4,9



Na základě 51 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čerstvá Dreft Platinum All in One Kapsle do myčky - 75 ks535 400,00 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tablety do myčky s leštidlem All In 1 Lemon Fresh Astonish, 42 ks246 989,99 Kč/1kg
246,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg122 666,67 Kč/1kg
136,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Calgonit finish Calgonit finish čistič myčky nádobí 250 ml987,36 Kč/1l
246,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
337,81 Kč/1l
945,87 Kč
Prodejce: Di-Life

Fairy Platinum PLUS - tablety do myčky nádobí All-In-One 84 kapslí citron, citronové tablety do myčky nádobí, tablety do myčky nádobí v ekonomickém balení
861,20 Kč/1l
1 033,44 Kč
Prodejce: Di-Life

Fairy Platinum Plus All In One tablety do myčky nádobí, citron, 30 tablet Anti-Dull
71,82 Kč/1kg
214,02 Kč
Prodejce: Di-Life

Fairy Dishwasher Tabs All-in-One Original - 100 kusů
1 542,22 Kč/1l
694,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Finish Ultimate Plus - Čisticí kapsle do myčky s vůní citronu, 62 ks.
208 591,42 Kč/1kg
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kapsle do myčky nádobí Fairy Platinum All in One Lemon 43 kusů
362,86 Kč/1kg
254,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Finish 8592326010419, Leštidlo do myčky, Tekutina, 800 ml, Citrón, 1 kusů, Láhev
146,44 Kč/1l
117,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fairy Platinum All in One Lemon kapsułki do zmywarki 51 szt.
327 990,91 Kč/1kg
828,90 Kč
-468,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Multipack 5x Fairy Platinum Plus All In One tablety do myčky nádobí, citron, 30 tablet Anti-Dull
1 018,51 Kč/1l
1 018,51 Kč
Prodejce: Di-Life

Dreft Platinum All in One - Čisticí kapsle do myčky s osvěžující vůní citronu, 75 ks
582 506,66 Kč/1kg
873,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Fairy Original All-in-One Lemon tablety do myčky 56 ks
61,30 Kč/1kg
242,15 Kč
Prodejce: Di-Life

Somat, Excellence, tablety do myčky, 20 ks
399 850,01 Kč/1kg
256,22 Kč
-96,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,94 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Frosch Lime Tabs do myčky nádobí 50ks
462,36 Kč/1l
416,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí 44 kusů
466 087,51 Kč/1kg
372,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Fairy Platinum All in One Kapsułki do zmywarki Lemon, 81 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 172 818,19 Kč/1kg
1 290,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tablety do myčky nádobí Pril All in One Extra Lemon 80 kusů
181,43 Kč/1kg
254,00 Kč
Prodejce: UniMarket
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Díky kartáčkům do myčky nádobí Fairy na mytí odolných potravin bude vaše nádobí zářit jako nové
Odstraňuje skvrny díky technologii proti mlžení a navrací nádobí původní lesk
Účinné i v programech s krátkým oplachem
Přepněte na krátký program a ušetřete čas, vodu a elektřinu ve srovnání se standardními programy
Díky vestavěnému systému předmytí není nutné žádné oplachování
Doporučeno předními světovými výrobci myček nádobí
Obsahuje sůl a oplachovací prostředek a také ochranu skla a stříbra
Složení
15-30 % bělící činidla na bázi kyslíku, 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, <5 % polykarboxyláty, enzymy, vonné látky
Díky tabletám do myčky Fairy Platinum Plus All in One bude vaše nádobí vypadat jako nové. Nabízejí vám nejlepší čištění odolných potravin od značky Fairy a dokonce pomáhají odstranit mlhu, která se časem vytvořila, a obnovit tak původní lesk vašeho nádobí. Fairy Platinum Plus poskytuje výjimečné čištění a odstraňuje odolné skvrny od potravin i při krátkém programu. Máte málo času? Žádný problém! Stačí použít krátký program. Fairy kombinuje tekutý a práškový mycí prostředek ve výkonné kartě, která se velmi rychle rozpouští, a proto zajišťuje vynikající výsledky i při krátkém programu. Tabulky se navíc velmi snadno používají. Není třeba je rozbalovat, ale stačí je jednoduše vložit do dávkovací komory. Používejte krátký program* a ušetřete čas, vodu a elektřinu ve srovnání se standardním programem!
Návod k použití
Vložte kartu do myčky do dávkovací komory a ihned ji zavřete. Používejte pouze suchýma rukama. Kartu nerozbalujte a neoddělujte od sebe karty, které se k sobě přilepily. Po každém použití sáček uzavřete. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte kartu do dávkovací komory. Pokud se karta do komory nevejde, umístěte ji na zásobník na příbory a zvolte mycí program bez předmytí. Myčka by měla dokonale umýt nádobí, i když se rozsvítí kontrolka oplachovacího prostředku nebo soli. V případě extrémně tvrdé vody nad 21°dH (≤5 % domácností) použijte sůl. V myčce nemyjte starožitný/ručně malovaný porcelán nebo jemný křišťál. Do myčky nevkládejte/neoplachujte předměty z pravého stříbra. 1 karta = 1 mycí cyklus
Upozornění
Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Okamžitě zavolejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO/lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vypijte trochu vody na zředění. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergické reakce. Obsahuje peroxid uhličitanu sodného, tridecetn, disiřičitan sodný.
- Objem
- 0.45 l
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 balení se 71 kartami
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 8700216236126
- Číslo produktu
- 355809
- Objem
- 0.45 l
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 balení se 71 kartami
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 8700216236126
- Číslo produktu
- 355809
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
337,81 Kč/1l
945,87 Kč
Prodejce: Di-Life

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 666,67 Kč/1kg
136,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fairy, Original All-in-1 tablety do myčky nádobí, 100 kusů
666 837,52 Kč/1kg
533,47 Kč
Prodejce: Di-Life

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: md-premium-e-commerce

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CrossAction náhradní hlavice 1 - Oral-B
2 627,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TecTake 401801, Černá
908,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Tectake

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Multipack 5x Fairy Platinum Plus All In One tablety do myčky nádobí, citron, 30 tablet Anti-Dull
1 018,51 Kč/1l
1 018,51 Kč
Prodejce: Di-Life

Lenor 8001090891099, Granule, 210 g, Cedrové dřevo, Květina, Pačuli, 12 týden/týdnů
586 407,43 Kč/1kg
158,33 Kč
Prodejce: Katomix

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 755,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

blend-a-dent Haftcreme Compl.extr.s
1 890,62 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Katomix

tonies 01-0051, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Modrá
1 989,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
743,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Bestway 54153, Nafukovací bazén, 575 l, Pětiúhelníkový, 3 rok/roky, Vinyl, Modrá, Bílá
1 663,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Fairy Platinum PLUS - tablety do myčky nádobí All-In-One 84 kapslí citron, citronové tablety do myčky nádobí, tablety do myčky nádobí v ekonomickém balení
861,20 Kč/1l
1 033,44 Kč
Prodejce: Di-Life

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 773,78 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,53 Kč/1l
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Modrá vonná levandule 48 Rostlina levandule úzkolistá - Levandulové rostliny mrazuvzdorné - pravá levandule - Zahradní rostliny
1 400,58 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Fairy Dishwasher Tabs All-in-One Original - 100 kusů
1 542,22 Kč/1l
694,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

febreze 8700216331326 febreze Osvěžovač textilu ve spreji, intenzivní svěžest, 500 ml
366,10 Kč/1l
183,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lenor 8700216694490 Lenor aviváž Aprilfrisch, 1,239 litru - 59 WL
82,26 Kč/1kg
141,40 Kč
-39,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
94% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
94%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Objem 0,45 l
Karty rozhodně splňují to, co slibují, a proto si je koupím znovu. Byly také velmi rychle doručeny, takže bych je ráda koupila znovu.
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přiměřená cena / Rychlé doručení
Objem 0,45 l
Tento produkt najdete pouze u Kauflaund, a to navíc za dobrou cenu, přičemž dodání je vždy spolehlivé.
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré karty do myčky
Objem 0,45 l
Koupila jsem je a používala ve Španělsku a byla jsem z těchto záložek nadšená, viděla jsem je v Kauflandu a hned jsem je koupila.
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Víla
Objem 0,45 l
Je to velmi dobrý produkt. Jsem spokojená. Bohužel moje myčka funguje pouze s kartami Fairy.
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tabulky obdržené při nákupu nové myčky nádobí
Objem 0,45 l
Tabs jsou skvělé, jen škoda, že se nedají sehnat v normálních obchodech. super mycí síla
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super výsledek
Objem 0,45 l
Velmi dobré výsledky mytí, polštářky jsou úhledně zabalené.
Ohodnoceno dne 18. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 0,45 l
Pro mě nejlepší kohoutky do myčky. Vše je čisté a lesklé. Moc děkuji.
Ohodnoceno dne 18. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je velmi čisté
Objem 0,45 l
Tyto karty do myčky jsou pro mě nejlepší
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Čerstvá Dreft Platinum All in One Kapsle do myčky - 75 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535 400,00 Kč/1kg

Tablety do myčky s leštidlem All In 1 Lemon Fresh Astonish, 42 ks
246,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
246 989,99 Kč/1kg

Finish Power All in One - Tablety do myčky, Osvežující Vůně, 85 ks. -> Finish Vše v Jednom - Tablety pro myčku, Vůně svěžesti, 85 ks.
1 044,60 Kč
-606,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
364 949,98 Kč/1kg

RealG RC-K-1754 Zavlažovací baňka 250 ml, 8 ks
231,00 Kč
Prodejce: LED21
924,00 Kč/1l

Calgonit finish Calgonit finish čistič myčky nádobí 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
246,84 Kč
Prodejce: everybuy_at
987,36 Kč/1l

Fay myčky nádobí, hygienický čistič, 200 g
99,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
0,50 Kč/1l

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
122 666,67 Kč/1kg

Frosch Eko Tablety Do Myčky Klasické Limetka 70 Tablet 6780614
586,80 Kč
Prodejce: everybuy_at
586,80 Kč/1l

Somat Deo Duo Perls neutralizátor zápachu citron a pomeranč 1 kus
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 459 250,06 Kč/1kg