5,0



Na základě 6 hodnocení
PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol
50Kčsleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje FonderhillSp
Slevu poskytuje FonderhillSp
524,22 Kč
Cena bez poukazu: 559,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
509,22 Kč-2%
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz
50Kč poukaz
50Kč poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 450Kč poukaz






3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34


Další informace o reklamě
Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva261,75 Kč/1l
1 308,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana171,63 Kč/1l
858,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Olej na proutí a ratan 1L Flexol
540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Ochrana dřeva Bochemit Opti F+ 5l hnědý BIOCID
2 559,15 Kč
Prodejce: Artisan

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Bangkirai Intensiv
481,46 Kč/1l
1 203,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Lněný olej 100% 4L čistý lněný olej Level+33
174,75 Kč/1l
699,00 Kč
Prodejce: Izosklep

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Hnědý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hagerty Krém na Péci Dřeva 250 ml A116046 Hagerty A116046
1 511,84 Kč/1l
377,96 Kč
Prodejce: GUGITA

Remmers - Patinovací olej ECO 5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Douglaska
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Palisandr
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FLEXOL - LNĚNÝ OLEJ - PŘÍRODNÍ PROSTŘEDEK NA OCHRANU DŘEVA 4L
Polský výrobce | 100% přírodní složení | Bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí
Použití:
K impregnaci, údržbě a ošetřování dřeva
Pro neošetřené, exotické a tlakově impregnované dřevo
Ideální pro vnitřní i venkovní použití: nábytek, terasy, fasády, ploty, pracovní desky
️ Návod k použití:
Dřevo očistěte a důkladně vysušte
Olej nanášejte v tenkých vrstvách ve směru vláken
Po cca 20 minutách odstraňte přebytečný olej
Aplikaci opakujte, dokud dřevo nepřestane absorbovat
Způsoby aplikace:
️ štětec | hadřík | váleček | stříkací pistole
Vlastnosti lněného oleje FLEXOL:
Hluboce proniká do dřeva, chrání před vodou, vlhkostí a nečistotami
Chrání před praskáním a loupáním v extrémních podmínkách
Zvýrazňuje přirozenou barvu a strukturu dřeva
Vytváří matný, prodyšný povrch
Bezpečný pro potraviny
Snadná aplikace a údržba
Technické údaje:
Barva: slámově jantarová
Vůně: přírodní olej
Složení: složení: 100% přírodní lněný olej (bez přísad a UV filtru)
Hustota: 0,94 kg/l
Roztíratelnost:
- neošetřené dřevo - do nasycení: cca 10 m²/l
- restaurování - 15-40 m²/lAplikační teplota: min. +10 °C
Doba schnutí:
- Suchý na dotek: min. 24 h
- Úplné vyschnutí: 7-14 dní (při 20°C, 60% vlhkosti vzduchu)
️ Bezpečnost:
Vyhněte se kontaktu s očima
Nepolykejte
Uchovávejte mimo dosah dětí
Polský výrobce - tradice od roku 2005
Značka FLEXOL znamená dlouholeté zkušenosti a osvědčenou kvalitu. Naše oleje jsou nejen přírodními prostředky na ochranu dřeva, ale také účinnými prostředky na klinker, dlažbu, kámen, kůži, kov a střešní tašky.
- Objem
- 4 l
- Výrobce
- Flexol
- Počet kusů
- 1
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 4 kg
- Kód EAN
- 5907222293621
- Biocidy
- Ne
- Objem
- 4 l
- Výrobce
- Flexol
- Počet kusů
- 1
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 4 kg
- Kód EAN
- 5907222293621
- Biocidy
- Ne
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. H336 Může způsobit ospalost a závratě. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 650Kč poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 1050Kč poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 750Kč poukaz




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(106)Počet hodnocení: 106




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(373)Počet hodnocení: 3735% od 2 ks




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(373)Počet hodnocení: 3735% od 2 ks




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(380)Počet hodnocení: 380




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(292)Počet hodnocení: 292




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(45)Počet hodnocení: 45




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 150Kč poukaz




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 25% poukaz




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
50Kč poukaz




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(172)Počet hodnocení: 1725% poukaz




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2784)Počet hodnocení: 2784

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody
106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L
119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Tungový olej na dřevo 100% přírodní 1L Flexol
730,00 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva
838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
111,98 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

500W (1000W špičkový) 518Wh Přenosný generátor energie Solární úložná elektrárna Solární generátor Solární generátor Solární generátor, Power Generator Powerbank Power Generator Generátor baterií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
6 588,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Lněný olej 100% 10L čistý lněný olej Level+33
151,70 Kč/1l
1 517,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

UISEBRT Sprchová stolička s odnímatelným opěradlem a područkou Sprchová stolička Výškově nastavitelná sprchová židle pro seniory s opěradlem Velké přísavky Koupelnová stolička
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Vertikální větrná turbína, vysoká účinnost, nízká hlučnost, bílá, 12V, MPPT regulátor, 5000W
13 151,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

VEVOR Nafukovací stan pro kempování 8-12 osob s ruční pumpou, 4,8x3,6x2,2 m Glampingový stan se 2 střešními okny, stříškou, přípojkou na troubu
30 729,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HORIZON-STORE

Aga Skládací přenosná vana 120x60x60 cm
489,00 Kč
Prodejce: Aga24

Infračervené sálavé topidlo TRIO, infračervené podlahové topení 100x60 cm
1 815,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Hut House Double Grillkota Gazebo Camping Houses Mountain Hut Huts
682 616,09 Kč
-154 321,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
528 294,60 Kč
Prodejce: JVMShop

SAUNOVÝ OLEJ NA IMPREGNACI DŘEVA 1 LITR Flexol
502,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33
154,00 Kč/1l
770,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Infračervený ohřívač Klarstein s termostatem, 600W elektrický ohřívač, infračervený ohřívač s potiskem na montáž na zeď, IR s dálkovým ovládáním, detekce otevřeného okna, ohřívač vlhkých místností, elektrický ohřívač na zeď
3 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

UISEBRT Venkovní kurník Slepičí kurník 3 x 8 x 2 m Střešní ohrada s volným výběhem Drůbežárna s PE pozinkovaným ocelovým rámem
6 165,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Lněný olej 100% 4L čistý lněný olej Level+33
174,75 Kč/1l
699,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
261,75 Kč/1l
1 308,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

32A EVSE EU nabíjecí kabel pro elektromobily typu 2 přenosná nabíječka 7KW nabíječka pro elektromobily 5m mobilní nástěnná nabíjecí stanice pro elektr
3 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Velot-navi

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lněný olej už znám, funguje dobře na ošetření dřeva
Objem 5 l
olej vytváří pěknou patinu
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy