Okena & čističe skla
56 výsledků
Další informace o reklamě

Elbow Grease, čistič skla, 500 ml
64,99 Kč
plus 138,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Lemonbite
129,98 Kč/1l
Další informace o reklamě

Čisticí sada "The Pink Stuff" na okna, 850 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,30 Kč
plus 255,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – st 21. října
Prodejce: lithuaniashop
Další informace o reklamě

Electrolux M3HCC301, Varná deska, Krém, Odstraňovač mastnoty, Láhev, 1 kusů, 370 g
270,48 Kč
plus 144,77 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 21. října
Prodejce: PG-Service
731,03 Kč/1kg
Nejprodávanější

Čisticí roztok Ecovacs, objem 1 litr, vhodný pro všechny modely WINBOT
549,00 Kč
plus 125,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: CecotecEcovacsStadlerOfficial

Čisticí sada "The Pink Stuff" na okna, 850 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,30 Kč
plus 255,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – st 21. října
Prodejce: lithuaniashop

Prostředek proti zamlžení skel, 500 ml
145,95 Kč
plus 97,09 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Visage
291,90 Kč/1l

Kärcher RM 500, Kapalina na čištění zařízení, 500 ml, Bílá, WV 50 Plus, WV 60 Plus, WV 75 plus, 63 mm, 72 mm



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(44)Počet hodnocení: 44
387,08 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: everybuy_at
774,16 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Čističe skla a mnoho dalšího
Začít šetřit
Čistič na okna 550 ml s netkanou textilovou utěrkou bez šmouh univerzální pro sklo plexisklo zrcadla
675,63 Kč
plus 341,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: ichzapfe

Čistič na okna, čistič na sklo, prostředek na mytí oken 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,65 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
129,30 Kč/1l
Další informace o reklamě

Clin, Čistič skla, Multishine, 500 ml
465,90 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
931,80 Kč/1l

Čistící prostředek na sklo Mill Clean, 1,22 l - Vysoká účinnost a kvalita pro bezchybný průhlednost skel a zrcadel.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,99 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,67 Kč
plus 139,98 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Avanti_Shop

Čisticí prostředek na sklo s citrusovou vůní - 500 ml
97,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: CORWELL

Sidolux, Crystal, Čistič skla, květina, 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
83,38 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix

Voigt VC 176 - Nano Glass Čisticí prostředek na skla 600 ml
126,78 Kč
plus 97,09 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Visage

Ludwik Jabłko Płyn do mycia szyb, 600 ml
64,85 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
108,08 Kč/1l

Ludwik Anty Para Płyn do mycia szyb, 600 ml
110,99 Kč
plus 272,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Lumarko
184,98 Kč/1l

Ludwik Čistič Skla Citron 600Ml...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
110,99 Kč
plus 272,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Lumarko
184,98 Kč/1l

SkinStar Čistič střechy kabrioletu + impregnace ve spreji Dvojité balení po 500 ml
485,50 Kč
plus 399,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
485,50 Kč/1l

Tekutý prostředek na čištění skla Sidolin, 500 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
236,71 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
473,42 Kč/1l

Elbow Grease, čistič skla, 500 ml
64,99 Kč
plus 138,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Lemonbite
129,98 Kč/1l

Deluxe Płyn do mycia szyb, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,40 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
574 909,09 Kč/1kg

The Pink Stuff 5060033820759, 750 ml, Sprej, Sklo, Zrcadlo, 1 kusů, Velká Británie
119,29 Kč
plus 255,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – st 21. října
Prodejce: lithuaniashop

Čisticí kapalina na sklo s rozprašovačem, ohňostrojná, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
69,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: DomoDomo

Clin, Płyn do szyb, Turkusowy pro nature, 500 ml
106,79 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
213,58 Kč/1l

Tytan, Spray do mycia szyb Antypara, 750 ml
76,31 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
101,75 Kč/1l

Proskleněné čistící řešení s osvěžujícím citrusovým aroma, 500 ml
70,23 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: LAVONIO

Čistič na okna Frosch Eko Spiritus 500ml rozprašovač
133,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: CORWELL
266,00 Kč/1l

Frosch, lihový čistič skla, 750 ml
133,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: CORWELL
172 727,28 Kč/1kg

Clin, Čistič skla, Jablko, 500 ml
92,00 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,50 Kč
plus 139,98 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Avanti_Shop

CLEAMEN 110 skleněné plochy 5 l
404,00 Kč
plus 68,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: INTERPAP
80,80 Kč/1l

CLEAMEN 110 skleněné plochy 1 l
104,70 Kč
plus 68,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: INTERPAP
104,70 Kč/1l

Cif 7517903 Cif Professional čistič povrchů "Glass & Surface", 750 ml
121,20 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frosch čistič skla lihový náplňový sáček 15395 950ml
159,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: CORWELL
158 999,99 Kč/1kg

Electrolux M3HCC301, Varná deska, Krém, Odstraňovač mastnoty, Láhev, 1 kusů, 370 g
270,48 Kč
plus 144,77 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 21. října
Prodejce: PG-Service
731,03 Kč/1kg

ACT Čistič skla 500 ml
32,54 Kč
plus 170,26 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: BestGlobalBrand
65,08 Kč/1l

ABC Čistič skla 1,5 l
104,20 Kč
plus 170,26 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: BestGlobalBrand
69,47 Kč/1l

Gosia Čistící Prostředek Na Okna A Zrcadla, Vůně Jasnínu, 500 Ml, Kód: 9090.
104,99 Kč
plus 272,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Lumarko

Čisticí prostředek GOSIA na sklo a zrcadla, vůně japonského třešňového květu, objem 500 ml, kód 9092.
104,99 Kč
plus 272,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Lumarko

Bergeon 7978 Čisticí sprej pro minerální a safírové čočky – 30 ml
482,74 Kč
plus 179,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: GUGITA
16 091,33 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Výrobce
- Ecovacs
- Kärcher
- The Pink Stuff
- Westfalia
- Voigt
- ABC
- Almawin
- Bergeon
- CARUNO
- CHEMIA R.
- Cif Pro Formula
- CORMEN
- DELUXE Homeart
- E-COLL
- Elbow Grease
- Electrolux
- Frosch
- Go
- Henkel
- HENKEL POLSKA OPERATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Ludwik
- Merkloos
- Mill Clean
- OFERTA DODATKOWA
- OFERTA DODATKOWA - CHEMIA
- PADU
- POLITAN GOSIA
- Raypath
- Sidolin
- Sidolux
- SkinStar
- Sodasan
- Tytan
- Werner & Mertz
- Window
Kategorie
- Čističe skla
- Jiné čisticí prostředky
- Univerzální čističe
- Tablety do myčky
- Čističe na podlahu
- Čisticí prostředky na WC
- Čističe odpadu
- Mycí prostředky
- Čističe na trouby
- Čisticí prostředek do koupelny
- Čističe na parkety
- Leštidla do myčky
- Čističe na sklokeramické desky
- Čističe na plasty
- Čističe na nerezovou ocel
- Čističe krbových skel
Cena
- Do 100 Kč
- 100 – 150 Kč
- 150 – 400 Kč
- 400 – 700 Kč
- Více než 700 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další