5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Povlečení do sušičky Downy Cool Bavlna 240 kusů - Svěží vůně a jemné prádlo30 082,92 Kč/1l
721,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dva kusy sáčku na čištění bot, určené pro pračku, opakovaně použitelné, materiál: froté, barva: bílá/šedá1 276,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Xpel | Sprej na obuv - 150 ml - Antibakteriální - Odstraňovač zápachu - Péče o obuv - Přípravek na ošetřování433,27 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
105,98 Kč/1l
135,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Koncentrovaný avivážní prostředek Yumos Extra Lilie 1,44 l
105,33 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Coccolino Fresh & Soft - Osvěžovač a zjemňovač prádla Blue Splash, 1700 ml
101,15 Kč/1l
171,96 Kč
Prodejce: VISO

Aviváž a změkčovač textilií Yumos Květinová zahrada 3 l
69,67 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Osvěžující prostředek na praní s exotickou vůní, 1760 ml
73,45 Kč/1l
129,27 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Lenor 8700216694490 Lenor aviváž Aprilfrisch, 1,239 litru - 59 WL
82,26 Kč/1kg
141,40 Kč
-39,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Silan, Płyn do płukania Fascinating Frangipani, 2,77 l
180,46 Kč/1l
499,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Příjemný tkaninový osvěžovač - Kuschelweich Emotions, 1 l
58,91 Kč/1l
85,86 Kč
-31%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lenor, Lavendelbriseh, Płyn do płukania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
60 283,33 Kč/1kg
361,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Silan, Płyn do płukania Dreamy Lotus, 2,77 l
184,36 Kč/1l
510,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sofin avlaciye sıvısı Pleasure 2,5 l
66,90 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Sofin, Płyn do płukania Fresh Morning, 2,5 l
64 330,77 Kč/1kg
167,26 Kč
Prodejce: Katomix

Kuschelweich Marzenie o świeżości, Płyn do płukania, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)
67 581,82 Kč/1kg
74,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Náplň do změkčovače tkanin Frosch Bavlna blossom
78,62 Kč/1l
78,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coccolino*PP aviváž 1,275l Waterlilly
94,48 Kč/1l
120,46 Kč
Prodejce: VOPH_CZ
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ABC Aviváž a změkčovač tkanin je jedinečný prací prostředek, který dodá vašemu oblečení neuvěřitelnou hebkost a svěžest po každém praní. Díky speciálně vyvinutému složení změkčovač tkanin ABC účinně změkčuje vlákna vašich tkanin, které jsou příjemné na dotek a odolnější proti pomačkání. Přípravek nejenže poskytuje dlouhotrvající jemnou vůni, ale také pomáhá chránit barvy, takže oblečení vypadá déle jako nové. Tekutina ABC je bezpečná pro použití na všechny typy tkanin, včetně jemných, a je ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a kvality.
Bezkonkurenční jemnost tkaniny
Speciální složení tekutiny ABC změkčuje vlákna tkanin, takže jsou měkčí a příjemnější na dotek.
Dlouhotrvající vůně
Tekutina ABC dodává oděvům svěží a jemnou vůni, která dlouho vydrží i po opakovaném nošení.
Ochrana barev
Přípravek chrání intenzitu barev, takže oblečení nevybledne a vypadá déle jako nové.
Snadné žehlení
Změkčená vlákna tkaniny jsou méně náchylná k pomačkání, což usnadňuje žehlení a udržuje oblečení v bezvadném stavu.
Všestranné použití
Tekutina ABC je vhodná pro všechny typy tkanin, včetně jemných látek, jako je hedvábí, vlna a bavlna.
Bezpečný pro pokožku
Složení tekutiny je šetrné a bezpečné i pro osoby s citlivou pokožkou, takže je ideální volbou pro celou rodinu.
- Objem
- 1.44 l
- Model
- Parfumia Duftender Lotus
- Výrobce
- Počet kusů
- 1503
- Hmotnost
- 1500 g
- Kód EAN
- 8690511125334
- Číslo produktu
- ABC Parfumia Gizemli Lotus- Fioletowy
- Objem
- 1.44 l
- Model
- Parfumia Duftender Lotus
- Výrobce
- Počet kusů
- 1503
- Hmotnost
- 1500 g
- Kód EAN
- 8690511125334
- Číslo produktu
- ABC Parfumia Gizemli Lotus- Fioletowy
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Orchid 1,44L
76,09 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Jasmine 1,44L
102,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Dahlia 1,44L
79,26 Kč/1l
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Chante Clair Koncentrat do płukania Kwiat Pomarańczy i Narcyz, 1140 ml
79,87 Kč/1l
130,74 Kč
-39,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Original
288,15 Kč/1l
459,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
105,98 Kč/1l
135,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Příjemný tkaninový osvěžovač - Kuschelweich Emotions, 1 l
58,91 Kč/1l
85,86 Kč
-31%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Barevný prací prášek Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Změkčovač tkanin Kuschelweich Pink Kiss na 38 pracích dávek 1000 ml
95,90 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kuschelweich prémiový změkčovač tkanin Elegance s makadamiovým olejem 28 WL 750ml
78,87 Kč/1l
74,63 Kč
-20%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Elbow Grease Sprej na mytí nádobí Lemon 500 ml
130,68 Kč/1l
65,34 Kč
Prodejce: Katomix

AIORBER nouzové rádio se solárním nabíjením a kličkou, powerbanka 10000 mAh, LED svítilna, SOS alarm, odolné a přenosné, zelené
853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mandle, Káva, Kakao, Santalové dřevo, Vanilka
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Avène Cicalfate krém na ruce Hand Repairing Barrier Cream 100 ml
3 516,70 Kč/1l
351,67 Kč
Prodejce: VISO

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

LED stolní lampa MasterLED s baterií, 3 barvy světla, zlatá barva, USB-C, dotykové ovládání, stmívání, 185 lm
309,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: master-led

Mycí prostředek na nádobí s citronovou vůní Pril 675 g
91,85 Kč/1l
62,00 Kč
Prodejce: UniMarket
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je skvělé, znovu a znovu perfektně voní gerne❤️
Vůně je super příjemná, vydrží super dlouho i po týdnech.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Povlečení do sušičky Downy Cool Bavlna 240 kusů - Svěží vůně a jemné prádlo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
721,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
30 082,92 Kč/1l

Silan avlažilo za pranje tkanin Jungle 1,364 l
170,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
125,36 Kč/1l

Náplň do změkčovače tkanin Frosch Bavlna blossom
78,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,62 Kč/1l

Lenor Citlivý Aviváž pro Hebkost a Vůni, 5 litrů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
359,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
71 870,00 Kč/1kg

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,25 Kč/1l

Lenor 8700216283694 Lenor Tag in der Provence Weichspüler 1,7 l
159,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
167,83 Kč/1kg

Lenor, Lavendelbriseh, Płyn do płukania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
361,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60 283,33 Kč/1kg

Frosch, Płyn do zmiękczania tkanin, migdał, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
77 840,00 Kč/1kg

Lenor, Geruchsentfernung, Płyn do płukania, 4,75l (PRODUKT Z NIEMIEC)
360,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60 061,67 Kč/1kg