4,7



Na základě 45 hodnocení
AVANA silikonová forma na čokoládu (sada 2 kusů) Dubajská forma na čokoládu Bez BPA s nepřilnavým povrchem Silikonová forma na hlubokou čokoládu
249,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,99 Kč-20Kč
plus 49,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Orion | Forma na pralinky - Na 30 kusů - Nepřilnavý povrch - Silikon - Formička kytičky na cukroví 2,8x2,8 cm143,00 Kč
Prodejce: Vilde

Další informace o reklamě
2ks čokoládové formy silikonová čokoládová forma čokoládová forma extra hluboká čokoládová forma pro čokoládové pralinky sladkosti200,42 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Silikonová forma na čokoládu, dinosauři, 2 kusy. Forma na pralinky ve tvaru dinosaurů, rozměry 16,6 x 14,7 x 1,8 cm1 459,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Silikonové formy na čokoládu, s nepřilnavým povrchem, ve tvaru ovoce, 2 kusy1 106,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonová forma na čokoládu Tartufino 120ml
276,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Silikonové formy na čokoládu, sada 4 kusů, 7 výlevek, nepřilnavé, forma na pralinky, forma na bonbony, forma na pečení, bez BPA
1 033,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonová forma na čokoládu – makronky
214,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Silikonová forma na čokoládu – sušenky
215,00 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
163,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Silikonové formy na čokoládu, hluboké, 2 kusy, vhodné na pralinky a sladkosti
923,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonové formy na makronky (Madeleines), 2 kusy, 20 výlepků, bez BPA, vhodné pro pečení koláčů, výrobu zmrzliny a čokolády
1 033,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonová forma na čokoládu, Dubai, 2 kusy, s nepřilnavým povrchem, forma na pralinky a pečení
850,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonové formy na čokoládu, hluboké, 2 kusy, vhodné pro sladkosti a želé
850,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Ultiluxe Forma na čokoládu - Silikonová forma na pralinky - Bez BPA - Opakovaně použitelná - Nepřilnavá - 4 kusy - Hnědá
699,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ultiluxe

Silikomart 195246 Pralinková forma na čokoládu, forma na 12 čokoládových bonbónů Forma na čokoládu
1 003,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Silikonové formy na čokoládu, hluboké, sada 3 kusů, včetně škrabky a samolepek
899,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonová forma pro čokoládové pralinky, zmrzlinu a čokoládu
606,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Silikonové formy na čokoládu, bez BPA, 2 kusy, vhodné na pralinky a sladkosti
1 154,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonové formy na čokoládu ROMANVIC pro Dubaj, hluboké, 2 kusy, hnědé
132,99 Kč
-45,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,44 Kč
Prodejce: NIKCORP

Silikonová forma na čokoládu – bábovky
215,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Formičky na fondán, sada 5 kusů, silikonové, pro cukrovinky a dorty
984,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Forma na čokoládu vhodná pro potraviny - vyrobená ze 100% potravinářského silikonu, certifikovaná LFGB, bez BPA, bez PFAS, netoxická, šetrná k životnímu prostředí, flexibilní, opakovaně použitelná a odolná. Udržitelné vaření pro malé i velké!
ANTI-HARD-SILICON - Připravte si čokoládové tyčinky bez nutnosti vymaštění formy. Čokoládové tyčinky lze ze silikonové formy snadno vyjmout.
OPĚTOVNĚ POUŽITELNÉ A SNADNO ČISTITELNÉ - Speciální nepřilnavý silikon umožňuje snadné mytí formy na čokoládu ručně nebo v myčce nádobí. Tepelná odolnost až do 230 °C. Vhodné do trouby, mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky nádobí.
VŠESTRANNÁ SILIKONOVÁ FORMA - Kromě přípravy běžných nebo plněných čokoládových tyčinek je silikonová forma vhodná také pro tvoření, jako jsou různé dezerty, dubajská čokoláda a také mýdlo.
Vlastnosti: - Vhodné pro přípravu čokoládové hmoty, která je vhodná pro přípravu čokoládových bonbonů:
+ Rozměry: délka 25,5 cm, šířka 13,5 cm a výška 2,0 cm
+ Rozměry jednotlivých čokoládových tyčinek: 22,5 cm délka x 10,5 cm šířka x 2,0 cm výška
+ Hmotnost jednotlivé formy na čokoládu: 90 g
+ Objem jednotlivé formy na čokoládu: 0,45 litru
+ Vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu, certifikováno LFGB, bez BPA, bez PFAS, netoxické, šetrné k životnímu prostředí, flexibilní, opakovaně použitelné a odolné.
+ Udržitelné vaření pro malé i velké!
+ Díky speciálnímu nepřilnavému silikonu se snadno myje ručně nebo v myčce nádobí.
+ Tepelná odolnost do 230 °C.
+ Vhodné do trouby, mikrovlnné trouby, mrazničky a myčky nádobí.
+ Nepřilnavý povrch usnadňuje vyjmutí formy z čokoládových tyčinek.
+ Kromě přípravy běžných nebo plněných čokoládových tyčinek je silikonová forma vhodná také pro tvorbu různých dezertů, dubajské čokolády a mýdel.
Rozsah dodávky:
součástí dodávky je 1x hluboká silikonová forma na čokoládu od společnosti AVANA v sadě 2 kusů Barva: hnědá
AVANA je doma v Německu. Od roku 2017 nabízíme široký sortiment doplňků a výrobků pro domácnost. Náš AVANA je vám k dispozici a zodpoví vám veškeré .
- Materiál
- Silikon
- Model
- Dubai Schokolade Form
- Výrobce
- AVANA
- Hmotnost
- 0.188 kg
- Kód EAN
- 4260538035318
- Číslo produktu
- AV-Schokoladenform-2Stück
- Materiál
- Silikon
- Model
- Dubai Schokolade Form
- Výrobce
- AVANA
- Hmotnost
- 0.188 kg
- Kód EAN
- 4260538035318
- Číslo produktu
- AV-Schokoladenform-2Stück
K tomu se hodí také

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
492,71 Kč/1kg
118,25 Kč
Prodejce: Katomix

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Dětský xylofon ze dřeva
315,28 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AREBOS 20L chladicí box | chlazení a udržování tepla | 12/230V auto a zásuvka
1 433,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Bílá, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Kulatý, 20,7 g
2 344,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cybertec24

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ruční pumpa, 330x84x15cm, do 150kg
5 899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Great-Paddle-Board

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
288,62 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,45 Kč/1kg
102,89 Kč
Prodejce: Katomix

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 1)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kabelka Shopper Brown, Taška přes rameno Dámská, Velká, Kabelka ze syntetické kůže, Kabelky přes rameno, Tašky Retoo
470,99 Kč
-39,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
431,19 Kč
Prodejce: Retoo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Silikonová forma Orion Forma na cereálie Forma na tyčinky Silikonová forma na čokoládu SILLINIE
126,00 Kč
Prodejce: Vilde

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 727,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
84% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
84%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální pro malé čokoládové tyčinky Dubai
Silikonovou formu používáme k výrobě různých druhů dubajské čokolády. Protože se s ní dobře pracuje, je zábavná a chutná, objednali jsme si další formy a rozdali je přátelům spolu s ingrediencemi.
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super důmyslné, rychlé a kvalitní
Článek je super! Už jsem s ním dělala čokoládu na adventní kalendář, super rychle se ztuhl a když jsem ho vyndala, vše zůstalo neporušené a byl dobře vidět otisk čokolády.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Praktická silikonová forma na 6 malých čokoládových tyčinek
Zboží bylo dodáno rychle a splnilo mé očekávání. Snadné použití, málo námahy potřebné k výrobě kreativní domácí čokolády.
Ohodnoceno dne 14. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Forma na čokoládu
Forma na čokoládu je skvělá. Zatím jsem s ní vyráběla jen jednou, ale dopadly skvěle. Z formy šly snadno vyndat.
Ohodnoceno dne 5. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání!
Objednal jsem tuto položku pro přítele. Byl s ním spokojený. Předpokládám, že je správný!
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Super forma na čokoládu, tyčinky se snadno vyjímají. Snadno se čistí. Skvělý výrobek
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Je velmi odolný a snadno se čistí
Ohodnoceno dne 23. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Formy jsou skvělé a snadno se používají a čistí.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma








Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

2 kusy mini kulaté silikonové formy s 936 formičkami/čokoládové kapky/pánev na psí pochoutky/půlkulaté formy na bonbóny Gumdrop



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
793,00 Kč
Prodejce: CANDeal

Orion | Forma na pralinky - Na 32 kusů - Nepřilnavý povrch - Silikon - Cukrářské tvořítko béžové 4 motivy
200,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Velikonoční forma na pečení - Na 40 kusů - Nepřilnavý povrch - Silikon - Forma na čokoládová vajíčka béžová 4x3 cm
206,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Forma na pralinky - Na 30 kusů - Nepřilnavý povrch - Silikon - Formička kytičky na cukroví 2,8x2,8 cm
143,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Forma na pralinky - 28x17x2,8 cm - Nepřilnavý povrch - Silikon - Mini formička květina hnědá
154,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Forma na pralinky - 28x17x2,8 cm - Nepřilnavý povrch - Silikon - Mini formička květina béžová
154,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Forma na pečení - 24 X 15,5 X 1,5 cm - Teplotně odolná - Silikonová forma - Lze mýt v myčce nádobí
114,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion silikonová podložka na pečení Silikonová podložka na pečení francouzských makronek ze silikonu hnědá 39,5x29,5 cm
206,00 Kč
Prodejce: Vilde

Silikonová forma na pečení Orion Forma na pečení čokolády Srdce na pečení čokolády Dorty Sušenky
143,00 Kč
Prodejce: Vilde

La Cucina | Forma na pralinky - 9-dílná - Flexibilní - Silikon - Forma na čokoládu vánoční stromeček
86,00 Kč
Prodejce: Vilde

sada 3 mini silikonových forem na čokoládu gumový medvídek srdce dinosaurus s nepřilnavým povrchem a 2 pipetami
1 045,27 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Vánoční forma na čokoládu s 25 dutinami, silikonová forma na dorty, nepřilnavý povrch
975,09 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

2 balení silikonových forem se vzorem květu růže, nástroj na výrobu šablon na pečení DIY pro výrobu čokolády, cukrovinek a dortů
444,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Silikonová forma na jahody, bezpečná pro potraviny, nepřilnavá, na čokoládu a sladkosti
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

6 kusů silikonových forem na dopisy, opakovaně použitelné číselné čokoládové formy na zdobení narozeninových dortů, party
469,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

5 ks miniaturních forem na čokoládové medvídky s 2 kapátkem, BPA Free Food Grade Platinum Non-Stick Candy Making Tools



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
696,00 Kč
Prodejce: CANDeal

2ks čokoládové formy silikonová čokoládová forma čokoládová forma extra hluboká čokoládová forma pro čokoládové pralinky sladkosti



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(89)Počet hodnocení: 89
200,42 Kč
Prodejce: Heartforcards

Silikonová forma na čokoládu, dinosauři, 2 kusy. Forma na pralinky ve tvaru dinosaurů, rozměry 16,6 x 14,7 x 1,8 cm
1 459,42 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonové formy na čokoládu, vánoční motiv, 5 kusů, vhodné na pralinky, sladkosti, opakovaně použitelné
1 520,35 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Silikonová forma na cake popsy s 20 výklenky a 100 tyčinkami pro sladkosti a želé
1 656,83 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion