4,7



Na základě 34 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Colour Powder Heavy Duty prací prostředek Deep Clean 75 pracích dávek 4500g1 085,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Corri d'Italia Perfumy do prania Milano, 250ml1 463 633,26 Kč/1kg
439,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Další informace o reklamě
W.Riese Barevný gel 50WL 2250ml240,87 Kč/1l
541,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Burti EcoFresh, Univerzální Prací prášek - 22 dávek1 440 700,04 Kč/1kg
144,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil UNIVERSAL PULVER Waschmittel 1,3 kg
237 854,16 Kč/1kg
342,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ariel 2 v 1 univerzální prací prášek Mountain Spring White a Colour 7 kg
340,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ariel Fast dissolving Proszek Mountain Spring, 1,1kg
147 330,77 Kč/1kg
191,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Deep Clean Color, prací prášek, 1,1 kg – Prací prášek Persil Deep Clean určený pro pračku, zajišťuje čisté prádlo, odstraňuje skvrny, hloubkově čistí, zanechává svěží vůni, vhodný pro barevné a univerzální prádlo, pro domácnost a zásoby
184,51 Kč
-41,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vizir Proszek do prania białych tkanin, 1,1 kg
358 576,92 Kč/1kg
466,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Persil, Proszek do prania kolorowych tkanin, 1.65 kg
117 950,00 Kč/1kg
212,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prací prášek pro barevné tkaniny - Vizir 1,1 kg
213,95 Kč
-50,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
163,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Color Deep Clean Proszek do prania kolorowych tkanin, 2,75 kg
142 431,04 Kč/1kg
413,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Omo Proszek do prania Jabłko, 100prań, 5kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 119,80 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
973,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Persil 5806369001 Persil UNIVERSAL Waschmittel 4,5 kg
69,66 Kč/1kg
325,00 Kč
-11,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,46 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Tiefenrein Proszek do prania kolorów, 5,4 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
134 228,33 Kč/1kg
805,37 Kč
Prodejce: Katomix

Gama Uniwersalny proszek do prania, 6 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
57 280,00 Kč/1kg
465,85 Kč
-64,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Persil Deep Clean Scented Spring Freshness bílý prací prášek 5 kg
Persil Deep Clean Scented Spring Freshness bílý prací prášek
Objevte nový rozměr čistoty a svěžesti s bílým pracím práškem Persil Deep Clean s vůní jarních květů! Díky svému pokročilému složení zajišťuje Persil důkladné čištění a účinně odstraňuje skvrny a nečistoty z textilií. Jemná květinová vůně růže dodává oblečení jedinečnou svěžest, která dlouho vydrží.
Technologie hloubkového čištění
Inovativní složení proniká hluboko do struktury tkaniny a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny a nečistoty.
Jednoduché dávkování
Praktické balení usnadňuje dávkování a zajišťuje použití optimálního množství prášku pro každé praní.
Ochrana tkaniny
Účinné látky šetrně pečují o vlákna a chrání je před poškozením a vyblednutím.
Svěží jarní vůně
Po vyprání zůstane prádlo provoněné příjemnou, jemnou jarní vůní, která navozuje pocit u a elegance.
Proč si vybrat Persil Deep Clean s vůní růží?
Persil Deep Clean s vůní růží je zárukou dokonalé čistoty a dlouhotrvající svěžesti. Je ideální volbou pro každého, kdo chce mít své oblečení nejen čisté, ale také voňavé. Zjistěte, jak snadná je péče o vaše textilie s Persilem!
Jak jej používat
- Nalijte do pračky správné množství pracího prostředku podle údajů na obalu.
- Zvolte prací program, který je přizpůsoben typu tkaniny a stupni znečištění.
- Vychutnejte si vynikající výsledky praní a nádhernou vůni.
- Rozměry
- 5 kg
- Model
- Deep Clean Fragrance Spring Freshness
- Výrobce
- Počet kusů
- 659
- Hmotnost
- 5000 g
- Kód EAN
- 9000101597868
- Číslo produktu
- Wiosna 5 kg
- Rozměry
- 5 kg
- Model
- Deep Clean Fragrance Spring Freshness
- Výrobce
- Počet kusů
- 659
- Hmotnost
- 5000 g
- Kód EAN
- 9000101597868
- Číslo produktu
- Wiosna 5 kg
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Persil Deep Clean Color prací prášek 7 kg
395,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Bílý prací prášek Persil Professional Deep Clean Vůně růže 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Persil Deep Clean univerzální prací prášek na bílé a barevné prádlo 3 kg
56,33 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Barevný prací prášek Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel 2 v 1 univerzální prací prášek Mountain Spring White a Colour 7 kg
340,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
217,64 Kč/1l
142,99 Kč
-34,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Professional Deep Clean Color prací prášek 1,5 kg
66,87 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Lenor 8001090891099, Granule, 210 g, Cedrové dřevo, Květina, Pačuli, 12 týden/týdnů
586 074,10 Kč/1kg
158,24 Kč
Prodejce: Katomix

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil Prací gel Lavender 1,35 l
350,03 Kč/1l
472,54 Kč
Prodejce: Katomix

Persil UNIVERSAL PULVER Waschmittel 1,3 kg
237 854,16 Kč/1kg
342,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil Expert Freshness, Uniwersalny proszek do prania, 2.97 kg
169 045,16 Kč/1kg
524,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Purox Proszek do prania kolorów, 3 kg
146 859,99 Kč/1kg
587,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ariel Fast dissolving Proszek Mountain Spring, 1,1kg
147 330,77 Kč/1kg
191,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Zrepasovaný
2 877,91 Kč
Prodejce: JANADO

Purox Uniwersalny proszek do prania, 3 kg
195 010,00 Kč/1kg
585,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Toaletní gel Čisticí kapalina Domestos Green Pine Fresh 3,2 L
52,81 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Lenor, Gelsomino Scarlatto Fragrance Pearls, 210g
158,24 Kč
Prodejce: Katomix

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
337,12 Kč/1l
943,93 Kč
Prodejce: Di-Life
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Persil
Na tomto pracím prášku Persil nemám co vytknout. Perou spolehlivě a svůj účel plní velmi dobře. Za obzvláště praktické považuji velká balení, protože nemusím neustále chodit do obchodu a mám doma vždy zásobu. Prací prášek jednoduše přeliju do menší krabičky od mého předchozího pracího prostředku a z ní ho používám. Tak je to pro mě obzvláště praktické a šetří to místo.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prací prášek
Tento výrobek jsem si právě koupil, ale při srovnání produktů Dash a Presil, které mají stejné vlastnosti, jsem si všiml, že ten druhý má velmi příjemnou vůni.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dokonalé
Prací prostředek bezvadný. Velmi dobře se rozpouští. Žádné stopy ani na černém prádle. Prádlo je čisté a krásně voní.
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Persil nikdy nezklame.
S tímto výrobkem jsem velmi spokojená, hned jak mi dorazil, vyzkoušela jsem ho a musím říct, že je úžasný a zanechává nádhernou vůni!
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně růží Persil
Páni, opravdu voní po růžích. Koupila jsem 10 kilo, jsou rozděleny do 2 pytlů po 5, prostě mega! Miluju to!
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
prací prášek Persil
Skvělý prací prášek, úsporný a navíc voňavý.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prací prostředek je senzační
Velmi
Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr. Beckmann, Kouzelné plátěnky, prací prostěradla, 25 kusů (VÝROBEK Z NĚMECKA)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
315,79 Kč
Prodejce: Serica
631,58 Kč/1kg

Perkarbonát sodný s aktivním kyslíkem na praní 1kg Nuvio
290,18 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Persil Colour Powder Heavy Duty prací prostředek Deep Clean 75 pracích dávek 4500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 085,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8700216331326 febreze Osvěžovač textilu ve spreji, intenzivní svěžest, 500 ml
182,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
364,70 Kč/1l

Corri d'Italia Perfumy do prania Milano, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
439,09 Kč
Prodejce: YourFragrance
1 463 633,26 Kč/1kg

Hoffmanns Gardinen Weiß-Spüler 500ml
417,27 Kč
Prodejce: everybuy_at
834,54 Kč/1l

Spee Megaperls Proszek do prania kolorowych tkanin, 1,14kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140 046,67 Kč/1kg

Frosch Sprej Na Skvrny Ala Žlučové Mýdlo 500 Ml 6768192
183,15 Kč
Prodejce: M_plus_L
366,30 Kč/1l

Heitmann, Express Spülmaschinen Reiniger
63,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 124,67 Kč/1kg

Jemný prací prostředek pro jemné tkaniny - 1 litr
476,67 Kč
Prodejce: everybuy_at
476 669,98 Kč/1kg

Gel na Odstraňování Skvrn Frosch, 75ml - Šetrný k Tkaninám i Životnímu Prostředí
380,02 Kč
Prodejce: everybuy_at
5 066,93 Kč/1l

Spee Megaperls prací prostředek s vůní 19 WL 4v1 1140g
210,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Burti EcoFresh, Univerzální Prací prášek - 22 dávek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
144,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 440 700,04 Kč/1kg

Purox Uniwersalny proszek do prania, 5,5 kg
670,21 Kč
Prodejce: everybuy_at

Purox Proszek do prania kolorów, 3 kg
587,44 Kč
Prodejce: everybuy_at
146 859,99 Kč/1kg

Aviváž Silan Maledivy pro muže - Relaxační péče, 770 ml
494,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
617 525,02 Kč/1kg

Silan Dreamy Lotus Płyn do płukania, 770 ml
490,87 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
637,49 Kč/1l

Purox Proszek do prania kolorów, 5,5 kg
670,21 Kč
Prodejce: everybuy_at

Heitmann, Power, Odplamiacz, 250g (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
248 166,65 Kč/1kg

Frosch Citrusový prací prášek s vysokou prací silou Veganský prášek 22 WL
263,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies