Vlna
10 000+ výsledků
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Himalaya Dolphin BABY, H 80343 erde



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(104)Počet hodnocení: 104
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

DROPS Snow Wool 100% - 50g 50m, světle šedá, jednobarevná, ideální pro plstění
55,48 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1,11 Kč/1m

Himalaya Dolphin Baby 80309



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(104)Počet hodnocení: 104
189,19 Kč
-89,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Merino Bulky příze 5 x 100 g 215



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,05 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
425,25 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Vlna a mnoho dalšího
Začít šetřit
Leonora od Permin – hedvábí, vlna a mohér (barva: béžová)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
131,42 Kč
plus 365,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: marussia
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

YarnArt Macrame XL příze 250 g / 100 m - barva 154 bílá - makramé příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
144,17 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1,11 Kč/1m

YarnArt Merino Bulky příze 100 g / 100 m - barva 218 ořechová - vlněná příze



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,05 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
850,50 Kč/1kg

Hobby YARN - Softy Charme – 100% vlna, 100 g, Vlna pro filcování, extra silná příze vhodná pro suché i mokré filcování, barva 47435 (Wisteria Mist)
142,72 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
142,72 Kč/1kg

YarnArt Forza Festiwal ponožková příze 75 % vlna, 25 % polyamid, 420 m/100 g, vícebarevná, superjemná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
118,97 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,28 Kč/1m

YarnArt Forza Festival, příze na ponožky, 75 % vlna, 100 g, 420 m, přechod barev, barva 2907
118,97 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 189,70 Kč/1kg

YarnArt Forza Forever Multicolor - dokonalá kombinace hřejivosti a odolnosti, 420m, 100g
118,97 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 189,70 Kč/1kg

Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Yarn Art Baby Bavlna 426 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Příze Flowers Moonlight - 260 g, 1000 m - Šedá,Růžová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
314,27 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 208,73 Kč/1kg

Drops Muskat Mercerised Bavlna 94 Podwójne Latte - lesklé, odolné, trvanlivé
57,91 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,58 Kč/1m

Gründl Bavlna quick uni,50g.100%bavlna,mercerovaná,háčkovací a pletací příze,50g / 125 m,NS 3-4 153 signal red
435,77 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – po 12. října
Prodejce: everybuy_at
8 715,40 Kč/1kg

Drops Fabel Uni Colour 113 Ruby Red Pletací příze
68,08 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
0,33 Kč/1m

Příze Anchor Freccia Multicolour 6 | Příze na háčkování, 100% bavlna, dlouhé vlákno (barva 01203)
121,74 Kč
plus 365,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: marussia
2 434,80 Kč/1kg

YarnArt Merino Bulky příze 100 g / 100 m - barva 359 tmavě šedá - vlněná příze



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,05 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
425,25 Kč/1kg

Himalaya Dolphin BABY, H 80340 lila



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Gazzal Baby Bavlna XL 3463 (barva: Kiefergrün) – měkká příze pro děti, 50g/105m
49,43 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Assarion
0,47 Kč/1m

Anchor Freccia 6 – mercerizovaná bavlněná příze pro háčkování (barva 00218)
104,60 Kč
plus 365,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: marussia
2 092,00 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Barva
- Béžová
- Vícebarevné
- Hnědá
- Bílá
- Modrá
- Zelená
- Růžová
- Šedá
- Červená
- Žlutá
- Černá
- Fialová
- Oranžová
- Tyrkysová
- Stříbrná
- Zlatá
- Přírodní barvy
- Průhledné
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 300 Kč
- 300 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- YarnArt
- ALIZE
- DMC
- Himalaya
- Bobbiny
- Anchor Books
- Ariadna
- Art'is Yarn
- Bellatex
- Boss
- BRIOCHIN
- CANDeal
- Ciocca
- Cocosity
- Craft
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Dolphin
- Drops
- Drops design
- easy home
- Exquisit
- Fairyland
- Feniks_eko
- Folia
- Folia Paper
- Frech Verlag GmbH
- Gabo Wool
- Gazzal
- Gistuch
- Glorex
- GOMETY
- Graine Créative
- Großhandelshaus für Woll- u. Kurzwaren Max Gründl e.K.
- gründl
- Guess
- Hengrongshen
- himalayan goji
- Hobby Yarn
- iegrow
- ILAUKE
- Import
- INNY
- Katia
- KnitPro
- KOKONKI
- Lana Grossa
- LATRAT
- LEREATI
- Lighterday
- LIHAO
- Lovable
- Luna Art
- Madame Tricote Paris
- Made in Turkey
- Mango
- Markenlos
- Maxee
- Maximum
- Merkloos
- nic
- Nice Life
- Northio
- OEM
- OPUS
- Penword
- Prym
- QUARKZMAN
- QUUPY
- RAGNO
- RAGNO SPORT
- Ranjima
- RAPUNZEL
- Reborn Yarn
- Rico
- Rico Design
- Riddur
- Rosários 4
- SCANquilt
- Schachenmayr
- Scheepjes
- ŠijemeDoma.cz
- Sonstige Verlage
- Sonstiges
- Stenli
- Tommy Hilfiger
- Tricot Cafè
- Uiopa
- Unbekannt
- Wenko
- wintfarm
- Zayookey
Kategorie
- Vlna
- Jiné výtvarné potřeby
- Výtvarné sady
- Stojany na obrazy
- Styroporové zboží
- Plátna a napínací rámy
- Kornouty do školy
- Modelovací hmoty
- Provazy a šňůry
- Dřevěné zboží
- Modelářské formy
- Pryskyřice na odlévání
- Potřeby na výrobu šperků
- Tavné pistole a příslušenství
- Umělecké štětce
- Knoty svíček
- Korálky
- Šablony
- Výtvarné fólie
- Barvy na sklo
- Mechová pryž
- Provázky a motouzy
- Vázací dráty a drátky
- Filc pro kutily
- Vosk na výrobu svíček
- Plastové zboží
- Modelářské nože
- Květinová pěna
- Stuhy a pentle
- Mašle
- Dřevěné korálky
- Kelímky na štětce
- Pružiny
- Mozaikové kameny
- Formy na svíčky
- Mrkací oči
- Lýko
- Lepidla
- Kutilské nůžky
- Ozdobné nůžky
Zákaznické recenze
a další