4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Včelí vosk na dřevo 85 g, obnova nábytku, parket a laminát, ochrana proti vodě a škrábancům, přírodní péče - WoodWax3 164,71 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Další informace o reklamě
NÁSTAVCE NA NOHY ŽIDLE 17–21 mm, SADA 16 KS2 459 900,06 Kč/1l
245,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeMarkt24

Další informace o reklamě
Olej na ošetřování kůže 0,5 l | Přírodní impregnace a péče | Výrobce leštidla FLEXOL919,64 Kč/1l
459,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Čistič teaku 1000 ml, Přípravek na teak, Čištění teaku971,36 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml
921,40 Kč/1l
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Modřín
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

Pronto spray Lime Multisurface universal 300 ml
109,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Univerzální sprejová barva 400 ml červená 3020
542,47 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čisticí Prostředek pro Nábytek - Univerzální 300 ml /
340,57 Kč/1l
102,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistič Nábytku Silux Classic 300 ml
976,67 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Leštidlo na dřevo Howard Lemon Oil 236 ml
1 610,17 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Pronto, Klasický sprej na nábytek, 400 ml
402 475,01 Kč/1kg
160,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Voigt 245, Antistatický čistič nábytku, dveří a oken, 1l
212,37 Kč/1l
212,37 Kč
Prodejce: Katomix

Kaustická soda Hydroxid sodný granule Clario Chemical pro potrubí 1kg 1000g
108,29 Kč/1l
108,29 Kč
Prodejce: MBKSklep

Speciální vosk Poliboy na plastové, kamenné a dřevěné podlahy 250ml
554,32 Kč/1l
138,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pronto Spray Wood Classic na dřevěné povrchy 300 ml
318,97 Kč/1l
95,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavandera Tropická Vůně Závěsného Prádla - Přírodní Přípravek 1760 ml
73,45 Kč/1l
129,27 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Bergeon 2290 Flexibilní Polohovací Hadřík - 3 Zrnitost pro Hodinky
217,48 Kč
Prodejce: GUGITA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
K důkladnému čištění všech ošetřených i neošetřených dřevěných povrchů odolných vůči vodě, jako je zahradní nábytek, dřevěné podlahy a terasy.
Vlastnosti výrobku
- univerzální čisticí prostředek na všechny ošetřené i neošetřené dřevěné povrchy odolné vůči vodě
- rozpouští olejové, mastné a minerální skvrny z dřevěných podlah, dřevěného zahradního nábytku a dřevěných teras
- mimořádně šetrný k materiálům
- rychlé a účinné čištění v kombinaci s vysokotlakým čističem Kärcher
- Množství náplně: 1 l
složení 3 v 1
- Aktivní odstraňování nečistot i při použití studené vody
- UV ochrana zabraňuje ztmavnutí nebo vyblednutí
- Intenzivní péče o dřevo poskytuje dlouhotrvající ochranu
Použití s vysokotlakým čističem
- Vysajte čistič čistě pomocí vysokotlakého čističe
- nechte krátce působit
- opláchněte čistou vodou
Ruční aplikace
- Smíchejte čisticí prostředek v poměru 1:10 v kbelíku
- aplikujte houbou nebo štětcem
- nechte krátce působit
- opláchněte čistou vodou
Objevte dokonalé čištění s Kärcher Čističem dřeva 3 v 1 s UV ochranou 1000 ml pro venkovní použití, profesionálním řešením pro údržbu venkovních dřevěných povrchů. Tento inovativní výrobek Kärcher nabízí jedinečné složení, které kombinuje tři klíčové činnosti v jednom kroku.
Výkonné složení čističe dřeva Kärcher3 v 1 zaručuje:
- Hloubkové čištění a účinné odstranění nečistot
- Intenzivní ochranu před škodlivým UV zářením
- Pečuje o dřevo a zachovává jeho přirozenou krásu
Tento všestranný čisticí prostředek je ideální pro všechny dřevěné povrchy ošetřené v exteriéru a dokonale se hodí na paluby, zahradní nábytek, ploty a další dřevěné konstrukce vystavené povětrnostním vlivům. Jeho pokročilé složení proniká hluboko do dřevěných vláken a odstraňuje odolné nečistoty, aniž by poškodilo povrch.
Klíčovým prvkem tohoto přípravku je integrovaná UV ochrana, která tvoří neviditelný štít proti poškození způsobenému dlouhodobým působením slunečního záření. Dřevo si tak déle zachová svůj původní vzhled a odolá blednutí a poškození.
Tento čistič na dřevo s velkorysým objemem 1000 ml postačuje k ošetření velkých ploch a zajišťuje vynikající výkon a poměr ceny a kvality. Díky snadnému použití je vhodný jak pro profesionály, tak pro kutily, a zajišťuje bezchybné výsledky s minimálním úsilím.
Ve společnosti BestDigit chápeme, jak důležité je udržovat dřevěné povrchy v optimálním stavu. Proto jsme vybrali tento vysoce Kärcher, který je známý svou spolehlivostí a vynikajícím výkonem v oblasti profesionálního čištění.
Nedovolte, aby čas a počasí zničily krásu vašeho venkovního dřeva. Zvolte si čistič dřeva Kärcher 3 v 1 s UV ochranou a vdechněte svým dřevěným povrchům nový život. Nakupte nyní na BestDigit a objevte rozdíl, který může v péči o vaše venkovní prostory přinést profesionální .
Vlastnosti:
- Kromě maximálního čisticího výkonu díky aktivnímu odstraňovači nečistot nabízí také složení s UV ochranou a intenzivní péči
- Pro maximální účinnost čištění, péči a ochranu v jednom kroku
- Lze použít na všechny ošetřené i neošetřené dřevěné povrchy ve venkovních prostorách
Technické údaje:
- Velikost nádoby: 1 litr
- Hmotnost: 1 kg
- Rozměry (D × Š × V): 100 x 100 x 215 mm
- Vlastnosti výrobku: čisticí prostředek připravený k použití (RTU)
- Možná manipulace: vysokotlaký čistič
- Oblasti použití: Dřevěné domy
- Manipulace: Připojte láhev k vysokotlakému čističi, zasuňte sací hadici do láhve nebo nalijte čisticí prostředek do nádrže. Aplikujte při nízkém tlaku, nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte vysokotlakým čističem. Opakovaná aplikace zvyšuje pečující a ochranný účinek.
- Kód GHS P-věty: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
- Kód věty GHS EUH: EUH 210 Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.
- Délka výrobku: 100 mm
- Šířka výrobku: 100 mm
- Výška výrobku: 215 mm
- Množství obsahu: 1 litr
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje: Včetně dekorace:
- Velikost nádoby: 1 litr
- Hmotnost: 1 kg
- Rozměry (d × š × v): 100 x 100 x 215 mm
- Vlastnosti výrobku: čisticí prostředek připravený k použití (RTU)
- Možná manipulace: vysokotlaký čistič
- Oblasti použití: Dřevěné domy
- Manipulace: Připojte láhev k vysokotlakému čističi, zasuňte sací hadici do láhve nebo nalijte čisticí prostředek do nádrže. Aplikujte při nízkém tlaku, nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte vysokotlakým čističem. Opakovaná aplikace zvyšuje pečující a ochranný účinek.
- Kód GHS P-věty: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
- Kód věty GHS EUH: EUH 210 Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.
- Délka výrobku: 100 mm
- Šířka výrobku: 100 mm
- Výška výrobku: 215 mm
- Množství obsahu: 1 litr
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky.
- Objem:
- 1000 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Kärcher 6.295-757.0 Čistič na dřevo 3 v 1, 1 l
Čistič na dřevo 3 v 1, 1 l od společnosti Kärcher, s číslem výrobku: 6.295-757.0 a EAN: 4039784712171
Popis:
Výkonný čistič na dřevo s jedinečným složením 3 v 1, který kromě maximálního čisticího výkonu díky aktivnímu odstraňovači nečistot nabízí také složení s UV ochranou a intenzivní péči. Pro maximální účinnost čištění, péči a ochranu v jednom kroku. Lze použít na všechny ošetřené i neošetřené dřevěné povrchy ve venkovních prostorách.
Technické údaje:
Technická fakta
Hrubá hmotnost 1.145 kg
Čistá hmotnost 1.100 kg
Délka 0.100 m
Šířka 0.100 m
Výška 0.215 m
Objem 0.215 m.002 m³
Statistické číslo zboží 34022090
Země původu Německo
Oblasti použití
Oblasti použití
Dřevěné povrchy
Dřevěné domy
Výhody výrobku
Vlastnosti
Výkonný, intenzivní a šetrný k materiálům
Pro čištění všech citlivých dřevěných povrchů
Aktivní odstraňovač nečistot pro rychlejší a účinnější čištění mastnoty, zelených usazenin a emisních nečistot, A emisního znečištění
Vhodné pro všechny voděodolné dřevěné povrchy
Systém Plug 'n' Clean je nejjednodušší a nejrychlejší způsob aplikace čisticích prostředků pomocí tlakové myčky
Povrchově aktivní látky biologicky odbouratelné podle OECD
Čistící prostředek připravený k použití (RTU)
Účinná formule s UV ochranou oddaluje tmavnutí dřeva
Intenzivní péče o všechny dřevěné povrchy, jako jsou paluby, ploty, dřevěné domy atd.
Výkonný a účinný čisticí prostředek.
Pro čištění všech citlivých dřevěných povrchů.
Vhodný pro chráněné i nechráněné dřevěné povrchy.
Systém Plug 'n' Clean je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak přivádět čisticí prostředek do vysokotlakého čističe Kärcher.
Povrchově aktivní látky v souladu s OECD.
Připraveno k použití.
Velikost balení (l): 1
Čistič dřeva Kärcher RM 612 3 v 1 je moderní přípravek vyvinutý pro péči o dřevěné povrchy. Díky svému jedinečnému složení účinně odstraňuje nečistoty a zároveň pečuje o dřevo a chrání ho před škodlivými účinky UV záření. Přípravek odstraňuje olejové, mastné, minerální a emisní nečistoty. Přípravek je připraven k použití.
Intenzivní čisticí prostředek na dřevo s jedinečným složením 3 v 1, který kromě UV ochrany a intenzivního ošetření nabízí i maximální čisticí výkon díky aktivnímu rozpouštědlu nečistot. Pro maximální účinnost čištění, ošetření a ochranu v jednom kroku. Používejte na všechny natřené i nenatřené dřevěné povrchy ve venkovním prostředí. Technické údaje Velikost nádoby (l) 1 Vlastnosti Silný, intenzivní a šetřící materiál Pro čištění choulostivých dřevěných povrchů Aktivní rozpouštědlo nečistot pro rychlé a účinné čištění mastných nečistot, zelených nátěrů a nečistot způsobených emisemi Účinné složení s UV ochranou zpomaluje tmavnutí dřeva Pro intenzivní ošetření dřevěných povrchů, jako jsou terasy, ploty, dřevěné domy atd. Vhodný pro všechny dřevěné povrchy odolné vůči vodě Systém Plug 'n' Clean představuje nejjednodušší a nejrychlejší způsob aplikace čisticího prostředku prostřednictvím vysokotlakého čističe Biologicky odbouratelné tenzidy podle OECD Čistič připravený k použití (RTU) Kompatibilní stroje G 4.10 M G 7.10 M K 2 Základní K 2 Compact K 2 Compact Car & Home T150 K 2 Full Control K 2 Full Control Auto a domácnost K 3 Full Control K 3 Full Control Car & Home T 150 K 3 Premium Full Control K 4 K 4 Full Control K 4 Full Control Car & Home K 5 K 5 Full Control Car & Home K 5 Full Control Plus K 5 Premium FC Plus Flex Home Wood K 5 Premium Full Control Plus K 7 K 7 Full Control Plus K 7 Full Control Plus Home K 7 Premium Full Control Plus Auto & Home K 7 Premium Full Control Plus Flex K 2 K 2 Auto a domácnost K 2 Home K 2 Basic K 2 Compact Car K 2 Compact Home K 2 Premium K 2 Premium Auto a domácnost K 3 Premium K 3 Premium Home K 4 Compact *EU K 4 Full Control Home K 4 Full Control Home + rotační kartáč K 4 Premium K 4 Premium Full Control K 4 Premium Home K 4 Premium Home + rotační kartáč K 5 Compact K 5 Full Control Home K 5 Home K 5 Premium K 5 Premium Full Control K 5 Premium Full Control Plus Home K 5 Premium Home K 7 Compact K 7 Full Control Home K 7 Home K 7 Premium K 7 Premium Full Control *EU K 7 Premium Full Control Home K 7 Premium Home K4 FC Home+ Sada na čištění potrubí
Popis produktu Kärcher Čistič dřeva 1 l Výkonný Čistič dřeva s unikátní formulí 3 v 1, který kromě nejvyššího čisticího výkonu díky aktivnímu čističi nabízí dodatečně formuli ochrany proti UV záření a intenzivní péči. Maximálně účinné čištění, péče a ochrana v jednom. Vhodný na všechny venkovní ošetřené a neošetřené dřevěné povrchy.
PLUG CLEAN Čistič dřeva 3 v 1 1 litr
- Objem
- 1 l
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Model
- Holzreiniger 3-in-1 RM 612
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Kód EAN
- 403978471217104039784712171
- Číslo produktu
- 6.295-757.0
- Objem
- 1 l
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Model
- Holzreiniger 3-in-1 RM 612
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Kód EAN
- 403978471217104039784712171
- Číslo produktu
- 6.295-757.0
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Kärcher 6.295-758.0, 1000 ml
296,50 Kč/1l
296,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 195,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml
921,40 Kč/1l
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Německá konzervační lazura na dřevo Wilckens Holzschutz lasur
316,61 Kč/1l
237,46 Kč
Prodejce: doenges1903

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Modřín
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Fuxtec Křovinořez FX-PS152 PROFI 2in1
3 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

sinnlein® Elektrická deka s automatickým vypínáním 160x120cm antracit | Elektrická vyhřívaná deka s 9 stupni teploty | Plyšová deka pratelná na postel, pohovku | Elektrická deka s časovačem s digitálním displejem
1 095,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Bestron DF402B, 1,5 kg, Dvojitý, Stříbrná, Nerezová ocel, 2000 W, 230 V
2 986,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šatní skříň s plovoucími dveřmi Šatní skříň Franco (bílá/bílá)
2 789,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

BiOHY čistič podlah pro mopovací roboty, péče o mopování podlah, 1l BY01022001
484,15 Kč/1l
484,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Ergonomická matrace ze studené pěny 80 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
1 819,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SILVERCREST Monsieur Cuisine SKMS 1200 A1, 4,5 l, 130 °C, 125 ot/min, 5500 ot/min, 37 °C, Boil, Smažení, Hnětění, Pyré, Opláchnutí, Sauce, Slow cooking, Pára
12 419,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Výškově nastavitelné podložky pro terasové prkna ETL 18–32 mm | rychlá montáž a stabilní uchycení | Liderwood | EcoTravers
3 809,00 Kč/1m²
40,45 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,09 Kč
Prodejce: Liderwood

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Bílá
7 599,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Gastromark

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kärcher RM 500, Kapalina na čištění zařízení, 500 ml, Bílá, WV 50 Plus, WV 60 Plus, WV 75 plus, 63 mm, 72 mm
774,16 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%25% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
25%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobek dobrý, balení ne tak dobré
Výrobek je v pořádku, ale není divu, že vzhledem ke způsobu balení přišel vadný.
Ohodnoceno dne 2. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. května 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Včelí vosk na dřevo 85 g, obnova nábytku, parket a laminát, ochrana proti vodě a škrábancům, přírodní péče - WoodWax



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
269,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 164,71 Kč/1l

Olej na ošetřování kůže 0,5 l | Přírodní impregnace a péče | Výrobce leštidla FLEXOL
459,82 Kč
Prodejce: FonderhillSp
919,64 Kč/1l

Poliboy Fixneu lesk tmavý Osvěžující tmavý nábytek 100ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
92,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
921,40 Kč/1l

Speciální vosk Poliboy na plastové, kamenné a dřevěné podlahy 250ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
138,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
554,32 Kč/1l