Odvápňovač Aroumatum je univerzální řešení pro účinné odstranění vodního kamene a jiných nečistot v kávovarech, varných konvicích a žehličkách. Díky jedinečnému složení z přírodních ingrediencí tento odvápňovač odstraňuje vodní kámen a chrání vaše spotřebiče před chemickým poškozením. Ideální pro použití ve všech běžných spotřebičích značek jako Delonghi, Saeco, Jura, Siemens a dalších.
Vlastnosti produktu
Značka: Aroumatum
Typ: Univerzální odstraňovač vodního kamene
Obsah: 4x 300 ml
Použití: kávovary , varné konvice, žehličky
Přírodní složky: Šetrný k životnímu prostředí a bezpečný
Chrání zařízení: zabraňuje poškození agresivními chemikáliemi
Bezpečný a účinný: Odstraňuje vodní kámen a nečistoty
Vhodné pro: Delonghi, Saeco, Jura, Siemens a mnoho dalších
Balení: 4 láhve po 300 ml
Použití
Nalijte odstraňovač vodního kamene podle pokynů do nádržky na vodu vašeho kávovaru nebo jiného zařízení.
Spusťte odvápňovací program nebo nechte přístroj projít s roztokem.
Po použití zařízení důkladně...
Aroumatum 4x 300 ml odstraňovač vodního kamene pro plně automatické kávovary, varné konvice a žehličky – přírodní složení
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(739)Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Durgol Universal 1 kusů, GHS07: Škodlivý, Varování, H315: Causes skin irritation, H319: Způsobuje vážné podráždění očí, P102: Uchovávejte mimo dosah dětí., P302+P352: PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte vodou a mýdlem., P305+P351+P338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:...
236,64 Kč/1l
118,32 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Nejprodávanější
Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 750,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
487,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Heitmann, Odstraňovač vodního kamene, 250 ml
246,72 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
61,68 Kč
Prodejce: Katomix
Durgol DED 18, 70 mm, 138 mm, 160 mm, 400 g, GHS07: Škodlivý, Varování
1 122,08 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
140,26 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Kyselina octová 80% | 5 kg | Klimaticky neutrální | Ideální jako čisticí prostředek a odstraňovač vodního kamene | Pro dům a zahradu Klimaticky neutrální Flexol
114,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(23)Počet hodnocení: 23
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(48)Počet hodnocení: 48
360,06 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Dewepro S3002
353,78 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
176,89 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24
Wessper CleanMax Green odstraňovač vodního kamene 4×500 ml – ekologický, univerzální pro plně automatické kávovary, kompatibilní se značkami De’Longhi, Jura, Siemens a mnoha dalšími.
415,51 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(46)Počet hodnocení: 46
831,02 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
AquaFloow odstraňovač vodního kamene 2x 1000 ml pro kávovary, varné konvice a domácí spotřebiče
249,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
499,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Tekutý odstraňovač vodního kamene pro plně automatické kávovary - Kávovary - Rychlovarné konvice a napařovače s nádržkou na vodu - 500 ml
676,32 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
363,61 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-25,45 Kč
338,16 Kč
Prodejce: PG-Service
De’Longhi Entkalker Descaler
2 373,70 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
474,74 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Heitmann - Odstraňovač vodního kamene pro kávovary & rychlovarné konvice, 2 x 25 g --> Čistící prášek proti vodnímu kameni pro kávovary a rychlovarné konvice, 2 x 25 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
334,74 Kč
Prodejce: Ka_SHOP
Odstraňovač vodního kamene Kamix, 30g
7 325 000,19 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Odvápňovač Aroumatum je univerzální řešení pro účinné odstranění vodního kamene a jiných nečistot v kávovarech, varných konvicích a žehličkách. Díky jedinečnému složení z přírodních ingrediencí tento odvápňovač odstraňuje vodní kámen a chrání vaše spotřebiče před chemickým poškozením. Ideální pro použití ve všech běžných spotřebičích značek jako Delonghi, Saeco, Jura, Siemens a dalších.
Vlastnosti produktu
Značka: Aroumatum
Typ: Univerzální odstraňovač vodního kamene
Obsah: 4x 300 ml
Použití: kávovary , varné konvice, žehličky
Přírodní složky: Šetrný k životnímu prostředí a bezpečný
Chrání zařízení: zabraňuje poškození agresivními chemikáliemi
Bezpečný a účinný: Odstraňuje vodní kámen a nečistoty
Vhodné pro: Delonghi, Saeco, Jura, Siemens a mnoho dalších
Balení: 4 láhve po 300 ml
Použití
Nalijte odstraňovač vodního kamene podle pokynů do nádržky na vodu vašeho kávovaru nebo jiného zařízení.
Spusťte odvápňovací program nebo nechte přístroj projít s roztokem.
Po použití zařízení důkladně propláchněte čistou vodou.
Důležité informace
Produkt skladujte na chladném a suchém místě.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zabraňte kontaktu s očima.
Objem
0.3 l
Výrobce
Aromatum
Počet kusů
4
Hmotnost
1200 g
Kód EAN
5902668025928
Číslo produktu
4_ATM-ODK-300
Objem
0.3 l
Výrobce
Aromatum
Počet kusů
4
Hmotnost
1200 g
Kód EAN
5902668025928
Číslo produktu
4_ATM-ODK-300
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H318 Způsobuje vážné poškození očí.
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Descaler CA6700 250ml
3 800,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
950,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Nejprodávanější
Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(875)Počet hodnocení: 875
619,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect
DeLonghi EcoDecalk DLSC500 Odstraňovač vodního kamene pro 5 operací odstraňování vodního kamene (balení po 4 kusech)
856,91 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(739)Počet hodnocení: 739
1 713,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Wessper CleanMax Green odstraňovač vodního kamene 4×500 ml – ekologický, univerzální pro plně automatické kávovary, kompatibilní se značkami De’Longhi, Jura, Siemens a mnoha dalšími.
415,51 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(46)Počet hodnocení: 46
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
428,21 Kč
Prodejce: somnia24
Philips Stejné jako CA6706/00 sada pro údržbu, Sada na údržbu, Vícebarevný, 2 Espresso Decalcifier bottles, 2 BRITA INTENZA+ Water filter cartridges, 6x Coffee Oil Remover,..., 900 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 979,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Wessper ekologický odvápňovač pro kávovary 2 x 500 ml, kávovary, espresso - kompatibilní s Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele atd
593,50 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(46)Počet hodnocení: 46
593,50 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Náhradní filtr na vodu Sillar 12, kompatibilní s modely DeLonghi DLSC002, SER3017, ECAM a ESAM
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(411)Počet hodnocení: 411
890,40 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-91,40 Kč
799,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Nejprodávanější
Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(607)Počet hodnocení: 607
859,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect
6dílný vodní filtr pro kávovar Delonghi Náhradní vodní filtr pro De'Longhi DLSC002, kompatibilní s řadami De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(615)Počet hodnocení: 615
1 362,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
6x vodní filtr Aquafloow kompatibilní s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500ml ecoDecalk
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(559)Počet hodnocení: 559
1 089,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Sada odvápňovacích a čisticích tablet Odvápňovač + 10x tablety KRUPS JURA BOSCH SIEMENS
8 407,17 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(46)Počet hodnocení: 46
504,43 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Sada kávovaru na espresso: DeLonghi EcoDecalk 500 ml + 5x vodní filtr Wessper AquaLunga
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(559)Počet hodnocení: 559
1 068,54 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips AquaClean CA6903/10 CA6903/22, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco a SÜD(3)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(875)Počet hodnocení: 875
399,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect
Wessper 100 čisticích tablet pro plně automatické kávovary a kávovary – 2g tablety
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
534,12 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Náhradní filtr na vodu Sillar, kompatibilní s modely DeLonghi DLSC002, SER3017, ECAM a ESAM
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(411)Počet hodnocení: 411
771,64 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-82,64 Kč
689,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
De’Longhi DLS C002, Vodní filtr, DeLonghi, Bílá, 1 kusů, 61 x 44 x 165 mm, 67 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(60)Počet hodnocení: 60
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt, rychlé doručení
Počet kusů 4
Tento produkt jsem si objednal už podruhé a jsem velmi spokojený. Filtry jsou srovnatelné s originálem.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.