Polyuretanová pěna PUR 100 tvrdá, 2,1 kg, 2K pěna
1 606,46 Kč
535,49 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
DIY izolace PUR pěna 35 kg/m3 10,5 kg209,35 Kč/1kg
4 186,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
POLYURETHAN flexibilní polyuretanová pryskyřice umělý pur Shore 70A 1,83 kg770,81 Kč/1kg
2 312,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Šedý epoxidový nátěr pro betonové podlahy 14 kg272,98 Kč/1kg
3 821,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Šedá epoxidová pryskyřice na betonové podlahy balkonů, teras a garáží, barva 3,5 kg403,34 Kč/1kg
1 411,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GießPur polyuretanová pěna 200 kg/m3, 2,1 kg
535,49 Kč/1kg
1 606,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FESTFLOORPolyuretanFEST 2K polyuretanový lak 0,6 kg matný
1 022,20 Kč/1kg
1 022,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Epoxidová pryskyřice Epoxidová licí pryskyřice Silnovrstvá licí pryskyřice | 1,5 KG | Pourpoxy | Crystal Clear | Epoxidová pryskyřice | obsahuje UV blokátor | Odlévání od 1 do 10 cm.
623,00 Kč/1kg
934,50 Kč
Prodejce: Pourpoxy

Epoxidová pryskyřice s tvrdidlem 2:1, tekutá odlévací pryskyřice křišťálově čirá, pryskyřice pro kutily na odlévání a potahování (300 g)
1 602,77 Kč/1kg
480,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

3K PLUS 0,5 kg - Přísada do nátěru
2 677,34 Kč/1kg
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FEST KONTAKT 20 kg – lepicí můstek
74,96 Kč/1kg
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Polyesterová pryskyřice včetně tužidla 1kg BOLL
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Vysoce výkonná epoxidová barva 2 kg proti korozi a rezivění
429,99 Kč/1kg
1 289,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Průhledná odlévací pryskyřice, bezbarvá, na odlévání, ledový epoxid, 2 kg
331,66 Kč/1kg
994,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nano Silver Plus Sb 25G - Turbo-Lackadditiv
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PENTART - Sklářská pryskyřice 1:1 - Super sklářská pryskyřice - 2x40ml
5 975,00 Kč/1kg
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pryskyřičný odstín - Pentart - matná bílá/bílá matná 20ml
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

FESTkontakt SADA PRO ZESÍLENÍ PODKLADU + SUPERTENKÁ SÍŤ
107,10 Kč/1kg
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GLASS RESIN DESIGN - Tekutá transparentní epoxidová pryskyřice pro designové kreace s vysokou tloušťkou (1.3 kg)
741,60 Kč/1kg
964,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Color Book Festfloor Titan - Barevný Prostor
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Flexibilní epoxidová pryskyřice pro odznaky a elektronické obvody Flexi-Eis 4,5 kg
404,00 Kč/1kg
2 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Polyuretanová pěna PUR 100 je vysoce kvalitní dvousložková litá pěna s hustotou 100 kg/m³. Tento produkt je univerzálně použitelný a vyznačuje se snadnou zpracovatelností. Obě složky A a B se mísí v poměru A:B=1:1,1 podle hmotnosti, což umožňuje snadné použití, protože není zapotřebí žádné speciální zařízení – stačí jednoduchá elektrická vrtačka a kbelík.
Doba vytvrzení je pouze 3 minuty, pevnost v ohybu je dosažena za 20 minut a úplná polymerizace proběhne do 2 hodin. Díky těmto vlastnostem je polyuretanová pěna PUR 100 ideální pro použití v umění, zejména při tvorbě architektonických dekorací a různých speciálních efektů. Pěna je navíc velmi univerzální – lze ji použít jako formovací materiál, výplňový materiál pro zpevnění dutých výrobků nebo pro výrobu prototypů.
Polyuretanová pěna PUR 100 přesvědčuje svou mimořádnou pevností a trvanlivostí. Další výhodou je možnost přidat do materiálu barevné pigmenty, aby vyhovoval individuálním potřebám a kreativním projektům. Spolehněte se na osvědčenou kvalitu a flexibilní možnosti použití naší polyuretanové pěny PUR 100, abyste mohli realizovat své projekty s nejvyšší přesností a kreativitou.
- Výrobce
- Hmotnost
- 3 kg
- Kód EAN
- 5906268980724
- Výrobce
- Hmotnost
- 3 kg
- Kód EAN
- 5906268980724
Pozor
P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest.K tomu se hodí také

Tvrdá polyuretanová pěna PUR 100, 10,5 kg, dvousložková
209,35 Kč/1kg
4 186,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DIY izolace PUR pěna 35 kg/m3 10,5 kg
209,35 Kč/1kg
4 186,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GießPur polyuretanová pěna 200 kg/m3, 2,1 kg
535,49 Kč/1kg
1 606,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

POLYNOR Izolace PUR stříkací pěna, PUR pěna, IZOLACE PODKROVÍ GA
5 258,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

POLYURETHAN flexibilní polyuretanová pryskyřice umělý pur Shore 70A 1,83 kg
770,81 Kč/1kg
2 312,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FESTFLOORPolyuretanFEST 2K polyuretanový lak 0,6 kg matný
1 022,20 Kč/1kg
1 022,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Epoxidová pryskyřice Epoxidová odlévací pryskyřice univerzální | 1 KG | Odlitky do 5 cm | Pourpoxy | Křišťálově čirá | Epoxidová pryskyřice | Obsahuje UV blokátor
746,35 Kč/1kg
746,35 Kč
Prodejce: Pourpoxy

Benzínový generátor s elektrickým startem 9500E Generátor 230V 400V Generátorová souprava 66265
9 555,83 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

SparDesmo 2K polyuretanová hydroizolace 1,75 kg
300,16 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial s úložištěm Anker Fotovoltaický solární systém sklo/sklo kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
37 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Vzduchová kamna na pelety Anita 9,4 kW Sannover bordeaux
18 194,88 Kč
-3 757,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 437,74 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: Sun-Chauffage

Epoxidová pryskyřice Epoxidová licí pryskyřice Silnovrstvá licí pryskyřice | 1,5 KG | Pourpoxy | Crystal Clear | Epoxidová pryskyřice | obsahuje UV blokátor | Odlévání od 1 do 10 cm.
623,00 Kč/1kg
934,50 Kč
Prodejce: Pourpoxy

ARCCAPTAIN MIG MAG svářečka s 200 ampéry, 7 v 1 plně synergická svářečka FLUX flux cored/MAG/MIG svářečka v ochranné atmosféře/MMA E-hand/lift TIG/podpůrná cívková pistole/ bodové svařování, IGBT invertorová svářečka 230V
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Svářečka Kraft&Dele KD1875, MIG/MMA/TIG LIFT, 3v1
2 239,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 190 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Vysokotlaký čistič PARKSIDE® „PHD 170 E3“ „Nástupce modelu PHD 170 D2“
3 670,00 Kč
-220,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique

Prepravní kolecka transportní kolečka pro čluny pro nafukovací předměty skládací nerezová ocel SUPROD ET200, šedá/modrá
1 744,58 Kč
Prodejce: TITAPS

4X PV držák s háčky 118cm montáž solárních panelů balkonové zábradlí plochá střecha 0%
2 242,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

POLYNOR PRO izolační stříkací pěna, 14 kusů
2 093,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

tillvex chladicí box elektrický 40L šedý s kolečky | mini chladnička 230 V a 12 V pro kempování v autě | chladí a ohřívá | ECO režim
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Samsung UE55U8072FUXXH, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
11 049,88 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: alleop

Tunelový stan Roskilde pro 6 osob - světle šedý/tmavě šedý
3 350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Epoxidová pryskyřice s tvrdidlem 2:1, tekutá odlévací pryskyřice křišťálově čirá, pryskyřice pro kutily na odlévání a potahování (300 g)
1 602,77 Kč/1kg
480,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.