4,7



Na základě 77 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L119,20 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)649,00 Kč/1kg
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Další informace o reklamě
Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva838,20 Kč/1l
419,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Olej na proutí a ratan 1L Flexol540,59 Kč/1l
540,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bezbarvý
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

Olej pro péči o teakové dřevo Wilckens Teak-Pflegeöl
280,83 Kč/1l
280,83 Kč
Prodejce: doenges1903

Remmers - Terasový olej ECO 0,75l, Bangkirai Intensiv
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers - Patinovací olej ECO 0,75l, Graphitgrau / Grafitová šedá
637,33 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 Rezavě hnědá
479,20 Kč/1l
1 198,00 Kč
Prodejce: Surtep

Ošetrujúci olej NATURHAUS 0,75l bezfarebný, bez rozpúšťadiel
1 790,53 Kč/1l
1 342,90 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Minwax Bezbarvý kartáčovací lak GLOSS 946 ml Lackpolitur
1 244,19 Kč/1l
1 177,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Ochrana dřeva Bochemit Opti F+ 5l hnědý BIOCID
2 559,15 Kč
Prodejce: Artisan

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

SAUNOVÝ OLEJ PRO IMPREGNACI DŘEVA 4x1 LITR impregnační prostředek Flexol
1 170,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

NATURHAUS odstraňovač oleja/vosku 1L
909,74 Kč/1l
909,74 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Minwax Helmsman Spar Urethane 946ml GLOSS Olejový lak na dřevo pro exteriéry
1 162,79 Kč/1l
1 100,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Lněný olej 100% 25L čistý lněný olej Level+33
151,00 Kč/1l
3 775,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Impregnační olej na WPC využijete v interiéru i exteriéru
- Impregnační olej vhodný zejména na terasy, ploty a zahradní nábytek.
- Olej použijte na částečně tvarově stálé dílce, jako jsou např. rolety, obklady nebo zahradní domky a na tvarově nestálé dílce, např. ploty, hrázdění, přístřešky, obložení apod.
- Udržovací olej je vhodný i na bambus.
- Disponuem - vhodný na dětské hračky.
- Impregnační olej odpuzuje vodu, olej, mastnotu a jiné nečistoty.
- Bezbarvý odstín slouží k oživení barevného nátěru.
- Hnědý a šedý odstín zvýrazňuje původní zbarvení.
- Slabě zapáchá po rozpouštědlech.
Artisan TIP - Pro ideální ochranu dřevoplastového materiálu v exteriéru použijte Udržovací olej na WPC alespoň 1x ročně bez přebroušení.
Dlouhodobé ochrany povrchu docílíte pravidelnou péčí
- Povrch vystavený povětrnostním vlivům ošetřujte minimálně 1x ročně.
- Udržovací péči provádějte Udržovacím olejem na WPC bez broušení.
- Lehce zpracovatelný.
WPC dřevoplastová terasová prkna Dřevoplus Profi odstín Walnut.
REMMERS Udržovací olej na WPC byl dříve - REMMERS WPC Imprägnier Öl
- Tento výrobek byl v roce 2021 výrobcem přejmenován. Jeho původní název byl REMMERS WPC Imprägnier Öl - impregnační olej na WPC.
Práci s olejem zvládne každý řemeslník i kutil
- Natíraný podklad musí být čistý, suchý, bez prachu, špíny, mastnoty a vosků.
- Optimální okolní teplota pro natírání je +5 až +30 °C.
- Pečlivě odstraňte staré nátěry pomocí Odstraňovače nátěrů dřeva.
- Povrch očistěte od řas a mechů speciálním přípravkem.
- V případě zašedlého a zvětralého podkladu naneste Odstraňovač šedi dřeva.
- Bambusové povrchy ošetřete pomocí BFA koncentrátu.
- Na malém místě si ověřte přilnavost nátěru k podkladu.
- Výsledný vzhled zjistíte podle zkušebního nátěru. Vše se odvíjí od typu materiálu, jeho povrchu, na způsobu nanášení a počtu aplikovaných vrstev.
1. Po otevření plechovky tekutý obsah dobře promíchejte. 2. Připraven ihned k použití – neředí se. 3. Olej nanášejte pomocí štětce nebo bavlněného hadříku. 4. Přebytečné zbytky oleje řádně odstraňte suchým štětcem nebo hadříkem po maximálně 30 min. 5. Doba schnutí je zhruba 4 - 6 hod. (při optimálních vlhkostních a teplotních podmínkách). 6. V případě potřeby aplikujte 2. vrstvu stejným způsobem. 7. Nářadí při práci ihned po skončení očistěte pomocí ředidla.
Vydatnost impregnačního oleje
- Při jednom nátěru štětcem spotřebujete cca 50 ml na 1 m2.
- Přesné množství zjistíte podle zkušebního nátěru, vydatnost závisí na nasákavosti povrchu, kvalitě a vlhkosti podkladu.
- Lepší je mít dostatek oleje, než aby se vám nedostalo - do 1 měsíce od nákupu oleje u nás můžete vrátit neotevřenou a neporušenou plechovku. Vrátíme vám, při předložení dokladu o nákupu, částku za výrobek.
REMMERS Udržovací olej na WPC dodávámte v těchto baleních
- Tento impregnační olej dodáváme v objemu 0.75 l a 2.5 l.
Jak o zbylý olej pečovat
- Skladujte plechovku důkladně uzavřenou v originálním obalu v suchu a chladu.
- Chraňte před mrazem a zároveň před přímým sluncem.
Po použití doporučujeme pracovní nástroje ihned očistit
- Nářadí při práci ihned po skončení očistěte pomocí ředidla.
Barvy, oleje, lazury a laky skladem na e-shopu odesíláme ihned
- Zboží, které máme skladem na e-shopu, odesíláme ihned.
- K zasílání drobných zásilek (barvy, spojovací materiál, nářadí, tmely, pěny, lepidla) používáme dopravní společnost, která vám zásilku dopraví až domů nebo na stavbu. Informace o přepravě nebo vyzvednutí jsou na stránce Doprava.
- Zboží, které nemáme skladem, vám doručíme do 2 pracovních dnů.
Zboží, které posíláme, pečlivě balíme
- Plechové nádoby na barvy jsou křehké a snadno se promáčknou, proto zboží pečlivě balíme. Menší plechovky do kartonu nebo větší do bublinkové fólie.
Proč uživatelé nakupují barvy na našem e-shopu?
- Jsme jedním z největších prodejců barev, laků, olejů a příslušenství na dřevo. Značky jako ADLER, REMMERS, OSMO a HERBOL prodáváme již několik let jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
- Sami tyto výrobky používáme při montážích, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují.
- Maximálně zásobená vzorkovna v Praze Uhříněvsi.
- Na každé naší prodejně není vždy celá barev jako na e-shopu, ale pokud je produkt na e-shopu skladem, můžeme vám jej převézt na jakoukoliv prodejnu.
- Pro vás, co nejste zaregistrovaní jako firma nebo řemeslník, máme výhody formou dárků podle výše odběru.
- Jsme vám k dispozici na zákaznické lince denně i o víkendu - mobil a chat.
Pro zaregistrované stavební firmy a řemeslníky máme tyto výhody:
- Bezplatné zaškolení a další pravidelná školení od výrobců barev.
- Vybavíme vás vzorníky barev, olejů, laků a vosků většiny značek, li>
- na každý produkt barev.
Technické dokumenty
- Před použitím si prostudujte informace k produktu, najdete je v technických listech.
- Produkt obsahuje nebezpečné látky, více informací najdete v bezpečnostních listech.
- Hadříky a další pracovní pomůcky nasáknuté olejem ihned po použití namočte do vody nebo uložte do protipožární odpadové nádoby a zlikvidujte. Předejdete tak možnému samovznícení.
- Odpuzuje vodu, olej, mastnotu a jiné nečistoty.
- Určený do exteriéru i interiéru.
- Vhodný i na bambus.
- Mírně zapáchá po rozpouštědlech.
Olej na bázi rozpouštědel na palubky a ploty a další komponenty z WPC, Resysta a bambusu. Oblasti použití :
- V interiéru i exteriéru
- Dřevěné komponenty s omezenou rozměrovou stabilitou: např. okenice, profilovaná prkna, zahradní přístřešky
- Rozměrově nestálé dřevěné prvky: např. ploty, dřevěné rámy, přístřešky pro auta, dřevěné obklady
- Terasy, ploty, zahradní nábytek a další komponenty
- Kompozity dřevo-plast
- WPC (dřevoplastový kompozit), Resysta a bambus
- Vodoodpudivé vlastnosti
- Odpuzuje olej, mastnotu a nečistoty
- Snadno se zpracovávají
- Bezbarvý: pro osvěžení barvy
- Hnědá a šedá: pro trvalé zesílení původního barevného tónu
- Opětovné ošetření bez broušení
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
- Objem
- 2.5 l
- Model
- WPC-Imprägnier-Öl
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.24 kg
- Kód EAN
- 4004707209311
- Číslo produktu
- 0000208803
- Objem
- 2.5 l
- Model
- WPC-Imprägnier-Öl
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.24 kg
- Kód EAN
- 4004707209311
- Číslo produktu
- 0000208803
Pozor
P301 Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P301 + P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/...
P331 NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
P405 Skladujte uzamčené.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H302 Zdraví škodlivý při požití.
H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.EUH 066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže
K tomu se hodí také

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Bezbarvý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 2.5 l Šedý
371,20 Kč/1l
928,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Udržovací olej na WPC 0.75 l Bezbarvý
504,00 Kč/1l
378,00 Kč
Prodejce: Surtep

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Ochranný obal na stůl pro stolní tenis – 180 x 160 x 55 cm – krycí plachta na stolní tenis pro venkovní použití – vodotěsná – se zipem – zelená
42 206,79 Kč/1m²
932,77 Kč
Prodejce: TR8

5 metrů prodlužovacího kabelu solární kabel 6 mm² červená/černá solární zástrčka solární kabelová zástrčka pro solární moduly 0% DPH
150,78 Kč/1m
753,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Makita DUM111ZX, 11 cm, Černá, Modrá, Nabíjecí, Lithium-ion (Li-ion), 18 V, 6 Ah
1 817,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bezbarvý
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Teak
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

HOME DELUXE - WPC click dlaždice BAVARO - antracitová 1m² | terasové dlaždice, balkonové dlaždice, dřevěné dlaždice
1 196,00 Kč/1m²
1 196,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Solární sprcha Victoria 21142, 35 l, černá, s nastavením teploty
3 550,00 Kč
Prodejce: Kokiska

AREBOS solární sprcha 20 L zahradní sprcha bazénová sprcha venkovní sprcha kempinková sprcha sprcha
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: AREBOS
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
![Obrázek produktu pro WPC zahradní plot se sloupky soukromí obrazovka větrná zábrana laťkový plot plot 183x879cm [neu.holz]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b5b2be6e6436c69bc7fe084cfacad5d4.webp)
WPC zahradní plot se sloupky soukromí obrazovka větrná zábrana laťkový plot plot 183x879cm [neu.holz]
3 111,69 Kč/1m
29 717,74 Kč
-2 366,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27 351,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Jiubiaz Okraje trávníku Kovové okraje záhonů Žací hrany Pozinkovaná cesta Okraje záhonů Palisáda 100x15cm 5m
122,58 Kč/1m
612,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Bezbarvý
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 2.5 l Bangkirai
439,20 Kč/1l
1 098,00 Kč
Prodejce: Surtep

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Intex 28684, Elektrické topení, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
2 416,33 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Nafukovací vířivka AREBOS | Ø208cm | 6 osob | 130 trysek | 1000L | kryt
10 908,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
988,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Fiqops soukromí screen mat PVC soukromí screen plot zahradní balkon plot windbreak balkon obložení antracit 80x300cm
269,64 Kč/1m
808,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

4X PV držák s háčky 118cm montáž solárních panelů balkonové zábradlí plochá střecha 0%
2 242,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superrychlé dodání!
Objem 2,5 l
Dodávka byla super rychlá. Rychlejší, než bylo oznámeno. K tomuto výrobku se zatím nelze vyjádřit. Výrobek WPC Impregnace bezbarvá od firmy Remmers jsem používal již dříve a byl jsem s ním velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super
Objem 2,5 l
Výrobek je velmi dobrý právě proto, že není na vodou rozpustné bázi, ale stačilo jen na cca 14m2.
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Objem 2,5 l
Rychlá a snadná práce, WPC prkna vypadají jako nová! Výborné dodání a cena.
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání a dobrý produkt
Objem 2,5 l
Přetěsnil jsem terasu, WPC podlaha
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré balení!
Objem 2,5 l
Používala jsem ho již dříve a jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání - rádi znovu!
Objem 2,5 l
Objednávka, dodání - vše fungovalo perfektně
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 2,5 l
Velmi dobré krytí, skvělé osvěžení barvy.
Ohodnoceno dne 15. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo perfektně!
Objem 2,5 l
Je to přesně to, co jsem si představoval.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz
Doprava zdarma50Kč poukaz

Lněný olej na dřevo 10l Flexol ochrana přírody



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 066,56 Kč
Prodejce: FonderhillSp
106,66 Kč/1l

FLEXOL – Lněný olej na dřevo 5 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
596,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
119,20 Kč/1l

SAUNOVÝ OLEJ A IMPREGNAČNÍ PROSTŘEDEK NA DŘEVO 5 LITRŮ Flexol prostředek na ochranu dřeva
1 308,75 Kč
Prodejce: FonderhillSp
261,75 Kč/1l

DŘEVĚNÝ PODLAHOVÝ OLEJ 5L impregnace Flexol ochrana
858,15 Kč
Prodejce: FonderhillSp
171,63 Kč/1l

Ochranný lak na bambus 1L (vodní báze)
649,00 Kč
Prodejce: gobamboo
649,00 Kč/1kg

Olej na proutí a ratan 1L Flexol



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
540,59 Kč
Prodejce: FonderhillSp
540,59 Kč/1l

PŘÍRODNÍ LÁTKA NA DŘEVO 4L Flexol



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
559,22 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Lněný olej FLEXOL 0,5 L - Přírodní prostředek na ochranu dřeva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Terasový olej na dřevěné podlahy 1 litr Flexol
476,87 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Automatický lis na olej Lis na olej za studena pro arašídy Sója řepka z nerezové oceli 750W



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 867,00 Kč
Prodejce: Easybuy