5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Difuzér vůně s tyčinkami FLAKON, 500 ml1 318,00 Kč/1l
659,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Další informace o reklamě
pajoma® Aroma do prostoru, vanilková vůně, balení (1 x 50 ml) v dárkové krabičce14 558,20 Kč/1l
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml3 870,80 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Feelruhe - pokojový sprej 50ml4 095,00 Kč/1l
204,75 Kč
Prodejce: apohealth

1.08 Pokojová vůně v ušlechtilém skleněném flakonu - XXL množství 800ml - Vůně: AMBER
844,75 Kč/1l
675,80 Kč
Prodejce: Special-trends

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pokojová vůně 6 vůní 100ml osvěžovač vzduchu 8 tyčinek difuzér vůně dávkovač vonný olej, Vůně: pomeranč-skořice
2 597,05 Kč/1kg
519,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
15 042,67 Kč/1l
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada esenciálních olejů Janolia - přírodní vonné oleje do difuzéru a zvlhčovače vzduchu, dárková sada čistých aroma olejů pro domácnost, kancelář a lázně, odpolední téma
3 883,33 Kč/1l
297,00 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

COM-FOUR® 4x osvěžovač vzduchu, okouzlující pokojová vůně ve čtyřech skvělých vůních, lahvička s vonným olejem a dřevěnými tyčinkami, voňavý pokojový parfém
7 650,00 Kč/1l
229,50 Kč
Prodejce: com-four

Brait Magic Flower Dekorativní osvěžovač vzduchu Lotus Flower 75ml
1 509,30 Kč/1kg
150,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Air Wick FreshMatic Osvěžovač vzduchu s náplní 250 ml - Smooth Satin & Moon Lily
849,52 Kč/1l
212,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sada pokojových vůní Feelruhe
5 994,00 Kč/1l
599,40 Kč
Prodejce: taleoo

Feelwald - Sada vůní do pokoje 100 ml
5 994,00 Kč/1l
599,40 Kč
Prodejce: taleoo

Feelruhe - Raumduftset 50ml | BALDINI BY TAOASIS
6 324,80 Kč/1l
316,24 Kč
Prodejce: taleoo

Sada 8 pokojových osvěžovačů vzduchu Aroma Di Rogito, 8 kusů/10 ml, různé vůně
200,82 Kč/1kg
100,41 Kč
Prodejce: Homedo

Pro mě - sada vůní do pokoje 50ml
5 569,00 Kč/1l
278,45 Kč
Prodejce: taleoo

Sada 4 osvěžovačů vzduchu Minideo Gelový osvěžovač vzduchu s vůní do místnosti
1 369,16 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pokojová vůně s difuzními tyčinkami v 6 různých vůních - sada 6 kusů - difuzér vůně 100 ml s 5 tyčinkami
sada 6 pokojových osvěžovačů, každý o objemu 100 ml s 6 různými vůněmi a 5 vonnými tyčinkami
Údaje o výrobku: Obsah jedné lahvičky cca 100 ml
Materiál: sklo / vonné tyčinky / vonná směs Barva: průhledná Vůně: 1x každá z pomeranče skořice, vanilky, levandule, jasmínu, třešňového květu, opia Velikost každé lahvičky cca 10 cm x 5 cm (výška x průměr) Každá lahvička obsahuje 5 vonných tyčinek Délka každé tyčinky cca 20 cm Až 4 týdny trvající svěžesti Vhodné pouze pro použití v interiéru
Rozsah dodávky:
- 1x sada 6 pokojových vůní - 100 ml
- Objem
- 0.1 l
- Model
- Raumduft im 6er Set
- Výrobce
- Spetebo
- Hmotnost
- 1300 g
- Kód EAN
- 4069055002588
- Objem
- 0.1 l
- Model
- Raumduft im 6er Set
- Výrobce
- Spetebo
- Hmotnost
- 1300 g
- Kód EAN
- 4069055002588
K tomu se hodí také

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

ETÉREA Povlečení 135x200cm + 80x80cm - 100% bavlna - Povlak na přikrývku Chequered natural soft - Ložní prádlo s polštářem 135x200cm povlak na přikrývku + 80x80cm povlak na polštář 2-dílný - OEKOTEX - Zelená barva
764,61 Kč
Prodejce: magita

TRESKO® Flexibilní zahradní hadice 45m Vodní hadice Natahovací flexibilní hadice
23,20 Kč/1m
1 043,95 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DWD-Company

smartstore 3508390 smartstore úložný box CLASSIC 15, 14 litrů
233,00 Kč
Prodejce: CORWELL

LED dekorace "Rentier se saněmi" - 192 LED diod, teplá bílá barva / 8 metrů světelného hadu - pro použití v interiéru i exteriéru
1 196,66 Kč
Prodejce: Special-trends

Laleni prostěradlo do dětské postýlky 70x140 cm - certifikováno Oeko-Tex, 100% bavlna, - provedení
218,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
8 564,08 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Clatronic BZ 3740, 5 l, Nerezová ocel, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
4 284,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml
3 870,80 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

vidaXL Vánoční girlanda s LED světly 10 m
132,43 Kč/1m
1 324,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Kühlakku 2-tlg.
233,33 Kč/1m
35,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Zitronella gel 500g - 4er Pack / 4x 125g - Citronella Duft
3 114,64 Kč/1l
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

1.08 Pokojová vůně v ušlechtilém skleněném flakonu - XXL množství 800ml - Vůně: AMBER
844,75 Kč/1l
675,80 Kč
Prodejce: Special-trends

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-360,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-417,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
H
Dobrý
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 954 400,05 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

HOMLA NARAVE elektrický difuzér vlnitý bílý 100 ml
964,00 Kč
Prodejce: HelloHomla
1 853,85 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 421,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 843,74 Kč/1l

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 070,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 450,63 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK

ARÔME Třešeň
49,00 Kč
Prodejce: TradeConcept
490,00 Kč/1kg