5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel103,32 Kč/1l
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Elbow Grease Jablko na mytí nádobí 600 ml103,32 Kč/1l
64,99 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
fit prostředek na mytí nádobí original 500ml130,86 Kč/1l
65,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pril Original Płyn do mycia naczyń, 675ml (PRODUKT Z NIEMIEC)122,84 Kč/1l
82,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čisticí roztok na podlahy, objem 1 litr
130,99 Kč/1l
130,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Prostředek na mytí nádobí, prostředek na nádobí s citronem, 300ml, tekutý prostředek
972,93 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dětský nádobíčko čistič na jídlo, 400 ml
207,62 Kč/1l
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ludwik 5900498028881, Tekutina, Citrón, Láhev, 1350 ml, 1 kusů
86,15 Kč/1l
116,30 Kč
Prodejce: Katomix

Prostředek na mytí nádobí s citronovou vůní, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prostředek na mytí nádobí Jar - citron, 450 ml
134,00 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: vikpap

Ludwik 5900498009903, Mycí prostředek do myčky, Tekutina, 250 ml, 1 kusů, Láhev
348,00 Kč/1l
87,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tekutina pro čištění a údržbu podlah a domácnosti 888 ml
99,10 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tytan, Antystatyczny płyn do mycia drewna, 1000 ml
130,99 Kč/1l
130,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Sonett Klarspüler 0,5l
843,30 Kč/1l
421,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čisticí Prostředek na Nádobí s Bylinkovou Esencí, 900 ml
481,46 Kč/1l
433,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ludwik płyn do naczyń cytrynowy 450 ml
100,89 Kč/1l
45,40 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Ludwik, Płyn do mycia naczyń Cytryna, 5 l
83,64 Kč/1l
418,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prostředek na mytí nádobí - vzorek citronu 120 ml
2 842,92 Kč/1l
341,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CitrusClean Čisticí prostředek na nádobí s vůní citronu, 1 litr
88,99 Kč/1l
88,99 Kč
Prodejce: Lumarko
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a vraťte svým armaturám jejich lesk! Kupte si je hned teď a užijte si dokonalou čistotu!
Černý autokosmetický sprej pro čištění a ochranu je ideálním pomocníkem při udržování vašeho vozu v dokonalém stavu. S jeho objemem 500 ml vám bude postačovat na dlouhou dobu. Sprej dokonale čistí povrch vašeho vozu od nečistot a prachu, zanechávaje ho lesklým a chráněným. Díky kvalitním složkám je šetrný k laku a dalším povrchům vozidla. Vyberte tento spolehlivý produkt pro dokonalou péči o vaše auto.
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Přírodní extrakty, Ochranné polymery, Vysoká kvalita rozpouštědel, Antistatické látky, Příjemná vůně, Biologicky rozložitelné složky, Šetrné k životnímu prostředí, Bezfosfátový, Antikorozní složky, Roztíratelné gelové složky, Antibakteriální složky, Silikonové přísady, Neškodné pro lakování, Čistící enzymy, Rychleschnoucí, Hodné našeptávání, Anti-pyle, Nádrž na stříkání, Čištění bez vody, Úsporný přípravek
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Hmotnost
- 0.24 g
- Kód EAN
- 5902643004764
- Číslo produktu
- MILL Clean płyn armatury
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Přírodní extrakty, Ochranné polymery, Vysoká kvalita rozpouštědel, Antistatické látky, Příjemná vůně, Biologicky rozložitelné složky, Šetrné k životnímu prostředí, Bezfosfátový, Antikorozní složky, Roztíratelné gelové složky, Antibakteriální složky, Silikonové přísady, Neškodné pro lakování, Čistící enzymy, Rychleschnoucí, Hodné našeptávání, Anti-pyle, Nádrž na stříkání, Čištění bez vody, Úsporný přípravek
- Výrobce
- Počet kusů
- 10
- Hmotnost
- 0.24 g
- Kód EAN
- 5902643004764
- Číslo produktu
- MILL Clean płyn armatury
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 750,23 Kč/1kg
487,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Dr.Beckmann Univerzální čisticí listy Magic Leaves Spring Fresh 44g
1 962 200,05 Kč/1kg
98,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Granitan – žulové umyvadlo – kuchyňské umyvadlo – s impregnací – dřez
241,72 Kč
Prodejce: Granitan

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 209,38 Kč/1m²
707,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

BLANCO DailyClean 526305 pro domácnost | čisticí prostředek, čisticí prostředek pro domácnost, univerzální čisticí prostředek
265,66 Kč
Prodejce: Di-Life

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
233,43 Kč/1m
338,48 Kč
Prodejce: Bestlivings

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

VASAGLE toaletní skříňka na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílo-cementově šedá barva
1 974,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Grspl01Sw
4 486,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Dolní TV stolek Lefyr v černé barvě s lesklými předními plochami a LED osvětlením, 140 cm
4 339,00 Kč
-1 020,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Selsey

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Rozkládací jídelní stůl, kulatý, černý, PERO, 90/140 cm, dýha dub Craft Golden – styl loft, skandinávský
9 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dekori_Interiors

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Čalouněná postel Flieks 90x200 cm s USB, postel pro mladé, jednolůžko s roštem a úložným prostorem, úložná postel s LED diodou, povlečení, šedá barva
7 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
4 390,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

Obdélníkový jídelní stůl Tribesigns pro 6-8 osob, 200 cm dřevěný stůl ve venkovském stylu s robustními kovovými nohami a dřevěnou deskou (pouze stůl)
4 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Ekologické cestovní mýdlo 100 ml – kompaktní cestovní mýdlo s mikroorganismy, vhodné pro mytí rukou, nádobí a prádlo během cestování



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
242,51 Kč
Prodejce: Baviette
2 425,10 Kč/1l

Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Elbow Grease Jablko na mytí nádobí 600 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Mycí prostředek na nádobí Apple&Cinnamon Washing Up Liquid Elbow Grease 600 ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease - Prostředek na Mytí Nádobí - Washing Up Liquid - Brusinka a Pomeranč - 600ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

FAIRY 8001090900883 FAIRY Pinke Jasminblüte Spülmittel 0,45 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,14 Kč
Prodejce: M_plus_L
306,98 Kč/1l