Oleje na dřevo
96 výsledků
Nejprodávanější
Další informace o reklamě

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l
Další informace o reklamě

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l
Další informace o reklamě

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l
Nejprodávanější

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Hnědý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
928,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
371,20 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Teak



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 098,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
439,20 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Oleje na dřevo a mnoho dalšího
Začít šetřit
REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Modřín



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l
Další informace o reklamě

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l
Další informace o reklamě

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Douglaska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Šedý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
928,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
371,20 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bangkirai



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Bangkirai Intensiv



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 080,90 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 14. října
Prodejce: NetworkTechnologies
416,18 Kč/1l

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
932,91 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
373,16 Kč/1l

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Modřín Intensiv



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 318,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
463,60 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Teak



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
467,06 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
622,75 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Teak



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 098,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
419,60 Kč/1l

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
770,00 Kč
plus 330,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Izosklep
154,00 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Bezbarvý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
438,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
584,00 Kč/1l

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml SEMI-GLOSS Olejový lak na dřevo v exteriéru



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 100,00 Kč
plus 152,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: HOLZPFLEGE
1 162,79 Kč/1l

Meal WOODY OIL Péče o dřevo, olej na prkénka, dřevěné kuchyňské náčiní, 250 ml, limetková vůně



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
290,92 Kč
plus 241,40 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: CS-Trading
1 163,68 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bezbarvý



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 098,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
439,20 Kč/1l

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Douglaska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 098,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
439,20 Kč/1l

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Modřín



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(35)Počet hodnocení: 35
467,06 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
622,75 Kč/1l

Ochrana dřeva Bochemit Opti F+ 5l hnědý BIOCID
2 559,15 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan

REMMERS Udržovací olej na WPC 0.75 l Bezbarvý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
378,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
504,00 Kč/1l

Remmers - Terasový olej ECO 0,75l, Farblos / Bezbarvý



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
478,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
637,33 Kč/1l

Hagerty Woodový Sprej A100612 Ošetřující a Čisticí Přípravek 200 ml
387,77 Kč
plus 179,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: GUGITA
1 938,85 Kč/1l

Remmers - Patinovací olej ECO 2,5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
1 278,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
511,20 Kč/1l

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
280,83 Kč
plus 370,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: doenges1903
280,83 Kč/1l

FLEXOL – Olej na dřevěný nábytek a pracovní desky 0,5 L (mini trigger)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
439,97 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: FonderhillSp
879,94 Kč/1l

Moebius 9104 SC 1300 Syntetický HP olej pro mechanická hodinky bílá 2ml
627,61 Kč
plus 179,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: GUGITA
313 804,99 Kč/1l
Další informace o reklamě

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg
Další informace o reklamě

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: FonderhillSp
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Výrobce
- Flexol
- Remmers
- Hangato GmbH
- MINWAX
- Moebius Models
- Bochemit
- E-NORMpro
- Enjoyshopping
- Gistuch
- gobamboo s.r.o.
- Hagerty
- Mahlzeit
- Merkloos
- NATURHAUS Naturfarben GmbH
- osmo
- RAKSO
- Scandiccare
- Sniezka
- Wilckens
Cena
- Do 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
- 1 000 – 1 500 Kč
- 1 500 – 2 000 Kč
- Více než 2 000 Kč
–
- Nabídky
Kategorie
- Oleje na dřevo
- Lazury na dřevo
- Kovové a plstěné kluzáky
- Prostředky pro péči o nábytek
- Vosky na dřevo
- Mořidlo na dřevo
- Péče o parkety
- Čističe dřeva
Zákaznické recenze
a další