4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Paleta 1000 l (50×20 l) – univerzální zemina pro zeleninu a květiny, pH 5,2–6,2, směs rašeliny a kompostu Feniks
7,05 Kč/1l
7 052,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,88 Kč/1kg
305,12 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Univerzální zahradní zemina pro zeleninu a květiny 40 l bez rašeliny s komp
58 800,00 Kč/1kg
588,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L
12,26 Kč/1l
612,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hamann Aktions-Blumenerde 40l - eine praktische Grundlage für kräftiges Pflanzenwachstum
8,03 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,71 Kč/1kg
610,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Rose Soil 20L Specializovaný substrát s perlitem
65,83 Kč/1kg
394,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zemina pro květináče Algoflash TBONZ6 Bonsai 6 l
187,13 Kč/1l
1 122,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odkyselená zahradnická rašelina pro rostliny 80 l
19,04 Kč/1kg
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
118,90 Kč/1kg
435,17 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zemina pro trávníky Optima 50l - Biovita Zemina pro trávníky Optima 50l od společnosti Biovita je ideálním řešením pro každého, kdo chce mít krásný, zelený trávník. Naše půda byla pečlivě vyvinuta tak, aby splňovala potřeby amatérských i profesionálních zahradníků. Díky své vynikající struktuře a pečlivě vybranému složení poskytuje ideální podmínky pro růst trávy, což vede k hustému a zdravému půdnímu porostu. Trávníková zemina Biovita Optima se vyznačuje vlastnostmi, díky nimž je nepostradatelná pro péči o trávník: - optimální struktura - vynikající provzdušnění a struktura, která podporuje rychlý růst trávníku - vynikající zadržování vody - pomáhá udržovat správnou úroveň vlhkosti, která je nezbytná pro zdravý růst trávníku. Používáte-li půdu Biovita Lawn Soil Optima 50l, investujete do kvality a dlouhodobých výsledků. Náš produkt je první volbou pro každého, kdo se chce těšit z krásného, zeleného trávníku po celou sezónu. Ať už chcete založit nový trávník nebo udržovat ten stávající, půda pro trávníky Biovita Optima splní vaše požadavky. Poskytněte svému trávníku vše, co potřebuje, a užívejte si jeho krásu ještě dnes.
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 50 l
- Kód EAN
- 5907813163029
- Výrobce
- Biovita
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 50 l
- Kód EAN
- 5907813163029
- Výrobce
- Biovita
K tomu se hodí také

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (15 kg – pro 450 m2) - Organifer
93,53 Kč/1kg
1 402,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Wolf Garten 3827045 Osivo pro robotickou sekačku RO-S 100 (3827045)
535,54 Kč/1kg
3 647,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Vertikutační směs – Travní semeno – Hnojivo – Půdní kondicionér (10 kg – pro 300 m2) - Organifer
125,00 Kč/1kg
1 249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Dekorační schod pro chodník 51x38 cm MULTY HOME EU5000130
3 117,54 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Televizní skříňka Selsey Galhad Wotan z matného dubu s bílým LED osvětlením, šířka 175 cm
8 250,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

Konopná palma - zahradní rostlina, Ø45cm Ø240cm - mrazuvzdorná rostlina do
11 818,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OasisofLife

COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
158,04 Kč/1kg
305,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Granitsplitt 8-16mm grau 25kg
6,72 Kč/1kg
168,10 Kč
Prodejce: bauschnell

Fiskars Vytrhávač Plevele 139950
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Zahradní ruční válec FUXTEC GW30 pro orné trávníky
1 329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Hliníková stěrka na trávník Wiltec 91,4 x 25,4 cm s násadou 2 m, stěrka na trávník k vyrovnávání nerovností v trávníku, vyrovnávací zahradní nářadí na pískování trávníků
1 357,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Prima Rasensand getr. 0,3-1,6mm 25 kg Papiersack - für perfekte Rasenpflege
6,09 Kč/1kg
152,16 Kč
Prodejce: bauschnell

Originální nabíječka Apple iPhone 12 20 W
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Zavařovací sklenice Bormioli Rocco Fido 1000 ml, s patentním obloučkovým uzávěrem, 6x
1 046,30 Kč
Prodejce: Gastrojoker

Puma Boty Flyer Runner, 19292801
1 311,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kustom-kult_de

Čínská trpaslíková palma (Trachycarpus fortunei), výška 160–220 cm, velikost XXL, průměr kmene cca 40 cm. Zimuvzdorná palma vhodná do zahrady i do květináčů
3 115,09 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Ponožky Nike SX7664-100 pro Unisex
542,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: topshoper
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Půda působí dobrým dojmem.
Půda působí dobrým dojmem, byla rozprostřena a semena byla zaseta. Nyní čekáme na výsledek.
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell
7,28 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l