Krups MS-0A21440 Hnací hřídel pro kuchyňský robot HP5031 PREP & COOK

411,50 Kč

400,51 Kč-10,99Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 8. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Skleněná nádoba pro kuchyňský robot Moulinex Choppeo DJ6021 – MS-653648
Skleněná nádoba pro kuchyňský robot Moulinex Choppeo DJ6021 – MS-653648
412,12 Kč
-28,85 Kč
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Moulinex MS-652091 Víko pro kuchyňský robot FP5111 FP518G MASTERCHEF 5000
Moulinex MS-652091 Víko pro kuchyňský robot FP5111 FP518G MASTERCHEF 5000
157,68 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kenwood KW715832 Drtič pro kuchyňské roboty KHH300, KHH323... MultiOne
Kenwood KW715832 Drtič pro kuchyňské roboty KHH300, KHH323... MultiOne
800,23 Kč
-56,02 Kč
744,21 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Moulinex MS-650391 Metla pro QA800...  Kuchyňský robot Masterchef Grande
Moulinex MS-650391 Metla pro QA800... Kuchyňský robot Masterchef Grande
930,50 Kč
-299,08 Kč
631,42 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Krups MS-0A19419 Hnací hřídel pro kuchyňský robot HP5031 Prep & Cook
Krups MS-0A19419 Hnací hřídel pro kuchyňský robot HP5031 Prep & Cook
407,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Kenwood KW716783 Hnací hřídel pro kuchyňský robot FDP642, FDP646 MULTIPRO
Kenwood KW716783 Hnací hřídel pro kuchyňský robot FDP642, FDP646 MULTIPRO
96,78 Kč
-6,77 Kč
90,01 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Krups SS-1530000867 Těsnění pro kuchyňské roboty HP5031 HP6051 HP60A1 Prep&Cook
Krups SS-1530000867 Těsnění pro kuchyňské roboty HP5031 HP6051 HP60A1 Prep&Cook
333,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Kenwood KW711986 Hřídel pro kuchyňský robot Chef
Kenwood KW711986 Hřídel pro kuchyňský robot Chef
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
409,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Moulinex MS-652129 Míchací hák pro kuchyňský robot HF4568 ClickChef
Moulinex MS-652129 Míchací hák pro kuchyňský robot HF4568 ClickChef
449,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Krups MS-0A21445 Strouhací nástavec pro kuchyňský robot HP5031, HP50A8, HP6051...
Krups MS-0A21445 Strouhací nástavec pro kuchyňský robot HP5031, HP50A8, HP6051...
557,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Bosch 00618395 Hnací hřídel pro kuchyňské roboty MCM4000, MCM4006, MCM4100, MCM4200, MCM42024
Bosch 00618395 Hnací hřídel pro kuchyňské roboty MCM4000, MCM4006, MCM4100, MCM4200, MCM42024
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Krups MS-651974 Spojka pro mixovací nádobu KB403D Perfectmix+
Krups MS-651974 Spojka pro mixovací nádobu KB403D Perfectmix+
67,44 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Krups MS-652776 Šlehací metla pro KA51K1 KA3031 KA631D... Kuchyňský robot
Krups MS-652776 Šlehací metla pro KA51K1 KA3031 KA631D... Kuchyňský robot
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
225,36 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Víčko Krups MS-0A19396 Víčko pro kuchyňský robot HP5031
Víčko Krups MS-0A19396 Víčko pro kuchyňský robot HP5031
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
625,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Kenwood – Hnací Hřídel Hb890-Hb895 – Kw713783
Kenwood – Hnací Hřídel Hb890-Hb895 – Kw713783
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
242,32 Kč
-16,96 Kč
225,36 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kenwood KW714989 Pohon pro kuchyňské roboty FPM250, FPM260, FPM264 FPM265 FPM270
Kenwood KW714989 Pohon pro kuchyňské roboty FPM250, FPM260, FPM264 FPM265 FPM270
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
309,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Kenwood AS00000712 Hnací hřídel pro kuchyňský robot FDP65.820SI Multipro Express
Kenwood AS00000712 Hnací hřídel pro kuchyňský robot FDP65.820SI Multipro Express
96,78 Kč
-6,77 Kč
90,01 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Moulinex, Krups MS-5842402 Víko pro kuchyňský robot Masterchef, Masterpro
Moulinex, Krups MS-5842402 Víko pro kuchyňský robot Masterchef, Masterpro
492,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Kenwood KW675702 Těsnění pro kuchyňský robot
Kenwood KW675702 Těsnění pro kuchyňský robot
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Ariete AT6316022300 Hnací hřídel pro kuchyňský robot 1769 Robomix Compact
Ariete AT6316022300 Hnací hřídel pro kuchyňský robot 1769 Robomix Compact
96,78 Kč
-6,77 Kč
90,01 Kč
Prodejce: PG-Service

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Krups MS-0A21440 Hnací hřídel

  • Originální náhradní díl, příslušenství
  • Vysoká kvalita
  • Perfektně pasuje
  • Číně

vhodné pro: HP5031 HP5088 HP50A8 HP6051 HP60A1 HF80C8 HF800A HF8058 HF806E HF807E HF8088 HF8098 HF9001 HF9009 HF9021 HF9051 HF906B HF9081 FE800A FE80B8 FE9001 FE90B1 Kuchyňský robot PREP & COOK

Model
MS-0A21440
Výrobce
Obsah balení
Hnací hřídel
Hmotnost
0.04 kg
Kód EAN
3616360364958
Číslo produktu
MS-0A21440

Model
MS-0A21440
Výrobce
Obsah balení
Hnací hřídel
Hmotnost
0.04 kg
Kód EAN
3616360364958
Číslo produktu
MS-0A21440
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Termoska alfi JUWEL 1 l, měď
Termoska alfi JUWEL 1 l, měď
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
3 444,30 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Obrázek produktu pro Kávovar JURA E6 Dark Inox (EC) 15439
Kávovar JURA E6 Dark Inox (EC) 15439
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29 564,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Ritter SPORT  Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Canon PG-575, Standardní výtěžnost, Černá, 6,2 ml, 1 kusů, 100 str., Balení po jednom
Canon PG-575, Standardní výtěžnost, Černá, 6,2 ml, 1 kusů, 100 str., Balení po jednom
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 41
368,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
Obrázek produktu pro Onguard U-lock Pitbull STD 8003 115x230mm, Ø14mm, černý, s držákem
Onguard U-lock Pitbull STD 8003 115x230mm, Ø14mm, černý, s držákem
1 021,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SPORTCROSS
Obrázek produktu pro Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
450,44 Kč/1kg
225,22 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Camry Premium CR 1290, 1,7 l, 2000 W, Černá, Průhledná, Indikátor úrovně vody
Camry Premium CR 1290, 1,7 l, 2000 W, Černá, Průhledná, Indikátor úrovně vody
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
836,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Dr. Beckmann, Odstraňovač vodního kamene, 100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
Dr. Beckmann, Odstraňovač vodního kamene, 100g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
2 902 750,07 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
348,33 Kč
Prodejce: THAR
Obrázek produktu pro Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
Coppenrath Classic Dark Choco Caramel chlebíčky 250g
269,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Karaca 8006363035996, Šedá, 1 kusů, 1 rok/roky
Karaca 8006363035996, Šedá, 1 kusů, 1 rok/roky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 17
1 699,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Kuchyňské nabídky
Obrázek produktu pro 23L horkovzdušná fritéza Mini trouba Fritéza, Emphsism Dvouzónová horkovzdušná fritéza XXL s dotykovým LED displejem 15 programů
23L horkovzdušná fritéza Mini trouba Fritéza, Emphsism Dvouzónová horkovzdušná fritéza XXL s dotykovým LED displejem 15 programů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 208
3 855,88 Kč
-77,12 Kč
3 778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Obrázek produktu pro Bomann KM 398 CB, Stojací mixér, Metalická, Červená, Hnětění, Míchání, 6,3 l, Otočné, 1200 W
Bomann KM 398 CB, Stojací mixér, Metalická, Červená, Hnětění, Míchání, 6,3 l, Otočné, 1200 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
4 814,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro KitchenAid 5KMT2115EOB toaster 2 slice(s) Black
KitchenAid 5KMT2115EOB toaster 2 slice(s) Black
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 578,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Rychlovarná konvice Arendo s nastavitelnou teplotou 40 °C – 100 °C, displejem teploty, volbou teploty, z nerezové oceli, objem 1,5 l, výkon 2200 W, dvojitou stěnou, funkcí udržování teploty, vzhledem dřevěné rukojeti, bílá
Rychlovarná konvice Arendo s nastavitelnou teplotou 40 °C – 100 °C, displejem teploty, volbou teploty, z nerezové oceli, objem 1,5 l, výkon 2200 W, dvojitou stěnou, funkcí udržování teploty, vzhledem dřevěné rukojeti, bílá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 485,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Obrázek produktu pro Lisovací plátno Wiltec 12 l 2 kusy, 260 x 260 x 460 mm, pratelné do 60 °C, lisovací plátno na ovoce, lis na ovoce, šnekový lis, cedící plátno
Lisovací plátno Wiltec 12 l 2 kusy, 260 x 260 x 460 mm, pratelné do 60 °C, lisovací plátno na ovoce, lis na ovoce, šnekový lis, cedící plátno
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 12
535,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro TZS First Austria FA-5047, Střední, Elektrická trouba, 60 l, 2000 W, 100 - 230 °C, Pracovní deska
TZS First Austria FA-5047, Střední, Elektrická trouba, 60 l, 2000 W, 100 - 230 °C, Pracovní deska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
7 919,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Unold 58565, 1600 W, Gril, Elektrický, CE;REACH;LFBG;ROHS, Varná stanice, Černá
Unold 58565, 1600 W, Gril, Elektrický, CE;REACH;LFBG;ROHS, Varná stanice, Černá
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
4 422,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 100ml balení po 15 ks
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 100ml balení po 15 ks
568,39 Kč/1l
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 264
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 261
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro SucceBuy drtič kuchyňského odpadu s výkonem 1,25 hp pro efektivní drcení potravinového odpadu
SucceBuy drtič kuchyňského odpadu s výkonem 1,25 hp pro efektivní drcení potravinového odpadu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 819,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro KitchenAid 5KFE5T, Metla, Šedá, Bílá, Kov, Silikon, 5K45SS, 5KSM45, 5KSM95, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, 45 mm, 180 mm
KitchenAid 5KFE5T, Metla, Šedá, Bílá, Kov, Silikon, 5K45SS, 5KSM45, 5KSM95, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, 45 mm, 180 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 126
850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix
Obrázek produktu pro Braun 7322119524 Motor pro tyčové mixéry 4130, 4165, 4191, 4192, 4193, 4199
Braun 7322119524 Motor pro tyčové mixéry 4130, 4165, 4191, 4192, 4193, 4199
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 261,12 Kč
-88,28 Kč
1 172,84 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro PCB deska Kenwood Prospero KM240 KM242 KM260 KM262 KM280 KM282 KM283 KM289
PCB deska Kenwood Prospero KM240 KM242 KM260 KM262 KM280 KM282 KM283 KM289
1 356,92 Kč
-94,98 Kč
1 261,94 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kryt a zajišťovací šroub KitchenAid – sada originálních krytů pro kuchyňské roboty KitchenAid
Kryt a zajišťovací šroub KitchenAid – sada originálních krytů pro kuchyňské roboty KitchenAid
679,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix
Obrázek produktu pro Braun BR67051016 Víko pro modely Multiquick 5, Multiquick 7, Multiquick Professional, Multiquick Fresh, MR5550, MR6550
Braun BR67051016 Víko pro modely Multiquick 5, Multiquick 7, Multiquick Professional, Multiquick Fresh, MR5550, MR6550
848,75 Kč
-59,41 Kč
789,34 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Elektrický loupač česneku Automatický loupač česneku pro domácí restaurace 25KG/H
Elektrický loupač česneku Automatický loupač česneku pro domácí restaurace 25KG/H
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
6 249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro WMF talíř s topnou deskou a roštem na grilování Lono 0415110011 Cromargan
WMF talíř s topnou deskou a roštem na grilování Lono 0415110011 Cromargan
484,89 Kč
-33,94 Kč
450,95 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Braun 4210201297741, Polyvinylchlorid (PVC)
Braun 4210201297741, Polyvinylchlorid (PVC)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
585,75 Kč
-270,15 Kč
315,60 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Uhlíkové kartáčky KitchenAid Motorové kartáčky Náhradní díly pro všechny kuchyňské roboty KitchenAid
Uhlíkové kartáčky KitchenAid Motorové kartáčky Náhradní díly pro všechny kuchyňské roboty KitchenAid
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix
Obrázek produktu pro Skleněná nádoba pro kuchyňský robot Moulinex Choppeo DJ6021 – MS-653648
Skleněná nádoba pro kuchyňský robot Moulinex Choppeo DJ6021 – MS-653648
412,12 Kč
-28,85 Kč
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro SENCOR STX 037 Příslušenství k robotům STM 635x / 637x / 787x, hnětací hák litinový
SENCOR STX 037 Příslušenství k robotům STM 635x / 637x / 787x, hnětací hák litinový
299,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Kenwood AS00003094 Metla pro ruční mixér HMP54.000si Chefette
Kenwood AS00003094 Metla pro ruční mixér HMP54.000si Chefette
315,09 Kč
-22,06 Kč
293,03 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Braun Kenwood mísa na sekání 500 ml mixér Triblade XL Multiquick HB701 HB901
Braun Kenwood mísa na sekání 500 ml mixér Triblade XL Multiquick HB701 HB901
295,86 Kč
-20,71 Kč
275,15 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kenwood ochranný kryt proti rozstřikům pro kuchyňský robot Chef Classic KM353, KM355, KM357
Kenwood ochranný kryt proti rozstřikům pro kuchyňský robot Chef Classic KM353, KM355, KM357
290,84 Kč
-20,36 Kč
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Moulinex MS-652091 Víko pro kuchyňský robot FP5111 FP518G MASTERCHEF 5000
Moulinex MS-652091 Víko pro kuchyňský robot FP5111 FP518G MASTERCHEF 5000
157,68 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kenwood planetární převodovka Cooking Chef Gourmet XL KCC90 KCL95 9040
Kenwood planetární převodovka Cooking Chef Gourmet XL KCC90 KCL95 9040
3 380,34 Kč
-236,62 Kč
3 143,72 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Kenwood AS00002290 Víko pro kuchyňský robot KVL65... KVL85...
Kenwood AS00002290 Víko pro kuchyňský robot KVL65... KVL85...
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
169,55 Kč
-11,87 Kč
157,68 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Lagostina Tefal – bezpečnostní ventil pro tlakový hrnec Clipso Minut Duo Easy
Lagostina Tefal – bezpečnostní ventil pro tlakový hrnec Clipso Minut Duo Easy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
145,29 Kč
-10,17 Kč
135,12 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro SENCOR STX 032 Příslušenství k robotům STM 635x / 637x / 787x, nerezový kráječ a struhadlo na ovoce a zeleninu atd. 5 ks
SENCOR STX 032 Příslušenství k robotům STM 635x / 637x / 787x, nerezový kráječ a struhadlo na ovoce a zeleninu atd. 5 ks
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Planeo