Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
1 481,79 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 27m 46s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g1 214,29 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

DecoTime modelovací hmota tvrdnoucí v troubě 26x20g - Barevná polymerová hlína + modelovací nástroje - Ideální pro kutily, umění a kreativní řemesla
739,40 Kč/1kg
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO soft 8023, 9 kusů
411,13 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 250 g
1 235,96 Kč/1kg
308,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Raspberry 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Almond 500 g
1 137,98 Kč/1kg
568,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Vanilla 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Starter Kit Polymerová hmota
2 660,00 Kč/1kg
399,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Red 56 g
3 017,68 Kč/1kg
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota Sand 56 g
1 214,29 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 500 g
1 057,98 Kč/1kg
528,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota White 500 g
1 038,00 Kč/1kg
539,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Nature Polymerová hmota Granite 56 g
2 728,57 Kč/1kg
152,80 Kč
Prodejce: POPventure
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sada 12 polymerových modelovacích hmot. 12 různých odstínu v malých 25 g tyčinkách. Balení je vhodné pro začátečníky nebo pro malé projekty, které si vyžaduji mnoho různých barev a efektů. Polymerová modelovací hlína, která se vypaluje v troubě. Během pečení dochází k polymeraci a hlína následně ztvrdne. Je oblíbená pro výrobu dekorativních předmětů, jako jsou šperky (náušnice, náramky, přívěsky), figurky, doplňky, miniatury nebo dokonce pro úpravu a renovaci nábytku. Tuto polymerovou hlínu používají děti i dospělí nebo profesionální řemeslníci či výrobci šperků. Polymerovou hlínu Cernit lze používat od 8 let. Velká barevná škála umožňuje začínajícím i zkušenějším uživatelům měnit odstíny, aniž by museli míchat barvy. Po rozbalení je třeba hlínu před zahájením modelování promísit v dlani, aby byla měkčí a snadněji se s ní pracovalo. Hlína by se měla používat čistýma rukama na čistém povrchu, aby se do ní nedostaly žádné nečistoty ani prach. Cernit lze formovat, vyřezávat, s nástroji nebo bez nich, potlačovat nebo míchat s kameny, perlami, peříčky, slídovými prášky, barvami. Hlína Cernit polymeruje při teplotě 110 až 130 °C v předehřáté troubě. Doba pečení je 30 minut. Teplota by měla být dodržována, aby nedošlo ke vzniku škodlivých plynů a poškození barvy. Buďte opatrní, tato hlína se nemůže péct v mikrovlnné troubě! Po upečení je hlína vodě odolná. Také se může péct několikrát, chcete-li do svého díla přidat kousky nebo spojovat vídílů. Po skončení pečení se s hlínou dá ještě pracovat. Můžete ji brousit, vrtat, lakovat podle toho, jaká povrchová úprava se vám líbí. Při leštění začněte s jemným broušením hlíny jemnozrnným brusným papírem. Na závěr ji vyleštěte leštičkou, abyste dosáhli maximálně lesklý efekt. Po určité době používání výrobku by mohla hlína ztratit část lesku. Potom je třeba ji znovu vyleštit. Výsledek bude stejný jako při použití laku. Lak však odolá tření a nemusí se nanášet znovu. Jakmile je váš kousek hlíny upečený a možná i vyleštěný, můžete na něm ještě pracovat přidáním akrylových barev, olejových barev, slídových prášků nebo laku. Po otevření obalu můžete Cernit skladovat ve stejném obalu nebo v plastovém obalu při teplotě okolí. Takto ji můžete skladovat až 3 měsí Cernit neobsahuje žádné ftaláty. Děti by během používání hlíny neměly zůstat bez dozoru. Tento výrobek se nesmí vkládat do úst a po každém použití doporučujeme umýt ruce. V prostoru, který je určen k modelování Cernitu, by se nemělo jíst, pít ani kouřit. Po vypálení a vybroušení mají díla lesklý povrch Vypálený Cernit si zachovává určitou pružnost, neláme se lehce. To je velká výhoda pro některé specifické prá Hlína je odolná. Díky této úžasné pružnosti se Cernit liší od konkurence. Je to vaše ideální volba pro tvorbu květin, náramků bez zapínání nebo jiných jemných šperků, které si musí zachovat určitou pružnost. Široká škála barev umožňuje začátečníkům velký výběr. Pro zkušené polymeristy umožňuje vzájemné míchání barev dosáhnout ještě víbarev a efektů. Cernit nebarví ruce ani nástroje Cernit je bez zápachu i během pečení Cernit je pružnější než konkurence Hlína Cernit se vyrábí v Belgii.
- Výrobce
- Cernit
- Hmotnost
- 330 g
- Kód EAN
- 5411711463148
- Číslo produktu
- CEASS001C
- Výrobce
- Cernit
- Hmotnost
- 330 g
- Kód EAN
- 5411711463148
- Číslo produktu
- CEASS001C
K tomu se hodí také

FIMO, modelína, plastelína černá měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelína, plastelína třešňově červená měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Pastel 12 x 25 g
1 512,09 Kč/1kg
498,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Nature 12 x 25 g
1 299,97 Kč/1kg
469,00 Kč
-40,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
428,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

VASAGLE regál s 10 kostkami Rozdělovač místností Schodišťová police Stojící police bílá
2 035,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Staedtler FIMO 8704, 1 kusů
4 314,29 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261453, 8 rok/roky, Plast, Zelená, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 263106, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, 99 rok/roky, Chlapec/děvče, Německo
2 600,59 Kč/1kg
221,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Plastová skládací stolička
2 262,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů
1 986,61 Kč/1kg
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sculpey PREMO polymerová hmota Olive 57 g, vytvrzující v troubě, snadno zpracovatelná
5 936,67 Kč/1kg
338,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

SONGMICS 10úrovňový botník, police na boty 173 x 33 x 33 cm skříňka na boty
674,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ZEEGMA Gewit osobní váha Váha s tělesným tukem osobní váha Digitální analýza až 17 tělesných parametrů přesné měření LCD displej rozsah měření hmotnosti až 200 kg
1 329,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FIMO, modelovací hlína, modelovací hlína mandarine soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Koupelnová skříňka VASAGLE se 3 dvířky, zrcadlová skříňka, nástěnná skříňka, zástrčka, závěsný koš, držák na fén, spousta úložného prostoru
2 704,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Staedtler FIMO 8020-T41, Dětská modelína, Hlína, Oranžová
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Effects 12 x 25 g
1 390,88 Kč/1kg
458,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Sculpey PREMO & SOUFFLÉ sada 649g 24 barev - 1 sada
1 521,11 Kč/1kg
987,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Lonheo Vysokotlaká černá kuchyňská baterie Vodovodní kohoutek Kuchyňský výsuvný s 2 sprškami 360° otočná dřezová baterie se sprchovou hlavicí
25 381,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

DecoTime modelovací hmota tvrdnoucí v troubě 26x20g - Barevná polymerová hlína + modelovací nástroje - Ideální pro kutily, umění a kreativní řemesla
739,40 Kč/1kg
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
346,60 Kč
Prodejce: M_plus_L
693,20 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 481,79 Kč/1kg

Das samotvrdnoucí modelovací hmota 250g bílá bezlepková snadno hladká
104,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 046,30 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 56 g
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
3 196,25 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261866, Žlutá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 052,63 Kč/1kg