4,8



Na základě 9 hodnocení
Izopropylalkohol 6 litrů, technická kvalita 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
812,99 Kč
135,50 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
54m 59s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO609,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Kyselina citronová E330 čistá Clario Chemické čištění 5kg 5000g75,44 Kč/1kg
377,18 Kč
Prodejce: MBKSklep

Další informace o reklamě
Heitmann, Kyslík, bělidlo, 350g (VÝROBEK Z NĚMECKA)598 135,14 Kč/1kg
221,31 Kč
Prodejce: Tyrabook

Izopropylalkohol 10 litrů, technická kvalita 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
104,54 Kč/1l
1 045,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Propylenglykol PG, 5 litrů, 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
148,00 Kč/1l
783,95 Kč
-43,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
739,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Propylenglykol PG, 10 litrů, čistota 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
130,00 Kč/1l
1 452,00 Kč
-152,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dasty Odtłuszczacz, 700ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
366 250,01 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24

Lúh sodný 500 g, hydroxid sodný NaOH 99 %, výroba mýdla, čistič odpadů GiDeli
419,98 Kč/1kg
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Savo, Uniwersalny żel do prania bez chloru, 1 l
150 927,27 Kč/1kg
166,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

HTM Express hygienický čistič pračky 250g
438,88 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Clinex MaxDirt 1L na odstraňování mastných skvrn
294,20 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Voigt VC 243 - Čisticí prostředek na gril 1 l
340,40 Kč/1l
340,40 Kč
Prodejce: Visage

Ludwik Grapefruit Płyn do mycia szyb, 600 ml
123,33 Kč/1l
74,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Aktivátor Mr.Bacteria No.5, do sifónu, 500 g
765,00 Kč
Prodejce: Toolandia

E-Coll ropný/čisticí prostředek 3L kanystr , 4317784006781
4 563,67 Kč
Prodejce: doenges1903

Poliboy Koncentrat do pielęgnacji parkietu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
566,30 Kč/1l
283,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Technický Isopropanol (2-Propanol) v sadě 6x 1 litr – Vaše univerzální technické rozpouštědlo
S isopropanolem od společnosti GiDeli si vybíráte vysoce čistý produkt v technické kvalitě s obsahem alkoholu 99,9 %. Tento technický alkohol je skutečným univerzálním pomocníkem v domácnosti, dílně i průmyslu. Slouží jako účinný čisticí, odmašťovací a rozpouštěcí prostředek, který se zcela odpařuje a nezanechává žádné nežádoucí zbytky.
Sada 6 litrových lahví technického IPA je ideální volbou pro uživatele, kteří potřebují dostatečnou zásobu, ale preferují manipulaci s lehčími lahvemi.
Klíčové vlastnosti produktu
Technická čistota: 99,9 % isopropanol technické kvality (nebarvený, bez parfemace).
Výhodná sada: 6 lahví po 1 litru – celkem 6 litrů profesionálního čisticího prostředku.
Univerzálnost: Vhodný jako technický univerzální čistič, odmašťovač nebo rozpouštědlo pro laky a pryskyřice.
Bezpečná balení: Dodáván v pevné přepravní krabici.
Možnosti použití technického isopropanolu
1. Pro 3D tisk (SLA/DLP) Technický isopropanol je standard pro finální úpravu výtisků z pryskyřice.
Spolehlivě odstraňuje přebytečnou, tekutou pryskyřici z modelů.
Čistí tiskovou platformu a FEP fólie bez zanechávání šmírů.
2. V dílně a při údržbě vozidel
Technický odmašťovač: Odstraňuje tuky, oleje a silikony před lakováním nebo lepením fólií. Nezbytný pro optimální přilnavost.
Rozpouštědlo: Odstraňuje zbytky lepidel, pryskyřic a stříkanců barev.
Čištění oken: Důkladně čistí okna automobilů od mastných filmů.
3. V domácnosti
Čištění skla: Odstraňuje otisky prstů a nečistoty ze zrcadel a oken (doporučujeme ředění technickým alkoholem).
Kancelář: Čistí tabule a odstraňuje trvalé fixy.
Čištění: Lze použít k čištění povrchů v koupelně a kuchyni.
4. Elektronika
Čistí desky plošných spojů, kontakty a termální pastu procesorů, protože technický IPA v čistém stavu není vodivý a rychle se odpařuje.
Použití a poměry míchání
Produkt je dodáván jako technický koncentrát (99,9%). Pro mnoho aplikací se doporučuje ředění destilovanou vodou:
Směs 70/30 (Doporučeno pro čištění): Smíchejte 70 % technického isopropanolu s 30 % vody. Tato směs se odpařuje pomaleji než koncentrát, což zvyšuje účinnost čištění při odstraňování organických nečistot. Ideální jako čisticí prostředek.
Použití v čisté formě: Použijte technický produkt neředěný pro průmyslové aplikace, jako je 3D tisk, čištění elektroniky nebo odstraňování odolných lepidel.
Bezpečnostní pokyny
Nebezpečí: Kapalina a výpary jsou hořlavé.
Zdraví: Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost a závratě.
Opatření: Uchovávejte mimo dosah tepla, jiskr, otevřeného ohně a horkých povrchů. Nekuřte.
Kompatibilita s materiály: Před použitím ověřte kompatibilitu na nenápadném místě. Není vhodné pro plasty náchylné k praskání (např. akryl).
Obsah balení a detaily
Obsah: 6 x 1 litr (celkem 6 litrů)
Nádoby: 6 plastových lahví
Typ produktu: Technický alkohol / rozpouštědlo
Kvalita: Isopropanol technický
Značka: GiDeli
- Objem
- 6 l
- Výrobce
- Počet kusů
- 6
- Cílové skupiny
- Unisex
- Hmotnost
- 4800 g
- Kód EAN
- 5906168823121
- Objem
- 6 l
- Výrobce
- Počet kusů
- 6
- Cílové skupiny
- Unisex
- Hmotnost
- 4800 g
- Kód EAN
- 5906168823121
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P233 Uchovávejte obal těsně uzavřený.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
Odstraňte obsah/obal ...
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Originální čistič podlah Roborock pro Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a další čističe tvrdých podlah (1000 ml)
630,36 Kč/1l
713,75 Kč
-83,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
630,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Ecovacs W-SO01-0007, Čisticí roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusů, Varování
583,16 Kč
Prodejce: Di-Life

Izopropylalkohol 5L, technická kvalita, 99,9% IPA, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
110,00 Kč/1l
627,10 Kč
-77,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO
609,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Čisticí pěna na toaletu 3x300 g The Pink Stuff
149,86 Kč/1kg
155,75 Kč
-20,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hagerty Silver Dip Bath 2000 ml A100403 Hagerty Silver
365,82 Kč/1l
731,64 Kč
Prodejce: GUGITA

Chanteclair Sgrassatore Universale, Čistič a odmašťovač pro přípravu povrchu, Univerzální, 0,6 l, Sprej, Láhev, 1 kusů
145,25 Kč/1l
124,86 Kč
-37,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bref Power, čisticí prostředek, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
384,07 Kč/1l
288,05 Kč
Prodejce: somnia24

BB 1 Bakterie do septiku, ČOV a latríny
778,00 Kč/1l
389,00 Kč
Prodejce: BactoBuddy

BSH-Gruppe Pflegeset 00311829 für Wärmepumpentrockner
1 568,46 Kč/1l
784,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l
1 199 833,36 Kč/1kg
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Frosch Eko Leštidlo Do Myčky 750 Ml 6771653
226 250,01 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
254,84 Kč/1kg
122,17 Kč
-40,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dasty Odtłuszczacz, 700ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
366 250,01 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fermit Černidlo na kamna 220 ml
1 131,82 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Imprägnol voděodolný impregnační sprej 400ml
233,37 Kč/1l
93,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
142,00 Kč/1l
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů
383,27 Kč/1l
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service

Heitmann, Kyslík, bělidlo, 350g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
598 135,14 Kč/1kg
221,31 Kč
Prodejce: Tyrabook

Čistič PVC, intenzivní čistič, konzervace PVC, 500ml
839,86 Kč/1l
419,93 Kč
Prodejce: boni-shop

Dr. Beckmann Mýdlová tyčinka Odstraňovač skvrn od mýdla Aloe Vera 100g
529 750,01 Kč/1kg
63,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Koncentrát aviváže 760 ml Tsubaki olej a pivoňka
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sidolux PVC Ochrana a Lesk kapalina, 500 ml
226,00 Kč/1l
113,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Bissell 1084N, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Textil, 1000 ml, 120 mm, 70 mm
626,90 Kč/1l
626,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GEWO HydroTec čisticí sada na stolní tenis - čistič gumy bez rozpouštědel, 100 ml včetně houbičky
9 507,80 Kč/1l
950,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gelové toaletní proužky Lime - Osvežte váš toaletní prostor s těmito zelenými gelovými proužky o váze 27g. Udržují WC svěží a čisté.
1 456 000,04 Kč/1kg
58,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Užitečný čisticí prostředek
...sám ho používám univerzálně po celém domě atd. Podle účelu ho míchám s destilovanou vodou.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
doručeno, nezkontrolováno
Ještě není v provozu
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Isopropanol
Všechno je v pořádku
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
je pouze isopropanol
Ideální pro čištění desek
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborně
Všechno nejlepší
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Neutralizátor zápachu BAVIETTE, 500 ml, sprej – účinný proti zápachu zvířat a běžným pachům v domácnosti, na kobercích, čalounění a v autě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
244,97 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 199 833,36 Kč/1kg

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml každý Cruelty Free



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
149,56 Kč/1l

Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
383,27 Kč/1l