Sůl
634 výsledků
Další informace o reklamě

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg
Nejprodávanější
Další informace o reklamě

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Keltská mořská sůl 1 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
378,85 Kč
plus 241,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: GOYU
2 525,67 Kč/1l

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Fuchs Professional Gyros kořenící sůl Středomořské koření 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,85 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
344,85 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE, tradiční mořská sůl, FMS, jod, 1 kg, jemně mletá, nerafinovaná, jodovaná
192,62 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
192,62 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Sůl a mnoho dalšího
Začít šetřit
Herbamare® bylinná sůl - originální náplň 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
185,91 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: apohealth
371,82 Kč/1kg

LoSalt Mineraalzout s jódem 350 g - Minerální sůl s nízkým obsahem sodíku na vaření a koření
159,41 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Pantry_Intl
455,46 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

GiDeli solící sůl 1 kg – prémiová konzervační sůl pro zpracování masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
287,55 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Posh
287,55 Kč/1kg

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
125,31 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: taleoo
125,31 Kč/1kg

Montosco Sale Bianco Sicilia 640 g mlýnek (sicilská bílá sůl)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 305,35 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
2 039,61 Kč/1kg

Keltská (francouzská) mořská sůl – 500 g – jemná
102,87 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: BioCare
200,53 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Himalájská sůl 3 kg, růžová hrubozrnná krystalická sůl, kamenná sůl, sůl do sauny, kuchyňská sůl, GiDeli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
406,35 Kč
-56,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Posh
116,66 Kč/1kg

Sůl solná 1kg
34,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: BRAT_PL
33,43 Kč/1kg

Atlantik Meersalz - Fein 1Kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
76,05 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: taleoo
76,05 Kč/1kg

LoSalt Mineraalzout 350g – minerální sůl s nízkým obsahem sodíku pro zdravou výživu
170,07 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Pantry_Intl
485,91 Kč/1kg

HIMALAYA-ROSA-SALT FINELY REFINED 1 kg - KRISTALLINER PLANET



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,64 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,05 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Katomix
57,05 Kč/1kg

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(20)Počet hodnocení: 20
89,42 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: taleoo
447 100,01 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE, tradiční mořská sůl, 1 kg, hrubá, nerafinovaná, neobsahuje jód
192,62 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
192,62 Kč/1l

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
52,35 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: taleoo
130,87 Kč/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
192,39 Kč
plus 239,63 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: artbook-service
1,54 Kč/1l

Piranske Soline: Tradiční, jemná, jodovaná, nerafinovaná mořská sůl, 175 g
168,24 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
961,37 Kč/1l

Sůl na hranolky Ankerkraut Kořenící sůl na brambory Cork jar 130g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 166,08 Kč/1kg

GiDeli solná konzervační sůl 3 kg v kbelíku - Prémiová solná konzervační sůl pro konzervaci masa vhodná pro výrobu uzenin, nakládání a marinování (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
406,35 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Posh
135,45 Kč/1kg

Vločky z uzené mořské soli Maldon Sea Salt s intenzivní příchutí 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
176,36 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: LAVONIO
1 410,88 Kč/1kg

Drogheria Siciliaans Steenzout 90g – Přírodní jemná mořská sůl, 100% přírodní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,73 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Pantry_Intl
2 008,11 Kč/1kg

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: taleoo
189,72 Kč/1kg

Nerafinovaná mořská sůl šedá – Keltská sůl – 450 g – jemná
96,35 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: BioCare
206,76 Kč/1kg

Mořské solné vločky na dochucování | Sůl a koření
118,58 Kč
plus 239,63 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: artbook-service
948,64 Kč/1l

Sůl v sáčku 300 x 1 g Frischer
140,27 Kč
-4,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,32 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Katomix
314,70 Kč/1kg

Herbamare® bylinná sůl - Original 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
215,18 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: apohealth
430,36 Kč/1kg

Mořská sůl Atlantik – hrubozrnná, 1 kg | DANIVAL



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,47 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: taleoo
47,47 Kč/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Knoblauch Petersilie 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
204,70 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 637,60 Kč/1l
Další informace o reklamě

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
plus 172,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Erntesegen
- Posh
- Piranske Soline
- Izrielar
- A. Vogel
- Ad Vitam
- allerFeinst!
- Aman Prana
- ANDREASHOF
- Ankerkraut
- arche
- Bad Reichenhaller
- Bergland
- BIO VITA
- Biogo
- BONIC-DEL-SUD
- BRAT.PL
- Brecht
- Brezzo
- Browin
- Byodo
- Carmencita
- CARUNO
- Casale Paradiso
- CENOS
- Cornish Sea Salt Co
- Cosmoveda
- CRYSTALLINE PLANET
- Danival
- DARY NATURY
- Drogheria Siciliaans
- Emma Thee
- ErdmannHAUSER
- Eubiona
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Fuchs
- Fuchs Professional
- Giuliano Tartufi
- Govinda Natur
- GOYU
- Gusto Mundial Balearides, SL
- Hammermühle
- Happy Life
- Heartforcards
- Heimatgut
- HELLMA Gastronomie-Servie
- Herbaria
- Hermann Fuchs OHG
- Histafood
- Importhaus Wilms/Impuls
- ITA
- ITALKALI
- Jozo
- Kamelur
- Klene
- Kłodawa
- Kłodawska
- Kotanyi
- Küper Horst GmbH
- La Baleine
- Landkaufhaus Mayer
- Latteria Tre Cime
- Le Saunier de Camargue
- Lebensbaum
- LIMA FOOD
- LimaFood
- LoSalt
- Macara
- Maggi
- Maldon
- Maldon Crystal Salt
- MARIMAX
- Montosco
- Natur Hurtig
- Naturata
- NaturGut
- Nestlé
- nutrisslim
- O'SOLE
- ökoland
- P.H. Royal sp. z.o.o.
- piazzolla
- raab vitalfood
- RAPUNZEL
- Sacchi Tartufi
- Sal de Ibiza
- Salt Odyssey
- Salz aus aller Welt
- Santa Maria
- SANTE
- Sarntaler - L. Moser
- Selgros
- Sol
- SONAM'S TSAMPA
- SONNENTOR
- Südwestdeutsche Salzwerke
- TKorganics
- TRS
- Turci