Závaží na činky
811 výsledků

Další informace o reklamě

1 380,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Hop-Sport_CZ
34,50 Kč/1kg

Další informace o reklamě
1 549,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
77,45 Kč/1kg

Další informace o reklamě
2 823,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
188,24 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Kotouče na činky a mnoho dalšího

Merco Kotouč na činku ocel hmotnost 5 kg



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
404,55 Kč
-69,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
335,00 Kč
plus 75,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: e-sportshop
67,00 Kč/1kg


2 490,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Hop-Sport_CZ
83,00 Kč/1kg

chrom 0,5kg - 25mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: KUBISPORT
90,00 Kč/1kg


899,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Hop-Sport_CZ
29,97 Kč/1kg

Černá litina Hmotnost 2 kg enero fit fi26.5



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
186,04 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: Enero
93,02 Kč/1kg

ONK02 NASTAVITELNÁ ZÁVAŽÍ NA KOTNÍKY A ZÁPĚSTÍ 2 x 1 KG HMS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
517,53 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Morelenet
237,40 Kč/1kg

Další informace o reklamě
1 490,00 Kč
plus 97,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – po 5. října
Prodejce: DomafitFitness
149,00 Kč/1kg

Další informace o reklamě
3 335,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Hmotnost Worqout: 2,5 kg, železné závaží x 2 kusy XHEFHSCH025__UNI
249,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Sport_and_Fashion
99,60 Kč/1kg

chrom 5kg - 30mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
499,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: KUBISPORT
99,80 Kč/1kg


552,00 Kč
-167,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
384,30 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
25,45 Kč/1kg

chrom 5kg - 25mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
449,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: KUBISPORT
89,80 Kč/1kg


233,00 Kč
plus 119,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
186,40 Kč/1kg


315,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
126,00 Kč/1kg


981,00 Kč
plus 159,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
98,10 Kč/1kg


553,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
110,60 Kč/1kg


863,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
28,77 Kč/1kg


328,00 Kč
plus 159,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
68,33 Kč/1kg

VirtuFit Olympijský činkový kotouč z litiny 25 kg 50 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 066,00 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
122,64 Kč/1kg

THUNDER Olympic Plate 20 kg Olympijský Kotouč 50 mm Pogumovaný Závažový Kotouč z Litiny s Nerezovým Kroužkem na Olympijskou Osu
1 479,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: sellBEST
73,95 Kč/1kg


439,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
43,90 Kč/1kg


1 948,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Hop-Sport_CZ
32,47 Kč/1kg


171,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
71,25 Kč/1kg

MAXXIVA Sada závaží 4 x 5 kg, cement, černá
604,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
30,20 Kč/1kg

chrom 1kg - 30mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
85,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: KUBISPORT
85,00 Kč/1kg

Závaží Insportline z litiny Castblack 5 kg, 30 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
405,00 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: EFIGlobalStoreDE


1 690,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Hop-Sport_CZ
28,17 Kč/1kg

Sada závaží MOVIT PRO, litina, 4x 0,75 kg, závaží



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
309,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
103,00 Kč/1kg


969,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
32,30 Kč/1kg


892,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
29,73 Kč/1kg

chrom 2,5kg - 30mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
574,18 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
229,67 Kč/1kg

SPORTNOW Sada čtyř kotoučů na činky, 2x 2,5 kg a 2x 5 kg
933,60 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: AOSOM-DE
62,24 Kč/1kg


336,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
67,20 Kč/1kg


1 105,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
73,67 Kč/1kg


517,00 Kč
plus 189,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Kokiska
105,51 Kč/1kg

Další informace o reklamě
7 183,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Další informace o reklamě
3 566,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 700 Kč
- 700 – 1 500 Kč
- 1 500 – 3 000 Kč
- 3 000 – 5 000 Kč
- Více než 5 000 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Hop-Sport
- ScSPORTS
- Gorilla Sports
- KUBIsport
- MAXXIVA
- #DoYourSports
- ACRA
- ACTIGET
- AKF Fahrzeugteile GmbH
- Beast
- Best Sporting
- C.P. Sports
- Creativ-Discount & Party-Discount Rhein-Ruh
- DILEGO
- ENERGETICS
- Enero Fit
- Famanu
- FF Europe
- Findicare
- Finnlo
- Fitberg
- Focus Fitness
- Fortuna Lai Gmbh
- Gymtek
- Gyronetics
- happygetfit.com
- HMS
- HMS Fitness
- inSportline
- IRON GYM
- IRONLIFE
- Kein Marken-/Fanartikel
- LIFEFIT®
- LivePro
- Lixada
- MARBO
- Marbo-Sport
- Master
- Merco
- Merkloos
- Movit
- MUSCLEFORGE
- Nordcore
- Nordic Prostore
- Northio
- Northix
- oCreon
- OEM
- Outliner
- PH Fitness
- Physionics
- Rebel
- Rebel Active
- ROSFIX
- RULYT s.r.o.
- SEDCO
- Selius
- Softee
- sportnow
- SPORTPRISE
- Springos
- StarTech
- SucceBuy
- sveltus
- Syfax
- Teko
- Thunder
- THUNDER®
- Tiguar
- Trankielo
- VEVOR
- Viking Choice
- VirtuFit
- Vivo
- WORQOUT
- Zipro