Jemný Čistič Skvrn Ace, 1l
322,72 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vizir Proszek do prania białych tkanin, 1,1 kg351 653,85 Kč/1kg
457,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bryza, bílý prací prášek 4 v 1, 8,45 kg100 276,47 Kč/1kg
852,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Passion Gold Proszek uniwersalny, 2,7 kg144 883,33 Kč/1kg
434,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Passion Gold, Uniwersalny żel do prania, 4l128 634,15 Kč/1kg
527,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ace Classic bělidlo na tkaniny 1 l
88,00 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

ACE Odplamiacz do Tkanin Białych 1 litr
334,91 Kč/1l
334,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Odstraňovač Skvrn Vanish, 500 ml
197 859,99 Kč/1kg
98,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vanish, Odstraňovač skvrn ve spreji, 500 ml
443,14 Kč/1l
221,57 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Silan, Płyn do płukania Magic Magnolia, 1012 ml
167,20 Kč/1l
169,21 Kč
Prodejce: Katomix

Prací prostředek s lanolínem, objem 1l
54,00 Kč/1l
263,99 Kč
-209,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
54,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

General Fresh, Płyn do czyszczenia pralek, cytrynowy, 250 ml
602,72 Kč/1l
150,68 Kč
Prodejce: Visage

Frosch 1311521, Tekutina, 750 ml, Láhev
200,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Univerzální čisticí pasta, 500g
398 057,69 Kč/1kg
206,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Coccolino, Płyn do płukania Sunfresh, 975 ml
103,92 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heitmann, Express Spülmaschinen Reiniger
2 124,67 Kč/1kg
63,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofin Complete Care Sensitive Płyn do płukania, 2,5 l
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Silan Delikátní Oplachovací Prostředek pro Děti 1,1l
173,11 Kč
Prodejce: Katomix

Frosch Sprej Na Skvrny Ala Žlučové Mýdlo 500 Ml 6768192
365,32 Kč/1l
182,66 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bělidlo na prádlo, odstraňovač skvrn na prádlo, 400g, účinné od 30°C
177,27 Kč/1kg
70,91 Kč
Prodejce: taleoo

Prací prášek 2.4 kg, koncentrovaný prací prášek, 40°60°95°
487,45 Kč
Prodejce: Emerosa
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemný Čistič Skvrn Ace je účinným řešením pro odstranění skvrn a nečistot ze šatů a textilních materiálů. Tento všestranný čistič ve formě 1 litrové lahve nabízí dokonalé čištění bez poškození látek. S jemnou formulí a silným účinkem je ideální volbou pro efektivní čištění v domácnosti. Optimalizujte svou péči o domácnost s Jemným Čističem Skvrn Ace!
- Objem
- 1 l
- Složení
- Šetrný k textiliím a efektívny v boji proti špinavým škvrnám, odstraňovač skvrn Ace je vaším spoľahlivým pomocníkom pri udržiavaní čistoty vo vašom domácnosti. Jeho špičková formulácia vám pomôže odstrániť aj tie najnáročnejšie škvrny, zanechávajúc vaše textílie čisté a osviežené. Zoznam prísad: voda, tenzidy, enzýmy, parfum.
- Výrobce
- ACE
- Počet kusů
- 10
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8001480023161
- Objem
- 1 l
- Složení
- Šetrný k textiliím a efektívny v boji proti špinavým škvrnám, odstraňovač skvrn Ace je vaším spoľahlivým pomocníkom pri udržiavaní čistoty vo vašom domácnosti. Jeho špičková formulácia vám pomôže odstrániť aj tie najnáročnejšie škvrny, zanechávajúc vaše textílie čisté a osviežené. Zoznam prísad: voda, tenzidy, enzýmy, parfum.
- Výrobce
- ACE
- Počet kusů
- 10
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8001480023161
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
8 092,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ace Classic bělidlo na tkaniny 1 l
88,00 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

ACE Odplamiacz do Tkanin Białych 1 litr
334,91 Kč/1l
334,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ace, Wybielacz, lemon, 1 l
261,86 Kč/1l
261,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ace, bělidlo, běžné, 1 l
209,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ace, Wybielacz Sosna, 1000 ml
100,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Tříkolky Opulence - 6rychlostní tříkolky pro dospělé a seniory - 20 palců - Nastavitelné - S košíkem - Bílé - Nosnost 120 kg
9 609,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BoltEdge

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Písková
Zrepasovaný
19 765,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
28 197,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

DanKlorix Čisticí Prostředek 1,5 l - Účinná a Silná Formule
177,01 Kč/1l
265,51 Kč
Prodejce: somnia24

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
14 117,55 Kč
Prodejce: NESATEC

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Postel Paris 28902, čalouněná, umělá kůže, s LED a lamelovým roštem, černá, 140 x 200 cm
4 132,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr. Beckmann, Kouzelné plátěnky, prací prostěradla, 25 kusů (VÝROBEK Z NĚMECKA)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
315,79 Kč
Prodejce: Serica
631,58 Kč/1kg

Perkarbonát sodný s aktivním kyslíkem na praní 1kg Nuvio
290,18 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Persil Colour Powder Heavy Duty prací prostředek Deep Clean 75 pracích dávek 4500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 085,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Univerzální čisticí pasta, 500g
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
398 057,69 Kč/1kg

febreze 8700216331326 febreze Osvěžovač textilu ve spreji, intenzivní svěžest, 500 ml
182,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
364,38 Kč/1l

Evidur, Prací prášek, 600g
95,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136 500,00 Kč/1kg

Spee Megaperls Proszek do prania kolorowych tkanin, 1,14kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140 046,67 Kč/1kg

Corri d'Italia Perfumy do prania Milano, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
439,09 Kč
Prodejce: YourFragrance
1 463 633,26 Kč/1kg

Heitmann, Express Spülmaschinen Reiniger
63,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 124,67 Kč/1kg

Frosch Sprej Na Skvrny Ala Žlučové Mýdlo 500 Ml 6768192
182,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
365,32 Kč/1l

Spee Megaperls prací prostředek s vůní 19 WL 4v1 1140g
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heitmann, Power, Odplamiacz, 250g (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
248 166,65 Kč/1kg

Aviváž Silan Maledivy pro muže - Relaxační péče, 770 ml
494,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
617 525,02 Kč/1kg

Silan Dreamy Lotus Płyn do płukania, 770 ml
490,87 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
637,49 Kč/1l

Burti EcoFresh, Univerzální Prací prášek - 22 dávek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
144,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 440 700,04 Kč/1kg

Frosch Citrusový prací prášek s vysokou prací silou Veganský prášek 22 WL
263,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

W.Riese Barevný gel 50WL 2250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
541,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
240,87 Kč/1l

Frosch, Proszek do prania, Aloe Vera Sensitive, 22 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
263,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 637 000,07 Kč/1kg

Persil UNIVERSAL PULVER Waschmittel 1,3 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
342,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237 854,16 Kč/1kg