4,6



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO609,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Imprägnol voděodolný impregnační sprej 400ml233,37 Kč/1l
93,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Felce Azzurra, Płyn do mycia podłóg Lavender, 1 l293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Dasty Odtłuszczacz, 700ml (PRODUKT Z NIEMIEC)366 250,01 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aktivátor Mr.Bacteria No.1, do septikov a žumpy, 500 g
1 580,00 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Microbec Tabletki do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, cytryna, 16 x 20g
11 216 215,73 Kč/1kg
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Aktivátor Mr.Bacteria UNI 4v1, do septiku, sifónu, ČOV a latríny, 500 g
1 530,00 Kč/1kg
765,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Dewepro S3054
361,60 Kč/1l
180,80 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24

Aktivátor Mr.Bacteria No.5, do sifónu, 500 g
765,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Sada Raypath MINI
81 131,00 Kč/1l
1 622,62 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NATURHAUS Osviežovač bezfarebný 2,5l
1 059,34 Kč/1l
2 648,36 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Bryza Płyn do czyszczenia pralki Original, 250 ml
400,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Heitmann kyselina citronová 1008288 tekutá 500ml
604 634,61 Kč/1kg
314,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

SODASAN 778207, 500 ml, Gel, Láhev
169,92 Kč/1l
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Aktivátor pro domovní čistírny odpadních vod 35g MicrobecBros
1 250,00 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Yope Čistící prostředek na kuchyň s probiotiky, 500 ml
419,82 Kč/1l
209,91 Kč
Prodejce: MANADA

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BB1 – univerzální bakterie pro septiky, ČOV a suché WC (0,5 kg)
BB1 je přípravek s aktivními bakteriemi a enzymy, který rozkládá kal, tuky, fekálie a usazeniny v žumpách, septicích, domovních ČOV i latrínách. Omezuje zápach a nutnost vyvážení či častého čištění.
BB1 je přírodní směs miliard aktivních bakterií a enzymů. Obnovuje biologickou rovnováhu v různých typech odpadních systémů a pomáhá udržet nádrž nebo zařízení čisté, průtočné a bez zápachu. Nepoužívá agresivní chemii a je šetrná k životnímu prostředí. Svou rozšířenou recepturou nahrazuje dřívější oddělené přípravky pro žumpy/septiky, domovní ČOV a suché WC.
? BB1ℹ️ Co je BB1
BB1 je suchá směs probiotických bakterií a enzymů určená pro:
- domácí žumpy a septiky,
- domovní čistírny odpadních vod (ČOV),
- suché WC a latríny,
- předčistění odpadních vod před vsakem nebo odtokem.
Díky kombinaci aerobních i anaerobních bakterií funguje BB1 v širokém spektru podmínek – od uzavřených žump až po provzdušňované čistírny.
???? Pro koho je BB1 vhodný
- Pro majitele rodinných domů se žumpou nebo septikem.
- Pro objekty s domovní ČOV (novostavby, rodinné domy, penziony).
- Pro rekreační objekty (chaty, chalupy) se suchým WC nebo latrínou.
- Pro uživatele, kteří chtějí omezit časté vyvážení kalu a zásahy do systému.
- Pro všechny, kdo hledají přírodní, nechemické řešení údržby odpadních systémů.
Hlavní výhody BB1
- Rychle potlačuje zápach a postupně rozkládá kal, tuky, fekálie, papír i usazeniny.
- četnost vyvážení žump a septiků a náklady na údržbu.
- Stabilizuje biologické procesy v domovních ČOV a pomáhá při zátěži nebo restartu.
- Urychluje rozklad obsahu v suchých WC a latrínách, omezuje tvorbu tvrdé krusty.
- Je bezpečný pro žumpy, septiky, ČOV, trativody, latríny i domovní odpady.
- Má 100 % přírodní složení – bez agresivní chemie a toxických látek.
- Obsahuje vysokou koncentraci bakterií v 0,5 kg balení pro silný a rychlý účinek.
- EU, dlouhodobě ověřeno v praxi.
? Jak BB1 funguje
Po rozmíchání ve vlažné vodě se bakterie aktivují a začnou se rychle množit. Následně:
- rozkládají organický odpad – výkaly, tuky, zbytky jídel, papír a další usazeniny,
- přeměňují je na vodu a neškodné plyny,
- snižují množství kalu na dně žumpy nebo septiku,
- podporují čisticí procesy v ČOV (lepší rozklad a stabilnější provoz),
- omezují zanášení potrubí a čerpadel, zlepšují průtočnost systému,
- potlačují nepříjemný zápach v suchých WC a latrínách.
? Návod k použití (krok za krokem)
- Odměřte doporučené množství přípravku podle typu systému a velikosti nádrže (viz dávkování níže).
- Rozmíchejte odměřené množství v přibližně 5 litrech vlažné vody (cca 20 °C).
- Směs vlijte:
- u žump a septiků do WC a spláchněte, nebo přímo do nádrže,
- u ČOV do přítoku nebo přímo do aktivační nádrže,
- u suchých WC a latrín rovnoměrně na povrch obsahu.
- Aplikaci opakujte pravidelně – ideálně 1× měsíčně nebo podle zatížení systému.
Tip: Přípravek můžete bezpečně předávkovat – vyšší dávka urychlí nástup účinku, zvlášť při silném zápachu nebo po použití dezinfekce.
️ Dávkování
Žumpy a septiky (rodinný dům, cca 4–6 osob)
- Startovací dávka: 12 odměrek (12 × 25 g) jednorázově.
- Udržovací dávka: 4 odměrky (4 × 25 g) 1× měsíčně.
Domovní ČOV
- Startovací dávka: 4 odměrky (4 × 25 g).
- Udržovací dávka: 2 odměrky (2 × 25 g) 1× týdně.
Suché WC a latríny
- Startovací dávka: 8 odměrek (8 × 25 g).
- Udržovací dávka: 4 odměrky (4 × 25 g) 1× týdně.
?️ Podmínky použití
- Nejlépe funguje v systémech s běžným domácím provozem (pravidelný přítok odpadní vody/fekálií).
- V chladnějším období může být nástup účinku pomalejší – je vhodné použít vyšší startovací dávku.
- Silná dezinfekce (například chlór) může bakterie poškodit nebo zničit – po použití dezinfekce vyčkejte alespoň 48 hodin a poté BB1 znovu aplikujte.
? Skladování
- Skladujte v suchu při teplotě 5–30 °C, chraňte před mrazem a vlhkostí.
- Uchovávejte mimo dosah dětí a odděleně od potravin.
- Doporučená doba spotřeby je 12 měsíců od otevření obalu.
Proč zvolit značku BB
30 let zkušeností
Baktoma je tradiční český výrobce bakteriálních směsí s dlouholetou praxí v oblasti odpadních vod.
Ekologie a účinnost
Přípravky Baktoma jsou založené na přírodních bakteriích, bez agresivní chemie a plně biologicky rozložitelné.
Univerzální použití
BB1 je navržen tak, aby pokryl potřeby žump, septiků, domovních ČOV i suchých WC – jeden produkt pro celý dům či chatu.
Ověřeno zákazníky
Desítky let používání v praxi a tisíce spokojených uživatelů potvrzují účinnost bakteriálních směsí Baktoma.
Odborné
Pomůžeme s výběrem vhodného dávkování a nastavením péče o váš konkrétní systém.
Nejčastější otázky (FAQ)
Za jak dlouho ucítím výsledek?První zlepšení s přípravkem BB1 obvykle ucítíte do 48 hodin. Zápach se začne snižovat a obsah nádrže či WC se postupně rozvolňuje a pročišťuje.
Je BB1 bezpečný pro septik, ČOV i domovní odpady?Ano, BB1 je plně biologicky rozložitelný a nepoškozuje žumpy, septiky, ČOV, trubky ani domovní odpady. Neobsahuje agresivní chemické látky.
Funguje BB1 i v zimě?Přípravek BB1 funguje od teploty přibližně 5 °C. V chladnějším období je nástup účinku pomalejší, proto doporučujeme vyšší startovací dávku a pravidelnost aplikace.
Mohu BB1 kombinovat s dezinfekcí?Silné dezinfekční prostředky, zejména s obsahem chlóru, bakterie v přípravku BB1 ničí. Po použití dezinfekce doporučujeme vyčkat alespoň 48 hodin a teprve poté BB1 znovu aplikovat.
Nahrazuje BB1 i produkty pro ČOV a suché WC?Ano, BB1 je koncipován jako univerzální směs. Lze jej použít místo dříve oddělených přípravků pro žumpy a septiky, domovní ČOV i suché WC a latríny – liší se jen doporučené dávkování.
️ Důležité upozornění
- Před prvním použitím v žumpě nebo septiku je ideální nádrž vyvézt nebo mechanicky vyčistit – zvýší se tím účinnost přípravku.
- Pro dlouhodobý efekt je nutné pravidelné používání podle doporučeného dávkování.
- Neaplikujte současně s přípravky obsahujícími chlór nebo silnou dezinfekci.
- Objem
- 0.5 l
- Složení produktu
- nedefinované
- Výrobce
- Baktoma
- Obsah balení
- nedefinované
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 8594162561827
- Číslo produktu
- undefined
- Biocidy
- Ne
- Objem
- 0.5 l
- Složení produktu
- nedefinované
- Výrobce
- Baktoma
- Obsah balení
- nedefinované
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 8594162561827
- Číslo produktu
- undefined
- Biocidy
- Ne
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
no information needed
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Pokyny k likvidaci
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Tablety do septiků Biofos Profi s 12+4 kusy
246,00 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Microbec ultra přípravek na latríny a suché toalety 4x30g
1 180 000,03 Kč/1kg
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Přípravek na septik s eukalyptem 1,2 kg Efektivní biodegradace septiků
314,17 Kč/1kg
377,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zündapp Green 7.7 E Bike d msk trekingov kolo 28 palcu 155 - 185 cm s 21 prevody
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Matrace Tribesigns 160x200 cm výška 25 cm, H3, 7zónová, taštičková pružinová matrace s certifikací Oeko-TEX, pružinová matrace s gelovou paměťovou pěnou
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tribesigns

Canon PIXMA TS3750i, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
1 077,00 Kč
Prodejce: Teshop

Přípravek pro septiky a domovní čistírny odpadních vod 71g aktivátor 4 sáčk
442,00 Kč/1kg
221,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zündapp Z505 E Bike Ladies 28 inch Pedelec 160 - 185 cm 6 rychlost d msk kolo
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Automatický inkubátor Wiltec pro 24 vajec, inkubátor s plně automatickým systémem otáčení, inkubátor s regulací teploty a vlhkosti, inkubátor pro násadová vejce
1 735,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
1 739,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Home Dvoustěnná prostěradla Deluxe
2 475,00 Kč/1m²
1 683,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Rorax Rohrfrei Power Gel na čištění odtoku proti zápachu 1000 ml
165,04 Kč/1l
165,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí
4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

pískový filtrační systém tillvex bazén 10 m³/h včetně 800g filtračních kuliček modré barvy | filtrační systém 7cestný ventil a adaptér 2v1 Ø32mm - 38mm | bazénová filtrace s indikátorem tlaku | písková filtrace pro bazény
3 529,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Sáček pro septiky a čistírny odpadních vod BROS 1 ks.
1 760,00 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Tabletka Do Szamb Microbec Ultra 20G Sztuka
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Malá čistírna odpadních vod 3000L kompletní sada | septik | filtrační koš | PE nádrž | DN160
16 000,00 Kč
Prodejce: Grofi

Bioaktivátor pro septiky a čistírny odpadních vod 500g Biologický rozklad O
188,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

INTEX Rámový bazén - sada Family 450 x 220 x 84 cm, barva: modrá; 128273NP
4 350,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Microbec Tabletki do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, cytryna, 16 x 20g
11 216 215,73 Kč/1kg
415,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Aktivátor Mr.Bacteria No.1, do septikov a žumpy, 500 g
1 580,00 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Solární sprcha Victoria 21142, 35 l, černá, s nastavením teploty
3 550,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
60% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
60%40% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
40%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt s bakteriemi pro čistírny odpadních vod
Jsem naprosto spokojený Všechno je skvělé Funguje bezchybně
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bakterie
Jednoduché použití, počkáme, až začne působit
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Neutralizátor zápachu BAVIETTE, 500 ml, sprej – účinný proti zápachu zvířat a běžným pachům v domácnosti, na kobercích, čalounění a v autě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
365,59 Kč/1kg

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
244,97 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 199 833,36 Kč/1kg

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml každý Cruelty Free



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
149,56 Kč/1l

Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
383,27 Kč/1l