 207,14 Kč/1l
108,83 Kč
-45,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
66,97 Kč/1l
200,91 Kč
Prodejce: Katomix

Waschkonig Płyn do prania kolorowych tkanin, 3 l
52,43 Kč/1l
157,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
55 766,00 Kč/1kg
278,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Żel do prania, uniwersal, 5 l
60,48 Kč/1l
302,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Coccolino, Płyn do prania Sensitive, 1720 ml
173,83 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite 5900627056945
76 736,95 Kč/1kg
352,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Color Gel, Żel do prania, 1.485 l
326,26 Kč/1l
484,49 Kč
Prodejce: Katomix

Chante Clair Płyn do prania Głębokie Czyszczenie, 1575 ml
332,20 Kč/1l
523,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Chante Clair Płyn do prania Color, 1575 ml
140 923,53 Kč/1kg
239,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite Fruity płyn do prania kolorów Keratin Therapy 1,8 L/ 30 prań
297 044,99 Kč/1kg
594,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Persil Expert Sensitive, Żel do prania, 2.7 l
271 700,01 Kč/1kg
760,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ariel, Odplamiacz w płynie, 950 ml
230 781,82 Kč/1kg
253,86 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite 5900627056938
68,78 Kč/1l
309,51 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Prací prostředek na barevné a jemné tkaniny SOFIN Color Protection 1,5 l
Prací prostředekSOFIN Black Color Protection 1,5Lje koncentrovaný prostředek na praní barevných tkanin, který poskytuje trojí ochranu: barvy, tkaniny a tvaru oblečení.Díky enzymatickému komplexu účinně odstraňuje nečistoty i při nízkých teplotách (od 20 °C), takže je ideální pro krátké prací programy.
Klíčové vlastnosti výrobku:
Objem: 1,5 litru - vystačí na 30 praní.
Ochrana barev a tkanin:Zabraňuje blednutí barev a mačkánítkanina udržuje oblečení v perfektním stavu
Jemná vůně: Zanechává oblečení svěží a příjemně voňavé.
Účinnost při nízkých teplotách: Účinné praní již od 20 °C, což šetří energii.
Ekologickýobal: 100% recyklovatelná láhev.
Vhodný pro vegany: Vhodný pro vegany.
Přípravek je ideální pro každodenní použití, udržuje vyprané oblečení svěží a měkké. Díky svému koncentrovanému složení stačí malé množství tekutiny na jedno praní, což z něj činí ekonomickou volbu pro každou domácnost.
Návod k použití:
*Přizpůsobte množství tekutiny stupni znečištění a tvrdosti vody podle doporučení na obalu.
*Dodržujte pokyny výrobců oděvů.
*Nepoužívejte na praní vlny a hedvábí.
Aktivní složky:
Obsahuje 5-15 % aniontových povrchově aktivních látek a <5 % neiontových povrchově aktivních látek, mýdlo, amfoterní povrchově aktivní látky, vonnou kompozici (Hexyl Cinnamal), konzervační látky (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone) a enzymy
Výrobky SOFIN se vyznačují účinností, šetrností k tkaninám a atraktivním designem obalů. Jsou oblíbenou volbou pro domácí i profesionální použití.
Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
- Objem
- 1.5 l
- Složení produktu
- Specifikace není vyžadována.
- Složení
- Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
- Výrobce
- SOFIN
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.6 g
- Kód EAN
- 5900931035063
- Objem
- 1.5 l
- Složení produktu
- Specifikace není vyžadována.
- Složení
- Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
- Výrobce
- SOFIN
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.6 g
- Kód EAN
- 5900931035063
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Sofin prací prostředek na černé a tmavé prádlo 1,5 l
131,34 Kč/1l
197,01 Kč
Prodejce: Katomix

Sofin, Płyn do płukania Perfume Bouquet, 2,5 l
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Sofin płyn do płukania Floral Passion 2,5 l 125 prań
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Sofin, Floral Passion Płyn do płukania, 1,8 l
95 227,78 Kč/1kg
171,41 Kč
Prodejce: Katomix

Sofin Perl Přípravek na čištění 1,4 l - Čisticí prostředek pro vynikající péči o auto
45 207,14 Kč/1l
108,83 Kč
-45,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sofin Complete Care Sensitive Płyn do płukania, 2,5 l
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sofin, Płyn do płukania Fresh Morning, 2,5 l
64 330,77 Kč/1kg
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sofin Kapsułki do prania czarnych tkanin, 24 sztuki
163 825,00 Kč/1kg
131,06 Kč
Prodejce: Visage

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Silan Delikátní Růžový Oplachovací Prostředek, Objem 770 ml
174 937,50 Kč/1kg
139,95 Kč
Prodejce: Katomix

Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,42 Kč/1l
232,56 Kč
-60,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sofin avlaciye sıvısı Pleasure 2,5 l
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Chante Clair Koncentrat do płukania Kwiat Pomarańczy i Narcyz, 1140 ml
79,87 Kč/1l
130,74 Kč
-39,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kuschelweich Sommerwind Płyn do płukania, 1 l
74,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Police na pračku Police na toaletu 160x47 cm Police do koupelny Stojan na WC Police do koupelny Otevřené police Snadná montáž Multifunkční Bílá, Retoo
389,19 Kč
Prodejce: Retoo

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Original
288,15 Kč/1l
459,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Burti EcoFresh, Univerzální Prací prášek - 22 dávek
1 440 700,04 Kč/1kg
144,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
4 390,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,002 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Univerzální prací gel Persil High Performance Universal 1,56 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 823,44 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
364,69 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 458,27 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
291,65 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l