5,0



Na základě 1 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
KREUL 84174 KREUL Akrylová barva SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 8 ks236,87 Kč/1l
378,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Stylex 28653, 75 ml, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
10 193,07 Kč/1l
764,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Černá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Marabu 12010050070, 100 ml, Bílá, Satin, Tuba, Voděodolný
1 811,40 Kč/1l
181,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žlutá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL Acrylfarbe SOLO Goya Akryl, 20 ml, 16 sad
1 715,63 Kč/1l
549,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Akrylové barvy 12 ks / 100 ml Maaleo 20424
66,40 Kč/1kg
332,00 Kč
Prodejce: iZelezarstvi

Stylex 28640, 75 ml, Bílá, Matný, Tuba
1 389,45 Kč/1kg
152,84 Kč
Prodejce: M_plus_L

KREUL SOLO GOYA, Modrá, Hnědá, Zelená, Šedá, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Akrylová barva, Tekutina, 20 ml, 8 kusů
15 950,00 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Akrylová barva 250 ml - bílá
407,20 Kč/1l
101,80 Kč
Prodejce: INTERPAP

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Červená, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
120,00 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL SOLO GOYA Acrylic, 100 ml, Béžová, Tuba, Voděodolný
1 789,90 Kč/1l
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

KREUL SOLO GOYA Acrylic, 100 ml, Tyrkysová, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žlutá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL SOLO GOYA, 100 ml, Tuba, Černá, Bílá
1 240,00 Kč/1kg
558,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

KREUL 28312, 75 ml, Modrá, Tuba, Voděodolný
1 679,60 Kč/1l
125,97 Kč
Prodejce: M_plus_L

Daler-Rowney Graduate, 120 ml, Bílá, Tuba, Voděodolný
908,25 Kč/1l
108,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Marabu 12010075073, 500 ml, Černá, Satin, Tuba, Voděodolný
728,74 Kč/1l
364,37 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barva nátěru:BíláTyp dávkovače:TubaBarva:Černá, BíláTyp povrchu:MatnýVhodné pro materiály:Karton, Plátno, Karton, Kůže, Kov, Papír, Plast, Kámen, DřevoVoděodolný:AnoZemě původu:NěmeckoMnožství:1Objem:100 ml
KREUL akrylová barva SOLO Goya Acrylic, bílá, 100 ml
- na vodní bázi
- velmi dobrá kryvost
- lze ředit vodou
- lze vzájemně míchat
-rychleschnoucí
- po zaschnutí voděodolný
- pro vnitřní i venkovní použití
- na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži, plast
- v tubě
Moderní, vysoce pigmentovaná akrylová barva s pastózním charakterem
Intenzivně se leskne, je krycí a světlostálá
Malířská barva na papír, karton, plátno, kámen, kov, kůži, mnoho plastů a další povrchy
Lze malovat krycí a lazurovací barvou; lze nanášet štětcem nebo paletovým nožem
Lze ředit vodou a vzájemně míchat, rychleschnoucí
Tato vysoce pigmentovaná akrylová barva ve studijní kvalitě je vhodná na různé malířské povrchy, jako je papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůže a mnoho plastů.
Díky dobrému poměru ceny a výkonu je akrylová barva Solo Goya obzvláště oblíbená pro školu, univerzitu, práci i volný čas.
Díky rychleschnoucí, měkké a hladké konzistenci je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.
Barva na vodní bázi má vysokou intenzitu barev, brilantní zářivost, velmi dobrou krycí schopnost a obsahuje světlostálé pigmenty. Střední viskozita umožňuje krémové zbarvení.
Všechny barevné odstíny lze ředit vodou, vzájemně se dobře mísí a zasychají do rovnoměrného matného povrchu. Po zaschnutí jsou voděodolné.
Doporučujeme nanášet Solo Goya Acrylic neředěný štětcem. Barvu lze nanášet i velkoryse malířským nožem. Pokud barvu silně naředíte vodou, můžete vytvořit krásné glazury.
Akrylová barva Solo Goya 100ml bílá , spadající pod něměcký brand KREUL, je vysoce pigmentová barva oblíbená hlavně při studiu a práci ve volném čase. Rychleschnoucí, měkká konzistence je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Je vyrobena na vodní bázi s vysokou intenzitou barvy, vyšší svítivosti a dobrou krycí schopností. Lze použít na různé povrchy, jako je dřevo, kov, kámen, papír, lepenka a plasty.
názvy variant: 1 ks
Varianta: 1 ks
Kód výrobce: CK84101
Barva: bílá
Provedení: bílé
Typ produktu: barvy
Specifikace: akrylové
Distribuce: CZ
Krémové barvy, po zaschnutí matné. \nAkrylové barvy Solo Goya od přední německé značky Kreul nabízí široké spektrum zářivých a intenzivních akrylových barev vysoké kvality. Ve výtvarném umění mají své nezastupitelné místo, neboť obsahují vysoký podíl pigmentů, které tvoří nejjemnější disperze, čímž je zachovávána preciznost, jemnost a dokonalé krytí. Jsou vhodné pro různé druhy povrchů, včetně malířského plátna, dřeva, papíru, textilie, skla a pod. Jsou ideální pro začátečníky, amatérské umělce i pro profesionální malíře. \n \nNa vodní bázi \nŘeditelné vodou \nVysoká intenzita barev a brilantní jas \nMěkká a hladká krémová konzistence \nRychle a rovnoměrně schnoucí, po zaschnutí matné \nVelmi dobré krytí, barva obsahuje stálobarevné pigmenty \nStřední viskozita \nBarvy lze mezi sebou míchat \nPo zaschnutí voděodolné \nIdeální pro malování na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnohé plasty \nBalení: tuba o objemu 100 ml. \n
na vodní bázi, velmi dobře kryje, ředitelný vodou, lze vzájemně míchat, rychleschnoucí, po zaschnutí odolný proti vodě, pro vnitřní i venkovní použití, na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži, plast, v tubě
Vítejte ve světě akrylových barev :-) SOLO GOYA akrylové barvy jsou to nejlepší, co Vám můžeme nabídnout. Jsou to vysoce pigmentované barvy v akademické kvalitě, které jsou vhodné jak pro studenty a umělce, tak i pro každého běžného uživatele. Tyto krémové akrylové barvy jsou vyráběné v Německu, čemuž odpovídá i jejich velká kvalita. Naleznete zde mnoho krásných odstínů, a to včetně metalických a třpytivých. Jejich velkou výhodou je, že jsou použitelné do interiéru i exteriéru. Jsou ideální pro malování na papír, kartón, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnoho umělých povrchů. SOLO GOYA akrylové barvy jsou na vodní bázi po zaschnutí jsou matné mají vysokou barevnou intenzitu a brilantní zářivost velmi dobře kryjí a obsahují pigmenty proti vyblednutí mají jemnou, hladkou konzistenci a střední viskozitu jsou vhodné pro krémovou malbu jsou vodou ředitelné jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat rychle a rovnoměrně schnou jsou voděodolné po zaschnutí Náš tip: Pokud chcete vyzkoušet akrylovou pouring techniku, pak jsou tyto barvy nejlepším řešením. Jsou krémové a tak je nebude třeba přiliš ředit. Akrylové pouring medium vám tak vydrží déle :-) Odstín bílá: vysoká odolnost vůči světlu, polokrycí
Vysoce pigmentovaná umělecká akrylová barva ve studijní kvalitě
- Barva nátěru:
- Bílá
- Typ dávkovače:
- Tuba
- Barva:
- Černá, Bílá
- Typ povrchu:
- Matný
- Vhodné pro materiály:
- Karton, Plátno, Karton, Kůže, Kov, Papír, Plast, Kámen, Dřevo
- Voděodolný:
- Ano
- Země původu:
- Německo
- Množství:
- 1
- Objem:
- 100 ml
Akrylová barva Solo Goya 100ml bílá , spadající pod něměcký brand KREUL, je vysoce pigmentová barva oblíbená hlavně při studiu a práci ve volném čase. Rychleschnoucí, měkká konzistence je vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Je vyrobena na vodní bázi s vysokou intenzitou barvy, vyšší svítivosti a dobrou krycí schopností. Lze použít na různé povrchy, jako je dřevo, kov, kámen, papír, lepenka a plasty. Barva splňuje normu DIN EN71-3.
- názvy variant: 1 ks
- Varianta: 1 ks
- Kód výrobce: CK84101
- Barva: bílá
- Provedení: bílé
- Typ produktu: barvy
- Specifikace: akrylové
- Distribuce: CZ
Krémové barvy, po zaschnutí matné. \nAkrylové barvy Solo Goya od přední německé značky Kreul nabízí široké spektrum zářivých a intenzivních akrylových barev vysoké kvality. Ve výtvarném umění mají své nezastupitelné místo, neboť obsahují vysoký podíl pigmentů, které tvoří nejjemnější disperze, čímž je zachovávána preciznost, jemnost a dokonalé krytí. Jsou vhodné pro různé druhy povrchů, včetně malířského plátna, dřeva, papíru, textilie, skla a pod. Jsou ideální pro začátečníky, amatérské umělce i pro profesionální malíře. \n \nNa vodní bázi \nŘeditelné vodou \nVysoká intenzita barev a brilantní jas \nMěkká a hladká krémová konzistence \nRychle a rovnoměrně schnoucí, po zaschnutí matné \nVelmi dobré krytí, barva obsahuje stálobarevné pigmenty \nStřední viskozita \nBarvy lze mezi sebou míchat \nPo zaschnutí voděodolné \nIdeální pro malování na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži a mnohé plasty \nBalení: tuba o objemu 100 ml. \n
na vodní bázi, velmi dobře kryje, ředitelný vodou, lze vzájemně míchat, rychleschnoucí, po zaschnutí odolný proti vodě, pro vnitřní i venkovní použití, na papír, karton, plátno, kámen, kov, dřevo, kůži, plast, v tubě
- Objem
- 100 ml
- Délka
- 3.8 cm
- Barva
- ČernáBílá
- Výrobce
- Kreul
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.16 kg
- Kód EAN
- 4000798841010
- Číslo produktu
- 84101
- Objem
- 100 ml
- Délka
- 3.8 cm
- Barva
- ČernáBílá
- Výrobce
- Kreul
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.16 kg
- Kód EAN
- 4000798841010
- Číslo produktu
- 84101
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(52)Počet hodnocení: 52




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(73)Počet hodnocení: 73




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu 12010050070, 100 ml, Bílá, Satin, Tuba, Voděodolný
1 811,40 Kč/1l
181,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Akrylové barvy 12 ks / 100 ml Maaleo 20424
66,40 Kč/1kg
332,00 Kč
Prodejce: iZelezarstvi

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

colozoo Sada akrylových barev svítících ve tmě | 8x20ml fluorescenčních barev + 3 štětce | Akrylové barvy svítící ve tmě jsou stálé na jakémkoli povrchu | Fluorescenční samosvítící barvy
9 125,19 Kč/1l
1 460,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

262 barevných graffiti skicáků, mastné fixy, fixy Oboustranná sada fixů, lihové fixy
1 020,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Marabu Acryl Basic, Více, Akrylová barva, Tekutina, 12 ml, 18 kusů
26 483,33 Kč/1l
317,80 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu 12010050019, 100 ml, Žlutá, Satin, Tuba, Voděodolný
1 770,00 Kč/1l
177,00 Kč
Prodejce: M_plus_L

int!rend brush fine set of 4 - sada ttc se 4 jemnmi ttci - sada akvarelovch ttc - vhodn pro akrylov a olejov barvy - ttce pro modelstv
340,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Viva Decor 800188900 ViVA DECOR "Metallic" sada akrylových barev, 5 kusů
1 414,84 Kč/1l
707,42 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Marabu 12010050073, 100 ml, Černá, Tuba, Voděodolný
1 811,40 Kč/1l
181,14 Kč
Prodejce: M_plus_L

Stylex 28651, 12 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
1 141,18 Kč/1l
164,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

Akrylová pera 30 barev Popisovače Kameny Malování Akrylová pera Popisovače na dřevo Malování na sklo Keramika pro děti Kreslení Výroba karet
568,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Akrylová barva Marabu "AcrylColor", azurově modrá, 100 ml
1 494,50 Kč/1l
149,45 Kč
Prodejce: M_plus_L

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Marabu 12010050007, 100 ml, Levandule, Satin, Tuba, Voděodolný
1 776,20 Kč/1l
177,62 Kč
Prodejce: VISO

Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hasbro E1844100 - Hloupí mluvčí: Mluvící kňouři
1 915,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Marabu Acryl Color 282 100 ml, 100 ml, Zelená, Matný, Tuba
1 791,20 Kč/1l
179,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Modrá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
139,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL 84174 KREUL Akrylová barva SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 8 ks
236,87 Kč/1l
378,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Stylex 28653, 75 ml, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
10 193,07 Kč/1l
764,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Žlutá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Černá, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL akrylová barva SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 32 ks
50 150,00 Kč/1l
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

KREUL Solo Goya Acrylic, 100 ml, Červená, Matný, Tuba, Voděodolný
990,00 Kč/1l
116,00 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL Acrylfarbe SOLO Goya Akryl, 20 ml, 16 sad
1 715,63 Kč/1l
549,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Artina 24 kusů akrylových barev, sada 120 ml Crylic
22 128,75 Kč/1l
2 655,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super wasserfeste Acrylfarbe. Gut zu mischen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 balení
999,99 Kč
Prodejce: ESENG
6 944,38 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml, 4 balení
839,99 Kč
Prodejce: ESENG
763,63 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml
49,99 Kč
Prodejce: ESENG
347,15 Kč/1l

ESENG® Premium akrylové barvy Fruit AP-12, sada 24 tub x 12ml, 24 barev+6 krabiček+10 štětců
565,99 Kč
Prodejce: ESENG
1 965,24 Kč/1l

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 085,28 Kč/1l

ESENG® Premium akrylové barvy Fruit AP-12, sada 12 tub x 12ml, 12 barev+3 krabičky+7 štětců
393,99 Kč
Prodejce: ESENG
2 736,04 Kč/1l

Stylex 28655, 35 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
466,92 Kč
Prodejce: M_plus_L
13 340,57 Kč/1l

Marabu 1210000000201, 36 ml, Více, Tuba
589,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
16 379,72 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml
199,99 Kč
Prodejce: ESENG
694,41 Kč/1l

Náhradní hroty 0,70 mm, nylonové, pro akrylové fixy, 40 kusů, bílé
1 495,64 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
249 273,33 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 20 kusů po 59 ml, metalické barvy, včetně 10 štětců. Vodotěsné, světelně odolné, netoxické
1 361,78 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
805,79 Kč/1kg

Marabu Acryl Basic, Více, Akrylová barva, Tekutina, 12 ml, 18 kusů



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(15)Počet hodnocení: 15
317,80 Kč
Prodejce: M_plus_L
26 483,33 Kč/1l

Akrylová barva, bílá a černá, 120 ml, odolná vůči vodě, světlu a rychle schnoucí
1 033,20 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
2 792,43 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 24 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
1 434,80 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 195,67 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 48 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
2 323,18 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
959,99 Kč/1kg

Akrylové barvy 24 barev Tuby 12 ml Na plátno Dřevo a keramiku
254,99 Kč
Prodejce: RAGI
885,38 Kč/1l

Strigo Plakatové barvy – 12 sytých barev
340,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 135,27 Kč/1kg

Akrylové fixy, 80 barev, dvouhlavé (štětec a tenká špička), rychleschnoucí, netoxické, vhodné pro kreslení na kámen, sklo, dřevo, keramiku, plátno a pro různé DIY projekty
1 921,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 921,58 Kč/1kg

Sada akrylových fixů, 36 barev, voděodolné, s dvojitou špičkou (0,5-5 mm), vhodné pro kreslení na kameny, dřevo, sklo, keramiku a pro různé DIY projekty
1 434,80 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
143 480,00 Kč/1kg

Sada fixů: 12 kovových + 60 akrylových, voděodolných, pro všechny povrchy, s dvojitou špičkou
1 836,39 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 121,30 Kč/1kg