4,8



Na základě 20 hodnocení
Barva:
ČernáPodobné produkty

Další informace o reklamě
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
Ariete 1389/15, Espresso kávovar, 0,9 l, Mletá káva, Kávová kapsle, 850 W, Světle modrá3 725,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
DeLonghi 5513222661 Spínač, tlačítko pro plně automatický kávovar ETAM29.510 Autentica96,78 Kč
-6,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,01 Kč
Prodejce: PG-Service

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 363,39 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 140,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
9 593,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Krups EA8150, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
8 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Krups EA8298, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
16 987,28 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Melitta Caffeo Solo Plně automatický kávovar na espresso 1,2 l
8 018,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

De’Longhi Magnifica S, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
8 286,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 142,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 1200 series Plně automatické kávovary řady 1200 EP1220/00, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá
7 658,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

MELITTA Purista® Series 300 Plnoautomatický Kávovar - Stříbrný 6769697
15 980,19 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Krups EA8108, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 127,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

MELITTA Solo® & Milk Plnoautomatický Kávovar - Stříbrný 6613204
15 252,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

De’Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB, Espresso kávovar, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Nerezová ocel
11 775,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Melitta E957-101, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, Černá
12 421,26 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Melitta Barista Smart TS, Espresso kávovar, 1,8 l, Mletá káva, 1450 W, Černá, Stříbrná
37 525,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Plně automatický kávovar Krups EA 810B
6 486,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Krups EA8105, Espresso kávovar, 1,6 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Bílá
9 646,21 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Čistý požitek z kávy
Soustředit se na to nejdůležitější - to je Solo®. Minimalistický design, kompaktní rozměry a jednoduché ovládání. Pro vynikající požitek z kávy z celých zrn a sametově jemnou pěnu, která se rozplývá v ústech.
Video se otevře v novém okně
Puristické a kompaktní
šířka 20 cm, výška 32,5 cm, hloubka 45,5 cm - SOLO® je jedním z nejmenších plně automatických kávovarů na světě. A přesto nabízí dostatek prostoru pro vysoce kvalitní technologii Melitta.
Příprava kávy na míru
Požitek bez kompromisů: Zvolte si sílu kávy a podle toho se naprogramuje teplota spaření. Jediným otočením můžete také nastavit množství kávy na vámi preferovanou velikost šálku (30 - 220 ml).
Systém extrakce chuti
Pro maximální požitek z kávy využívá SOLO® funkci předspaření: kávová sedlina je před samotným procesem spaření navlhčena vodou, aby se z kávy uvolnilo maximální množství chuti. Celou spařovací skupinu lze snadno vyjmout pro optimální čištění.
vypínač 0 W
Po stisknutí spínače 0 wattů se kávovar SOLO® odpojí od napájení. Vaše osobní nastavení zůstane samozřejmě zachováno. Tuto funkci zapnutí/vypnutí lze také naprogramovat tak, aby se spotřebič po uplynutí požadované doby automaticky odpojil od napájení.
Výškově nastavitelná výlevka na kávu s krytem na 2 šálky
Výlevka na kávu je výškově nastavitelná až do 135 mm pro vysoké sklenice na latte macchiato nebo extra velké šálky a hrnky.
SOLO® připraví 1 šálek kávy pouhým stisknutím tlačítka, nebo dokonce 2 šálky po dvojím stisknutí.
Technické údaje
| Provoz | Tlačítka a otočný ovladač |
| Hmotnost stroje | 8 kg |
| Nápoje stisknutím tlačítka | Café Crème, Espresso |
| Referenční množství | 0-5 šálků/den |
| Režim úspory energie | Ano |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Rozměry (V x Š x H) | 325 x 200 x 455 mm |
| Programovatelná teplota vaření | 87°C / 90°C / 93°C |
| Plynule programovatelné množství vody pro přípravu kávy | 30-220 ml |
| Funkce předspaření | Ano |
| Výlevka na kávu pro výdej 1 a 2 šálků | Ano |
| Výlevka "vše v jednom" pro 2 kávové speciality najednou | Ano |
| Výškově nastavitelná výlevka na kávu | 135 mm |
| Stupeň mletí | 3 |
| Automatické nastavení mletí | Ano |
| Objem nádoby na zrna | 125 g |
| Počet druhů zrn | 1 |
| Programovatelná síla kávy | 3 |
| Nerezová odkapávací miska | Ano |
| Automatický program čištění a odstraňování vodního kamene | Ano |
| Vyjímatelná varná skupina | Ano |
| Objem nádržky na vodu | 1,2 l |
| Programování tvrdosti vody (4 stupně tvrdosti) | Ano |
| Kompatibilní pro použití s vodními filtry Claris | Ano |
| Kontrolní ukazatel výměny vodního filtru | Ano |
| Funkce automatického vypnutí | Ano |
| Přepínač O-Watt | Ano |
| Ohřívač šálků | Ano |
Rozsah dodávky
- Melitta E 950-222 Caffeo Solo Pure Black černý kávovar
- Návod k použití
MELITTA Caffeo Solo - Espresso - 1,2 l - Zrnková káva - Vestavěný mlýnek - 1400 W - Černá - Plně automatický kávovar E950-222 Black
Všeobecné informace
Typ kávovaru
Kávovar
Tlak čerpadla
15 barů
Použitelná káva
Zrnková káva
Barva kávových zrn
Černá barva
Technické specifikace
Objem nádržky na vodu
1,21 l
Rozměry / hmotnost
Rozměry stroje
200 x 455 x 325 mm
Melitta Caffeo Solo Plně automatický kávovar na espresso 1,2 l
K plně automatický kávovar CAFFEO Solo pureblack - Plně automatický kávovar - Výrobce: Melitta Group Management GmbH & Co. KG Marienstraße 88, 32425 Minden 1 balení
KOMPAKTNÍ: Elektrický kávovar uvaří skvělou kávu na šířku pouhých 20 cm, INTUITIVNÍ: Přizpůsobte si svůj nápoj a připravte si šálek kávy již naprogramovaný jediným dotykem..., ČIŠTĚNÍ: Automatické programy dededukují a čistí každých 200 káv, KONFIGUROVANÉ: Kuželový mlýnek má 5 stupňů dedemletí. Kávu až na 3 stupně intenzity, MÍLENÍ KÁVY: Vychutnejte si chuť 100% přírodní, čerstvě namleté kávy ve svém mlýnku Solo E950-222.
Připravte si ideální espresso s nejoblíbenějším kompaktním superautomatickým kávovarem Melitta SOLO E950-222. S šířkou 20 cm je SOLO® skutečně kompaktní. Nepotřebujeme více místa, abychom mohli umístit vysoce výkonnou technologii Melitta®.....
S plně automatickým kávovarem Melitta Solo® můžete připravit dva šálky kávy najednou pouhým stisknutím tlačítka. Sílu kávy si můžete nastavit podle své chuti, od jemné až po silnou. Kávovar o šířce 20 cm je kompaktní a je vybaven nalévací hubicí, která se přizpůsobí výšce vašich šálků.
- Integrovaný mlýnek
- Ano
- Kávové speciality
- gritty
- Výška
- 45.5 cm
- Šířka
- 20 cm
- Délka
- 45.9 cm
- Objem
- 1.2 l
- Model
- E 950-222
- Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu
- 120 g
- Barva
- Černá
- Počet šálků
- 2
- Příprava 2 šálků současně
- Ano
- Vhodné pro indukční vaření
- Ne
- Výrobce
- Melitta
- Výkon
- 1400 W
- Tlak čerpadla
- 15 bar
- Objem nádrže na vodu
- 1.2 l
- Hmotnost
- 8 kg
- Kód EAN
- 4006508210169
- Číslo produktu
- 6708702
- Integrovaný mlýnek
- Ano
- Kávové speciality
- gritty
- Výška
- 45.5 cm
- Šířka
- 20 cm
- Délka
- 45.9 cm
- Objem
- 1.2 l
- Model
- E 950-222
- Kapacita zásobníku na zrnkovou kávu
- 120 g
- Barva
- Černá
- Počet šálků
- 2
- Příprava 2 šálků současně
- Ano
- Vhodné pro indukční vaření
- Ne
- Výrobce
- Melitta
- Výkon
- 1400 W
- Tlak čerpadla
- 15 bar
- Objem nádrže na vodu
- 1.2 l
- Hmotnost
- 8 kg
- Kód EAN
- 4006508210169
- Číslo produktu
- 6708702
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Filtrační kazeta Melitta Pro Aqua v balení 3 ks pro plně automatické kávovary Melitta
1 713,40 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

DURHAND Durhand nástěnný hadicový naviják s hadicí otočnou o 180° s ochranou proti mrazu (-5-45 °C) plast zelený černý 10 m
3 978,31 Kč/1m
1 368,99 Kč
-195,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 173,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Melitta 202034, Kávovary, Tekutina, 250 ml, 42 mm, 70 mm, 162 mm
1 228,72 Kč/1l
307,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 142,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Melitta Caffeo Solo Plně automatický kávovar na espresso 1,2 l
8 018,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

MELITTA Purista® Series 300 Plnoautomatický Kávovar - Stříbrný 6769697
15 980,19 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
9 593,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 363,39 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Melitta CAFFEO SOLO, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1400 W, Černá
8 762,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 140,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
11 088,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nextshop-DE

Melitta CAFFEO SOLO, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1400 W, Červená
9 676,87 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 340,00 Kč
Prodejce: Di-Life

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Makita DUB185Z, Ruční fukar, 192 m³/h, Černá, Modrá, Elektrický, Baterie, 18 V
1 805,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

MELITTA Solo® & Milk Plnoautomatický Kávovar - Stříbrný 6613204
15 252,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
748,22 Kč/1l
374,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Monzana Senzorový odpadkový koš 30L/40L/50L Automatický odpadkový koš LED displej Bezdotykový senzor pohybu Vodotěsný, barva: černá - 30 litrů
1 890,20 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Zündapp Green 7.7 E Bike d msk trekingov kolo 28 palcu 155 - 185 cm s 21 prevody
24 489,48 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Melitta E 950-103, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, Stříbrná
11 427,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 840,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRaUN_Elektro

Senseo CSA240/60, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
2 814,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Canon Multipack PG-540 černý + CL-541 barevný
1 624,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UNIVERS-CLUB

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maison Alhambra Kismet Magic parfémovaná voda unisex 100 ml
6 151,20 Kč/1l
615,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plně automatický stroj Melitta
Barva Stříbrná
Super chutná káva. Jedno těsnění bylo po 23 měsících vadné. Skvělé záruční zpracování přímo od Melitty. Servis, který neponechává nic náhodě. Jsem opravdu velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 13. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Starý odešel do důchodu
Barva Černá
Tento model jsem měl v nepřetržitém provozu 7 let, takže nastal čas na nový. Skvělý model, skvělá cena, pokud stejně jako my chcete jen kávu.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá káva
Barva Černá
Z hlediska ceny se nemůžete splést. Nezabere ani moc místa
Ohodnoceno dne 14. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Caffeo Solo - hodí se
Barva Černá
Pěkný malý kávovar, jen na kávu a espresso. Snadné použití a údržba.
Ohodnoceno dne 3. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásný kompaktní stroj
Barva Černá
Má vše, co potřebujete
Ohodnoceno dne 2. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Barva Černá
Velmi dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super skvělé
Barva Černá
Všechno super
Ohodnoceno dne 27. prosince 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
všechny balety
Barva Černá
vždy stejný
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

De’Longhi Dedica Style EC 785.BG, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1300 W, Béžová



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
26 647,86 Kč
-2 566,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24 081,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed

WEBBER A7 VENETO plně automatický kávovar - tlak 19 barů, espresso s napěňovačem mléka, automatický provoz
7 572,05 Kč
-1 797,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 774,99 Kč
Prodejce: webbereurope

SENCOR SES 9350CH Automatické Espresso
12 999,00 Kč
Prodejce: Planeo

Siemens EQ.6 plus TE651209RW, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá, Titanová



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8
11 601,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

COSTWAY, kávovar plně automatický, 15 bar, 1350 W, kávovar s klasickou funkcí přípravy mléčné pěny, integrovaným mlýnkem, dotykovým displejem a automatickým čištěním



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 662,99 Kč
-893,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 769,95 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Teesa TSA4012 Automatický kávovar AROMA 750, 1450 W, 19 bar, 1,8 l, černá
6 932,03 Kč
-140,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 791,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

SENCOR SES 9300BK Plně automatické Espresso/Cappuccino
9 999,00 Kč
Prodejce: Planeo

Kávovar 1050 W, 1,5 l, velký objem, poloautomatický, 20 barů, vysokotlaký extrakční kávovar pro domácí kavárny
2 539,00 Kč
Prodejce: PrimePick

Plně automatický kávovar Grundig KVA 6230 s napěňovačem mléka, nerezový mlýnek na kávu



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
9 732,88 Kč
Prodejce: everybuy_at

ProfiCook PC-KAV 1281, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
7 535,99 Kč
Prodejce: everybuy_at

Smeg EGF03RDEU, Espresso kávovar, 2,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1650 W, Červená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19 638,23 Kč
Prodejce: PolisElectro

Siemens EQ.300 TF301E19 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.4 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
11 197,48 Kč
Prodejce: everybuy_at

Outin OTEM-01-Teal Przenośny elektryczny ekspres do kawy, Tyrkysová, Kávová kapsle, Mletá káva, 20 bar, 92 °C, 7500 mAh, 2,5 h



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 131,16 Kč
Prodejce: Shopmobile

Arzum Okka turecký kávovar, plně automatický, 3 velikosti šálků, samočisticí funkce, nádržka na vodu 950 ml, senzor proti přetečení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
8 688,73 Kč
Prodejce: everybuy_at

Smeg BCC11WHMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Bílá



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
13 861,23 Kč
Prodejce: PolisElectro

Grundig KSM 6430Delisia Coffee Yarı Otomatik Kapsüllü Süt Hazneli Espresso Makinesi, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1350 W, Antracit



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
7 279,39 Kč
Prodejce: everybuy_at

Elektrický kávovar s automatickým systémem pěnění mléka, 1350 W, 20 barů, mini kávovar s portafiltrem, filtrační koš na jednu a dvě porce, 92 ¡æ Smart Brew pro latte, espresso, cappuccino



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 522,69 Kč
Prodejce: elezone

Teesa TSA4010 Pákový kávovar AROMA 450, 850 W, 15 bar, 1,5 l, stříbrná
2 156,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Smeg BCC13SBMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Modrá
15 337,90 Kč
-574,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 763,18 Kč
Prodejce: PolisElectro