Corri d'Italia Perfumy do prania Verona, 250ml
218,61 Kč
728 699,97 Kč / 1kg
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Lenor 8006540968284 Lenor light Wäscheparfüm 160,0 g1 173,75 Kč/1kg
187,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Poliboy láhev s rozprašovačem pro intenzivní péči o kůži jemná péče 375ml362,35 Kč/1l
135,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Corri d'Italia Koncentrat do płukania Venezia, 1000ml
80 133,33 Kč/1kg
140,79 Kč
-44,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lenor, Perełki do prania Gold Orchid, 570 g
1 500 783,26 Kč/1kg
900,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Savo, Uniwersalny żel do prania, 5 l
156 762,74 Kč/1kg
799,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor Unstoppables Perełki zapachowe do prania Dash, 210 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
158,33 Kč
Prodejce: Katomix

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
217,64 Kč/1l
142,99 Kč
-34,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
288,28 Kč/1l
288,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lenor, perly s vůní svěžího prádla, 210 g
688 391,29 Kč/1kg
158,33 Kč
Prodejce: Katomix

Parfém na praní AMARELLA COLAVERA 500 ml
698,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Lenor, Gelsomino Scarlatto Fragrance Pearls, 210g
158,33 Kč
Prodejce: Katomix

Vůně do prádla ZEPHYR GREENERY 50 ml
2 980,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MISURA

Aviváž L’ousia Bergamot 400 g – koncentrovaná, s dlouhotrvajícím účinkem, až na 160 praní
1 699,97 Kč/1l
679,99 Kč
Prodejce: Lousia

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Parfém na praní AMARELLA COLAVERA koncentrovaný 250 ml
1 517,86 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Prací parfém L’ousia Bergamot 200 g – koncentrovaný, s dlouhotrvajícím účinkem, až na 80 praní
2 499,95 Kč/1l
499,99 Kč
Prodejce: Lousia

Parfém na praní AMARELLA FLORALIS koncentrovaný 250 ml
1 517,86 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Vůně do prádla ZEPHYR SPRING 250 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: MISURA

Lenor Trocknertücher Aprilfrisch, Cedrové dřevo, Pačuli
296,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Corri d'Italia Perfumy do prania Verona, 250ml
- Objem
- 0.25 l
- Složení
- Corri d'Italia Perfumy do prania Verona, 250ml
- Výrobce
- Corri d'Italia
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8054729636141
- Objem
- 0.25 l
- Složení
- Corri d'Italia Perfumy do prania Verona, 250ml
- Výrobce
- Corri d'Italia
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8054729636141
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Corri d'Italia Perfumy do prania Roma, 250ml
728 699,97 Kč/1kg
218,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
288,28 Kč/1l
288,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Parfém na praní AMARELLA CLASSIC 500 ml
698,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
217,64 Kč/1l
142,99 Kč
-34,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lenor Lenor - Voda na žehlení - Jarní probuzení - Osvěžovač textilu - 1000 ml
422,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Corri d'Italia Koncentrat do płukania Venezia, 1000ml
80 133,33 Kč/1kg
140,79 Kč
-44,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Lenor 8006540968284 Lenor light Wäscheparfüm 160,0 g
1 173,75 Kč/1kg
187,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor, perly s vůní svěžího prádla, 210 g
688 391,29 Kč/1kg
158,33 Kč
Prodejce: Katomix
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Lenor 8006540968284 Lenor light Wäscheparfüm 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
187,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 173,75 Kč/1kg