Barva:

Barevná

Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux

100,07 Kč

1 000,70 Kč / 1kg

plus 118,73 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
A ball of yarn on a white background.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
795,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
168,99 Kč
-68,92 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of purple yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80339 dark berry
1,07 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
127,99 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
1 000,70 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-22 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-22 Pletací příze
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 375 Vanilla: Měkká a ideální pro plyšové projekty
Himalaya Dolphin Baby Wool 375 Vanilla: Měkká a ideální pro plyšové projekty
0,83 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90009 rosa
Himalaya VELVET (100g/120m) 90009 rosa
0,68 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
178,99 Kč
-97,82 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90054 altgrün
Himalaya VELVET (100g/120m) 90054 altgrün
1 590,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 774 tmavě zelená
YarnArt Dolce, 774 tmavě zelená
937,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
185,26 Kč
-91,49 Kč
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80426 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80426 Pletací příze
0,90 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
107,82 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 756
YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 756
25 444,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
1 272,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Schachenmayr Luxury Velvet 00030 Cherry Pletací příze
Schachenmayr Luxury Velvet 00030 Cherry Pletací příze
4 490,20 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Velluto, 329 tabákově hnědá
Alize Velluto, 329 tabákově hnědá
14 094,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 409,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80336 Brown - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80336 Brown - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tento článek nabízí Himalaya Dolphin Baby (poznáte podle písmene H před číslem barvy).
Na fotografiích můžete vidět také čísla barev s Y před nimi. Jedná se o barvu YarnArt Dolce.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. Oba výrobci vln se však z hlediska výběru barev velmi dobře doplňují, proto je na fotografiích uvádím současně.

Více informací o vlně najdete v tomto videu na Youtube

Délka: 100g/120m

Složení: materiál: 100% polyester, žinylka (často lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna s rounem)

Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Kombinovatelná s (což znamená, že příze má stejný počet metrů a lze ji v projektu použít společně, aniž by si toho někdo všiml. To také znamená, že pokud je zde barva vyprodaná, podívejte se na tyto příze):

  • Příze Leami Chenille Soft Uni
  • YarnArt Dolce
  • Chenille Baby
  • Katia Bambi
  • Gründl Funny


Vhodné pro:
  • Amigurumis (plyšová zvířátka)
  • Čepice
  • Šály
  • Svetr
  • Blanks
  • atd.
  • OEKO - TEX, STANDARD 10 OEKO Tex Class 1. Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro kojence ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Další podrobnosti o Oeko-Tex najdete v tomto < a href="importedmedia/downloadfiles/STANDARD_100_by_OEKO-TEX_R__-_Standard_de.pdf" target="_blank">PDF souboru.
  • Mezinárodní v Durynsku

Pokyny pro péči:

  • při 40 °C (=104 °F) lze prát
  • Nevhodné do sušičky
  • nežehlit
  • nebělit
  • neošetřujte změkčovadlem


Vzorek stehu10cm x 10 cm:
  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad


Skutečná barva se může od fotografie lišit.

Více informací o použití této vlny.



Himalaya Dolphin Baby

je velmi měkká příze.

Rozsah dodávky je 100g =120m

Složení: 100% polyester, žinylka (lidově známá jako plyšová vlna, sametová vlna, nadýchaná vlna)

Tloušťka příze: 6 mm - velmi silná

Háček: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Příze je velmi vhodná na dětské oblečení, deky, šály, čepice a plyšové hračky.

Vhodné období: podzim - zima

Velikost stehu 10 x 10 cm:

  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad

Pokyny pro péči:

  • praní na 40°C (=104°F)
  • není vhodné sušit v sušičce
  • nežehlit
  • neošetřujte bělidlem
  • nepoužívejte změkčovač tkanin

POZOR!!! Jsou možné mírné barevné odchylky od obrázků!



Pletací příze z mikropolyesteru vhodná na pletení pánských a dámských svetrů, kardiganů, šálů, šátků, klobouků a čepic. Příze je vhodná na výrobu domácích textilií a módních doplňků.   Složení: 100% Mikropolyester Hmotnost: 100 gramů Návin: 120 metrů Tloušťka: 6, velmi hrubá Sezóna: podzim - zima Doporučená velikost jehlic: 6,5 Doporučená velikost háčku: 4,5 Vzorek pletený 10 x 10 cm: 14 řádků; 10 oček Vzorek háčkovaný 10 x 10 cm: 14 řádků; 14 sloupků En 71-3 - vhodný pro děti

Název zbožíHimalayan Dolphin BabyChenille Yarn Wool100 grInformace o produktu - informace o stehu: 10 ok pro 14 řad 10x10 cm Velikost - pokud je k dispozici: Dámské, pánské, svetry, svetříky, šály, domácí textil, šály, čepice apod. Doplňky - Sezóna použití: podzim-zima - Tloušťka příze: 6 velmi silná - Číslo jehly: 6,5 mm. US 10,5 - Vlastnosti štítku: 120mt - 131yards - Hmotnost chleba: 100g - 3,5oz - Směs (surovina): %100 Polyester - Pozor !!!! Barvy nití se mohou lišit od skutečné barvy zobrazené na obrazovce
Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Barevná
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681162466
Číslo produktu
80322

Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Barevná
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681162466
Číslo produktu
80322
K tomu se hodí také
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
1 020,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,08 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
168,99 Kč
-68,92 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 890,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80319 rosa
1 038,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
103,88 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80348 dunkelturkis
Himalaya Dolphin BABY, H 80348 dunkelturkis
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
103,88 Kč
-3,81 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of green Himalaya Velvet yarn is shown against a white background.
Himalayan VELVET (100g/120m) 90060 grün
811,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80314 růžová
Himalaya Dolphin BABY, H 80314 růžová
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
795,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80340 lila
Himalaya Dolphin BABY, H 80340 lila
1 000,70 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
811,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
189,00 Kč
-107,83 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of yarn on a white background.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Hodnocení zákazníků

Na základě 173 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělá vlna
Ohodnoceno dne 11. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Perfektní žinylková příze
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jasné doporučení ke koupi!
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi příjemná měkká vlna
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásné
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělé
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Je to krásný výrobek
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg