Himalayan Dolphin BABY, 80367 anthrazit

100,07 Kč

1 000,70 Kč / 1kg

plus 118,73 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá
795,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of purple yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80339 dark berry
1,07 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
127,99 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-42 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-42 Pletací příze
811,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Colors 80432 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby Colors 80432 Pletací příze
0,90 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
107,82 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
0,57 Kč/1m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Baby Best 60 Pletací příze
Alize Baby Best 60 Pletací příze
13 366,00 Kč/1kg
1 336,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Baby Best 157 Pletací příze
Alize Baby Best 157 Pletací příze
13 031,50 Kč/1kg
1 303,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Baby Best 344 Pletací příze
Alize Baby Best 344 Pletací příze
13 230,50 Kč/1kg
1 323,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Himalaya Everyday 70036 Pletací příze
Himalaya Everyday 70036 Pletací příze
0,30 Kč/1m
74,87 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 41 Pletací příze
Alize Softy 41 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Drops Baby Merino 42 petrol
Drops Baby Merino 42 petrol
3 980,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Baby Best 851 Pletací příze
Alize Baby Best 851 Pletací příze
2 390,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
239,00 Kč
Prodejce: MegaCompany
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Softy 6 Pletací příze
Alize Softy 6 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Konfeti 68004 Grey Pletací příze
Himalaya Konfeti 68004 Grey Pletací příze
0,23 Kč/1m
54,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 184 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 184 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tento článek nabízí Himalaya Dolphin Baby (poznáte podle písmene H před číslem barvy).
Na fotografiích můžete vidět také čísla barev s Y před nimi. Jedná se o barvu YarnArt Dolce.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. Oba výrobci vln se však z hlediska výběru barev velmi dobře doplňují, proto je na fotografiích uvádím současně.

Více informací o vlně najdete v tomto videu na Youtube

Délka: 100g/120m

Složení: materiál: 100% polyester, žinylka (často lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna s rounem)

Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Kombinovatelnás (což znamená, že příze má stejný počet metrů a lze ji v projektu použít společně, aniž by si toho někdo všiml. To také znamená, že pokud je zde barva vyprodaná, podívejte se na tyto příze):

  • Příze Leami Chenille Soft Uni
  • YarnArt Dolce
  • Chenille Baby
  • Katia Bambi
  • Gründl Funny


Vhodné pro:
  • Amigurumis (plyšová zvířátka)
  • Čepice
  • Šály
  • Svetr
  • Blanks
  • atd.
  • OEKO - TEX, STANDARD 10 OEKO Tex Class 1. Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro kojence ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Další podrobnosti o Oeko-Tex najdete v tomto < a href="importedmedia/downloadfiles/STANDARD_100_by_OEKO-TEX_R__-_Standard_de.pdf" target="_blank">PDF souboru.
  • Mezinárodní v Durynsku

Pokyny pro péči:

  • při 40 °C (=104 °F) lze prát
  • Nevhodné do sušičky
  • nežehlit
  • nebělit
  • neošetřujte změkčovadlem


Vzorek stehu10cm x 10 cm:
  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad


Skutečná barva se může od fotografie lišit.

Více informací o použití této vlny.



Himalaya Dolphin Baby Wool 80367 Dark Grey - měkká a silná polyesterová příze - ideální na háčkování, pletení a amigurumi

Himalaya Dolphin Baby Wool v sofistikované tmavě šedé barvě (80367 ) je ideální volbou pro každého, kdo hledá nadčasovou, stylovou přízi pro své . Velmi jemná žinylková struktura zajišťuje příjemný pocit na kůži a báječně se s ní pracuje - ať už na amigurumi, deky, oblečení nebo bytový textil.

Díky své husté, nadýchané struktuře je oblíbená zejména u kutilů, kteří chtějí rychle dosáhnout viditelných výsledků.


Vlastnosti a výhody

Příjemná, měkká a objemná - Ideální pro projekty s vysokým faktorem příjemného pocitu.
Elegantní tmavě šedá barva - Ideální pro kombinaci s jinými barvami.
Snadná práce - Vhodná pro začátečníky i profesionály.
Univerzální - Ať už na dekorace, doplňky nebo hračky - vše je možné.
Snadno se čistí a lze prát v pračce - Ideální pro každodenní použití.


Ideální pro různá použití

Amigurumi, plyšové hračky a plyšoví kamarádi
Deky, polštáře a bytové doplňky
Šály, čepice a zimní móda
Dětské oblečení a dětské deky
Personalizované dárky pro kutily

Dodejte svým projektům elegantní a moderní nádech díky této barvě!


Proč byste si měli náš výrobek?

Obzvlášť nadýchané a měkké - pro maximální pohodlí
Módní tmavě šedá barva - stylová a všestranná
Ideální pro mnoho ručních projektů
Snadná údržba a odolnost
Ideální pro kreativní hodiny, jako dárek nebo pro sebe


Technické detaily

️ Barva: tmavě šedá (80367)
️ Materiál: 100% polyester
️ Délka návinu: cca 120 m
️ Hmotnost: 100 g
️ Doporučený háček: 4,5 mm - 5,5 mm
️ Doporučené pletací jehlice: 6 mm - 6,5 mm


Rozsah dodávky

1x klubko příze Himalaya Dolphin Baby - 100g v tmavě šedé barvě (80367)


Objednejte si nyní a vytvořte stylové !
Ať už jde o elegantní amigurky nebo útulné bytové doplňky - s touto přízí bude každý kutilský projekt naprosto úspěšný!



Objevte vlnu Himalaya Dolphin Baby v elegantní barvě 367 Dark Steel Grey - ideální volbu pro sofistikované pletení a háčkování! Tato vysoce kvalitní polyesterová vlna z Turecka zaujme svou výjimečnou měkkostí a hebkostí na dotek. Skvěle se hodí k vytváření útulných bytových doplňků, jako jsou deky a povlaky na polštáře, i okouzlujících plyšových hraček.

  • Složení: 100% polyester
  • Délka: přibližně 120 m
  • Hmotnost: přibližně 100 g
  • Doporučená velikost jehly: 6,5 mm
  • Doporučený háček: 4,5 mm
  • Barva: odstíny šedé a stříbrné
  • Hmotnost příze: objemná (90-130 m na 100 g)

Vlna Himalaya Dolphin Baby se velmi snadno udržuje. Pro zachování její dlouhé životnosti a zářivých barev se doporučuje jednoduché ruční praní na 40 stupňů. Pořiďte si tuto prvotřídní vlnu hned teď a dodejte svým ručním výtvorům tu jistotu!



Himalaya Dolphin Baby

je velmi měkká příze.

Rozsah dodávky je 100g =120m

Složení: 100% polyester, žinylka (lidově známá jako plyšová vlna, sametová vlna, nadýchaná vlna)

Tloušťka příze: 6 mm - velmi silná

Háček: 4,0-5,0 mm

Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm

Příze je velmi vhodná na dětské oblečení, deky, šály, čepice a plyšové hračky.

Vhodné období: podzim - zima

Velikost stehu 10 x 10 cm:

  • Háčkované přízí 4,5 mm: 14 ok a 14 řad
  • Pleteno přízí 6,5 mm: 10 ok a 14 řad

Pokyny pro péči:

  • praní na 40°C (=104°F)
  • není vhodné sušit v sušičce
  • nežehlit
  • neošetřujte bělidlem
  • nepoužívejte změkčovač tkanin

POZOR!!! Jsou možné mírné barevné odchylky od obrázků!

Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Tmavě šedá
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681189920
Číslo produktu
80367

Délka
120 m
Materiálové složení textilu
100 % polyester
Barva
Tmavě šedá
Druh látky
Polyester
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
100 g
Kód EAN
8697681189920
Číslo produktu
80367
K tomu se hodí také
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
Prodejce: VISO
A ball of light gray yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
102,34 Kč
-2,27 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
168,99 Kč
-68,92 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of pink yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
Himálajský delfín BABY, H 80351 hellgrau
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
189,19 Kč
-89,12 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of light blue yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80348 dunkelturkis
Himalaya Dolphin BABY, H 80348 dunkelturkis
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 890,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) H 80358 lila
Himalaya Dolphin BABY (100g/120m) H 80358 lila
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
103,88 Kč
-3,81 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
811,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
189,00 Kč
-107,83 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
Himalaya Dolphin BABY, 80366 medvěd hnědý
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80364 lila
Himalaya Dolphin BABY, 80364 lila
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
Himálajský delfín BABY, H 80338 beere hell
1 000,70 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 60
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro INF Sada na háčkování (33 dílů) s háčky, fixy, krejčovským metrem
INF Sada na háčkování (33 dílů) s háčky, fixy, krejčovským metrem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
438,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80343 erde
Himalaya Dolphin BABY, H 80343 erde
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 173
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
Himalaya VELVET (100g/120m) 90006 hellblau
811,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
168,99 Kč
-87,82 Kč
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
Himalaya Dolphin Baby 80332 Pletací příze
0,83 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 25
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Hodnocení zákazníků

Na základě 11 hodnocení
Ohodnoceno dne 11. února 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Měkká a příjemná kvalita
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vlna
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Večeře
Ohodnoceno dne 6. října 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásná vlna
Ohodnoceno dne 4. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
nejlepší
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg