5,0



Na základě 2 hodnocení
Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
37,08 Kč
74,16 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
15h 47m 56s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
RICARDO Těstoviny Fusilli 20 balení x 500 g těstovin Italské těstoviny ekonomické balení81,91 Kč/1kg
819,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Makaron nitka walcowana Czan 250 g123,08 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Makaron muszelki z pszenicy durum 250 g128,00 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g
75,12 Kč/1kg
37,56 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Orecchiette italské mušle 500 g
87,70 Kč/1kg
53,83 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,85 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
745,98 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Voiello Spaghetto n.105 500 g italské těstoviny spaghetti trafilatura al bronzo
82,80 Kč/1kg
45,54 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo Spaghetti Chitarra n.40-3 500 g italské těstoviny
77,61 Kč/1kg
39,58 Kč
Prodejce: foodperium

Mezzi Rigatoni, 500 g - Pastificio Cavalieri
332,30 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss

Rummo Integrale Linguine n.13 500 g italské celozrnné těstoviny
113,84 Kč/1kg
56,92 Kč
Prodejce: foodperium

Garofalo Fusilli Lunghi n.12-5 500 g italské těstoviny
101,23 Kč/1kg
53,65 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron Gnocchi Barilla 500 g
131,29 Kč/1kg
72,21 Kč
Prodejce: Katomix

Garofalo Fusilli Bucati Corti n.64 500 g italské těstoviny
83,41 Kč/1kg
42,54 Kč
Prodejce: foodperium

Antico Pastificio Morelli - Typisch italienische Pasta - Bucatini - 6 x 500 g
457,96 Kč/1kg
1 373,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Barilla Cellentani Specialita 500 g italské těstoviny
97,51 Kč/1kg
53,63 Kč
Prodejce: foodperium

Makaron lasagne Pastificio Gazzola 500 g
149,30 Kč/1kg
74,65 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
Mezzi Rigatoni je jeden z typických tvarů těstovin italské tradice.
Těstoviny Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni byly vytvořeny s cílem zajistit výjimečný chuťový zážitek: vyznačují se velkým průměrem, velmi výraznými rýhami na povrchu a mimořádně plnou konzistencí.
Speciální bronzový vzor, získaný metodou zpracování surového bronzu, dodává těstovinám intenzivní drsnost, ideální pro zachycení omáček.
Těstoviny TRAFILATURA AL BRONZO znamenají, že těstoviny jsou lisovány na stroji z bronzu. Jedná se o nejkvalitnější a nejřemeslnější techniku. Tento typ trafilatury způsobuje, že těstoviny po dlouhém procesu sušení jsou mírně porézní a lépe zadržují omáčku.
Vyrobeno ze 100 % italské pšenice.
Složení: voda, semolina ztvrdé pšenice . Může obsahovat stopové množství sóji ahořčice. Skladujte v suchu a chladu. Datum spotřeby: na zadní straně obalu.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal
- Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
- Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g
- Vláknina 3,0 g
- Bílkoviny 14 g
- Sůl 0,013
Výrobce: Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie.
- Seznam přísad
- voda, semolina z pszenicy durum. Může obsahovat stopové množství sóji a hořčice.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal; Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g; Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g; Vláknina 3,0 g; Bílkoviny 14 g; Sůl 0,013.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809585279
- Seznam přísad
- voda, semolina z pszenicy durum. Může obsahovat stopové množství sóji a hořčice.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1521 kJ/ 359 kcal; Tuky 2,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g; Sacharidy 69,7 g, z toho cukry 3,5 g; Vláknina 3,0 g; Bílkoviny 14 g; Sůl 0,013.
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A., Mantova 166, 43122 Parma, Itálie
- Prodejní název
- Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
- Výrobce
- Kód EAN
- 8076809585279
K tomu se hodí také

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
75,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Barilla Al Bronzo Tortiglioni n.325 500 g italské trubičkové těstoviny
72,69 Kč/1kg
37,07 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 8076809585262, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min
73,74 Kč/1kg
36,87 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
1 720,09 Kč/1l
378,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nan Fen Zhuang klasické čínské skleněné nudle Lungkow 100g
21,82 Kč/1kg
17,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Al Bronzo Mezze Penne Rigate n.354 500 g italské trubičkové těstoviny
74,06 Kč/1kg
37,03 Kč
Prodejce: foodperium

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

Výběr okurek Hofgut s čerstvými bylinkami a cibulí 720ml
77,65 Kč/1l
55,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 5000157073020, 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,39 Kč
Prodejce: Katomix

Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Barilla Piccolini Mini Penne Rigate Pasta aus Hartweizengriess 500g
90,48 Kč/1kg
45,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
73,35 Kč/1kg
37,41 Kč
Prodejce: foodperium
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,67 Kč
Prodejce: Katomix

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla 10058147, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
745,98 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Tortiglioni Nr. 83 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Mezze Maniche n.84 italské trubičkové těstoviny 500 g
75,12 Kč/1kg
37,56 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Penne Rigate Al Bronzo těstoviny z tvrdé pšeničné krupice 400g
170,95 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Divella 40 - Fusilli, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, 355 kcal, 1508 kJ
36,58 Kč/1kg
20,85 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,44 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,28 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
433,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 819,11 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 069,16 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg