5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva261,75 Kč/1l
1 308,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Olej na proutí a ratan 1L Flexol540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS HK lazurovací krém 5 l Pinie
499,60 Kč/1l
2 498,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Farblos / Bezbarvý
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva
838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Remmers - Patinovací olej ECO 5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Palisandr
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml GLOSS Olejový lak na dřevo pro exteriéry
1 162,79 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej 100% 25L čistý lněný olej Level+33
151,00 Kč/1l
3 775,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hagerty Krém na Péci Dřeva 250 ml A116046 Hagerty A116046
1 511,84 Kč/1l
377,96 Kč
Prodejce: GUGITA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tvrdý voskový olej PREMIUM od REMMERS je určený pro použití v interiéru
- Olej použijte zejména na dřevěné podlahy a nábytek v interiéru.
- Vhodné i pro dřevěné schody, lišty nebo korkové podlahy.
- Nepoužívejte pro nátěry kuchyňských pracovních desek, pro tento druh nátěru zvolte REMMERS Olej na pracovní desky ECO.
Tvrdý voskový olej je vhodný pro dětské hračky a je na bázi přírodních olejů
- Natřený povrch se snadno udržuje – odpuzuje prach a jiné nečistoty, celkově je odolný.
- Remmers PREMIUM prosakuje do hloubky a struktura dřeva se tak krásně zvýrazní.
- Po natření vytváří na povrchu tenký ochranný film z vysoce hodnotných vosků.
- Vzhledově je povrch po natření matný.
Artisan TIP - Při vytírání podlah přidávejte do vody REMMERS Emulze na údržbu olejovaných povrchů ECO.
Rozdíl mezi Tvrdým voskovým olejem a Podlahovým lakem
- Remmers Tvrdý voskový olej je jednoduchý na aplikaci - zvládnete sami doma.
- Ošetření nevydrží vyšší zátěž, ale snadno se roztírá a lze s ním jednoduše lokálně renovovat.
- Podlahový lak vhodný zejména na zátěžová místa, jako jsou schody.
- Lak nezapáchá. Na podlaze vydrží déle než olej, je odolnější, ale hůře se obnovuje.
- Více se dozvíte ve videu nebo v poradně.
REMMERS PREMIUM je olej na dřevěnou podlahu
- Všechny barevné odstíny na namáhané plochy natřete ještě bezbarvým odstínem, abyste barvu ochránili.
- Na natřené plochy nepoužívejte žádné odmašťovače, poškodíte si tím nátěr.
- Pokud chcete, aby se odstín nelišil, díky savosti dřeva, od vámi vybraného, použijte jako základní nátěr REMMERS Voskovou lazuru.
REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM dříve REMMERS Hartwachs-öl - tvrdý voskový olej
Tento výrobek byl v roce 2021 výrobcem přejmenován. Původní název byl REMMERS Hartwachs-öl - tvrdý voskový olej.
V průběhu roku 2022 získal olej nové vylepšené složení. Rozpracované projekty dokončuje stejnou šarží.
Práce s olejem je jednoduchá a zvládne ji každý řemeslník i kutil
- Dřevo, které chcete natírat, by mělo mít max. 8 - 12 % vlhkosti a jeho teplota, včetně okolí, by se měla pohybovat mezi +15 až +30 °C.
- Podklad očistěte od prachu, mastnoty a všech drobných částic a ubezpečte se, že je suchý.
- Odstraňte uvolněný původní nátěr a očistěte.
- Dřeva, která obsahují pryskyřici, očistěte prostředkem na to určeným - REMMERS Verdünung V101.
- Pochozí plochy nepřebrušujte jemnější hrubostí, než je P 100-120.
- U masivního nábytku by konečné předbroušení nemělo být jemnější než P 180.
- Olej získal vylepšenou recepturu. Nekombinujte obsah plechovek se starou a novou recepturou.
- Barevné odstíny s rozdílnou šarží mohou být lehce odlišné.
1. Po otevření plechovky obsah dobře ode dna promíchejte. 2. Olej je připraven ihned k použití – neředí se. 3. Naneste plochým štětcem či válečkem tenkou vrstvu ve směru vláken. 4. Přebytečné množství odstraňte zhruba po 20 – 30 min. a použijte k tomu gázu nebo lněný hadr (u větších ploch můžete použít jednokotoučový stroj s bílým leštícím diskem). 5. Při práci i při následném zasychání natíraného povrchu je důležité řádné větrání. 6. Doba schnutí při optimálních vlhkostních a teplotních podmínkách:
- proti prachu cca za 3 hod.
- na dotek cca za 6 hod.
- připravený na druhý nátěr je po schnutí přes noc
- plně zatížitelný zhruba po 7 dnech
7. Druhý nátěr provádějte po řádném zaschnutí (klidně nechte schnout přes noc) a bez mezi-brusu. 8. Nářadí při práci ihned po skončení omyjte ředidlem.
Vydatnost oleje
- Při jednom nátěru štětcem spotřebujete cca 10 - 50 ml/m2.
- Spotřeba se odvíjí od savosti podkladu a jeho konečného předbroušení.
- Přesné množství, přilnavost a odstín zjistíte podle zkušebního nátěru.
- Doporučujeme 2 nátěry - tence natřít nebo stírat. Přebytek oleje odstraňte.
- Lepší je mít dostatek oleje, než aby se vám nedostalo - do 1 měsíce od nákupu barvy u nás můžete vrátit neotevřenou a neporušenou plechovku. Vrátíme vám, při předložení dokladu o nákupu, částku za výrobek.
Půjčíme vám vzorník barevností, ať je vaše rozhodování jednodušší
- Za zálohu vám půjčíme vzorník, pošleme ho poštou do druhého dne spolu s obálkou na zpětné vrácení. Po obdržení vzorníku vám zálohu hned vrátíme.
- Více se o naší službě se dozvíte na stránce Půjčujeme a rozdáváme vzorníky.
REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM dodáváme v dalších baleních
- Tento olej nabízíme v objemu 0,75 l a 2,5 l.
Jak o zbylý olej pečovat?
- Skladujte plechovku důkladně uzavřenou v originálním obalu.
- Chraňte před mrazem.
- Doporučujeme malý zbytek nevyužitého prostředku přelít do menší nádoby, aby se zabránilo rosolovatění.
- Nebo když vám barva zbude, plechovku pečlivě zavřete a otočte ji dnem vzhůru, aby se zamezilo přísunu vzduchu. Můžete si ji tak bez starostí schovat na příští rok.
Po použití doporučujeme pracovní nástroje hned omýt
- Nářadí při práci ihned po skončení omyjte ředidlem.
Podlahu stírejte na mokro 1x týdně
- Doporučujeme z podlah a schodů pravidelně měkkým koštětem nebo mopem odstraňovat prach a nečistoty.
- 1x týdně vytřete podlahu vlhkým způsobem, kdy do vody přidáte přípravek REMMERS Údržbový prostředek na olejované povrchy ECO, který podlahu oživí a šetrně očistí.
Barvy, oleje, lazury a laky skladem na e-shopu odesíláme ihned
- Zboží, které máme skladem na e-shopu, odesíláme ihned.
- K zasílání drobných zásilek (barvy, spojovací materiál, nářadí, tmely, pěny, lepidla) používáme dopravní společnost, která vám zásilku dopraví až domů nebo na stavbu. Informace o přepravě nebo vyzvednutí jsou na stránce Doprava.
- Zboží, které nemáme skladem, vám doručíme do 2 pracovních dnů.
Zboží, které posíláme, pečlivě balíme
- Plechové nádoby na barvy jsou křehké a snadno se promáčknou, proto zboží pečlivě balíme. Menší plechovky do kartonu nebo větší do bublinkové fólie.
Proč uživatelé nakupují barvy na našem e-shopu?
- Jsme jedním z největších prodejců barev, laků, olejů a příslušenství na dřevo. Značky jako ADLER, REMMERS, OSMO a HERBOL prodáváme již několik let jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
- Sami oleje a barvy REMMERS používáme při montážích, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují.
- Maximálně zásobená vzorkovna v Praze Uhříněvsi.
- Na každé naší prodejně není vždy celá barev jako na e-shopu, ale pokud je produkt na e-shopu skladem, můžeme vám jej převézt na jakoukoliv prodejnu.
- Pro vás, kteří nejste zaregistrovaní jako firma nebo řemeslník, máme výhody formou dárků podle výše odběru.
- Jsme vám k dispozici na zákaznické lince denně i o víkendu - mobil a chat.
Pro zaregistrované stavební firmy a řemeslníky máme tyto výhody:
- Bezplatné zaškolení a další pravidelná školení od výrobců barev.
- Vybavíme vás vzorníky barev, olejů, laků a vosků většiny značek, li>
- na každý produkt barev.
Technické dokumenty
- Před použitím si prostudujte informace k produktu, najdete je v technických listech.
- V naší poradně se dozvíte čím natřít dřevěnou podlahu.
Klady
- Vhodný na dětské hračky.
- Olej je na bázi přírodních olejů.
- Prosakuje do hloubky a struktura dřeva se tak krásně zvýrazní.
Zápory
- Nevhodné pro nátěry kuchyňských pracovních desek, pro tento druh nátěru zvolte Olej na pracovní desky ECO.
Tvrdý voskový olej na bázi přírodních olejů. Oblasti použití :
- Dřevo v interiéru
- Dřevěné podlahy a schody
- Kvalitní nábytek z masivního dřeva
- Panely a lišty
- Korkové podlahy
- Pro kuchyňské pracovní desky používejte Worktop Oil [eco] kvůli stálému působení vody.
- Pro snadno udržovatelné povrchy odpuzující prach a nečistoty
- Proniká do hloubky a zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva
- Odolný, odpuzující nečistoty, odolný proti opotřebení
- Odolný vůči chemikáliím: DIN 68861, 1C
- Vytváří tenký ochranný film z vysoce kvalitních vosků
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
Tvrdý vosk l Povrchová úprava dřeva pro dřevěné podlahy, schody & podlahové krytiny Oblasti použití Tvrdý voskový olej se používá v interiéru a je vhodný zejména pro použití na dřevěné podlahy a schody. Tvrdým voskovým olejem lze také povrchově upravit vysoce kvalitní nábytek z masivního dřeva, panely, lišty a korkové povrchy. Aplikace na kuchyňské pracovní desky se nedoporučuje z důvodu stálého působení vody. Vlastnosti výrobku Tvrdý voskový olej je bezbarvý a je vhodný téměř na všechny druhy dřeva. Proniká hluboko do dřeva a zvýrazňuje jeho přirozenou strukturu. Díky svému impregnačnímu účinku činí povrch dřeva odpuzujícím nečistoty a vytváří protiskluzový ochranný film. Splňuje požadavky na chemické namáhání podle ...
- Objem
- 0.75 l
- Model
- Hartwachs-Öl
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 0.74 kg
- Kód EAN
- 4004707078481
- Číslo produktu
- 0000069501
- Objem
- 0.75 l
- Model
- Hartwachs-Öl
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Místo provozu
- Uvnitř
- Hmotnost
- 0.74 kg
- Kód EAN
- 4004707078481
- Číslo produktu
- 0000069501
Pozor
P301 Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H301 Toxický při požití.K tomu se hodí také

SucceBuy Nabíječka pro elektromobily typ 2 Nabíjecí stanice pro elektromobily 8-16A 1-fázový nabíjecí kabel pro elektromobily 3,7 kW Nabíjecí kabel pro elektromobily se zástrčkou CEE 7/7 8,6 m
3 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan

Sada štětců DAYTOOLS PS-10 | 5 různých šířek | 2 štětce v každé šířce | Z odolného plastu | 12,5 mm až 63 mm | Včetně úložného pouzdra
1 335,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BD ART LED koupelnové zrcadlo kulaté Luna 60 cm, nástěnné koupelnové zrcadlo s osvětlením, barva světla studená bílá 6000K, IP44
1 329,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BD_art

Minio, pokojové dveře "SALWADOR I", posuvné dveře, 90 cm, vnitřní dveře, bílá barva
4 480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minio

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Farblos / Bezbarvý
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Bangkirai Intensiv
416,32 Kč/1l
2 081,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

REMMERS DF - Krycí barva 2.5 l Weiss / Bílá
468,51 Kč/1l
1 171,28 Kč
Prodejce: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 l kbelík bezbarvý
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bezbarvá
0,50 Kč/1l
2 486,55 Kč
Prodejce: Artisan

Drabest | Skládací žebřík - 3 stupně, nosnost 125 kg - oboustranný žebřík, hliníkový žebřík, protiskluzové nohy, štafle, žebřík, žebřík
615,00 Kč
Prodejce: Max

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Hemlock
0,43 Kč/1l
1 073,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

Remmers HK-Lasur bezbarvý 10 l
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Silbergrau RC 970
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 5 l Pinie
499,60 Kč/1l
2 498,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Borovice
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 0.75 l Bezbarvý
504,00 Kč/1l
378,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,38 Kč/1kg
3 559,52 Kč
Prodejce: bauschnell

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý
435,20 Kč/1l
1 088,00 Kč
Prodejce: Surtep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bezbarvá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Bílá, Včelí vosk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
456,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 281,00 Kč/1kg

Barviva na svíčky, tekutá forma, 21 barev, vhodné pro vosk, gelový vosk, parafínový vosk, včelí vosk, po 10 ml
1 669,02 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
166 902,00 Kč/1kg

Sada tekutých barviv pro svíčky – 16 barev, barvivo na bázi olejů vhodné pro sójový vosk, včelí vosk, parafínový vosk a gelový vosk
1 337,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
835,90 Kč/1kg

12 barev, tekuté barvivo do vosku, 10 ml, vhodné pro gelový vosk, parafínový vosk a včelí vosk
1 227,91 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
61 395,50 Kč/1kg

Univerzální lak ve spreji 400 ml lesklý černý 9005
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
542,47 Kč/1l

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
404,59 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
539,45 Kč/1l