Péče o dřevo a nábytek
821 výsledků
Nejprodávanější
Další informace o reklamě

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l
Další informace o reklamě

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l
Další informace o reklamě

Včelí vosk na dřevo 85 g, obnova nábytku, parket a laminát, ochrana proti vodě a škrábancům, přírodní péče - WoodWax



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
269,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: Netscroll
3 164,71 Kč/1l
Nejprodávanější

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l
Nejprodávanější

Kluznice WAGNER pro upínací skořepiny pro kulaté trubky, 4 kusy - 50 x 11 / 16 x 16 / 24 mm, plsť 8 mm, průhledný plast - 15069199
179,04 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
3 809,36 Kč/1kg

sada na opravu nábytku opravná sada na dřevo fixy vosky na škrábance dveře panely 17 dílů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
197,41 Kč
plus 174,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Przydasie
39 482,00 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Péče o dřevo a nábytek a mnoho dalšího
Začít šetřit
Samolepicí plsť 10x100cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
201,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 10 l Teak



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(156)Počet hodnocení: 156
3 795,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hahn-profi
379,50 Kč/1l
Další informace o reklamě

Samolepící Filcové Podložky Pod Židle, Stoly A Nábytek – Kruhové, Sada 32 Ks
204,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: HomeMarkt24
2 049 900,05 Kč/1l
Další informace o reklamě

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

Bertoni Felt Tape Samolepicí páska 5 cm × 1,5 m - Šedá ochranná plsť 4 mm, 350 g/m² - Silná plstěná páska na nábytek chránící před poškrábáním a hlukem



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,48 Kč
plus 172,56 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: ArcoDesign
619,08 Kč/1kg

Kluznice WAGNER pro upínací skořepiny pro kulaté trubky, 4 kusy - 50 x 11 / 12 x 11 / 19 mm, plsť 8 mm, průhledný plast - 15069099
164,70 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
4 844,12 Kč/1kg

Bertoni Felt Tape Samolepicí 3 cm × 1,5 m - Černá ochranná plsť 4 mm, 350 g/m² - Silná plstěná páska na nábytek chránící před poškrábáním a hlukem



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
57,43 Kč
plus 172,56 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: ArcoDesign
522,09 Kč/1kg

Samolepící Filcové Podložky Pod Židle, Stoly A Nábytek – Kruhové, Sada 32 Ks
204,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: HomeMarkt24
2 049 900,05 Kč/1l

REMMERS Venti-lak 3v1 - krycí lak pro interiér i exteriér 2.5 l Bílý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 488,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
595,20 Kč/1l

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Palisandr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
1 998,00 Kč
-108,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 890,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Hahn-profi
378,00 Kč/1l

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 346,73 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
538,69 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Teak



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
1 098,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Surtep
439,20 Kč/1l

Včelí vosk na dřevo 85 g, obnova nábytku, parket a laminát, ochrana proti vodě a škrábancům, přírodní péče - WoodWax



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
269,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: Netscroll
3 164,71 Kč/1l

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bezbarvá



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 37
2 486,55 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
0,50 Kč/1l

Sidolux Expert 750 ml tekutý přípravek na ošetření dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
183,60 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
244,80 Kč/1l

Sada 12 filcových podtácků (Ø 10 cm, 5 mm) – kulaté skleněné podtácky v šedé/antracitové barvě s držákem – ochrana proti poškrábání a vodním skvrnám, úspora místa



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
152,35 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: siluk_24

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l
Nejprodávanější

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Dub rustikální



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(28)Počet hodnocení: 28
2 448,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
489,60 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Douglaska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Hnědý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
928,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Surtep
371,20 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Modřín



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

Perwoll Renew Black Kapsułki do prania czarnego, 19 prań, 256,5g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,88 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 824 700,05 Kč/1kg

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Bangkirai Intensiv



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 080,90 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 13. října
Prodejce: NetworkTechnologies
416,18 Kč/1l

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Šedý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
928,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Surtep
371,20 Kč/1l

Plstěné podlahové kluzáky antracitové samolepicí kulaté a čtvercové (kulaté Ø 40 mm)
36,35 Kč
plus 339,31 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Bestlivings
36 350,00 Kč/1l

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Dub světlý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(63)Počet hodnocení: 63
1 600,83 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
640,33 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bangkirai



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

NÁSTAVCE NA NOHY ŽIDLE 17–21 mm, SADA 16 KS
245,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: HomeMarkt24
2 459 900,06 Kč/1l

Samolepicí filcové podložky, kulaté, průměr 15 mm, 100 kusů, pro náročné použití
90,00 Kč
plus 98,37 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: furniture-craft-world

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Pinie



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 37
2 486,55 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Artisan
0,50 Kč/1l
Další informace o reklamě

Filc 10 m x 10 cm, samolepicí filcová páska, šedá, 3 mm, filc na ruční práce, role, podložky pod nábytek, ochrana proti poškrábání, filcové proužky, zvuková izolace
411,00 Kč
plus 170,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: PDMedia
Další informace o reklamě

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
- Péče o dřevo a nábytek
- Oleje na dřevo
- Lazury na dřevo
- Kovové a plstěné kluzáky
- Prostředky pro péči o nábytek
- Vosky na dřevo
- Mořidlo na dřevo
- Péče o parkety
- Čističe dřeva
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 500 Kč
- 500 – 900 Kč
- 900 – 1 500 Kč
- Více než 1 500 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Flexol
- Remmers
- MINWAX
- Hangato GmbH
- Meoiruery
- Achiount
- Adsamm
- Ajax
- Aopunly
- ARCO DESIGN
- B & B
- B2X
- Bellinzoni
- Bergeon
- Bochemit
- Bona
- Bostik
- Brasso
- Burtex
- Cif
- Clanmacy
- Comair
- CON:P
- Creative Deco
- CybexaTrade
- cyclingcolors
- Dekorline
- Domestos
- Dyrup
- E-NORMpro
- Enjoyshopping
- EUROTOOLS
- Folia
- Gadgetpoint
- Glorex
- gobamboo s.r.o.
- Hagerty
- Hansi Siebert
- HENGDA
- Hergestellt in Polen
- Herma
- Home Markt24
- HomeShopXL
- HOPEG GmbH
- HOWARD
- Humbert & Brandt
- Inhaber der Marke
- Jayseuw
- JBR Organization & Services GmbH
- Jean Products
- Jopassy
- JustValue
- Kärcher
- KLEIBER
- KOTARBAU
- Lavandera
- LITAGO
- Made in Poland
- Mahlzeit
- Markenlos
- Meglio
- Metalplast-Kalisz
- Midas
- Moebius Models
- Moses Kinderbuchverlag Gm
- NATURHAUS Naturfarben GmbH
- Netscroll
- NoBrand
- Orion
- Owatrol
- PD Media
- Pébéo
- Pentart
- Perwoll
- POLIBOY Brandt & Walther GmbH
- pronto
- PrzydaSie
- Sidolux
- SILUK
- SkinStar
- Sonstige Vorlage
- Techrebal
- TESA
- TolleTour
- Top Tools
- Topex
- Tytan
- Unbekannt
- Unbranded/Generic
- Unilever
- Unsere Marke
- Velleman
- VERGIONIC
- Voigt
- WAGNER System GmbH
- Walteco
- Wilckens
- WOOM
- ZREE
Zákaznické recenze
a další