Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg

1 365,55 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Expondo Royal Catering temperátor na čokoládu – nerezová ocel – 750 W – 8 l –
Expondo Royal Catering temperátor na čokoládu – nerezová ocel – 750 W – 8 l –
39 678,00 Kč
-8 074,00 Kč
31 604,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána na čokoládu, 5 úrovní, 4 kg
Čokoládová fontána na čokoládu, 5 úrovní, 4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 752,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
A red and silver chocolate fountain.
Melchioni 118370003, Červená, Nerezová ocel, AC, 90 W, 230 V, 50 Hz, 172 mm
1 618,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro Elektrický stroj na tavení čokolády Stroj na tavení čokolády s keramickým hrncem
Elektrický stroj na tavení čokolády Stroj na tavení čokolády s keramickým hrncem
1 069,42 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Adler AD 4487, Černá, Hnědá, Bílá, 200 ml, 30 W, 150 mm, 240 mm, 150 mm
Adler AD 4487, Černá, Hnědá, Bílá, 200 ml, 30 W, 150 mm, 240 mm, 150 mm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
769,89 Kč
Prodejce: alleop
Obrázek produktu pro Kaskáda Schokoladenbrunnen Nerez
Kaskáda Schokoladenbrunnen Nerez
1 575,73 Kč
Prodejce: BeneoShop
Obrázek produktu pro Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
869,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Tristar CF-1603, Plast, Nerezová ocel, 32 W, 805 g, 160 mm, 250 mm
Tristar CF-1603, Plast, Nerezová ocel, 32 W, 805 g, 160 mm, 250 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
787,98 Kč
Prodejce: Warehouse
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána Bestron ACF300M
Čokoládová fontána Bestron ACF300M
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 20
1 068,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Hendi 274101, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 1,5 kg, Otočné, AC, 170 W
Hendi 274101, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 1,5 kg, Otočné, AC, 170 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 567,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Nejprodávanější
A three-tier chocolate fountain with various dipping items arranged around its base.
Čokoládová fontána Třípatrová čokoládová fontána Fondue Fontána na ohřev potravin Narozeninová párty z nerezové oceli
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 015,62 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Princess 292998, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 600 g, 700 ml, AC, 90 W
Princess 292998, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 600 g, 700 ml, AC, 90 W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 469,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána Premier New Inox
Čokoládová fontána Premier New Inox
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 333,31 Kč
Prodejce: BeneoShop
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána 4 Tier Elektrická čokoládová fontána z nerezové oceli Čokoládový tavicí stroj Čokoládová fontána Čokoládový vodopád
Čokoládová fontána 4 Tier Elektrická čokoládová fontána z nerezové oceli Čokoládový tavicí stroj Čokoládová fontána Čokoládový vodopád
1 670,14 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána Gadgy Gadgy - 3 vrstvy - 90 W - čokoládové fondue - čokoládový dárek - čokoládová fontána
Čokoládová fontána Gadgy Gadgy - 3 vrstvy - 90 W - čokoládové fondue - čokoládový dárek - čokoládová fontána
1 944,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Fontanna czekoladowa do czekolady 5 pięter 6kg Royal Catering RCCF-65W4
Fontanna czekoladowa do czekolady 5 pięter 6kg Royal Catering RCCF-65W4
7 196,00 Kč
-169,00 Kč
7 027,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
Obrázek produktu pro Fontána na čokoládové fondue, ocel, 4 úrovně, 230 W
Fontána na čokoládové fondue, ocel, 4 úrovně, 230 W
5 779,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
Obrázek produktu pro Elektrické tavení čokolády Tavicí stroj Tavicí hrnec Čokoládové Fondue Temperovací stroj Keramický 40W 1kg
Elektrické tavení čokolády Tavicí stroj Tavicí hrnec Čokoládové Fondue Temperovací stroj Keramický 40W 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 038,27 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána 40W 3-stupňová čokoládová fontána z nerezové oceli s funkcí Keep Warm pro svatební narozeniny Black
Čokoládová fontána 40W 3-stupňová čokoládová fontána z nerezové oceli s funkcí Keep Warm pro svatební narozeniny Black
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 045,88 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

  • Dokonalý požitek: Čokoládová fontána Clatronic® nabízí pořádný proud čokolády, který potěší vaše smysly a poskytne nezapomenutelný zážitek

  • Čištění bez námahy: Díky jednoduchému designu se naše čokoládová fontána snadno čistí, takže můžete strávit více času jejím vychutnáváním

  • Pohodlné ovládání: Malá čokoládová fontána se snadno ovládá a umožňuje rychlé a snadné uvedení do provozu

  • Vysoce kvalitní provedení: Nerezový kryt dodává čokoládové fontáně moderní vzhled a zajišťuje její odolnost

  • Bezpečný stojan: Díky výškově nastavitelným nožičkám a pogumovaným nožkám nabízí čokoládová fontána bezpečný stojan, takže se můžete plně soustředit na požitek z čokolády


S čokoládovou fontánou Clatronic® SKB 3248 se můžete ponořit do exkluzivního zážitku z bufetu.

Čokoládová fontána promění vaši akci v hostinu pro smysly tím, že poskytuje rovnoměrnou a hladkou čokoládovou fontánu, která vybízí k namáčení různého ovoce nebo pečiva.

Nerezový kryt dodává fontáně nejen elegantní vzhled, ale také zajišťuje snadné čištění po použití.

Mimořádně hladké kaskády zajišťují lepší průtokové vlastnosti a dlouhotrvající požitek z čokolády. Díky výškově nastavitelným nožičkám můžete čokoládovou fontánu dokonale vyvážit a zajistit, aby byl tok čokolády vždy optimální.

Díky samostatným spínačům pro motor a ohřev a pogumovaným nožičkám pro bezpečné postavení je čokoládová fontána SKB 3248 ideální volbou pro použití doma nebo na akcích.


  • Čokoládová fontána pro exkluzivní zážitek z rautu

  • k namáčení různého ovoce/sušenek

  • Extra hladké kaskády pro lepší průtokové vlastnosti

  • Hluboká sběrná mísa pro dlouhotrvající požitek z čokolády

  • Teplá čokoláda je šnekovou hřídelí dopravována do horní části fontány a poté v jemných kaskádách plynule stéká dolů po fontáně

  • Výškově nastavitelné nožičky pro dokonale vyvážený tok čokolády

  • Nerezový kryt

  • Nerezová věž/fontána

  • Nerezová odkapávací miska

  • Motor a ohřev lze přepínat samostatně pomocí 2 přepínačů

  • Bezpečný stojan díky pogumovaným nožičkám

  • Napájení: 230 V, 50 Hz, 170 W



Čokoládová fontána zpříjemní každý večer nebo oslavu. Její povrch jedokonale hladký, aby čokoláda stékala pravidelně. Samozřejmostí je objemný zásobník na čokoládu. Víme, že ne každý povrch je vodorovný, a proto jsme čokoládovou fontánu vybavili výškově nastavitelnými nožičkami, aby bylo možné fontánu nastavit do vodorovné polohy. Ovládaní je zajištěno 2 otočnými knoflíky - jeden z nich je určen pro nastavení teploty ohřevu a druhý pak pro rychlost čerpadla. Spodní část fontány je pogumovaná pro zajištění vysoké stability. Napájení je 230 V, 50 Hz a výkon 170 W.

Ocenění



Příkon:
170 W
Šířka balení:
227 mm
Hloubka balení:
227 mm
Výška balení:
412 mm
Hmotnost včetně balení:
2,1 kg


Popis

Výkon

Výkon170 W

Navzdory našemu maximálnímu úsilí nemůžeme zaručit, že publikované specifikace a obrázky neobsahují chyby nebo chyby, které však nemohou představovat základ pro nároky.



Clatronic SKB 3248 - Schokoladenbrunnen - 170 W (262695)



Čokoládová fontána z nerezové oceli - exkluzivní zážitek z bufetuIdeální pro jakoukoli čokoládovou party - namočte do ní vše, po čem vaše srdce touží Čokoládová fontána, čokoládová fontána, pro cca 500 g čokolády nebo cca 750 g couverture. Rozpuštěná čokoláda se v přístroji udržuje teplá. Čokoláda je šnekovou hřídelí dopravována do horní části fontány a poté v jemných kaskádách plynule stéká dolů. Namočte si do ní jakoukoli příchuť, kterou máte rádi.

Vlastnosti:
-



Čokoládová fontána pro exkluzivní zážitek z bufetu - Pro namáčení různého ovoce/sušenek - Extra hladké kaskády pro lepší průtokové vlastnosti - Hluboká odkapávací miska pro dlouhotrvající požitek z čokolády - Výškově nastavitelné nožičky pro dokonalé namáčení a odkapávání




Výškově nastavitelné nožičky pro dokonale vyvážený tok čokolády - Nerezový kryt - Nerezová věž/fontána - Nerezová odkapávací miska - Motor a ohřev lze zapínat samostatně pomocí 2 přepínačů - Pogumované nožičky pro bezpečné postavení

Napájení:
-
230 V, 50 Hz - Příkon max. 170 W

Rozměry
-
Spotřebič: šířka cca 21,5 x výška 39,5 x hloubka 21,5 cm - Hmotnost cca 2 kg

Rozsah dodávky:
-
v originálním balení, jak je popsáno výše - Návod k obsluze





e xkluzivní bufetový zážitek pro váš domov. Vychutnejte si lahodné čokoládové fondue doma o Vánocích, na Silvestra, na narozeninové oslavě nebo v běžný útulný večer. S přístrojem SKB 3248 od společnosti Clatronic můžete rozmazlovat sebe i svou rodinu a přátele. Čokoládou snadno pokryjete jahody, banány, hroznové víno, sušenky nebo cokoli, na co máte chuť.

Zahřátá čokoláda je šnekovou hřídelí dopravována do horní části fontány a poté v jemných kaskádách plynule stéká dolů. Čokoládová fontána s kvalitním nerezovým krytem je výškově nastavitelná pro vyvážený tok čokolády. Mimořádně hladké kaskády navíc podporují dobrý tok čokolády. Kvalitní fontána a odkapávací miska jsou vyrobeny z nerezové oceli, a proto je lze snadno a rychle čistit.



Čokoládová fontána Clatronic SKB 3248, čokoládová fontána, čokoládové fondue, elektrická, na jakoukoli čokoládu a karamel s funkcí flow & melt, čokoládový stroj ideální na Vánoce a Silvestra


Rozměry výrobku: 21,5 x 21,5 x 39,5 cm; 1,75 kg Hmotnost výrobku: 1,75 kg Vhodné do myčky nádobí: Ne Vyžaduje montáž: Ne Množství: 1 Baterie jsou nutné: Ne


Podrobnosti:



Rozměry: (š x v x h) 215 x 395 x 215 mm Elektrická čokoládová fontána s funkcí tavení Vhodná pro mléčnou, hořkou a světlou čokoládu a karamel

*Naše výrobky jsou technicky a vizuálně kontrolovány a fotografovány odborným personálem, abyste měli co nejlepší informace o stavu zboží.



Power170 W


Pokud hledáte domácí spotřebiče za nejlepší ceny, nenechte si ujít čokoládovou fontánu Clatronic SKB 3248 1 kg a široký výběr malých domácích spotřebičů!

  • Materiál: Materiál: nerezová ocel
  • Barva: stříbrná
  • Typ: čokoládová čokoláda Typ: čokoládová fontána
  • Kapacita: 1 kg
  • Příkon: 170 W
Od 84,35 / kg

Všeobecné informace o bezpečnostních předpisech výrobku:
Clatronic International GmbH
Industriering Ost 40, Kempen, Německo, 47906
47906 - Kempen
+49215291060
[email protected]



-------------- pro trh: D / F / NL / A / L -----------1,5 litru, filtr proti vodnímu kameni, bezpečnostní výklopné víko, ukazatel hladiny vody, automatické a manuální vypnutí, topné těleso z nerezové oceli, 230 V, 50 Hz, 2 200 W

Čokoládová fontána Clatronic inox 262695 je nezbytnou součástí každé oslavy! Díky svému elegantnímu designu z nerezové oceli nejen upoutá pozornost, ale také poskytne nezapomenutelný chuťový zážitek. Namáčejte ovoce, marshmallow nebo sušenky do tekoucí čokolády a rozmazlujte své hosty. Fontána se snadno používá a čistí, je ideální pro narozeniny, svatby nebo útulné večery doma. Popusťte uzdu své kreativitě a vytvářejte lahodné čokoládové kreace! Upozorňujeme, že čokoládová fontána není vhodná pro čokoládové tyčinky nebo tvrdou čokoládu. Před prvním použitím ji důkladně vyčistěte. Nenechávejte fontánu bez dozoru.

Čokoládová fontána CLATRONIC SKB 32 48, nerezová ocel (95273673)

pro exkluzivní zážitek z bufetu, pro namáčení různého ovoce / pečiva, extra hladké kaskády pro lepší vlastnosti toku, výškově nastavitelné nožičky pro dokonale vyvážený tok čokolády, hluboká sběrná mísa pro dlouhotrvající požitek z čokolády, teplá čokoláda je pomocí šnekové hřídele dopravována do horní části fontány a poté v jemných kaskádách plynule stéká dolů, nerezový kryt, nerezová věž / fontána, nerezová sběrná mísa, 2 spínače - motor a ohřev lze přepínat samostatně, bezpečné stání díky pogumovaným nožičkám, 230 V, 50 Hz, 170 W, bezpečnostní zástrčka CEE 7/7

Čokoládová fontána Clatronic inox SKB 3248 je elegantní ozdobou každé oslavy. Nerezová fontána nabízí lahodný způsob, jak si vychutnat čokoládu - stačí čokoládu rozpustit, zapnout a namočit! S výškou 32 cm se skvěle hodí na každý stůl. Díky robustnímu provedení a snadnému čištění je ideálním společníkem na narozeniny, svatby nebo příjemné večery s přáteli. Okouzlete své hosty čokoládovou fontánou, která je nejen chutná, ale také stylová. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte čokoládu s vysokým obsahem kakaa. Po použití fontánu důkladně vyčistěte, abyste zajistili optimální výkon.

Čokoládová fontána CLATRONIC SKB 3248 nerezové pouzdro 170 W
Barva
Stříbrná
Výrobce
Hmotnost
1.9 kg
Kód EAN
4006160626957
Číslo produktu
262 695

Barva
Stříbrná
Výrobce
Hmotnost
1.9 kg
Kód EAN
4006160626957
Číslo produktu
262 695
K tomu se hodí také
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 60
1 095,01 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
456,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
1 141,79 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 148
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 311
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 90
1 279,99 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH
Obrázek produktu pro Magnetická tabule 60x45 se 3 magnety, houbičkou hliníkovém rámu Tabule Memoboard Magnetická tabule Pinboard Magnetická nástěnná tabule Retoo
Magnetická tabule 60x45 se 3 magnety, houbičkou hliníkovém rámu Tabule Memoboard Magnetická tabule Pinboard Magnetická nástěnná tabule Retoo
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 168
398,99 Kč
-185,10 Kč
213,89 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač  Špičkový výkon 4000W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 655
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 124
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Držák mobilního telefonu držák mobilního telefonu do auta držák mobilního telefonu s přísavkou do auta
Držák mobilního telefonu držák mobilního telefonu do auta držák mobilního telefonu s přísavkou do auta
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 57
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 153
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group
Obrázek produktu pro 6X4m 660 LED pohádkové světlo síťové světlo teplá bílá se zástrčkou 8 režimů časovač pro keře zahrada vánoční strom pokoj strana vánoční osvětlení dekorace
6X4m 660 LED pohádkové světlo síťové světlo teplá bílá se zástrčkou 8 režimů časovač pro keře zahrada vánoční strom pokoj strana vánoční osvětlení dekorace
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 96
1 778,39 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 39
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro Ohřívač potravin Steinborg z nerezové oceli | 4 nádoby na potraviny | Plynulá regulace teploty | Bez BPA | 300 Wattů
Ohřívač potravin Steinborg z nerezové oceli | 4 nádoby na potraviny | Plynulá regulace teploty | Bez BPA | 300 Wattů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 37
1 446,47 Kč
Prodejce: Enstore
Obrázek produktu pro Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 582
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 101
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1158
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 301
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Xiaomi Hutt DDC55 White Robotick isti oken
Xiaomi Hutt DDC55 White Robotick isti oken
29 576,40 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 30
4 862,68 Kč
-1 165,63 Kč
3 697,05 Kč
Prodejce: TechPunt
Obrázek produktu pro Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 93
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro 2x čirá ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy Tab A8 10,5" (2021) ochranná fólie displeje Dipos
2x čirá ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy Tab A8 10,5" (2021) ochranná fólie displeje Dipos
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 27
643,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos
Obrázek produktu pro AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
713,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
356,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 706
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hodnocení zákazníků

Na základě 15 hodnocení
Ohodnoceno dne 11. dubna 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čokoládová fontána Clatronic SKB 3248
Ohodnoceno dne 30. června 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čokoládová fontána
Ohodnoceno dne 20. června 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super praktické
Ohodnoceno dne 26. prosince 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Informace
Ohodnoceno dne 28. prosince 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 7. října 2015 na
Nahlásit
Nic zvláštního, ale slouží svému účelu
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čokoládová fontána je celkově v pořádku
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Expondo Royal Catering temperátor na čokoládu – nerezová ocel – 750 W – 8 l –
Expondo Royal Catering temperátor na čokoládu – nerezová ocel – 750 W – 8 l –
39 678,00 Kč
-8 074,00 Kč
31 604,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána na čokoládu, 5 úrovní, 4 kg
Čokoládová fontána na čokoládu, 5 úrovní, 4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 752,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
Obrázek produktu pro Melissa 16310186, Kov, Plast, Červená, Bílá, AC, 90 W, 175 mm, 320 mm
Melissa 16310186, Kov, Plast, Červená, Bílá, AC, 90 W, 175 mm, 320 mm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 003,29 Kč
Prodejce: FANEO
Obrázek produktu pro Elektrický stroj na tavení čokolády Stroj na tavení čokolády s keramickým hrncem
Elektrický stroj na tavení čokolády Stroj na tavení čokolády s keramickým hrncem
1 069,42 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
869,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána 4 úrovně Čokoládová fontána Čokoládové fondue Čokoládové fondue Čokoládové fondue
Čokoládová fontána 4 úrovně Čokoládová fontána Čokoládové fondue Čokoládové fondue Čokoládové fondue
1 500,40 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro Čtyřstupňová čokoládová fontána – elektrická, stroj na rozpouštění čokolády a fondue sada na čokoládu, sladkosti, sýr, nachos
Čtyřstupňová čokoládová fontána – elektrická, stroj na rozpouštění čokolády a fondue sada na čokoládu, sladkosti, sýr, nachos
2 542,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 3 Tier Elektrická čokoládová fontána z nerezové oceli Čokoládový tavicí stroj Čokoládový fondue Čokoládový vodopád pro rodinné večírky
3 Tier Elektrická čokoládová fontána z nerezové oceli Čokoládový tavicí stroj Čokoládový fondue Čokoládový vodopád pro rodinné večírky
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 092,59 Kč
4% poukaz
Prodejce: GreatDEshop2021
Obrázek produktu pro Elektrická čokoládová fontána Ohřívač potravin z nerezové oceli Čokoládová fontána se třemi vrstvami černá
Elektrická čokoládová fontána Ohřívač potravin z nerezové oceli Čokoládová fontána se třemi vrstvami černá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 337,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro Zařízení na tavení čokolády, tavicí přístroj na čokoládu, tavicí nádoba, tavicí stroj, tavicí nádoba s nepřilnavým keramickým povrchem
Zařízení na tavení čokolády, tavicí přístroj na čokoládu, tavicí nádoba, tavicí stroj, tavicí nádoba s nepřilnavým keramickým povrchem
1 068,48 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro 6 nerezových čokoládových tavičů Čokoládové taviče ohřívače nádob Elektrické ohřívače potravin
6 nerezových čokoládových tavičů Čokoládové taviče ohřívače nádob Elektrické ohřívače potravin
6 036,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro 230W čokoládová fontána Čokoládová fontána na fondue 3000 ml černá
230W čokoládová fontána Čokoládová fontána na fondue 3000 ml černá
7 301,00 Kč
Prodejce: Easybuy
Obrázek produktu pro 230W čokoládová fontána Čokoládová fontána 3000ml červená
230W čokoládová fontána Čokoládová fontána 3000ml červená
7 228,00 Kč
Prodejce: Easybuy