Hnojiva
2 530 výsledků
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l
Další informace o reklamě

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l
Další informace o reklamě

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Hnojivo pro hortenzie 350 g Substral



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
300,37 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: Dragtek-com
858,20 Kč/1l

Pěstební granulát Lechuza Terrapon 12 l, organicko‑minerální pěstební substrát pro všechny nádobové rostliny pro venkovní použití, předhnojený na 6–8 měsíců, bez rašeliny
720,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení so 17. – pá 23. října
Prodejce: Gardners
60,00 Kč/1l

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
118,16 Kč
plus 109,53 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Lacnepostreky
47,26 Kč/1kg

Fig Tekuté Hnojivo 4x1 L – 2-1-8 NPK – Pro Figy & Ovocné Rostliny – Podporuje Silný Růst, Zdravé Listy & Kvalitu Plodov – Organifer
1 606,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
401,75 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Hnojiva a mnoho dalšího
Začít šetřit
Easy Life EasyCarbo, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
791,96 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Arboremedia
3 167,84 Kč/1l

Ledek vápenatý Agro 3 kg
183,16 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: VISO
61,05 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l
Další informace o reklamě

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
470,55 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: somnia24
470,55 Kč/1l

Growth Technology - Hnojivo na olivovníky 300 ml - Olive Focus - Vyvážené - Tekuté hnojivo
315,95 Kč
plus 121,07 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: mrseed
1 053,17 Kč/1l

Floranid Twin Turf 25kg - 20-5-8 + 2MgO
4 534,32 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: grdpflanzen
181,37 Kč/1l

Plagron Lightmix s perlitem 25litrový pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
387,00 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: BestBrandShop
15,48 Kč/1l

Canna Tekuté Hnojivo 1 L – 3-4-3 NPK – Pro Kvetoucí Rostliny – Pro Bujné Listy & Silné Květy – Podporuje Kořeny & Vitalitu – Organifer
841,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
841,99 Kč/1l

BioBizz Fish-Mix 10L Růstové hnojivo Grow Soil & Coco XXL



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 045,05 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: NetworkTechnologies
304,51 Kč/1l

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organický



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
858,64 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Arboremedia
3 434,56 Kč/1l

Hnojivo na trávník s přípravkem proti mechu
700,85 Kč
plus 449,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: boni-shop
140,17 Kč/1kg

Univerzální hnojivo 2 kg, NPK, hnojivo pro zahradu, vhodné pro zeleninu, ovoce, s obsahem chloridů, dlouhodobé působení, značka GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
290,16 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Posh
145,08 Kč/1kg

Univerzální hnojivo 1 kg, NPK, hnojivo pro zahradu, vhodné pro zeleninu, ovoce, s obsahem chloridů, dlouhodobé působení, GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
261,12 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Posh
261,12 Kč/1kg

SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
208,58 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: M_plus_L
834,32 Kč/1l

Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 198,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
1 198,99 Kč/1l

Substral Naturen Rajčatová výživa1 litr



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
689,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: Minitoys
689,95 Kč/1l

Lávová drť z prvohorní horniny Eifel (20 kg pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 019,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Plagron Growmix, 25 litrů | Půdní substrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
387,00 Kč
plus 409,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: BestBrandShop
15,48 Kč/1l

Prášek z mořských řas – Čistý Lithothamnium Calcareum (5 kg na 250 m2) - Organifer
1 019,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
204,00 Kč/1l

Dr.Soil Organické hnojivo pro zelené rostliny, 1 litr
337,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
311,74 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: DrSoil
302,37 Kč/1l

AGRO CS a.s. Hnojivo pro orchideje a bromélie 0,25 l
71,22 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení čt 15. – po 19. října
Prodejce: Eoshop
236,00 Kč/1l

Nohel Garden Stimulátor růstu STIMULAX I 100g
79,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: Gardners
790,00 Kč/1l

vidaXL Gabion Spacer 50 ks. Pozinkovaná ocel 20 cm
514,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: vidaXL
514,00 Kč/1kg

Plagron Alga Bloom 5 l kanystr Přírodní hnojivo pro rostliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 728,35 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: NetworkTechnologies
545,67 Kč/1l

Balzám stromový BROS 350g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,00 Kč
-31,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
86,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení čt 15. – po 19. října
Prodejce: Eoshop
215,00 Kč/1kg

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS5 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 5 kg na cca 250 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24
659,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: FUXTEC
130,75 Kč/1kg

Frangipani Tekuté Hnojivo 2x1 L – 3-4-3 NPK – Pro Plumeria – Podporuje Kontinuálne Kvetení & Vitálny Růst – Organifer
1 096,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
548,50 Kč/1l

2x 1L BLATTWERK Čisté organické univerzální hnojivo, veganské organické kapalné hnojivo NPK



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(19)Počet hodnocení: 19
684,91 Kč
plus 400,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Octopus
342,46 Kč/1l

Hnojivo pro přihnojování kyselomilných rostlin Kristalon borůvka a rododendron 0,5 kg
206,57 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: VISO
413,14 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l
Nejprodávanější
Další informace o reklamě

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Výrobce
- Organifer
- Posh
- COMPO
- Biovita
- Beckmann
- Agaris
- Agrecol
- AGRECOL SP. Z O.O.
- AGRO
- AGRO CS
- Aineg
- Algoflash
- Alzchem
- Ampol
- Aries Umweltprodukte
- AROS-osiva
- Athena
- Baktoma
- Ballistol
- Beckmann im Garten
- Big Buy Cooking
- BioBizz
- Biopon
- Blattwerk®
- BOPON
- Bradas
- BROS
- Browin
- Canna
- CELAFLOR
- COM-Four
- DE CEUSTER MESTSTOFFEN
- DomoDomo
- DrSoil
- Easy Life
- EcoDeco
- Ecolab
- EMERALLD
- Eurobaustoff
- Ferrarium.nl
- Fertiligène
- Florganics
- Florovit
- Fokelyi
- Forestina
- Frassor
- Fruktovit
- Fuxtec
- Gartenfreude
- Gartenlux
- Gistuch
- GPI
- GRAMOFLOR GmbH & Co. KG
- GrowsArtig
- Growth Technology
- GRUPA INCO
- Hamann
- Hesi
- HÜ‑BEN
- Inco
- JBL Aquaristik
- Kiwiri
- Kristalon
- Lechuza
- LERAVA
- M.A.T.
- Mairol
- Neudorff
- Neuveden
- neuvedené
- NoBrand
- Nohel Garden
- Oasis of Life
- PADU
- Perma-Guard Agro
- Plagron
- Plant Lover
- Planta
- pokon_naturado
- Praktik
- Rašelina Soběslav
- RIM Kowalczyk
- RZT GmbH
- SchmeesGmbH
- Seramis
- Substral
- Substral Naturen
- Symbiom, s.r.o.
- Tetra
- Top Gift Sp. z o.o. Sp. Komandytowa<br>
- Vermaktiv
- VIANO
- vidaXL
- Vislone
- Westfalia
- Wolf
- Wolf Garten
- Woodland
- YOKUCHI
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 1 000 Kč
- Více než 1 000 Kč
–
- Nabídky
Kategorie
- Hnojiva
- Květiny a trvalky
- Keře a stromky
- Pokojové rostliny
- Semena a sazenice
- Zemina a mulč
- Bonsaje
- Kaktusy
- Rostlinná/zvířecí hnojiva do 10 kg, bez guana
- Kytice
- Vodní rostliny
- Ochrana rostlin
- Jezírkové rostliny
Zákaznické recenze
a další
Často vyhledávané