5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Guerlain Shalimar Coffret, Ženy, 2 kusů, Eau de parfum, 50 ml, 5 ml, 3 kusů61 511,00 Kč/1l
3 075,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Jadore Intense – parfém58,82 Kč/1l
2 940,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
PERFECT ABSOLUTE EDP Vapo 100 ml29 173,80 Kč/1l
2 917,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dárková sada Paco Rabanne 1 Million Edt Spray 50ml/Shower Gel 100ml1 814,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aire De Sevilla Amara EDT Sprü hset, 150 ml
2 445,67 Kč/1l
366,85 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Gold - voda po holení 100 ml + deodorant 200 ml
2 650,00 Kč/1l
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Morph Miyazawa Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
38 311,20 Kč/1l
3 831,12 Kč
Prodejce: somnia24

Parfém Cherigan Or des Iles Extract, 100 ml
19 516,00 Kč/1l
1 951,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sintesis Vaporizador Eau de Toilette 30ml
21 727,00 Kč/1l
729,87 Kč
-78,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
651,81 Kč
Prodejce: Rareparfum

Nacomi Mydło czarne z sokiem z aloesu, 125g
174,68 Kč
Prodejce: Katomix

Instituto Español Posseidon Gold Men EdT Spray 150ml Sada 2 Články
1 904,20 Kč/1l
380,84 Kč
Prodejce: Parfumtoi

GYLDA, osvěžující sprej, 500 ml
1 111,36 Kč/1l
555,68 Kč
Prodejce: Parfumtoi

LPDO Voyage Secret, Pánské, 100 ml
8 881,30 Kč/1l
888,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Paco Rabanne Olympéa Extrait de Parfum (30 ml)
169 372,67 Kč/1l
5 081,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Est Pacha Feeling 24-7 Him 80 Gel 75
3 825,30 Kč/1l
394,59 Kč
-12,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
382,53 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Iceberg Twice Gold, Pánské, 1 kusů, Eau de toilette, 125 ml, Sprej, 2 kusů
1 942,22 Kč/1l
437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

NOVELLISTA NOVELLISTA Saffron Whisper Eau de Parfum – unisex 75 ml
36 408,13 Kč/1l
3 018,75 Kč
-288,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 730,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ProtectMe Recovery+, 30 saszetek
1 294,50 Kč
Prodejce: Katomix

Calgon Hygiene+ Żel odkamieniacz do pralki, 750 ml
609,24 Kč/1l
456,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Labs gel na holení pro rychlou aplikaci, 198 ml Osvěžuje a zklidňuje pokožku. Chrání před podrážděním způsobeným holením. Výrobek bez alkoholu a barviv. Použití: Vezměte si s sebou holicí strojek, abyste se mohli oholit. Oholte se. Opláchněte. Aqua Kyselina palmitová Triethanolamine Isopentane Glyceryl oleate Stearic acid Glycerine Isobutane Perfume Sorbitol Hydroxyethylcellulose PEG-45M Menthol Limonene Benzyl salicylate Bisabolol PVM/MA copolymer Sodium PEG-7-Karboxylát olivového oleje Kopolymer glyceryl acetátu a kyseliny akrylové Panthenol Niacyanamid Křemík Butylenglykol Tokoferol Lecithini Askorbyl palmitát Hydrogenovaný citrát palmového glyceridu Extrakt z Laminaria saccharina Extrakt z kořene Zingiber officinale
Volný italský gurmánský polpa di pomodoro 400gr
Labs gel na holení pro rychlou aplikaci, 198 ml
Osvěžuje a zklidňuje pokožku. Chrání před podrážděním způsobeným holením. Výrobek bez alkoholu a barviv.
Použití: Vložte do dlaně a nechte ji odkapat. Oholte se. Opláchněte.
Coccolino Perfume Biancheria Freschezza Celeste 342 ml je jedinečný produkt, který do vašeho domova vnáší vůni nebeské svěžesti. Tento koncentrovaný osvěžovač vzduchu byl vyvinut pro ty, kteří si chtějí užít dlouhotrvající intenzivní vůni na svém oblečení a ložním prádle. Receptura Coccolino je nejen účinná, ale také šetrná k tkaninám, což znamená, že jej můžete používat na běžné textilie, aniž byste se museli obávat jejich poškození.
Parfém Biancheria zajistí, že svěžest bude cítit i několik hodin po nanesení. Je to perfektní volba pro milovníky jemných, elegantních vůní, které dodávají každému dni šarm. Vyzkoušejte Coccolino Freschez Celeste a obklopte se příjemnou vůní, která vás přenese do klidné oázy relaxace. Obsah 342 ml vystačí na mnoho použití, což z tohoto produktu činí velmi ekonomické řešení pro péči o textilie.
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Objem
- 340 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Kód EAN
- 8720181496530
- Číslo produktu
- 6S-T7NB-AL65
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Objem
- 340 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Kód EAN
- 8720181496530
- Číslo produktu
- 6S-T7NB-AL65
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Coccolino Fresh & Soft - Osvěžovač a zjemňovač prádla Blue Splash, 1700 ml
101,15 Kč/1l
171,96 Kč
Prodejce: VISO

Coccolino Tekuté Jádro Bílé 1700Ml
68,91 Kč/1l
117,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
350,25 Kč/1l
446,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
953 800,02 Kč/1kg
190,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Chante Clair Koncentrat do płukania Kwiat Pomarańczy i Narcyz, 1140 ml
79,87 Kč/1l
130,74 Kč
-39,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
209,66 Kč/1l
1 048,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lenor Lenor - Voda na žehlení - Jarní probuzení - Osvěžovač textilu - 1000 ml
422,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
70,75 Kč/1l
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Booster zapachowy do pralki i suszarki Pure Freshness, 220 ml
1 627,59 Kč/1l
358,07 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,38 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Original
129,10 Kč/1l
205,91 Kč
Prodejce: Katomix

Chante Clair, Płyn do płukania tkanin Sól morska i kwiat lotosu, 1 l
129,00 Kč
-37,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - parfém na prádlo, 250 ml
1 114,64 Kč/1l
278,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
449,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
7 097,67 Kč/1l
1 064,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Forest Ritual toaletní voda 100 ml x2
2 388,25 Kč/1l
477,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kilian Love Don't Be Shy parfémovaná voda 100 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
5 594,41 Kč
-249,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 345,09 Kč
Prodejce: PerfumTraders
53 450,90 Kč/1l

Armani Privé Thé Yulong toaletní voda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 499,89 Kč
Prodejce: Parfumart
54 998,90 Kč/1l

Dárková sada Carolina Herrera Bad Boy 100ml/Sprchový gel 100ml/Edt Spray 10ml
5 689,81 Kč
Prodejce: VogueVista
27 094,33 Kč/1l

Burberry Goddess, Ženy, Eau de parfum, 50 ml, Sprej, 2 kusů, EAU DE PARFUM: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL...
3 222,98 Kč
Prodejce: Parfumart

Dárková sada Carolina Herrera 212 Women Heroes Forever Young Edp Spray 80ml/Bodylotion 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 243,44 Kč
Prodejce: Parfumart
40 543,00 Kč/1l

Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Ženy, 2 kusů, Eau de toilette, 100 ml, 15 ml, Sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(28)Počet hodnocení: 28
3 409,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
34 090,00 Kč/1l

Versace Bright Crystal set - EDT + sprchový gel + krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 163,08 Kč
Prodejce: Parfumart
35 145,33 Kč/1l

Boss Bottled set - exkluzivní pánský set s parfémem, sprchovým gelem a cestovní verzí pro muže, 100ml + 10ml + 100ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 968,50 Kč
Prodejce: Parfumart
29 685,00 Kč/1l

Thierry Mugler - Alien Goddess - Pro ženy, 60 ml
3 065,91 Kč
Prodejce: Parfumart
1 021 969,99 Kč/1l

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Set toaletní voda 100 ml + sprchový gel 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 467,58 Kč
Prodejce: Parfumart
16 450,53 Kč/1l

Eight & Bob Guethary Extrait de Parfum 50ml
6 192,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
123 840,00 Kč/1l

Edp sprej 50ml / tělové mléko 75ml Paco Rabanne Lady Million Giftset



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 678,23 Kč
Prodejce: Parfumart
21 425,84 Kč/1l

Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda, 50 ml + sprchový gel, 50 ml + tělový gel 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 320,50 Kč
Prodejce: Parfumart
15 470,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml W
2 463,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 390,91 Kč/1l

Versace Man Eau Fraiche 100ml EdT + 100ml sprchový gel
2 202,63 Kč
Prodejce: Parfumart
11 013,15 Kč/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusů, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
2 590,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
43 180,00 Kč/1l

Oribe Cote D'Azur parfémová voda 75 ml – vůně
3 989,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders
53 197,60 Kč/1l

Boss Bottled EDT 100 ml + DEO ve spreji 150 ml + SG 100 ml M



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 518,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 120,00 Kč/1l

Sada One Woman parfémová voda ve spreji 75 ml + tělové mléko 50 ml + parfémová voda ve spreji 10 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
1 594,00 Kč
-156,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 438,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
479 333,33 Kč/1l

Edt Spray 100ml/Edt Spray 30ml Cacharel Amor Amor Giftset



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 653,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
28 100,15 Kč/1l