4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu56,38 Kč/1l
563,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L118,13 Kč/1l
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
80,26 Kč/1l
401,31 Kč
Prodejce: somnia24

ROBBYROB kanystr na destilovanou vodu o objemu 20 litrů - 1029000000
26,99 Kč/1l
539,84 Kč
Prodejce: doenges1903

Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
25,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: GiGiToys

EUROLUB Destilovaná voda 25 litrů
27,16 Kč/1l
679,12 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Mill Clean Demineralizovaná voda, 1,22 l
51,64 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

VELIND Destilovaná voda
169,70 Kč/1l
169,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ecoliquid Destilovaná voda 1 l
16,00 Kč/1l
16,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

demineralizovaná voda 1 litr béžová
484,46 Kč/1l
536,80 Kč
-52,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Demineralizovaná voda Neutrální kanystr 5 litrů - Onyx
235,16 Kč/1l
1 175,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Woda demineralizowana 5 litrów
127,27 Kč
Prodejce: Katomix

Demineralizovaná destilovaná voda 20 l – čistá, pro žehličky a automobily, bez vodního kamene – GiDeli
35,00 Kč/1l
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Special Ingredients Destilovaná voda 5 l – demineralizovaná voda, čistá voda, potravinářská kvalita
1 257,03 Kč
Prodejce: Special_Ingredients_Europe

Deminealizovaná Voda s Grepyfrútem 1,22 l - Osvěžující nápoj s lahodnou příchutí. Purifikovaná voda s osvěžujícím grepyfrútovým aroma.
61,48 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

5L BITREX (Denatonium Benzoát) 20% v etylalkoholu – denaturační přísada pro líh, přísada do IPA, MEK a technických kapalin
1 020,00 Kč/1l
5 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FRANCLEAN

Zelený čaj Elitt Destilovaná voda do žehličky 1 litr
63,00 Kč/1l
63,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

MAILmedia Versandrohr, Innenmaá: 750 x 50 mm
895,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Deionizovaný, ozářený UV zářením, chemicky čistý, odpovídá normě DIN 43 530 (VDE 0510) a EN 285
- Pro použití v domácnosti pro parní žehličky (bez skvrn po odpařování), zvlhčovače vzduchu, odpařovače radiátorů, pro postřik a zalévání pokojových rostlin
- Do ostřikovačů automobilů k ředění koncentrátů čističů čelního skla, do chladiče automobilu i k doplňování autobaterie
- Další použití pro laboratoře a kosmetické salony, pro hobby a kempování
- Pro míchání v akváriích - bez usazování vodního kamene
- Kanystr o objemu 5 litrů
-
Nabízené zboží obdržíte 3x.
- Destilovaná voda Robbyrob je deionizovaná, ozářená UV zářením a chemicky čistá
- Žádné usazeniny vodního kamene
- Není určena pro lékařské použití.
- Použití výrobku: Parní žehličky, zvlhčovače vzduchu, odpařovače radiátorů, pokojové rostliny, ostřikovače, chladiče automobilů, autobaterie, laboratoře, kosmetické salony, hobby, kempování, akvária
- Číslo normy: DIN 43 530 (VDE 0510), EN 285
- Provedení nádoby: kanystr
- Materiál nádoby: Plast
- Objem: 5 litrů
deionizovaný, ozářený UV zářením, chemicky čistý - odpovídá normě DIN 43 530 (VDE 0510) a EN 285 - pro domácnost, hobby, kempování, auto, laboratoř atd. - Bez usazenin vodního kamene
Další technické informace:
- Nádoba: kanystr
Destilovaná voda Robbyrob je deionizovaná, ozářená UV zářením a chemicky čistá. Bez usazenin vodního kamene. Není určena pro lékařské účely.
Destilliertes Wasser, 5l Kanister (VPE 3Stck.)
Kanystr s destilovanou vodou 5 litrů
deionizované, VDE, pro autobaterie, žehličky, mlhovače atd.
Destilovaná voda 5l kanystr ROBBYROB
Destilovaná voda Robbyrob 5 l - prezentace: kapalina - předmět: léčiva, chemikálie
v domácnosti pro parní žehličky, zvlhčovače vzduchu a mnoho dalšího pro dobíjení autobaterie pro laboratorní práce a kosmetické salony bez usazování vodního kamene Vlastnosti Typ výrobku: destilovaná voda Nádoba: kanystr Barva: průhledná Typ nádoby: Kanystr Zápach: neutrální Rozsah dodávky: balení: 1x 5 l destilované vody
- Objem
- 5 l
- Rozměry
- 280 mm x180 mm x110 mm
- Výrobce
- Walter Schmidt Chemie
- Hmotnost
- 15.67 kg
- Kód EAN
- 4001068701867
- Číslo produktu
- 198532
- Objem
- 5 l
- Rozměry
- 280 mm x180 mm x110 mm
- Výrobce
- Walter Schmidt Chemie
- Hmotnost
- 15.67 kg
- Kód EAN
- 4001068701867
- Číslo produktu
- 198532
K tomu se hodí také

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
80,26 Kč/1l
401,31 Kč
Prodejce: somnia24

PYTLE NA ODPAD 120 L pytle na odpadky pytle na odpadky žluté 10 kusů
210,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

MANNOL Antifreeze AF 12- 40°C, 5 litrů
261,92 Kč
Prodejce: MroAuto

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Černá + ochranná síť + žebřík
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Pomůcka pro uchopení s magnetem - hliník 76 cm - 2 kusy
363,29 Kč
Prodejce: Special-trends

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 376,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický přímotop, Olej, 1,4 m, Vnitřní, Podlaha, Bílá
3 181,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

PAPSTAR 19533 PAPSTAR Müllsäcke HDPE, 120 Liter, gelb
176,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

PAPSTAR 10517 Lepicí fólie PAPSTAR ve skládací krabici, šířka: 450 mm
22,04 Kč/1m
661,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
572,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Karcher RR 5025-B přenosné rádio s CD (CD přehrávač, FM rádio, provoz na baterie/zásuvky, AUX-In), černá barva
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

FISCHER 85618 FISCHER Fahrrad-Luftpumpen-Adapter-Set, 4-teilig
647,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bez alkoholu a vápna
Přesně tak, jak má být – voda tekla ještě rychleji a je to voda.
Ohodnoceno dne 5. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Robbyrob
Velmi rychlé dodání! Jsem velmi spokojen!
Ohodnoceno dne 30. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
very goood
rychle
Ohodnoceno dne 20. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Destilovaná voda
Dobrý
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
831,02 Kč
Prodejce: CSVK
41,55 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 15 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
712,26 Kč
Prodejce: CSVK
47,48 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
475,03 Kč
Prodejce: CSVK
95,01 Kč/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pro žehličky, baterie, zvlhčovače vzduchu
563,81 Kč
Prodejce: CSVK
56,38 Kč/1l

Dobré a levné 2214853009 Destilovaná voda 2L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
236,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
118,13 Kč/1l

EUROLUB Destilovaná voda 2 litry



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,59 Kč
Prodejce: eu-bay_de
31,80 Kč/1l