Barva:

Červená

Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere

168,99 Kč

100,07 Kč-68,92Kč

1 000,70 Kč / 1kg

plus 118,73 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
745,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of purple yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80339 dark berry
1,07 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
127,99 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
811,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
189,00 Kč
-107,83 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-37 Pletací příze
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
0,57 Kč/1m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80414 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80414 Pletací příze
1,58 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 741 bílá
YarnArt Dolce, 741 bílá
13 833,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 383,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80426 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80426 Pletací příze
0,90 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
107,82 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Schachenmayr Luxury Velvet 00030 Cherry Pletací příze
Schachenmayr Luxury Velvet 00030 Cherry Pletací příze
4 490,20 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Velluto, 62 světle krémová
Alize Velluto, 62 světle krémová
13 390,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 339,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) - plyšová vlna, sametová vlna, teddy vlna, samet, žinylková vlna H 80378 měď
Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) - plyšová vlna, sametová vlna, teddy vlna, samet, žinylková vlna H 80378 měď
0,83 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Dolce, 774 tmavě zelená
YarnArt Dolce, 774 tmavě zelená
937,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
185,26 Kč
-91,49 Kč
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Gründl Funny (100g/120m) 11 třešeň
Gründl Funny (100g/120m) 11 třešeň
4 114,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80436 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80436 Pletací příze
0,90 Kč/1m
107,82 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tento článek nabízí Himalaya Dolphin Baby (poznáte podle písmene H před číslem barvy).
Na fotografiích můžete vidět také čísla barev s Y před nimi. Jedná se o barvu YarnArt Dolce.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. Oba výrobci vln se však z hlediska výběru barev velmi dobře doplňují, proto je na fotografiích uvádím současně.

Více informací o vlně najdete v tomto videu na Youtube

Délka: 100g/120m

Složení: materiál: 100% polyester, žinylka (často lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna s rounem)

Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Kombinovatelná s (což znamená, že příze má stejný počet metrů a lze ji v projektu použít společně, aniž by si toho někdo všiml. To také znamená, že pokud je zde barva vyprodaná, podívejte se na tyto příze):

  • Příze Leami Chenille Soft Uni
  • YarnArt Dolce
  • Chenille Baby
  • Katia Bambi
  • Gründl Funny


Vhodné pro:
  • Amigurumis (plyšová zvířátka)
  • Čepice
  • Šály
  • Svetr
  • Blanks
  • atd.
  • OEKO - TEX, STANDARD 10 OEKO Tex Class 1. Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro kojence ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Další podrobnosti o Oeko-Tex najdete v tomto < a href="importedmedia/downloadfiles/STANDARD_100_by_OEKO-TEX_R__-_Standard_de.pdf" target="_blank">PDF souboru.
  • Mezinárodní v Durynsku

Pokyny pro péči:

  • při 40 °C (=104 °F) lze prát
  • Nevhodné do sušičky
  • nežehlit
  • nebělit
  • neošetřujte změkčovadlem


Vzorek stehu10cm x 10 cm:
  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad


Skutečná barva se může od fotografie lišit.

Více informací o použití této vlny.



Himalaya Dolphin Baby

je velmi měkká příze.

Rozsah dodávky je 100g =120m

Složení: 100% polyester, žinylka (lidově známá jako plyšová vlna, sametová vlna, nadýchaná vlna)

Tloušťka příze: 6 mm - velmi silná

Háček: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Příze je velmi vhodná na dětské oblečení, deky, šály, čepice a plyšové hračky.

Vhodné období: podzim - zima

Velikost stehu 10 x 10 cm:

  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad

Pokyny pro péči:

  • praní na 40°C (=104°F)
  • není vhodné sušit v sušičce
  • nežehlit
  • neošetřujte bělidlem
  • nepoužívejte změkčovač tkanin

POZOR!!! Jsou možné mírné barevné odchylky od obrázků!



Pletací příze z mikropolyesteru vhodná na pletení pánských a dámských svetrů, kardiganů, šálů, šátků, klobouků a čepic. Příze je vhodná na výrobu domácích textilií a módních doplňků.   Složení: 100% Mikropolyester Hmotnost: 100 gramů Návin: 120 metrů Tloušťka: 6, velmi hrubá Sezóna: podzim - zima Doporučená velikost jehlic: 6,5 Doporučená velikost háčku: 4,5 Vzorek pletený 10 x 10 cm: 14 řádků; 10 oček Vzorek háčkovaný 10 x 10 cm: 14 řádků; 14 sloupků En 71-3 - vhodný pro děti
Šířka
120 m
Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Červená
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681153594
Číslo produktu
80310

Šířka
120 m
Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Červená
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681153594
Číslo produktu
80310
K tomu se hodí také
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
1 020,80 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
102,08 Kč
Prodejce: Dionizos
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 990,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80319 rosa
1 038,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
103,88 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80314 růžová
Himalaya Dolphin BABY, H 80314 růžová
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
1 000,70 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80364 lila
Himalaya Dolphin BABY, 80364 lila
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
745,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 315 Turquoise: Měkká, objemná pletací vlna 100g/120m polyester
Himalaya Dolphin Baby 315 Turquoise: Měkká, objemná pletací vlna 100g/120m polyester
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
811,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
189,00 Kč
-107,83 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 125
103,88 Kč
-3,81 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,00 Kč
-88,93 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of white yarn with a label.
Himalaya VELVET (100g/120m) 90001 weiß
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of yarn on a white background.
Himalaya Dolphin Baby Colors 80418
1,49 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Hodnocení zákazníků

Na základě 25 hodnocení
Ohodnoceno dne 30. ledna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělá vlna
Ohodnoceno dne 24. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vlna
Ohodnoceno dne 4. února 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super měkká vlna
Ohodnoceno dne 3. dubna 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 23. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělá barva
Ohodnoceno dne 31. října 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vlna
Ohodnoceno dne 1. října 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásná příze
Ohodnoceno dne 8. dubna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super vlna
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)
Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1892)
Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1892)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (středně šedá | 87)
Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (středně šedá | 87)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)
Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (8023)
Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (8023)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (ledově modrá | 953)
Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (ledově modrá | 953)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg