Ochrana dřeva Bochemit Opti F+ 5l hnědý BIOCID
2 559,15 Kč
plus 110,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva261,75 Kč/1l
1 308,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol559,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana171,63 Kč/1l
858,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva
838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Hnědý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers - Patinovací olej ECO 2,5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Remmers - Terasový olej ECO 2,5l, Bangkirai Intensiv
481,46 Kč/1l
1 203,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olej na proutí a ratan 1L Flexol
540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hagerty Woodový Sprej A100612 Ošetřující a Čisticí Přípravek 200 ml
1 938,85 Kč/1l
387,77 Kč
Prodejce: GUGITA

Minwax Lak na dřevo Wipe-On Poly 946ml lesklý
1 094 080,35 Kč/1l
1 035,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Palisandr
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Bangkirai
622,75 Kč/1l
467,06 Kč
Prodejce: Artisan
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ochrana dřeva Bochemit Opti F+ 5l hnědý BIOCID
- Výrobce
- Bochemit
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 8595598706271
- Výrobce
- Bochemit
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 8595598706271
K tomu se hodí také

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Douglaska
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Surtep

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody
106,66 Kč/1l
1 066,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej 100% 5L čistý lněný olej Level+33
154,00 Kč/1l
770,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hagerty Woodový Sprej A100612 Ošetřující a Čisticí Přípravek 200 ml
1 938,85 Kč/1l
387,77 Kč
Prodejce: GUGITA

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Moebius 9104 SC 1300 Syntetický HP olej pro mechanická hodinky bílá 2ml
313 804,99 Kč/1l
627,61 Kč
Prodejce: GUGITA

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml SATIN Olejový lak na dřevo v exteriéru
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Bangkirai Intensiv
416,32 Kč/1l
2 081,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bangkirai
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Modřín
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Remmers - Terasový olej ECO 5l, Modřín Intensiv
463,60 Kč/1l
2 318,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Šedý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Douglaska
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Hnědý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Teak
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Teak
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L
119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bezbarvý
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Teak
622,75 Kč/1l
467,06 Kč
Prodejce: Artisan

Olej na proutí a ratan 1L Flexol
540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 0.75 l Bezbarvý
584,00 Kč/1l
438,00 Kč
Prodejce: Surtep

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol
559,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Remmers - Patinovací olej ECO 2,5l, Silbergrau / Stříbřitě šedá
511,20 Kč/1l
1 278,00 Kč
Prodejce: Surtep
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy