Užijte si jemnost a lehkost vašeho pečiva s formou na jedlou kartu a jemné čokoládové lístky od Silikomart. Vzor listů je nejen vizuálně ohromující, ale také umožňuje vytvářet složité kompozice. Silikonový materiál 3D forem umožňuje jejich ohýbání bez poškození, což je velmi užitečné při vyjímání dortů a zákusků z formy i při skladování. Navíc jsou vhodné do myčky nádobí.
Formy díky svým originálním tvarům nabízejí krásné detaily, které se promítnou do vašich příprav. Všechny vaše dezerty budou nyní dokonalé.
Silikonová konstrukce zaručuje snadné vyjmutí jemného pečiva.
Je ideální pro vytváření propracovaných předk...
Silikonová forma na čokoládu a jedlou krajku Garden listy 40x8cm
Užijte si jemnost a lehkost vašeho pečiva s formou na jedlou kartu a jemné čokoládové lístky od Silikomart. Vzor listů je nejen vizuálně ohromující, ale také umožňuje vytvářet složité kompozice. Silikonový materiál 3D forem umožňuje jejich ohýbání bez poškození, což je velmi užitečné při vyjímání dortů a zákusků z formy i při skladování. Navíc jsou vhodné do myčky nádobí.
Formy díky svým originálním tvarům nabízejí krásné detaily, které se promítnou do vašich příprav. Všechny vaše dezerty budou nyní dokonalé.
Silikonová konstrukce zaručuje snadné vyjmutí jemného pečiva.
Je ideální pro vytváření propracovaných předkrmů, jemných dezertů a originálních ozdob dortů. Je vhodná pro experimentování s novými chutěmi a texturami, od želatiny po čokoládové kreace.
Vyrobeno z vysoce kvalitního potravinářského silikonu, který je netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Silikonový materiál 3D forem umožňuje jejich ohýbání bez poškození, což je velmi užitečné při vyjímání dortů a zákusků z formy i při skladování. Navíc jsou vhodné do myčky nádobí.
6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(136)Počet hodnocení: 136
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH
Polokoule 30 x 17,5 cm, Ø 7 cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
182,31 Kč
Prodejce: getgastro
3D Silikonová forma na čokoládu – Crown spiral
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
276,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-10,00 Kč
266,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(403)Počet hodnocení: 403
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 941,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Bomann PC-EKP 1210, Černá, Nerezová ocel, Pracovní deska, 36 cm, Keramický, Sklokeramický, 1 zóna/zón
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(427)Počet hodnocení: 427
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP
Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(27)Počet hodnocení: 27
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Nejprodávanější
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
569,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
569,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Čokoládové bonbony Callebaut Gold, 400 g
906,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
362,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
129,46 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-2,59 Kč
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(45)Počet hodnocení: 45
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(706)Počet hodnocení: 706
757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Silikonová forma na čokoládu a led – srdce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Belissia Lebensmittelfarbe Set Ostern 7x10ml extrem hoch konzentriert. flüssig zum Färben von Getränken. Teig. Toppings und allen anderen Lebensmitteln
23 139,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(490)Počet hodnocení: 490
231,39 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
3D Silikonová forma na čokoládu – Srdce
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Wenburg 16150, Bílá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
315,67 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(41)Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
2 balení silikonových forem se vzorem květu růže, nástroj na výrobu šablon na pečení DIY pro výrobu čokolády, cukrovinek a dortů
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Nejprodávanější
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Silikonová forma – 3dílná sada – Forma na dlaždice – Silikonová forma na medové plástve – Forma na dekorace – Vhodná pro pečení, výrobu pryskyřice, modelování, cukrářství a dekoraci dezertů
498,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CybexaTrade
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(4596)Počet hodnocení: 4596
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 1 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Relaxdays 10027855, 1 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
561,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Silikonová pružinová forma; Barva: Forma na bochník
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,66 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
Orion | Velikonoční forma na pečení - 31x17x9 cm - Stabilizovaná - Silikon - Motivová forma velikonoční beránek béžová
285,00 Kč
Prodejce: Vilde
Orion Schillerlocken formy na rohlíčky s krémem 30 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
206,00 Kč
Prodejce: Vilde
La Cucina | Forma na pečení - 12x12 cm - Nepřilnavá - Ocel - Čtvercová forma na koláč sada 2 ks
132,00 Kč
Prodejce: Vilde
Silikonová forma Orion na sušenky a pralinky Forma na pečení pralinek Hnědý zajíček
149,00 Kč
Prodejce: Vilde
Orion forma na pečení silikonová forma na pečení Vánoce pro sušenky čokoládu
171,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-17,00 Kč
154,00 Kč
Prodejce: Vilde
Orion silikonová forma na led Silikonová forma na vodní led 100 ml
75,00 Kč
Prodejce: Vilde
Silikonová forma na dort 26x24x5cm BRUNBESTE BB-2979
559,66 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
sada 3 silikonových forem na pečení - šedá - nepřilnavá - kulatá forma na koláč, čtvercová forma na pečení a forma na chléb - žáruvzdorná, vhodná do myčky - ideální na koláče, chléb, pizzu, slavnostní příležitosti (Halloween, Vánoce, Velikonoce)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(50)Počet hodnocení: 50
679,00 Kč
Doprava zdarma10% poukaz
Prodejce: Raptor
23dílná sada silikonových forem na pečení – formičky na muffiny, formy na dorty a prstenec na palačinky – kompletní sada na pečení a dezerty – bez BPA, nepřilnavý povrch, lze mýt v myčce
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(50)Počet hodnocení: 50
1 399,00 Kč
Doprava zdarma10% poukaz
Prodejce: Raptor
sada 3 silikonových forem na pečení bez BPA, ve tvaru skořápky, snadno se uvolňují
1 097,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Stavební bloky silikonová sada forem na pečení dortů cupcakes čokoláda
1 097,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Silikonová forma na pečení s písmeny Happy Birthday Baking Mold
935,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Silikonová forma na pečení HALF-SPHERES SF001
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
583,09 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Decora 0070017, Dortová forma, Kulatý, Metalická, Ocel, 35 mm, 30 cm
636,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
CANDeal Balení 6 silikonových forem na bonbony/formy na tlapky zvířat, nepřilnavý zásobník na čokoládu se 4 kapátkem, vytvoří 185 sladkých pochutin
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
853,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
Maestro Nádobí na pečení MR111424
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
CANDeal 5 balení silikonových forem s víčky, meloun, medvěd, diamant, hvězda a obdélníkové silikonové formy na sladkosti, čokoládu, gumové medvídky, karamel, ganache, kostky ledu
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1