4,6



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Německá konzervační lazura na dřevo Wilckens Holzschutz lasur
327,81 Kč/1l
819,52 Kč
Prodejce: doenges1903

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Borovice
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

Silnovrstvá lazura - 0,75 l - ebenové dřevo - na dřevo v exteriéru - ochranná lazura na dřevo - na ploty, zábradlí, fasády
678,67 Kč/1l
509,00 Kč
Prodejce: Dekorline

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Teak
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Graphitgrau FT 25416
734,07 Kč/1l
550,55 Kč
Prodejce: Artisan

Sinusové mořidlo na dřevo 5 l ořech
381,22 Kč
Prodejce: doenges1903

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Graphitgrau FT 25416
529,50 Kč/1l
2 647,48 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Bezbarvý
610,67 Kč/1l
458,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers eco Permanentní ochranná lazura bezbarvá 2,5 l
231,60 Kč/1l
1 158,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 10 l Pinie
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS Ochranný nátěr příčných řezů extra 0.75 l
1 030,92 Kč/1l
773,19 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS Venti-lak 3v1 - krycí lak pro interiér i exteriér 2.5 l Bílý
595,20 Kč/1l
1 488,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 0.75 l Bezbarvá
656,63 Kč/1l
492,47 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bílá
369,20 Kč/1l
1 846,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.1 l Borovice
907,50 Kč/1l
90,75 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Palisandr
378,00 Kč/1l
1 998,00 Kč
-108,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 890,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

Belinka Toplasur Ořech 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Mahagon 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Dub rustikální
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur palisandr 5 l
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vodou ředitelnou voskovou lazuru použijte na dřevěné povrchy v interiéru
- Vosková lazura určená na dřevěné povrchy v interiéru jako např. na nábytek, obklady zdí a stropů, dveře, schodiště nebo parkety.
- Vhodná i do vlhkých prostor jako je kuchyň nebo koupelna.
- Vydatná lazura s velmi dobrými vlastnostmi pro zpracování.
- Šetrná k životnímu prostředí - lze použít i na dětské hračky.
Vosková lazura na bázi obnovitelných surovin skvěle odolává vodě
- Lazura obsahuje přírodní pryskyřice a lněný olej.
- Velmi dobře odpuzuje vodu a na povrchu vytváří tzv. perlový efekt.
- Lazura odolává některým chemikáliím.
- Při práci slabě zapáchá, po zaschnutí je zcela bez zápachu a vzhledově matná.
- Přírodní suroviny obsažené v lazuře mohou mít vliv na změnu v barevných tónech. Tyto změny nemají vliv na zabarvení povrchu dřeva.
Artisan TIP - Na schodiště a parkety použijte Voskovou lazuru jako barevný základ. Pro další vrstvu zvolte Podlahový lak PREMIUM nebo Tvrdý voskový olej PREMIUM.
REMMERS Vosková lazura byla dříve - REMMERS Wohnraum-lasur
- Tento výrobek byl v roce 2021 výrobcem přejmenován. Jeho původní název byl REMMERS Wohnraum-lasur - vosková emulze na nábytek.
Práci s lazurou zvládne každý kutil a řemeslník
- Optimální okolní teplota pro natírání je +15 až +30 °C.
- Podklad pro natírání by měl mít max. 8 - 12 % vlhkosti.
- Natíraný povrch musí být suchý a čistý - bez prachu, mastnoty a oddělujících se částic.
- Uvolněné staré nátěry odstraňte a neporušené důkladně přebruste.
- Pryskyřici z povrchu odstraňte ředidlem Verdünnung.
- Proveďte mezibrus brusným papírem P150 - 180.
- U tmavých odstínů rozetřete základní nátěr velmi pečlivě, abyste docílili rovnoměrného zabarvení.
- Výsledný vzhled a přilnavost lazury zjistíte podle zkušebního nátěru. Vše se odvíjí od typu dřeva, jeho povrchu a na způsobu nanášení.
1. Po otevření plechovky tekutý obsah důkladně promíchejte. 2. Při nanášení první vrstvy lazuru zřeďte 25 % vody. 3. Nanášejte rovnoměrně v tenké vrstvě pomocí štětce, válečku nebo stříkáním. 4. Povrch je suchý vůči prachu cca po 2 hod., na dotek cca po 4 hod. a přetíratelný zhruba za 12 hod. (při optimálních vlhkostních a teplotních podmínkách). 5. Celkem aplikujte 2 nátěry. 6. Mezi nátěry proveďte jemný mezibrus za pomoci brusné houbičky o zrnitosti 240 - 320 a vyvarujte se probroušení. 7. Natřený povrch lze plně zatížit po 7 dnech. 8. Nářadí při práci ihned po skončení omyjte vodou a mycím přípravkem.
Vydatnost lazury
- Z 1 litru přípravku natřete cca 5 - 10 m2/1 nátěr.
- Spotřeba lazury závisí na druhu a kvalitě dřeva, jeho opracování a způsobu aplikace.
- Přesné množství zjistíte podle zkušebního nátěru.
- Lepší je mít dostatek lazury, než aby se vám nedostalo - do 1 měsíce od nákupu lazury u nás můžete vrátit neotevřenou a neporušenou plechovku. Vrátíme vám, při předložení dokladu o nákupu, částku za lazuru zpět.
Půjčíme vám vzorník barevností, ať je vaše rozhodování jednodušší
- Za zálohu vám půjčíme vzorník, pošleme ho poštou do druhého dne spolu s obálkou na zpětné vrácení. Po obdržení vzorníku vám zálohu hned vrátíme.
- Více o naší službě se dozvíte na stránce Půjčujeme a rozdáváme vzorníky.
REMMERS Voskovou lazuru dodáváme v těchto baleních
- Tuto lazuru nabízíme v objemu 0.75 l a 2.5 l.
Jak o nevyužitou lazuru pečovat?
- Skladujte plechovku důkladně uzavřenou.
- Chraňte obsah před mrazem a přímým sluncem.
- Doporučujeme malý nevyužitý zbytek přelít do menší nádoby, aby se zabránilo rosolovatění.
- Nebo když vám lazura zbyde, plechovku pečlivě zavřete a otočte ji dnem vzhůru, aby se zamezilo přísunu vzduchu. Můžete si ji tak bez starostí schovat na příští rok.
Po použití doporučujeme pracovní nástroje hned omýt
- Nářadí při práci ihned po skončení omyjte vodou a mycím přípravkem.
Barvy, oleje, lazury a laky skladem na e-shopu odesíláme ihned
- Zboží, které máme skladem na e-shopu, odesíláme ihned.
- K zasílání drobných zásilek (barvy, spojovací materiál, nářadí, tmely, pěny, lepidla) používáme dopravní společnost, která vám zásilku dopraví až domů nebo na stavbu. Informace o přepravě nebo vyzvednutí jsou na stránce Doprava.
- Zboží, které nemáme skladem, vám doručíme do 2 pracovních dnů.
Zboží, které posíláme, pečlivě balíme
- Plechové nádoby na barvy jsou křehké a snadno se promáčknou, proto zboží pečlivě balíme. Menší plechovky do kartonu nebo větší do bublinkové fólie.
Proč uživatelé nakupují barvy na našem e-shopu?
- Jsme jedním z největších prodejců barev, laků, olejů a příslušenství na dřevo. Značky jako ADLER, REMMERS, OSMO a HERBOL prodáváme již několik let jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
- Sami tyto výrobky používáme při montážích, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují.
- Maximálně zásobená vzorkovna v Praze Uhříněvsi.
- Na každé naší prodejně není vždy celá barev jako na e-shopu, ale pokud je produkt na e-shopu skladem, můžeme vám jej převézt na jakoukoliv prodejnu.
- Pro vás, co nejste zaregistrovaní jako firma nebo řemeslník, máme výhody formou dárků podle výše odběru.
- Jsme vám k dispozici na zákaznické lince denně i o víkendu - mobil a chat.
Pro zaregistrované stavební firmy a řemeslníky máme tyto výhody:
- Bezplatné zaškolení a další pravidelná školení od výrobců barev.
- Vybavíme vás vzorníky barev, olejů, laků a vosků většiny značek, li>
- na každý produkt barev.
Technické dokumenty
- Před použitím si prostudujte informace k produktu, najdete je v technických listech.
- Produkt obsahuje nebezpečné látky, více informací najdete v bezpečnostních listech.
- Hadříky a další pracovní pomůcky nasáknuté lazurou obsahující olej ihned po použití namočte do vody nebo uložte do protipožární odpadové nádoby a zlikvidujte. Předejdete tak možnému samovznícení.
Klady
- Vysoká odolnost vůči vodě a chemikáliím.
- Obsahuje přírodní pryskyřice a lněný olej.
- Vhodná do vlhkých prostor.
- Lze použít na dětské hračky.
Zápory
- Nevhodná jako vrchní vrstva na schodiště nebo parkety. Pro pochozí nátěr zvolte Podlahový lak PREMIUM nebo Tvrdý voskový olej PREMIUM.
- Povrch plně zatížitelný po 7 dnech.
Voskový lak na bázi přírodní pryskyřice a laku na bázi lněného oleje. Oblasti použití :
- Interiérové dřevo
- Obložení stěn a stropů
- Ve vlhkých místnostech (kuchyně a koupelny)
- Nábytek a interiérové dveře
- Schody a parkety, jako základní barevný nátěr
- Na vodní bázi
- Na bázi obnovitelných surovin (lněný olej a přírodní pryskyřice)
- Dobré zpracovatelské vlastnosti
- Vysoká výtěžnost
- Velmi dobrá odolnost proti vodě (perličkový efekt)
- Odolnost vůči chemikáliím: DIN 68861, 1C
- Vzhledem k přírodním surovinám jsou možné mírné odchylky v barevném odstínu výrobku, které však podle našich zkušeností nemají vliv na barvu povrchu dřeva.
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
Glazura v obývacím pokoji Vosková emulze na bázi obnovitelných surovin: Přírodní pryskyřice a lněný lak Oblasti použití · Pro dřevo v interiéru. · Obklady stěn a stropů · Möbel, také ve vlhkých místnostech · Schody a parkety, jako základní barevný nátěr (nutný vrchní nátěr schodovým parketovým lakem nebo závěrečné ošetření tvrdým voskem olejem) Vlastnosti výrobku Obývací pokojová lazura je štětcová. Pouze jedna vrstva chrání a pečuje o dřevo a vytváří sametový, jemný povrch. Vzhledem k přírodním surovinám jsou možné mírné odchylky v barvě výrobku, ale podle našich zkušeností nejsou výrazné.
- Objem
- 2.5 l
- Rozměry
- 0.14 m x 0,14 m x 0,19 m
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.8 kg
- Kód EAN
- 4004707019897
- Číslo produktu
- 0000240103
- Objem
- 2.5 l
- Rozměry
- 0.14 m x 0,14 m x 0,19 m
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.8 kg
- Kód EAN
- 4004707019897
- Číslo produktu
- 0000240103
Pozor
P301 Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P262 Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem.
Odstraňte obsah/obal ...
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H302 Zdraví škodlivý při požití.EUH208 Obsahuje senzibilizující látku. Může vyvolat alergickou reakci.
EUH211 - Pozor! Při stříkání mohou vznikat nebezpečné respirabilní kapičky. Nevdechujte aerosol ani mlhu.
K tomu se hodí také

Silnovrstvá lazura - 0,75 l - ebenové dřevo - na dřevo v exteriéru - ochranná lazura na dřevo - na ploty, zábradlí, fasády
678,67 Kč/1l
509,00 Kč
Prodejce: Dekorline

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bezbarvá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS Vosková lazura 0.75 l Bílá
643,72 Kč/1l
482,79 Kč
Prodejce: Artisan

SensaHome - Kulaté koupelnové zrcadlo bez rámu s LED osvětlením - stmívatelné - Nástěnné zrcadlo - 60 cm
1 624,75 Kč
-175,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buxibo

ATIKA VT 40 Z provzdušňovač trávníku, 230V, 1600W pro péči o půdu, čištění trávníku
2 433,90 Kč
-499,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 934,05 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný
513,52 Kč/1l
1 283,81 Kč
Prodejce: Artisan

Parní železnice LEGO® DUPLO®, 10874
3 572,64 Kč
Prodejce: Brickcomplete_com

Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH

Jiubiaz Film na ochranu soukromí 3D okenní film Samolepicí zrcadlový film Film na ochranu proti slunci Květiny 60 * 200 cm
607,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
![Obrázek produktu pro Ochranný potah na plážové lehátko, na míru, Cordura PU, voděodolný, ziměodolný, UV potah, potah na plážové lehátko, velikost na míru [131]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/058a4dc1e6752250dd3aa2f079323f55.webp)
Ochranný potah na plážové lehátko, na míru, Cordura PU, voděodolný, ziměodolný, UV potah, potah na plážové lehátko, velikost na míru [131]
1 720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ferocity

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bestway 58241, Solární potah na bazén, Modrá, 2,89 m, 626 g, Blistr, 280 mm
122,42 Kč/1m²
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

slunečník s LED osvětlením Ampelschirm 300 cm Zahradní slunečník Pavilon - antracitový
3 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Yaheetech 16dílná ohrádka pro štěňata venkovní ohrada pro štěňata, 2 dveře, 60 cm V
5 061,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Ergonomická matrace ze studené pěny 180 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Akumulátorová sekačka PARKSIDE® 40 V "PRMA 40-Li B3", bez baterie a nabíječky
7 147,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrozelená
23 235,70 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Epson Expression Home XP-3205, InkJet, Barevný tisk, 5760 x 1440 DPI, Barevné skenování, A4, Černá
2 178,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

CASARIA® Zahradní box, vodotěsný, objem 270 litrů
2 255,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 150 cm, s 350 větvičkami z PVC, zelený, včetně stojanu
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kartáč na chlupy Odstraňovač chlupů z oděvů Odstraňovač chlupů z oděvů Přenosný holicí strojek na oděvy Odstraňovač chlupů z oděvů Retoo
201,80 Kč
Prodejce: Retoo

profesionální kartáč na plevel tillvex® pro křovinořezy a frézy | kartáč na plevel s otvorem 25,4 a 20 mm | drátěný kartáč pro účinné odstraňování plevele | kartáč včetně montážního příslušenství
560,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Media-Tech MT5108, RF bezdrátový, Tlačítka, Černá
501,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

LARS360 101mm H-kotva H-sloupek tloušťka materiálu 5 mm, celková výška 600 mm Plotové sloupky pro přístřešky pro auta a zahradní ploty - 6 kusů
1 929,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%6% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
6%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Barvy Remmers jsou prostě nejlepší
Objem 2,5 lBarva Bílá
Barvy Remmers jsou prostě CLASS: špičková barva za rozumnou cenu.
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 2,5 lBarva Bílá
Velmi doporučuji produkty společnosti Remmens i obchodní řetězec Kaufland.
Ohodnoceno dne 7. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře se s ním pracuje, pěkná povrchová úprava
Naprostá spokojenost
Ohodnoceno dne 7. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Glazura v obývacím pokoji
Objem 2,5 lBarva Šedá
Na OBS panelech vypadá opravdu dobře, objednám znovu
Ohodnoceno dne 21. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkové zpracování, dobrý produkt
Objem 0,75 lBarva Šedá
S glazurou se skvěle pracuje a barva je fantastická.
Ohodnoceno dne 27. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, velmi rychlé dodání, špičková cena
Objem 2,5 lBarva Průhledné
Lze dobře zpracovat, příjemná vůně
Ohodnoceno dne 25. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, VŠE DOBRÉ
Objem 0,75 lBarva Bílá
SUPER produkt
Ohodnoceno dne 27. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Glazura v obývacím pokoji
Objem 10 lBarva Průhledné
Snadno se nanáší.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

OWATROL AQUADECKS Teak 1l, barva:teak, obsah:1 l
556,47 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
556,47 Kč/1l