Vlna
10 000+ výsledků
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Příze Drops Kid-Silk 25g/210m, směs super kid mohéru a hedvábí, malinově růžová krajka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
136,66 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,65 Kč/1m

YarnArt Dolce, 748 červená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 390,60 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 13. října
Prodejce: NetworkTechnologies
13 906,00 Kč/1kg

Schachenmayr SoftyEasy 69 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
98,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
970,49 Kč/1kg

Yarn Art Piuma 4401 Pletací příze



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(19)Počet hodnocení: 19
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,50 Kč/1m
Naše nejlepšínabídky
Vlna a mnoho dalšího
Začít šetřit
Himalaya Everyday Bebe 70142 Pletací příze
159,00 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
0,48 Kč/1m

Himalaya Everyday Bebe 70117 Pletací příze
168,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
0,51 Kč/1m
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
189,00 Kč
-88,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Yarn Art Silky Wool 333 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
62,27 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
2 490,80 Kč/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 404 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Příze Gazzal Super Kid Mohair 64400
120,91 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
4 836,40 Kč/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 85 fuchsorange



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(126)Počet hodnocení: 126
1 317,70 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 13. října
Prodejce: NetworkTechnologies
26 354,00 Kč/1kg

Yarn Art Ribbon 769 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
112,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Assarion
0,90 Kč/1m

Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(125)Počet hodnocení: 125
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Gründl Funny (100g/120m) 26 hnědá



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
435,77 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – po 12. října
Prodejce: everybuy_at
4 357,70 Kč/1kg

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: VISO
5 478,08 Kč/1kg

Drops Paris Uni Colour 37 Bordeaux Pletací příze



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
138,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
2 779,80 Kč/1kg

YarnArt Forza Forever - Vícebarevná vlna, optimální trvanlivost, 420m/100g
118,97 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 189,70 Kč/1kg

Schachenmayr Soft & Easy 00090 Silver Pletací příze



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
229,00 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
2 245,10 Kč/1kg

Schachenmayr Soft & Easy 00066 Mint Pletací příze



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
238,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
2 343,04 Kč/1kg

Schachenmayr Soft & Easy 00031 Fuchsia Pletací příze



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
229,00 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
2 245,10 Kč/1kg

Příze Himalaya Everyday Anti-Pil (70030)
74,87 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,30 Kč/1m

Merino Bulky příze 5 x 100 g 577



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,05 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
850,50 Kč/1kg

Merino Bulky příze 5 x 100 g 583



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,05 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
850,50 Kč/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 450 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Gazzal Bavlna XL 3439, příze, vlna, příze na pletení, příze na háčkování, 50 g, 105 m, barva: burgundská
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Himalaya Everyday Bebe 70129 Pletací příze
178,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
0,54 Kč/1m
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Barva
- Béžová
- Vícebarevné
- Hnědá
- Bílá
- Modrá
- Zelená
- Růžová
- Šedá
- Červená
- Žlutá
- Černá
- Fialová
- Oranžová
- Tyrkysová
- Stříbrná
- Zlatá
- Přírodní barvy
- Průhledné
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 300 Kč
- 300 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- YarnArt
- ALIZE
- DMC
- Himalaya
- Bobbiny
- Anchor Books
- Ariadna
- Art'is Yarn
- Bellatex
- Boss
- BRIOCHIN
- CANDeal
- Ciocca
- Cocosity
- Craft
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Dolphin
- Drops
- Drops design
- easy home
- Exquisit
- Fairyland
- Feniks_eko
- Folia
- Folia Paper
- Frech Verlag GmbH
- Gabo Wool
- Gazzal
- Gistuch
- Glorex
- GOMETY
- Graine Créative
- Großhandelshaus für Woll- u. Kurzwaren Max Gründl e.K.
- gründl
- Guess
- Hengrongshen
- himalayan goji
- Hobby Yarn
- iegrow
- ILAUKE
- Import
- INNY
- Katia
- KnitPro
- KOKONKI
- Lana Grossa
- LATRAT
- LEREATI
- Lighterday
- LIHAO
- Lovable
- Luna Art
- Madame Tricote Paris
- Made in Turkey
- Mango
- Markenlos
- Maxee
- Maximum
- Merkloos
- nic
- Nice Life
- Northio
- OEM
- OPUS
- Penword
- Prym
- QUARKZMAN
- QUUPY
- RAGNO
- RAGNO SPORT
- Ranjima
- RAPUNZEL
- Reborn Yarn
- Rico
- Rico Design
- Riddur
- Rosários 4
- SCANquilt
- Schachenmayr
- Scheepjes
- ŠijemeDoma.cz
- Sonstige Verlage
- Sonstiges
- Stenli
- Tommy Hilfiger
- Tricot Cafè
- Uiopa
- Unbekannt
- Wenko
- wintfarm
- Zayookey
Kategorie
- Vlna
- Jiné výtvarné potřeby
- Výtvarné sady
- Stojany na obrazy
- Styroporové zboží
- Plátna a napínací rámy
- Kornouty do školy
- Modelovací hmoty
- Provazy a šňůry
- Dřevěné zboží
- Modelářské formy
- Pryskyřice na odlévání
- Potřeby na výrobu šperků
- Tavné pistole a příslušenství
- Umělecké štětce
- Knoty svíček
- Korálky
- Šablony
- Výtvarné fólie
- Barvy na sklo
- Mechová pryž
- Provázky a motouzy
- Vázací dráty a drátky
- Filc pro kutily
- Vosk na výrobu svíček
- Plastové zboží
- Modelářské nože
- Květinová pěna
- Stuhy a pentle
- Mašle
- Dřevěné korálky
- Kelímky na štětce
- Pružiny
- Mozaikové kameny
- Formy na svíčky
- Mrkací oči
- Lýko
- Lepidla
- Kutilské nůžky
- Ozdobné nůžky
Zákaznické recenze
a další