Barva:

Vlněná příze Gabo Mohsilko 4305 / tmavá čokoláda

207,17 Kč

8 286,80 Kč / 1kg

plus 118,73 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 765 hnědá
YarnArt Dolce, 765 hnědá
937,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Merino Bulky příze 100 g / 100 m - barva 116 tmavě hnědá - vlněná příze
YarnArt Merino Bulky příze 100 g / 100 m - barva 116 tmavě hnědá - vlněná příze
0,85 Kč/1m
85,05 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Lanagold 221 Pletací příze
Alize Lanagold 221 Pletací příze
13 489,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 348,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Šedá
Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Šedá
2 586,40 Kč/1kg
129,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 775 tmavě hnědá
YarnArt Dolce, 775 tmavě hnědá
15 121,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 512,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Gründl Funny 20 tmavě hnědá
Gründl Funny 20 tmavě hnědá
8 011,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Příze ANGORA MERINO - 100 g, 550 m - Béžová
Příze ANGORA MERINO - 100 g, 550 m - Béžová
1 613,70 Kč/1kg
161,37 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Šedá
Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Šedá
129,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Alize Puffy 637 Pletací příze
Alize Puffy 637 Pletací příze
13 809,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
1 380,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Burcum Batik 1602 Pletací příze
Alize Burcum Batik 1602 Pletací příze
13 107,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 310,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Celinda Stretch 212-05 Pletací příze
Himalaya Celinda Stretch 212-05 Pletací příze
0,16 Kč/1m
79,00 Kč
-13%
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
754,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
85,99 Kč
-10%
76,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro YarnArt Mink, 339 bordeaux
YarnArt Mink, 339 bordeaux
0,81 Kč/1m
61,06 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Rosários 4 Marvila 104 Sand Pletací příze
Rosários 4 Marvila 104 Sand Pletací příze
1,30 Kč/1m
163,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Velluto 340 Pletací příze
Alize Velluto 340 Pletací příze
13 385,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 338,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Softy 146 Pletací příze
Alize Softy 146 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Lanagold 283 Pletací příze
Alize Lanagold 283 Pletací příze
13 552,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Softy 187 Pletací příze
Alize Softy 187 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Příze PAPATYA BATIK - 100 g, 360 m - Béžová,Hnědá
Příze PAPATYA BATIK - 100 g, 360 m - Béžová,Hnědá
1 686,50 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
168,65 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mohsilko od společnosti Gabo Woolje směsmohéru a hedvábí s příměsí merino vlny. Super kid mohér je nejjemnější možné mohérové vlákno, takže se bude dobře hodit lidem, kteří zjistili, že je ostatní mohéry příliš nebaví. Díky přídavku merino vlny je Mohsilko ještě měkčí a příměs morušového hedvábí dodává celému složení jemný lesk. V závislosti na počtu ch nití může vytvořit jemný a vzdušný obláček nebo mírně silnější úplet. Lze jej také použít jako doplněk ke klasickým přízím, aby dodal nadýchanost a jemný lesk.

Výrobce doporučuje prát v ruce při teplotě 25 stupňů a sušit v rovině.

Šířka
210 m
Délka
210 m
Výrobce
Gabo Wool
Počet kusů
1
Hmotnost
25 g
Kód EAN
5907447819064

Šířka
210 m
Délka
210 m
Výrobce
Gabo Wool
Počet kusů
1
Hmotnost
25 g
Kód EAN
5907447819064
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Gabo Wool My Time Merino 9305 – 100 % organická Vlna, měkká a ideální pro oděvy
Gabo Wool My Time Merino 9305 – 100 % organická Vlna, měkká a ideální pro oděvy
2 402,83 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Gabo Wool Mohsilko 500 příze / černá
Gabo Wool Mohsilko 500 příze / černá
8 286,80 Kč/1kg
207,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro příze Gabo Wool Mohsilko: Jemný mohér s hedvábím a merinem, jemně lesklá
příze Gabo Wool Mohsilko: Jemný mohér s hedvábím a merinem, jemně lesklá
6 905,67 Kč/1kg
207,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Gabo Wool Mohsilko: mohérově hedvábná příze ve vínové barvě, měkká a lesklá
Gabo Wool Mohsilko: mohérově hedvábná příze ve vínové barvě, měkká a lesklá
986,52 Kč/1m
207,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Vlněná příze Gabo Mohsilko 4958 / lesní zelená
Vlněná příze Gabo Mohsilko 4958 / lesní zelená
8 286,80 Kč/1kg
207,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Gabo Wool My Time Merino Wool - měkká, přírodní a certifikovaná kvalita
Gabo Wool My Time Merino Wool - měkká, přírodní a certifikovaná kvalita
2 402,83 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Assarion

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg