Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Rosa Beige 500 g
549,00 Kč
1 098,00 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
12h 26m 03s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota Rose Beige 56 g
1 125,00 Kč/1kg
65,00 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Doll Polymerová hmota Beige Pink 56 g
2 369,82 Kč/1kg
132,71 Kč
Prodejce: POPventure

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Pink 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Red 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota Pink 56 g
1 267,86 Kč/1kg
135,22 Kč
-64,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Sun Tan 500 g
977,98 Kč/1kg
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 500 g
1 057,98 Kč/1kg
528,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Pearl Polymerová hmota Blue 56 g
1 374,82 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Metallic Polymerová hmota Pink Gold 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota Sand 56 g
1 214,29 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Vanilla 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Metallic Polymerová hmota Bronze 56 g
1 392,86 Kč/1kg
78,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Duck Blue 56 g
2 369,82 Kč/1kg
132,71 Kč
Prodejce: POPventure

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota White Opaque 250 g
1 435,96 Kč/1kg
369,00 Kč
-10,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
358,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Turquoise Green 56 g
2 369,82 Kč/1kg
132,71 Kč
Prodejce: POPventure

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Effects 12 x 25 g
1 421,21 Kč/1kg
469,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit N°1 Polymerová hmota Almond 56 g
1 196,25 Kč/1kg
168,99 Kč
-102,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Polymerová modelovací hlína, která se vypaluje v troubě. Během pečení dochází k polymeraci a hlína následně ztvrdne. Je oblíbená pro výrobu dekorativních předmětů, jako jsou šperky (náušnice, náramky, přívěsky), figurky, doplňky, miniatury nebo dokonce pro úpravu a renovaci nábytku.Tuto polymerovou hlínu používají děti i dospělí nebo profesionální řemeslníci či výrobci šperků. Polymerovou hlínu Cernit lze používat od 8 let.Velká barevná škála umožňuje začínajícím i zkušenějším uživatelům měnit odstíny, aniž by museli míchat barvy.Série Cernit Doll má paletu poloprůsvitných barev s porcelánovým povrchem a průsvitnou tělovou barvou. Barvy, které mají efekt podobný pokožce (mírně průhledné), a jednu průsvitná tělovou barva. Reprodukují různé tóny pokožky od světlých po tmavé. Ideální pro reprodukci miminek, výrobu panenek atp. Hlína je velmi pružná a odolná. Tato hlína má aspekt velmi blízký tělu, povrch podobný porcelánu a je naprosto vhodná pro tvorbu panenek. Každý kus váží 500g. Barvy pokožky jsou dokonale imitovány. Samozřejmě, jako všechny barvy Cernit i barvy Doll jsou spolu mísitelné, abyste mohli ještě vírozšířit svůj výběr a vytvořit si tak přesně takový odstín, jaký chcete. Vaše panenky z Cernit Doll by se neměly brousit. Tento krok není nutný. Hrubý vzhled hlíny je realistický. Dokončete detaily malováním akrylovými barvami nebo vytvořte efekt „rtěnky“ na jejich tvářích pomocí velmi malého množství slídového prášku. Po vytvoření panenky určitě budete chtít doplnit detaily pomocí Cernit Number One. Je možné přidávat další kousky dle potřeby i při pečení. Cernit lze péct několikrát bez rizika poškození.Po rozbalení je třeba hlínu před zahájením modelování promísit v dlani, aby byla měkčí a snadněji se s ní pracovalo. Hlína by se měla používat čistýma rukama na čistém povrchu, aby se do ní nedostaly žádné nečistoty ani prach.Cernit lze formovat, vyřezávat, s nástroji nebo bez nich, potlačovat nebo míchat s kameny, perlami, peříčky, slídovými prášky, barvami.Hlína Cernit polymeruje při teplotě 110 až 130 °C v předehřáté troubě. Doba pečení je 30 minut. Teplota by měla být dodržována, aby nedošlo ke vzniku škodlivých plynů a poškození barvy.Buďte opatrní, tato hlína se nemůže péct v mikrovlnné troubě! Po upečení je hlína vodě odolná. Také se může péct několikrát, chcete-li do svého díla přidat kousky nebo spojovat vídílů.Po skončení pečení se s hlínou dá ještě pracovat. Můžete ji brousit, vrtat, lakovat podle toho, jaká povrchová úprava se vám líbí. Při leštění začněte s jemným broušením hlíny jemnozrnným brusným papírem. Na závěr ji vyleštěte leštičkou, abyste dosáhli maximálně lesklý efekt. Po určité době používání výrobku by mohla hlína ztratit část lesku. Potom je třeba ji znovu vyleštit. Výsledek bude stejný jako při použití laku. Lak však odolá tření a nemusí se nanášet znovu.Jakmile je váš kousek hlíny upečený a možná i vyleštěný, můžete na něm ještě pracovat přidáním akrylových barev, olejových barev, slídových prášků nebo laku.Po otevření obalu můžete Cernit skladovat ve stejném obalu nebo v plastovém obalu při teplotě okolí. Takto ji můžete skladovat až 3 měsíCernit neobsahuje žádné ftaláty. Děti by během používání hlíny neměly zůstat bez dozoru. Tento výrobek se nesmí vkládat do úst a po každém použití doporučujeme umýt ruce.V prostoru, který je určen k modelování Cernitu, by se nemělo jíst, pít ani kouřit.Po vypálení a vybroušení mají díla lesklý povrchVypálený Cernit si zachovává určitou pružnost, neláme se lehce. To je velká výhoda pro některé specifické prá Hlína je odolná. Díky této úžasné pružnosti se Cernit liší od konkurence. Je to vaše ideální volba pro tvorbu květin, náramků bez zapínání nebo jiných jemných šperků, které si musí zachovat určitou pružnost.Široká škála barev umožňuje začátečníkům velký výběr. Pro zkušené polymeristy umožňuje vzájemné míchání barev dosáhnout ještě víbarev a efektů.Cernit nebarví ruce ani nástrojeCernit je bez zápachu i během pečeníCernit je pružnější než konkurenceHlína Cernit se vyrábí v Belgii.
- Barva
- Béžová
- Výrobce
- Cernit
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 5411711427621
- Číslo produktu
- CE0950500425C
- Barva
- Béžová
- Výrobce
- Cernit
- Hmotnost
- 500 g
- Kód EAN
- 5411711427621
- Číslo produktu
- CE0950500425C
K tomu se hodí také

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota White 500 g
1 318,00 Kč/1kg
659,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Elizabeth Arden 5th Avenue NYC EDP 125 ml W
3 752,00 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Skládací schodišťový vozík 21078, rudlík, ruční, s pneumatikami z tvrdé gumy a ocelovým rámem, max. 100 kg
1 746,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Rayher forma na odlévání 4 domky 680 g Kreativní betonová forma pro dekorace a ruční práce
676,65 Kč/1kg
460,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dřevěná truhla HMF s ozdobným zámkem, 38 x 20 x 19 cm, Kuba
1 403,91 Kč
Prodejce: TR8

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Almond 500 g
1 117,98 Kč/1kg
558,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Přehoz Oboustranný TAVIRA Fialová 220x240cm + 2 povlaky na polštáře 40x40 cm
708,00 Kč
Prodejce: 4sleep

VASAGLE koupelnová skříňka Koupelnová skříňka, se zásuvkami a výškově nastavitelnou policí
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Křišťálová závěsná stolní lampa E27 Noční osvětlení Noční lampa Moderní styl Noční lampa Stolní lampa
812,50 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: GreatDEshop2021

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Biscuit 500 g
1 218,00 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

... denn sie wissen nicht, was sie tun - DVD
265,31 Kč
Prodejce: M_plus_L

Cernit Polymer Clay Doll Polymerová hmota Sun Tan 500 g
977,98 Kč/1kg
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

HOMESCAPES Bavlněný podlahový polštář Rajput, 40 x 40 x 8 cm, hořčicově žlutý
540,89 Kč
Prodejce: Homescapes

Barbie Vánoční panenka Blondýnka 2022
2 078,01 Kč
Prodejce: 3DToys

Parfémovaná Voda V Lásce - Květinová Vůně s Frezií a Pižmem - 90 ml - Romantický Parfém v Originální Flašce
3 778,22 Kč/1l
340,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

MediaRange Zubehör CD-/DVD-Rohlinge, Peněženkové pouzdro, 500 disky, Černá, Umělá kůže, 120 mm, Černá
879,00 Kč
-139,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
739,64 Kč
Prodejce: VISO

IZER Activ visco pěna ze studené pěny Matrace s paměťovou tuhostí 2v1 H3 H2 180x200 Ortopedický prodyšný 7zónový potah matrace se zipem
7 230,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

Elektrický skútr pro seniory Elektrický invalidní vozík Scooter Mobility aid 6km/h 56801
24 658,45 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Colles & Couleurs Cléopatre Silikonová pasta PataMould na tvoření forem 80g - 1 ks
7 351,63 Kč/1kg
588,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
![Obrázek produktu pro SERASAR | Pánský Prémiový Kožený Náramek [Spirit] z Stainless Steel | Barva: Černá | Délka: 23cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/2639cbce1a1374b31a238fb93f310f03.webp)
SERASAR | Pánský Prémiový Kožený Náramek [Spirit] z Stainless Steel | Barva: Černá | Délka: 23cm
902,00 Kč
-55,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
846,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SERASAR

ZELURXX Přenosný DVD přehrávač, přenosný videopřehrávač, podporuje CD/VCD, Bluetooth 5.1, pro domácí použití, pro výuku dětí, s dálkovým ovládáním, bílý
1 509,27 Kč
-57,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 451,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

vidaXL 3-dílná sada tvrdých kufrů černá 45,5/55/66 cm
1 540,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Soundmaster PDB1600SW, Přenosný DVD přehrávač, Konvertibilní, Černá, DVD-Video, MP3, VCD, CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, DVB-T2
5 345,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Einhell TC-AG 125, 11000 ot/min, 12,5 cm, AC, 2,1 kg
1 280,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nákupní taška na kolečkách do schodů, šedá
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan

HOMESCAPES Bavlněný podlahový polštář Rajput, 40 x 40 x 8 cm, světle šedý
479,90 Kč
Prodejce: Homescapes
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
346,60 Kč
Prodejce: M_plus_L
693,20 Kč/1kg

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
1 166,12 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,53 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 200, "bílá" barva, extra tvrdý, 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
435,77 Kč
Prodejce: everybuy_at
435,77 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 100 "bílá", 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
411,43 Kč
Prodejce: everybuy_at
411,43 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
96,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,27 Kč/1kg

Měkká hlína bílá 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

Měkká hliněná terakota 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

Modelovací hmota Soft-Ton, připravená k použití, měkká, vytvrzující na vzduchu, terakotová, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
338,39 Kč
Prodejce: everybuy_at
676,78 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg